22:13 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Bitmiş oyunlar

Sırala: Vaxt / Liqa
refresh Yenilə
- NEW: Free Android Games
English Premier League
F08:30Everton

1

3

2:5 Arsenal

1

[1-1] H2H
F11:00Tottenham Hotspur 4:1 Liverpool

1

[3-1] H2H
Spanish La Liga
F06:00Villarreal

1

4:0 Las Palmas

5

[0-0] H2H
F10:15Celta Vigo

3

0:1 Atletico Madrid

5

[0-1] H2H
F12:30Leganes

3

1:0 Athletic Bilbao

4

[0-0] H2H
F14:45Real Madrid

1

3:0 Eibar

1

[2-0] H2H
German Bundesliga
F07:30FC Koln

3

0:0 Werder Bremen

3

[0-0] H2H
F09:30SC Freiburg

4

1:1 Hertha Berlin

3

[0-0] H2H
F11:59VfL Wolfsburg

1

1:1 TSG Hoffenheim

3

[0-0] H2H
England Championship
F07:00Ipswich Town

3

0:1 Norwich City[0-0] H2H
France Ligue 1
F09:00Nice 1:2 Strasbourg

1

1

[0-1] H2H
Advertisements:
F11:00Troyes

1

2

0:5 Lyon

2

[0-1] H2H
F15:00Marseille

4

2:2 Paris Saint Germain

1

3

[1-1] H2H
Chinese Super League
F03:30Changchun Yatai

3

3:1 Jiangsu Suning FC

3

[1-1] H2H
F07:35Shanghai East Asia F

2

1:2 Guangzhou Fuli FC

1

[0-1] H2H
F07:35Guangzhou Evergrande 5:1 Guizhou Hengfeng Zhi

2

[2-1] H2H
F07:35Chongqing Lifan 1:1 Shanghai Shenhua

2

[1-1] H2H
F07:35Tianjin Teda

2

2:0 Beijing Guoan

1

7

[1-0] H2H
Italian Serie A
F06:30Chievo

2

3:2 Verona

1

3

[2-1] H2H
F09:00Benevento

2

0:3 Fiorentina

1

[0-1] H2H
F09:00Spal

3

0:1 Sassuolo

1

3

[0-1] H2H
F09:00Torino

1

0:1 AS Roma

1

[0-0] H2H
F09:00Atalanta

3

1:0 Bologna

1

4

[0-0] H2H
F09:00AC Milan

1

0:0 Genoa

2

[0-0] H2H
F11:59Udinese

6

2:6 Juventus

1

3

[1-2] H2H
F14:45Lazio

1

3:0 Cagliari

4

[2-0] H2H
Turkish Super Liga
F07:00Sivasspor

1

0:0 Bursaspor

2

[0-0] H2H
F09:30Kayserispor 2:1 Konyaspor

2

[0-0] H2H
F12:30Galatasaray

1

5

0:0 Fenerbahce

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F03:00Al Nejmeh U19

2

3:2 Al Tadamon SC U19[1-0] H2H
F03:30Al Ahed U19

1

1

2:1 Shabab Al Sahel U19[1-1] H2H
Advertisements:
F06:50Donchanka Azov-M Wom

1

1:1 FK Kubanochka Krasno[1-0] H2H
F07:30Eunos Crescent FC

3

0:2 Balestier United RC

2

[0-0] H2H
F08:00TS Mitech Zywiec (w)

1

1:0 AZS Wroclaw (w)

1

[0-0] H2H
F08:30Shabab Majdal Anjar

2

2:2 Al Amal

1

[1-1] H2H
F10:00Marr Tino

2

1:0 Mirandela

2

[0-0] H2H
F14:00Oklahoma (w)

1

3:2 Kansas State Women

1

[0-1] H2H
F20:05SV Juventud Tanki Le

1

1:3 RCA Pa Bida

1

[0-1] H2H
S02:30China Futsal 0:0 Croatia Indoor Socce H2H
S04:45Netherland Futsal 0:0 Viet Nam Futsal H2H
S06:00Knocklyon United 0:0 Mount Merrion FC H2H
S18:00SV Caiquetio 0:0 SV Estrella H2H
International Friendly
F03:30Japan (w)

3

2:0 Switzerland (w)[0-0] H2H
F14:00USA (w)

1

6:0 Korea Rep (w)[4-0] H2H
Swedish Allsvenskan
F09:00IFK Goteborg

3

0:1 Ostersunds FK

2

[0-1] H2H
F09:00GIF Sundsvall 2:2 IFK Norrkoping FK

3

[1-0] H2H
F11:30Djurgardens

4

1:1 Hacken

2

[1-1] H2H
Russia Division 2
F08:00Spartak Moscow II 3:1 Tyumen

1

[2-0] H2H
J-League Division 1
F04:00Urawa Red Diamonds 3:3 Gamba Osaka

2

[0-0] H2H
England U23 Premier League
F07:05Chelsea U23

2

0:0 West Ham U23

1

[0-0] H2H
Czech Republic U21 League
F04:30TepliceU21

2

2:1 Dukla PrahaU21

3

[1-0] H2H
Advertisements:
F05:00Fotbal Trinec U21

1

1:2 SK Sigma OlomoucU21

2

[0-1] H2H
F05:00Kavina U21

1

0:0 Zlin U21

2

[0-0] H2H
F05:00FCBohemians1905 U21

1

0:5 Marila Pribram U21

1

[0-1] H2H
S08:00Ceske BudejoviceU21 : FC Viktoria PlzenU21 H2H
S08:00Mlada BoleslavU21 : Slovan LiberecU21 H2H
S08:00BrnoU21 : Synot SlovackoU21 H2H
S08:00Vysocina JihlavaU21 : Banik OstravaU21 H2H
S08:00Sparta PrahaU21 : Hradec KraloveU21 H2H
S08:00FK Baumit JablonecU2 : Slavia PrahaU21 H2H
Brazil Serie A
F15:00Gremio (RS)

2

1:3 Palmeiras

1

[0-0] H2H
F15:00Bahia BA

2

2:1 Vitoria BA

3

[0-0] H2H
F15:00Cruzeiro (MG)

2

1:3 Atletico Mineiro

4

[1-0] H2H
F15:00Sao Paulo

1

2:0 Flamengo

1

[2-0] H2H
F15:00Atletico Paranaense 2:1 Sport Club Recife PE

2

[0-0] H2H
F15:00Santos

1

1:0 Atletico Clube Goian

1

[1-0] H2H
F17:00Ponte Preta

5

1:2 Avai FC SC

2

[1-2] H2H
F17:00Chapecoense SC

1

2:0 Fluminense RJ

1

[1-0] H2H
Spanish Segunda Division
F06:00Real Oviedo

3

2:0 Cordoba

4

[0-0] H2H
F10:00Real Valladolid

3

2:2 CD Lugo

1

6

[0-2] H2H
F11:59Rayo Vallecano 1:1 Sporting Gijon

3

[1-1] H2H
Advertisements:
F11:59Gimnastic Tarragona

1

2

0:3 AD Alcorcon

2

[0-2] H2H
F14:00Almeria 0:1 CF Reus Deportiu

2

[0-1] H2H
Portugal Primera Liga
F11:00CD Tondela

4

2:0 Belenenses

1

4

[0-0] H2H
F13:00Aves

1

1:3 Benfica

3

[0-1] H2H
F15:15Sporting Lisbon

1

5:1 GD Chaves

1

[3-0] H2H
German Bundesliga 2
F07:30Erzgebirge Aue

1

3

1:0 Jahn Regensburg

3

[0-0] H2H
F07:30Nurnberg

2

2:1 Dynamo Dresden

1

3

[1-0] H2H
F07:30Kaiserslautern

3

0:1 MSV Duisburg

4

[0-0] H2H
German 3.Liga
F08:00Zwickau

3

2:1 Carl Zeiss Jena

4

[1-1] H2H
Women World Cup Europe Qualifying
F10:00Finland (w) 1:0 Serbia (w)

1

[0-0] H2H
FIFA U-17 World Cup
F07:30Spain U17 3:1 Iran U17[1-0] H2H
F10:30Germany U17 1:2 Brazil U17[1-0] H2H
Vietnamese professional league
F06:00Than Quang Ninh

2

4:3 Thanh Hoa

4

[1-1] H2H
F06:30Dong Tam Long An

3

3:3 Sai Gon FC

2

[1-2] H2H
F07:30T T Hanoi

1

4:0 Can Tho

1

[2-0] H2H
Primera Division de Venezuela
F15:30Estudiantes Merida F

1

2:0 Deportivo Zulia

1

[1-0] H2H
F15:30Zamora Barinas

4

2:1 Carabobo FC

2

6

[0-1] H2H
F15:30Aragua FC

1

0:1 Trujillanos

4

[0-0] H2H
F15:30Mineros de Guayana

4

0:0 Deportivo Tachira

3

[0-0] H2H
F15:30Deportivo Metropolit

1

2

0:2 Monagas SC

4

[0-1] H2H
Advertisements:
F15:30Zulia FC

2

3:0 Atletico Socopo FC

2

[2-0] H2H
F15:30Caracas FC

1

3

0:2 Deportivo Lara

3

[0-0] H2H
F15:30Portuguesa FC

3

3:0 Deportivo La Guaira

5

[1-0] H2H
F15:30Deportivo Anzoategui

2

1:1 Atletico Venezuela

2

[0-1] H2H
USL First Division
F16:05Swope Park Rangers 0:0 Arizona United SC[0-0] H2H
USA Women Premier League
F17:00MississippiBrilla W 1:1 Mississippi Women

1

[1-0] H2H
S18:00Auburn (w)

1

0:0 DLSU (w) H2H
USA Major League Soccer
F16:20Portland Timbers

3

2:1 Vancouver Whitecaps

3

[1-1] H2H
F16:20Real Salt Lake 2:1 FC Kansas City

2

[2-0] H2H
F16:20Philadelphia Union

1

6:1 Orlando City[4-0] H2H
F16:20San Jose Earthquakes

2

3:2 Minnesota United FC

3

[1-1] H2H
F16:20Houston Dynamo 3:0 Chicago Fire[1-0] H2H
F16:20FC Dallas

1

5:1 LA Galaxy

1

1

[2-1] H2H
F16:20New York City Footba

1

2:2 Columbus Crew[2-1] H2H
F16:20DC United

1

1:2 New York Red Bulls

2

[1-0] H2H
F16:20Atlanta United

1

2:2 Toronto FC

1

[1-0] H2H
F16:20Seattle Sounders

1

4

3:0 Colorado Rapids

1

3

[1-0] H2H
F16:20Montreal Impact

3

2:3 New England Revoluti

2

[1-1] H2H
Primera Division de Uruguay
S15:00Boston River : Centro Atletico Feni H2H
S15:00Racing Club Montevid : IA Sud America H2H
Advertisements:
S15:00Cerro Montevideo : Plaza Colonia H2H
S15:00Liverpool URU : Rampla Juniors FC H2H
S15:00El Tanque Sisley : Defensor Sporting Mo H2H
S15:00CA Penarol : CA Juventud H2H
S15:00CA River Plate : Danubio FC H2H
S15:00Wanderers FC : Nacional Montevideo H2H
S15:30Boston River 0:0 Wanderers FC H2H
S15:30El Tanque Sisley 0:0 Centro Atletico Feni H2H
S15:30Cerro Montevideo 0:0 Danubio FC H2H
S17:00CA Penarol 0:0 Defensor Sporting Mo H2H
Ukraine U19 Liga
F07:55Skala Stryi U19

3

1:1 Dinamo KyivU19

2

[1-0] H2H
Ukraine Division 2
F07:00Gelios Kharkiv

3

2:1 Balkany Zorya

4

[1-1] H2H
Ukrainian Premier League
F07:00Stal D.

3

1:1 Chernomorets Odessa

5

[0-0] H2H
F10:00Illichivets

1

2

2:5 Zorya

3

[2-3] H2H
F12:30Dynamo Kyiv

4

0:0 FC Shakhtar Donetsk

1

[0-0] H2H
European Women
F07:00Moldova (w) U19

1

0:4 Faroe Islands (w) U1[0-0] H2H
F07:00Italy (w) U19

1

2:5 France (w) U19

1

[1-2] H2H
UEFA European U-17 Football Championship
F05:00France U17 3:1 Belarus U17[2-0] H2H
F06:00Scotland U17 2:1 Andorra U17[1-1] H2H
F06:00Spain U17

1

1:0 Albania U17[0-0] H2H
Advertisements:
F08:00Croatia U17 6:0 Liechtenstein U17[4-0] H2H
F09:00Estonia U17

1

0:1 Denmark U17

1

[0-0] H2H
F11:00Slovenia U17 1:0 Kazakhstan U17[1-0] H2H
S18:00Lithuania U17 : Romania U17 H2H
S18:00Austria U17 : Luxembourg U17 H2H
Turkey U21 Super League
F05:00Sivasspor U21 0:2 Bursaspor U21[0-1] H2H
F08:00Galatasaray U21

3

1:2 Fenerbahce U21[0-1] H2H
S10:00Yeni Malatyaspor U21 0:0 Trabzonspor U21 H2H
S10:00Goztepe U21 0:0 Alanyaspor U21 H2H
S10:00Besiktas U21 0:0 Istanbul Buyuksehir H2H
S10:00Kayserispor U21 0:0 Konyaspor U21 H2H
Turkey U21 Ligi 1
F03:00Yohm Niyeshibang U21

2

1:1 Gazisehir Gaziantep

2

[1-0] H2H
Turkey A2 League U19
F07:05Besiktas JK U19

2

2:3 Trabzonspor U19

1

6

[0-3] H2H
F07:30Goztepe U19 0:0 Buyuksehir BLD.Spor

1

[0-0] H2H
F07:30Akhisar Bld.Geng U19

3

1:3 Fenerbahce U19

3

[1-1] H2H
F07:30Alanyaspor U19

2

0:0 Genclerbirligi U19

3

[0-0] H2H
Turkey 2 Ligi A
F06:00Giresunspor

3

0:1 Manisaspor

2

[0-0] H2H
F06:00Umraniyespor

2

0:0 Gaziantep Buyuksehir

3

[0-0] H2H
F08:30Elazigspor

3

2:2 Samsunspor

1

[2-2] H2H
F08:30Eskisehirspor

1

3:1 Erzurum BB

2

[1-0] H2H
F11:00Boluspor

3

2:4 Balikesirspor

2

[1-3] H2H
Turkey 3. Ligi B
F07:30Yeni Altindag BS

1

0:0 Catalca Spor

3

[0-0] H2H
F08:00Tekirdagspor

1

1

2:3 Kizilcabolukspor

2

[1-1] H2H
F08:00Turgutluspor 2:0 Kayseri Erciyespor[1-0] H2H
F08:00Usakspor

1

1:0 Bursa Niluferspor AS

2

[0-0] H2H
S06:30Erbaaspor S 0:0 Manisa BB Spor H2H
S07:30Osmaniyespor 0:0 Ankara Adliyespor H2H
Professional Tunisian League 1
F09:00C.A.Bizertin

2

2:1 Stade Gabesien[1-0] H2H
F09:00CO Medenine

1

4

1:0 Stade tunisien

2

[0-0] H2H
F09:00US Ben Guerdane 0:3 J.S. Kairouanaise[0-1] H2H
Thai Premier League
F06:45Port FC

1

1:1 Muang Thong United

1

[0-0] H2H
F06:45Navy FC

2

1:0 Sisaket FC[1-0] H2H
F07:00Chonburi Shark FC

2

1:1 Bangkok Glass

1

[0-0] H2H
F07:00Pattaya United

3

2:2 Chiangrai United

2

[1-0] H2H
F08:00Suphanburi FC

1

3

0:1 Buriram United

3

[0-0] H2H
F08:00Bangkok United FC 2:1 Ratchaburi FC

2

[1-0] H2H
F08:00BEC Tero Sasana

1

1

1:1 Sukhothai[0-0] H2H
F09:00Thailand Honda FC

2

2:2 Super Power Samut Pr

1

3

[1-2] H2H
F09:00Nakhon Ratchasima

4

2:1 Ubon UMT United

3

[0-0] H2H
Tanzania Ligue 1
F09:00Stand United

2

0:4 Young Africans[0-2] H2H
Sweden U19
F09:00IF Elfsborg U19

1

1:1 Taby IS U19

4

[0-0] H2H
Sweden Superettan
F09:00Trelleborgs FF

2

4:0 Atvidabergs

6

[2-0] H2H
F11:30Oster

2

1:1 Falkenberg

2

[0-1] H2H
Sweden Division 1
F08:00Tegs SK

1

4:0 Akropolis IF

1

[3-0] H2H
F09:00Mjallby AIF 2:0 Angelholms FF[0-0] H2H
F09:00Vasalunds IF 6:2 IFK Lulea[5-0] H2H
F10:00Vasteras SK FK

1

2:1 Enskede IK

5

[1-0] H2H
F10:00Assyriska

2

2:1 Sollentuna United

1

[1-0] H2H
F11:00FC Rosengard

4

1:1 Utsiktens BK

3

[0-0] H2H
Slovakia Premier League
F11:00Tatran Presov

1

0:1 MSK Zilina

3

[0-1] H2H
Slovakia 2. Liga
S08:30Slavoj Trebisov 0:0 KFC Komarno H2H
Swiss Super League
F10:00St. Gallen

1

0:4 Lausanne Sports

2

[0-2] H2H
F10:00Luzern

2

0:1 Young Boys

4

[0-1] H2H
F10:00FC Sion

2

2:2 Lugano

1

4

[1-1] H2H
Switzerland - 2.Liga
F10:00Wohlen

3

2:2 FC Wil 1900

4

[1-0] H2H
Sudanese Premier League
S10:00Merreikh Nyala 0:0 Hay Al-Arab H2H
Futsal Spain Division De Honor
F06:30F.C.Barcelona Futsal 2:3 EiPozo Murcia Turist[1-1] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F05:30CD Los Yebenes-San B

6

2:6 CF Internacional De

4

[1-2] H2H
F05:30Almeria B

1

1:1 CD Huetor Vega

2

[0-1] H2H
F05:30Portugalete

5

1:1 SD Deusto

3

[0-0] H2H
F05:30La Union CF

3

1:3 La Hoya Lorca B

2

[0-0] H2H
F05:30Pinatar CF

1

0:2 Muleno CF

2

[0-1] H2H
F05:30CD San Fernando de H

5

1:0 CF Trival Valderas

2

[0-0] H2H
F05:30Parla

1

3:0 Atletico Pinto

4

[0-0] H2H
F05:30Elche CF Ilicitano

4

1:2 Orihuela CF

3

[0-1] H2H
F06:00Aurrera de Vitoria 1:2 Real Sociedad C[1-1] H2H
F06:00CE Europa

1

0:1 Pobla De Mafumet CF

3

[0-1] H2H
F06:00FC Vilafranca

3

2:1 UA Horta

1

[1-1] H2H
F06:00LEntregu CF 2:0 The Sith[0-0] H2H
F06:00UD Logrones B

3

1:1 Haro Deportivo

3

[0-0] H2H
F06:00CD Calamonte

1

3

0:3 UP Plasencia

5

[0-1] H2H
F06:00Alcobendas Sport 3:0 Santa Ana[1-0] H2H
F06:00UD Rayo Ibense

5

0:1 Paiporta CF

1

4

[0-1] H2H
F06:00CD Utrera

2

0:0 UB Lebrijana

4

[0-0] H2H
F06:00Guadalcacin CD

2

2:2 Ciudad Lucena

2

[2-0] H2H
F06:00Castilleja CF

1

7

2:4 Algeciras

2

[0-2] H2H
F06:00CD Varea

1

3

0:0 SD Logrones

5

[0-0] H2H
F06:00UD Paterna

2

3:2 Recambios Colon CD

3

[1-1] H2H
F06:00CD Berceo

5

0:1 Calahorra

4

[0-1] H2H
F06:00CF Pozuelo Alarcon

2

1:0 CD El Alamo

1

8

[1-0] H2H
F06:55Atletico Union Guima

1

5

0:0 Marino

1

[0-0] H2H
F07:00AD Ceuta

1

3:0 CD Alcala Guadaira

1

4

[1-0] H2H
F07:00CD Vera

4

1:2 Las Palmas C

1

3

[1-0] H2H
F10:30CD River Ega 0:1 CD Cantolagua[0-0] H2H
F10:30CD Carinena

1

3:3 CA Monzon

3

[2-1] H2H
F11:00Club Siero

1

4

0:3 Real Oviedo B

2

[0-0] H2H
F11:00CA Bembibre

5

2:1 CD Virgen Del Camino

4

[1-0] H2H
F11:00CD Idoya 1:3 UCD Burlades[0-0] H2H
F11:00CF Salmantino

2

1:2 Real Avila CF

5

[1-2] H2H
F11:00Marino luanco

1

2:0 Valdesoto[0-0] H2H
F11:00CD Diocesano

1

0:1 Olimpico Montijo

1

4

[0-0] H2H
F11:00CD Ferriolense

2

3:1 San Rafael

2

[2-1] H2H
F11:00Castro 0:1 CF Vimenor

2

[0-0] H2H
F11:00Club Deportivo Trope

6

0:1 SD Laredo

3

[0-0] H2H
F11:00Murcia B

1

1

1:0 Atletico Pulpileno

2

3

[0-0] H2H
F11:00Almazan

2

0:1 Salamanca

2

[0-0] H2H
F11:00Villarreal C

3

1:1 CD Olimpic Xativa

2

[0-0] H2H
F11:00CD Bunol

5

1:2 CF La Nucia

4

[1-2] H2H
F11:30Bergantinos CF

2

1:0 UD Somozas

2

[0-0] H2H
F11:30Crevillente

3

1:1 Novelda CF

2

[0-0] H2H
F11:30Sevilla C

4

2:0 CD Cabecense

2

[1-0] H2H
F11:30Minera

4

1:0 EG El Palmar

5

[1-0] H2H
F11:45CD Santa Amalia

2

1:1 Olivenza FC

5

[1-0] H2H
F11:59Atletico Espeleno

1

1

0:4 Puente Genil

3

[0-1] H2H
F11:59Castellon

1

0:1 UD Levante B

1

[0-0] H2H
F12:00UD Los Barrios

3

1:1 CD Gerena

3

[0-1] H2H
F12:30Eldense

1

0:0 Torre Levante

2

[0-0] H2H
S05:30Recreativo Huelva B 0:0 Xerez Deportivo H2H
S05:30Clomenar Viejo 0:0 RSD Alcala Henares H2H
S05:30Alcorcon B 0:0 Getafe B H2H
S06:00Velez CF 0:0 Malaga B H2H
S06:00Castuera 0:0 Cacereno H2H
S06:00CP Villarrobledo 0:0 Albacete B H2H
S06:00Suokuaili Moss 0:0 CD Guadalajara H2H
S06:00UE Vilassar de Mar 0:0 Sant Andreu H2H
S06:00Deportivo Ourense 0:0 Laracha H2H
S06:00CF Ciudad Cieza 0:0 UD Alcudia H2H
S06:00UE Castelldefels 0:0 Palamos H2H
S06:00AE Prat 0:0 Santfeliuenc FC H2H
S06:00Cerdanyola del Valle 0:0 EC Granollers H2H
S06:00Agustin Guadalix 0:0 Villaverde Boettiche H2H
S06:00Leganes B 0:0 Rayo Vallecano B H2H
S06:00CF Gava 0:0 RCD Espanyol B H2H
S06:00Atletico Mancha real 0:0 Atarfe Industrial CF H2H
S06:00Mostoles 0:0 CDF Tres Cantos H2H
S06:15CD Azuaga 0:0 Atletico Pueblonuevo H2H
S06:30CD Valdefierro 0:0 Utebo FC H2H
S06:30CD Rincon 0:0 Antequera CF H2H
S06:30UD Gijon Industrial 0:0 Condal CF H2H
S07:00CD Mensajero 0:0 La Quadra H2H
S07:00Estrella CF 0:0 UD Las Zocas H2H
S07:00CD El Cotillo 0:0 CD Santa Ursula H2H
S07:30UD Los Llanos De Ari 0:0 Lanzarote H2H
S10:00CD Praviano 0:0 UC Ceares H2H
S10:00UD Llanera 0:0 Atletico Lugones H2H
S10:30CD Cantolagua 0:0 CD Idoya H2H
S10:30CD Serverense 0:0 CF Platges De Calvia H2H
S10:30CD Robres 0:0 CD Binefar H2H
S10:30CD Mosconia 0:0 CD Covadonga H2H
S10:45CD Corellano 0:0 CD Baztan H2H
S10:45CD Colunga 0:0 CD Llanes H2H
S10:45CA Cirbonero 0:0 CD lruna H2H
S11:00CP Calasancio 0:0 CD Villegas H2H
S11:00Casalarreina 0:0 CD Tedeon H2H
S11:00CD Pradejon 0:0 Naxara H2H
S11:00Brea 0:0 SD Ejea H2H
S11:00Club Deportivo Sarin 0:0 SD Borja H2H
S11:00CD Arenteiro 0:0 CD Choco H2H
S11:00CF Alondras 0:0 CD Boiro H2H
S11:00FC Cartagena B 0:0 EDMF Churra H2H
S11:00CF Trujillo 0:0 CP Amanecer H2H
S11:00Alfaro 0:0 CD Agoncillo H2H
S11:00CD Subiza 0:0 CD River Ega H2H
S11:00CD Bala Azul 0:0 UD Los Garres H2H
S11:00CD Anguiano 0:0 Yague CF H2H
S11:00AD Sabinanigo 0:0 Bell Bridget H2H
S11:00CD Arnedo 0:0 CA River Ebro H2H
S11:00CD Becerril 0:0 Tuoer De Cilliers H2H
S11:00Real Burgos 0:0 CD Cristo Atletico H2H
S11:00CD Cebrerena 0:0 Arandina H2H
S11:00Terrassa 0:0 FC Asco H2H
S11:00Bermeo 0:0 Santurtzi CD H2H
S11:00CF Reus Deportiu II 0:0 Figueres H2H
S11:00Guadix CF 0:0 Loja CD H2H
S11:00Selaya FC 0:0 Samanod H2H
S11:00Real Aviles 0:0 EI San Martin H2H
S11:00CD Pedroneras 0:0 CD Azuqueca H2H
S11:00CD Marchamalo 0:0 Villarrubia CF H2H
S11:00Teruel 0:0 CD La Almunia H2H
S11:00Tamar Ritter 0:0 CF Illueca H2H
S11:00Linares 0:0 Torremolinos H2H
S11:00CD Tuilla 0:0 Union Langreo H2H
S11:00SD Tarazona 0:0 AD Almudevar H2H
S11:00CD Villacanas 0:0 Mora CF H2H
S11:15Celtiga 0:0 Compostela H2H
S11:15FC Minerva Lintgen 0:0 Huercal H2H
S11:15CD Barco 0:0 Cultural Areas H2H
S11:30Negreira 0:0 Ribadumia CF H2H
S11:30CD Almazora 0:0 CF Borriol H2H
S11:30La Baneza 0:0 Beroil Bupolsa H2H
S11:30Villalonga FC 0:0 Silva SD H2H
S11:30Yeclano Deportivo 0:0 Mar Menor H2H
S11:30Miguelturreno 0:0 Almagro CF H2H
S11:30Atletico Albericia 0:0 SD Textil Escudo H2H
S11:30CD Madridejos 0:0 Tomelloso H2H
S11:30Quintanar Del Rey 0:0 La Roda CF H2H
S11:30Tudelano 0:0 Vianes H2H
S11:30UD Fraga 0:0 CD Caspe H2H
S11:30CD San Roque de Lepe 0:0 Cadiz B H2H
S11:30Arosa SC 0:0 UD Barbadas H2H
S11:45Aguilas CF 0:0 UCAM Murcia CF B H2H
S11:59CF Noia 0:0 Racing Villalbes H2H
S11:59Arcos CF 0:0 Atletico Sanluqueno H2H
S11:59CD Cieza 0:0 EAN Vanguardia H2H
S11:59Jerez Industrial CF 0:0 Arroyo Club Polidepo H2H
S11:59Villacarrillo CF 0:0 Maracena H2H
S11:59Almansa 0:0 Atletico Ibanes H2H
S11:59UD San Pedro 0:0 Torredonjimeno H2H
S11:59Moralo CP 0:0 Don Benito H2H
S11:59EMD Aceuchal 0:0 CP Valdivia H2H
S11:59CD Coria 0:0 Extremadura B H2H
S12:15Motril 0:0 Real Jaen CF H2H
S12:30CD Roda 0:0 Silla CF H2H
S13:00UD Collerense 0:0 CD Manacor H2H
S13:00Huetor Tajar 0:0 CD El Palo H2H
Spanish Segunda Division B
F06:00Real Zaragoza B

1

2

1:2 Baleares

2

[1-1] H2H
F06:00UD Melilla

2

1:0 Recreativo Huelva

6

[0-0] H2H
F06:00Celta vigo b

3

1:0 UD San Sebastian Rey

3

3

[0-0] H2H
F06:00Atletico de Madrid B

2

2:2 Racing de Ferrol

6

[0-2] H2H
F06:00AD Union Adarve

7

1:0 Real Madrid Castilla

1

1

[0-0] H2H
F06:00Granada CF B

1

0:1 FC Cartagena

4

[0-1] H2H
F06:00Las Palmas Atletico

3

1:2 Jumilla

2

[0-1] H2H
F06:00UD Marbella

3

0:1 Badajoz

1

5

[0-1] H2H
F06:00CF Peralada

1

2:0 SCR Pena Deportiva

1

1

[0-0] H2H
F06:00Mallorca

5

1:0 Villarreal B

3

[0-0] H2H
F06:00Formentera

3

1:1 Hercules

2

[1-1] H2H
F06:00Sporting de Gijon B

4

1:1 SD Amorebieta

2

[1-1] H2H
F10:30CD Artistico Navalca

1

4

1:2 Deportivo La Coruna

2

[1-0] H2H
F11:00CF Badalona

3

0:0 Atletico Saguntino

2

[0-0] H2H
F11:00Carceda

2

1:1 Toledo

1

[0-0] H2H
F11:00G. Segoviana

1

0:0 CF Rayo Majadahonda

3

[0-0] H2H
F11:00Pontevedra

4

2:1 Coruxo FC

2

[0-0] H2H
F11:00Racing Santander

3

3:2 Barakaldo CF

1

4

[1-1] H2H
F11:00Sabadell

2

2:2 Ontinyent CF

2

[1-0] H2H
F11:00UE Olot

2

1:2 UE Llagostera

3

[1-1] H2H
F11:00SD Gernika

1

2:0 Caudal

1

1

[2-0] H2H
F11:00CD Izarra

1

2:2 Athletic Bilbao B

2

[2-2] H2H
F11:59UD Logrones

2

2:2 Leioa

2

[2-0] H2H
F11:59CF Talavera de la Re

5

2:1 Real Valladol B

1

4

[0-0] H2H
F11:59C.D. San Fernando Is

1

3:2 Real Murcia

3

[2-0] H2H
F11:59Villanovense

5

1:1 Real Balompedica Lin[0-1] H2H
F11:59Merida AD

3

0:2 Lorca Deportiva FC

3

[0-2] H2H
F11:59Lleida

1

4:2 UE Cornella

3

[0-2] H2H
F11:59Real Sociedad B

1

4:3 CD Tudelano

1

4

[2-2] H2H
F11:59Ejido

1

1:3 Extremadura

3

[0-2] H2H
F11:59Valencia CF Mestalla

1

1:2 CD Ebro

1

[0-1] H2H
Singapore National Football League
F07:30Admiralty Football C 2:1 Sporting Westlake

1

[0-1] H2H
Primera Division de El Salvador
F17:00CD FAS

3

1:1 Aguila

3

[0-0] H2H
F18:00Santa Tecla

2

3:2 CD Audaz

4

[2-0] H2H
F19:00A.D. Isidro Metapan

4

1:2 Alianza FC

6

[0-1] H2H
Slovakia 3.Liga
F04:30Rakican

3

1:3 Odranci

2

[1-1] H2H
F04:30Nitra B

2

2:6 MFK Dubnica nad Vaho

1

3

[0-4] H2H
S09:00NK Fama Vipava 0:0 Jadran LP H2H
Slovenia 2.Liga
F09:00Radomlje

3

3:1 Jadran Dekani

4

[0-0] H2H
S09:00Zarica Kranj 0:0 ASK Bravo Publikum H2H
Slovenia 1.Liga
S13:00Krsko Posavlje 0:0 NK Rudar Velenje H2H
Sri Lanka Champions League
F05:30Saunders SC

1

1:3 Solid SC

1

[1-1] H2H
S05:30Java Lane SC 0:0 Colombo FC H2H
Serbia U19 League
F06:00Radnicki Nis U19

2

0:1 Crvena Zvezda U19

2

[0-0] H2H
F07:00OFK Belgrade U19

3

1:1 FK Rad U19

2

[0-0] H2H
F07:10Spartak Subotica U19

2

3:0 FK Vozdovac U19

2

[1-0] H2H
Serbia Prva Liga
F08:30Radnicki 1923 Kraguj

1

0:2 Sevojno Uzice

4

[0-0] H2H
S08:30Novi Pazar 0:0 FK Temnic H2H
Serbian Superliga
F09:00Partizan Belgrade 3:1 FK Backa Backa Palan[2-1] H2H
F13:00Crvena Zvezda

2

2:1 Mladost Lucani

1

4

[2-0] H2H
Scotland League Cup
F09:30Glasgow Rangers

2

0:2 Motherwell

4

[0-0] H2H
Scotland Development League
F09:15Stranraer U20

1

3:0 Airdrieonians U20[0-0] H2H
South Africa Premier League
F09:30Baroka FC

2

0:1 Bidvest Wits

2

[0-1] H2H
F09:30Chippa United

4

2:1 Cape Town City

2

[0-1] H2H
South Africa First League
F09:30Pretoria Univ

1

4

0:1 Black Leopards

3

[0-1] H2H
S09:30Jomo Cosmos 0:0 Real Kings H2H
Rwanda National League
F09:30Miroplast FC

1

2:1 Kiyovu FC

2

[1-0] H2H
F09:30Gicumbi FC

1

2:1 Marines FC

1

[1-1] H2H
S09:30Police(RWA) 0:0 Amagaju H2H
Russia Reserves League
F01:00FK Ural Youth

1

3

4:2 FC Terek Groznyi You

4

[3-1] H2H
F05:00FK Anzhi Youth

2

2:1 Arsenal Tula Youth

2

[1-1] H2H
Russia Premier League
F07:00Ural Sverdlovsk Obla

3

2:0 Terek Grozny

3

[1-0] H2H
F09:30CSKA Moscow

6

0:0 Zenit St. Petersburg

4

[0-0] H2H
F11:59Anzhi Makhachkala

1

3:2 Arsenal Tula

2

[1-1] H2H
Futsal Russia Division De Honor
F05:00MFK Tyumen Futsal 6:3 Progress Futsal[4-1] H2H
F09:00Novali Futsal 3:9 The indoor football [1-4] H2H
Russia Div 3
F07:00Rotor Volgograd B

1

3

0:1 FK Khimik Novomoskov

2

[0-0] H2H
F10:00Strogino Moscow

1

4:0 Zenit Penza

2

[2-0] H2H
S07:00Metallurg Lipetsk 0:0 Torpedo moskva H2H
Romania - Liga 2 Seria
F04:30AFC Hermannstadt

2

3:2 Dacia Unirea Braila[2-0] H2H
Romania Liga I
F11:00FC Astra Giurgiu

4

2:3 CS Voluntari

3

[2-2] H2H
F13:45Steaua Bucuresti

1

7:0 ACS Poli Timisoara

1

3

[3-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
S04:00Feirense U17 0:0 Taboeira U17 H2H
S04:00Fc Barreirense U17 0:0 Belenenses U17 H2H
S06:00Rio Ave U17 0:0 FC Penafiel U17 H2H
S06:00Vitoria SC Guimaraes 0:0 Moreirense U17 H2H
S06:00Padroense U17 0:0 Academica Coimbra U1 H2H
S06:00Boavista U17 0:0 Seia FCU17 H2H
S06:00CADE Entroncamento U 0:0 Associacao Naval U17 H2H
S06:00Vianense U17 0:0 Abambres U17 H2H
S06:00Sport Clube Caldas U 0:0 Uniao de Tomar U17 H2H
S06:00Marinhense U17 0:0 Loures U17 H2H
S06:00Electrico FC U17 0:0 Spg C Pombal U17 H2H
S06:00Sacavenense U17 0:0 Sporting Lisbon Sad H2H
S06:00Academico Viseu U17 0:0 Sintrense U17 H2H
S06:00Vitoria FC Setubal U 0:0 GDR Canaviais U17 H2H
S06:00Amora FC U17 0:0 GD Estoril-Praia U17 H2H
S06:00Sporting Cuba U17 0:0 Real Sport Clube U17 H2H
S06:00Olhanense U17 0:0 Cova da Pied U17 H2H
S06:00Gil Vicente U17 0:0 Spg C Braga U17 H2H
S06:00GD Braganca U17 0:0 Palmeiras FC(U17) H2H
S06:00Porto Sad U17 0:0 Cracks U17 H2H
S06:00Anadia U17 0:0 Tondela U17 H2H
S06:00Vizela U17 0:0 Pacos Ferreira U17 H2H
Portugal Campeonato Nacional
F10:00Aguias do Moradal

2

0:1 Marinhense

1

[0-1] H2H
F10:00Vizela

2

1:0 Aroes SC

2

[1-0] H2H
F10:00FC Felgueiras

2

3:0 Clube Desportivo Tro

3

[2-0] H2H
F10:00Loures

2

0:0 SCU Torreense

1

2

[0-0] H2H
F10:00Vilafranquense

4

2:1 Electrico FC

1

[1-1] H2H
F10:00Coimbroes

1

2:1 Amarante

1

[1-1] H2H
F10:00CF Canelas 2010

2

0:2 Gondomar

2

[0-1] H2H
F10:00Uniao Leiria

2

2:2 Sertanense FC

5

[2-1] H2H
F10:00Sp. Espinho 1:1 Salgueiros

2

[0-1] H2H
F10:00Gafanha

3

0:0 Anadia

2

[0-0] H2H
F10:00Casa Pia AC

2

2:0 Almancilense

3

[0-0] H2H
F10:00Pedras Rubras 0:0 Sanjoanense

1

[0-0] H2H
F10:30Camacha

1

1:1 SC Freamunde

5

[1-0] H2H
Portugal Segunda Liga
F06:15FC Arouca

1

3

1:0 Gil Vicente

1

2

[0-0] H2H
F10:00SL Benfica B

3

2:1 CF Uniao Madeira

1

[0-1] H2H
F11:00Santa Clara

2

1:0 Vitoria Guimaraes B[0-0] H2H
F11:00Porto B

2

3:0 Varzim

3

[1-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F06:00Gornik Zabrze (Youth

3

1:2 Slask Wroclaw U21

2

[1-2] H2H
F06:00Odra Opole Youth

1

0:3 Arka Gdynia (Youth)

2

[0-1] H2H
F10:00Znicz Pruszkow Youth

1

2:3 Resovia Youth

1

[1-0] H2H
S06:00Stomil Olsztyn Youth 0:0 Cracovia Krakow (You H2H
Poland Division 4
F05:00Pogon Szczecin II

2

3:0 Energetyk Gryfino

3

[1-0] H2H
F06:00Znicz Pruszkow

1

1:3 Siarka Tarnobrzeg

2

[1-1] H2H
F11:00GKS Belchatow

3

1:0 MKS Kluczbork

2

[1-0] H2H
Poland Liga 2
F09:00Puszcza Niepolomice

4

2:1 Olimpia Grudziadz

2

[2-1] H2H
F11:00Zaglebie Sosnowiec

4

5:1 OKS Stomil Olsztyn

1

[0-1] H2H
F11:45GKS Katowice

1

1:2 Ruch Chorzow

4

[0-2] H2H
Poland Ekstraklasa
F09:30Arka Gdynia 4:1 Jagiellonia Bialysto

3

[2-1] H2H
F11:59Wisla Krakow

3

0:1 Legia Warszawa

3

[0-1] H2H
Philippines UFL
S04:00JP Voltes FC 0:0 Davao Aguilas FC H2H
Primera Division de Paraguay
F17:00Sol de America

1

3

2:1 Sportivo Trinidense

1

[1-0] H2H
F19:10Olimpia Asuncion

4

3:2 Sportivo Luqueno

5

[1-0] H2H
Oman Professional League
F08:55Al Shabab(OMA)

3

2:0 Mrbat

1

[2-0] H2H
F09:00Al-Nasr(OMA)

1

5

1:0 Alslam

1

[1-0] H2H
F09:00Al-Suwaiq

2

2:1 Muscat

2

[1-1] H2H
F10:15Al-Nahda Muscat 1:3 Dhufar[0-1] H2H
F11:15Oman Club

3

3:0 Fnjaa

1

[0-0] H2H
F11:59Al-Mdeebe

1

2:0 Al Oruba Sur

1

[1-0] H2H
F11:59Saham

1

0:1 Sohar Club

1

[0-1] H2H
New Zealand Football Championship
F21/10Canterbury United

1

1:1 Waitakere United

2

[1-0] H2H
Norwegian Junior U19
F07:00Molde U19 3:4 Haugesund U19

1

[2-3] H2H
Norwegian Tippeligaen
F11:59Stabaek

1

2

1:2 Tromso IL

2

[0-2] H2H
F11:59Molde

1

1:0 Haugesund[1-0] H2H
F11:59Viking

1

4

1:7 Valerenga

1

[0-4] H2H
F11:59Sandefjord

2

1:2 Stromsgodset

2

[0-1] H2H
F11:59Sogndal

4

3:3 Sarpsborg 08

1

[3-1] H2H
F14:00Brann

2

0:3 Rosenborg

3

[0-0] H2H
Norway Adeccoligaen
F07:00Elverum

2

0:1 Sandnes Ulf

1

[0-0] H2H
F07:00Jerv

3

1:4 Bodo Glimt

2

[0-1] H2H
F07:00Asane Fotball 2:2 Tromsdalen[1-0] H2H
F07:00Strommen

2

3:4 Ullensaker/Kisa IL[1-2] H2H
F11:59Levanger FK 1:1 Floro

1

[1-1] H2H
F11:59Kongsvinger

2

3:2 Mjondalen IF

3

[1-0] H2H
Nicaragua Apertura league
F13:00Real Madriz FC

1

5:0 UNAN Managua

1

[2-0] H2H
F17:00Deportivo Ocotal

5

1:1 Juventus Managua

4

[1-0] H2H
F17:00Francisco San

4

0:2 Managua FC

5

[0-1] H2H
North American Soccer League
F16:10Jacksonville Armada

3

4:4 New York Cosmos

1

[3-1] H2H
Myanmar Professional League
F04:30Laconi Lian

1

0:0 Magway[0-0] H2H
F05:00Ayeyawady united 2:1 Zwekapin United[0-1] H2H
F05:00YANGON UNITED 3:0 Nay Pyi Taw FC[0-0] H2H
S05:00Hantharwady United 0:0 Southern Myanmar H2H
S05:30Yadanabon FC 0:0 Shan United H2H
Moldova Divizia Nationala
F08:00Dinamo-Auto 0:4 Sheriff Tiraspol[0-1] H2H
Montenegro Division 2
S07:30OSK Igalo 0:0 FK Ibar Rozaje H2H
S07:30Bokelj Kotor 0:0 Otrant H2H
S07:30Jedinstvo Bijelo Pol 0:0 Celik Niksic H2H
S07:30Cetinje 0:0 Jezero Plav H2H
S07:30Mornar 0:0 Lovcen Cetinje H2H
S07:30FK Berane 0:0 Mladost Ljeskopolje H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
F07:00Mladost 069 Podgoric

2

3:3 FK Buducnost Podgori

1

[2-2] H2H
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
S08:30Vlazrimi Kicevo 0:0 FK Teteks Tetovo H2H
Macedonian First Football League
F08:30Rabotnicki Skopje

4

2:0 Pelister Bitola

3

[1-0] H2H
F08:30Sileks 0:0 Renova Cepciste[0-0] H2H
F08:30Pobeda Prilep 1:0 FC Vardar Skopje[0-0] H2H
F08:30FK Skopje

4

1:1 Academy Pandev

3

[0-1] H2H
F08:30FK Shkendija 79 4:1 FK Korzo Prilep[2-0] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Veracruz U20

1

2:4 Chivas Guadalajara U

1

[0-2] H2H
Mexico Segunda Division
F19:05Atletico Saltillo

1

2:0 Sahuayo FC

1

2

[0-0] H2H
Mexico Primera Divison A
F13:00Leones Univ Guadalaj

1

1

1:2 Cafetaleros de Tapac

1

2

[1-1] H2H
Primera Division de Mexico
F13:00Pumas U.N.A.M. 0:1 Monterrey[0-0] H2H
F20:15Veracruz

3

2:3 Chivas Guadalajara

1

[0-2] H2H
Malaysia FAM League
F08:45Sime Darby FC

4

2:2 UKM FC

3

[1-1] H2H
Botola Pro 1
F10:00Racing Casablanca

3

1:1 Chabab Atlas Khenifr

2

[1-1] H2H
F11:59OCK Olympique de Kho

2

2:2 Olympique de Safi

1

[1-1] H2H
Malta Premier League
F09:00Mosta FC

1

5

2:2 Floriana F.C.

1

2

[0-1] H2H
F11:15Sliema Wanderers FC

4

1:0 Hibernians FC

4

[1-0] H2H
Malta Cup
S08:00Xewkija Tigers 0:0 Xghajra Tornados H2H
S09:00Gudja United 0:0 Rabat Ajax H2H
S09:00Marsa 0:0 Santa Lucia H2H
S09:00Attard 0:0 Kercem Ajax H2H
S09:00Zurrieq 0:0 Qrendi H2H
S10:00Victoria Hotspurs 0:0 Birzebbuga H2H
S11:15Mgarr United FC 0:0 Mqabba FC H2H
S11:15Pembroke Athleta 0:0 Pieta Hotspurs H2H
Luxembourg National Division
F10:00Jeunesse Esch

3

0:3 Progres Niedercorn

2

[0-1] H2H
F10:00Red Boys Differdange

1

5:0 UNA Strassen[3-0] H2H
F10:00Hamm RM Benfica FC

3

1:2 Victoria Rosport

1

[0-1] H2H
S10:00F91 Dudelange 0:0 Fola Esch H2H
S10:00Rodange 91 0:0 Hostert H2H
S10:00US Mondorf-les-Bains 0:0 Racing Union H2H
S10:00US Esch 0:0 CS Petange H2H
Lithuania - 1.Division
F07:00Stumbras

1

2

0:3 Utenis Utena

4

[0-1] H2H
F07:00Lietava Jonava

1

2:1 Atlantas Klaipeda

1

3

[1-1] H2H
F07:00Trakai

1

5:1 Kauno Zalgiris

2

[4-0] H2H
F07:10Suduva

2

3:0 FK Zalgiris Vilnius

3

[1-0] H2H
Libyan Premier League
S09:00Al Ahli Benghzi 0:0 Darnes H2H
Lebanese Premier League
S08:30Al Akhaahli Alay 0:0 Al Islah Bourg Shama H2H
S08:30Tadamon Sour 0:0 Trables Sports Club H2H
S09:00Al-Nejmeh 0:0 Al-Safa H2H
Latvia Premier League
F07:00Jelgava

3

1:1 Metta/LU Riga

1

1

[0-0] H2H
F09:00Caramba/Dinamo Riga

1

1

0:1 Rigas Futbola skola

6

[0-0] H2H
F11:00FK Liepaja

4

1:1 FK Ventspils

5

[0-1] H2H
K League Challenge League
F02:00Seongnam FC

1

1:1 Daejeon Citizen

2

[0-0] H2H
F02:00FC Anyang

2

1:2 Busan I Park

1

4

[0-2] H2H
Korea League
F02:00Ulsan Hyundai FC

1

2

0:1 Jeju United

2

[0-0] H2H
F02:00Gwangju Football Clu

1

1:0 Sangju Sangmu Phoeni

1

[1-0] H2H
F02:00Gangwon FC

1

0:4 Jeonbuk Hyundai Moto

1

[0-1] H2H
Kenya Super League
F08:00Sofapaka FC 1:3 Weston Shitima

1

[1-3] H2H
F08:00Nakumatt

2

0:1 Bandari

3

[0-1] H2H
S08:00Deckard Lian 0:0 Mathare United H2H
S08:00Muhoroni Youth 0:0 Kakamega H2H
Kazakhstan Premier League
F05:00Ordabasy

2

2:1 Lokomotiv Astana

1

2

[1-0] H2H
F05:00Kaisar Kyzylorda

1

4:1 FK Atyrau

1

[0-1] H2H
F06:00Tobol Kostanai 4:1 Okzhetpes

1

[3-0] H2H
Kazakhstan Division 1
F05:00Ekibastuzets

3

0:0 Kairat Academy

1

[0-0] H2H
F05:00FC Zhetysu Taldykorg 2:0 Kyzylzhar Petropavlo[1-0] H2H
F05:00FK Kaspyi Aktau

2

2:2 Baikonur

4

[1-1] H2H
F05:00Bulat Temirtau

1

0:3 Maktaaral

2

[0-1] H2H
Kampuchea Super League
F06:55Asia Euro University

1

3:4 Western Phnom Penh

2

[2-3] H2H
Japan Football League
F00:00Honda Lock SC 1:2 Nara Club[0-1] H2H
F00:00Osaka FC

2

2:1 Verspah Oita[1-0] H2H
F00:00Ryutsu Keizai Univer 0:4 Honda FC[0-1] H2H
F00:00Veertien Kuwana

1

2:1 Urayasu SC

1

[1-0] H2H
F00:00Vanraure Hachinohe F 0:1 Run Mel Aomori[0-0] H2H
F01:00Sony Sendai 2:0 Imabari FC

1

[1-0] H2H
F02:00Maruyasu Industries

1

0:0 Ohira Tochigi UVA SC[0-0] H2H
J-League Division 3
F00:00Gainare Tottori 0:0 Gamba Osaka U23[0-0] H2H
F00:00Blaublitz Akita 1:0 Giravanz Kitakyushu

1

[0-0] H2H
F00:00Fukushima United FC

1

0:2 Tochigi SC[0-1] H2H
F00:00Fujieda MYFC 1:1 SC Sagamihara

2

[0-1] H2H
F00:00Kataller Toyama

1

0:2 Grulla Morioka[0-0] H2H
F01:00Cerezo Osaka U23 2:2 Yokohama SCC

3

[0-1] H2H
J-League Division 2
F01:00Roasso Kumamoto

3

1:1 Tokushima Vortis[1-0] H2H
F01:00Kamatamare Sanuki 0:0 Montedio Yamagata

2

[0-0] H2H
F01:00Fagiano Okayama 2:1 Thespa Kusatsu

1

[0-1] H2H
F01:00Zweigen Kanazawa FC 0:0 Kyoto Sanga

2

[0-0] H2H
F01:00Avispa Fukuoka

1

4

0:1 JEF United Ichihara

2

[0-1] H2H
Japan Futsal League
F01:30Agleymina Hamamatsu 0:3 Nagoya oceans Futsal[0-1] H2H
F01:30Bardral Urayasu Futs 7:2 Peace Does Machida F[3-1] H2H
F04:00Shriker osaka Futsal 7:3 Deucao Kobe Futsal[3-0] H2H
F04:00Fuchu Athletic FC Fu 3:0 Voscuore sendai Futs[1-0] H2H
S21/10Fugador sumida Futsa 0:0 Shonan Bellmare Futs H2H
S21/10Espo Lada Hokkaido F 0:0 Vasagey oita Futsal H2H
Jamaica Premier League
F16:30Portmore United

1

1

3:0 Humble Lions

2

[2-0] H2H
F16:30Cavalier FC 0:1 Siti Worley Garden J

3

[0-0] H2H
F19:45Montego Bay Utd 3:1 Sandals South Coast[2-1] H2H
F20:00Harbour View FC

2

0:0 Waterhouse FC

2

[0-0] H2H
S16:30Reynolds 0:0 UWI H2H
Japan Youth Sahara Cup
S00:00Cerezo Osaka (Youth) 0:0 Gainare Tottori Am H2H
S00:00Gamba Osaka (Youth) 0:0 Montedio Yamagata (Y H2H
S00:00Mito Hollyhock (Yout 0:0 Renofa Yamaguchi (Yo H2H
S00:00Omiya Ardija (Youth) 0:0 Vegalta Sendai (Yout H2H
S00:00Tochigi SC (Youth) 0:0 Kawasaki Frontale (Y H2H
S01:00Kashiwa Reysol (Yout 0:0 Kataller Toyama Am H2H
S01:00Kyoto Purple Sanga ( 0:0 Sagan Tosu (Youth) H2H
S02:00FC Tokyo (Youth) 0:0 Consadole Sapporo (Y H2H
S02:00Vissel Kobe (Youth) 0:0 Tokushima Vortis (Yo H2H
Italian Campionato Nazionale Primavera
F05:00Inter Milan U20

1

2:0 Fiorentina U20

2

[1-0] H2H
F08:00Napoli U20

1

1:4 Juventus U20[1-1] H2H
Italy Serie D
F09:00Messina

2

2:2 ASD Troina

1

2

[1-1] H2H
F09:00US Palmese

4

3:3 Gela

3

[1-2] H2H
F09:00Ercolanese 1924

1

2:1 Acireale

1

3

[2-0] H2H
F09:00Seregno

1

1:3 Pro Sesto

2

[1-3] H2H
F09:00Montebelluna

1

2:2 Clodiense

3

[0-0] H2H
F09:00Sangiovannese

1

0:1 US Fiorenzuola

2

[0-0] H2H
F09:00USD Virtus Verona

2

5:1 GSD Ambrosiana

1

3

[2-0] H2H
F09:00As Casale Calcio

1

4

0:0 Olginatese

1

2

[0-0] H2H
S09:00Rovigo Calcio 0:0 ACD Campodarsego H2H
S09:00Lupa Roma 0:0 Tortoli H2H
S09:00Massese 0:0 Unione Sanremo H2H
S09:00Ebolitana 0:0 Portici 1906 H2H
S09:00Lentigione 0:0 Sansepolcro ASD H2H
S09:00Olympia Agnonese 0:0 Recanatese H2H
S09:00FBC Finale 0:0 TSV Klausdorf H2H
S09:00Villabiagio 0:0 US Pianese H2H
S09:00USD Grumellese 0:0 Lumezzane H2H
S09:00A.C. Crema 1908 0:0 Virtus Bergamo H2H
S09:00Real Forte Querceta 0:0 Esperia Viareggio H2H
S09:00Chieri 0:0 Varesina Calcio H2H
S09:00Mezzolara 0:0 ASD Romagna H2H
S09:00Ponsacco 0:0 ASD Seravezza Calcio H2H
S09:00ASD Sancataldese 0:0 Nocerina H2H
S09:00Darfo Boario 0:0 Us Pergolettese H2H
S09:00Calvi Noale 0:0 Mantova H2H
S09:00FC Francavilla 0:0 Taranto Sport H2H
S09:00Aprilia 0:0 Nuorese H2H
S09:00ASD Anziolavinio 0:0 Nuova Monterosi H2H
S09:00Legnago Salus 0:0 Este H2H
S09:00Castelfidardo 0:0 Nuovo Campobasso H2H
S09:00Pro Patria 0:0 Caravaggio H2H
S09:00Ciliverghe Mazzano 0:0 Trento H2H
S09:00Vis Pesaro 0:0 Montevarchi H2H
S09:00Albalonga 0:0 AS Ostia Mare H2H
S09:00Tuttocuoio 0:0 ASD Sasso Marconi H2H
S09:00AC Voghera 0:0 Pomigliano H2H
S09:00Igea Virtus 0:0 Civitanovese H2H
S09:00A.S. Varese 0:0 SC Caronnese H2H
S09:00Lecco 0:0 Bustese H2H
S09:00US Inveruno 0:0 A.S.D. Bra H2H
S10:00FBC Gravina 0:0 Nardo H2H
Italy C1
F08:30Carrarese

3

2:1 Arzachena

1

[0-1] H2H
F08:30Olbia

1

4:1 Cuneo

3

[0-0] H2H
F08:30Renate AC

2

0:0 SudTirol

2

[0-0] H2H
F08:30Ravenna

1

0:1 Albinoleffe

1

[0-0] H2H
F10:30Gavorrano

1

1:0 Lucchese[0-0] H2H
F10:30Pro Piacenza 2:2 Prato[1-1] H2H
F10:30Livorno 2:1 Giana[1-1] H2H
F10:30Monza 0:3 Arezzo

3

[0-0] H2H
F10:30Feralpisalo

2

2:1 Gubbio

1

1

[1-0] H2H
F12:30Reggiana

3

0:0 Fermana

2

[0-0] H2H
F12:30Pordenone Calcio SSD

1

2:2 AC Mestre

3

[2-1] H2H
F12:30Santarcangelo

2

2:2 Teramo

2

[2-1] H2H
F14:30Alessandria

4

0:2 Pisa

1

[0-1] H2H
F14:30Viterbese

1

2

1:3 Robur Siena S.S.D.

2

[0-2] H2H
S12:30Trapani : Catanzaro H2H
S12:30Alma Juventus Fano 0:0 Modena H2H
Israel B League
F08:30Sport Club Dimona

3

2:0 AS Nordia Jerusalem

2

[2-0] H2H
Israel Premier League
F11:59Hapoel Ashkelon

1

4

1:3 Maccabi Petah Tikva

1

3

[0-2] H2H
F13:15Hapoel Bnei Sakhnin

2

0:1 Hapoel Haifa

1

[0-0] H2H
Azadegan League
F07:15Mes Rafsanjan

6

1:0 Mes krman

3

[0-0] H2H
F07:30Saba Battery

1

1:1 Shahrdari Tabriz

4

[0-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F06:00Portmarnock

2

0:0 Drumcondra FC

1

[0-0] H2H
F09:30Liffeys Pearse

2

1:3 Cherry Orchard

1

2

[0-1] H2H
F10:00Templeogue United FC

2

2:4 Portlaoise AFC

1

[1-2] H2H
India Mumbai Elite League
S06:15MS Police 0:0 Mumbai Strikers H2H
Indonesia Division 1
F02:30Perseru Serui

1

2:1 Persipura Jayapura

2

[1-1] H2H
F04:00Persela Lamongan

1

1:0 Persib Bandung

1

[0-0] H2H
F07:30Persija Jakarta

2

2:0 Semen Padang[0-0] H2H
Hungary NB в…Ў
F08:30MTE Mosonmagyarovar 1:0 Szeged 2011 FC

1

4

[1-0] H2H
F08:30Cegled

1

3:1 Dafuji cloth MTE

1

3

[1-1] H2H
F08:30Vac-Dunakanyar

2

2:1 Gyirmot SE

2

[0-1] H2H
F09:00ZalaegerzsegTE

1

2:0 SOROKSAR

2

[1-0] H2H
F11:00Bekescsaba

1

3

1:2 Szolnoki MAV FC

3

[0-1] H2H
F11:00Bodajk FC Siofok 1:0 Nyiregyhaza

3

[0-0] H2H
F11:00Soproni SVSE-GYSEV

1

0:4 MTK Hungaria

1

[0-3] H2H
F11:00Gyori ETO

2

4:3 Kazincbarcika

3

[1-2] H2H
F11:00Csakvari TK

3

1:5 Budaorsi SC

1

[1-1] H2H
Haiti Division 1
S18:00Racing Club Haitien 0:0 Petit-Goave H2H
Primera Division de Honduras
F16:00Juticalpa

2

5:1 Platense[3-0] H2H
F16:00Real Sociedad Tocoa

4

2:1 CD Vida

4

[0-1] H2H
F18:00CD Olimpia

1

1

3:0 Real Espana

1

[2-0] H2H
Holland Eredivisie
F06:30PSV Eindhoven

1

3:0 Heracles Almelo

1

3

[1-0] H2H
F08:30AZ Alkmaar

3

3:0 FC Utrecht

2

[1-0] H2H
F08:30Feyenoord

2

1:4 AFC Ajax

4

[0-0] H2H
F10:45SC Heerenveen 0:4 Vitesse Arnhem[0-2] H2H
S08:30Pontedera : Pistoiese H2H
Hong Kong Senior Challenge Shield
F02:30Southern District

1

2:0 LeeMan

2

[2-0] H2H
F05:30Eastern A.A Football

3

3:1 Sun Pegasus

3

[1-0] H2H
Hong Kong 2nd Division
F03:30Kln City District RS 0:3 Fukien AC

1

[0-2] H2H
Hong Kong First Division League
F01:30Tai Chung

1

2:0 Kwun Tong[0-0] H2H
F01:30Convoy Sun Hei

3

0:1 Tung Sing FC

2

[0-1] H2H
F01:30Wing Yee FT

2

0:2 Flower[0-1] H2H
F03:30Mutual Football Club

3

1:2 Shatin SA

2

[1-0] H2H
F03:30Kai Jing

2

1:0 South China AA

1

[0-0] H2H
F03:30Eastern District SA 1:1 Wong Tai Sin[1-0] H2H
Guatemala D2
F17:00CD Sansare

2

2:1 Deportivo Mixco

2

[2-0] H2H
Liga Nacional de Guatemala
F13:00Deportivo Sanarate

1

3

2:0 Xelaju MC

2

3

[1-0] H2H
F13:30Antigua GFC

3

2:1 Guastatoya

2

[1-1] H2H
F14:00Marquense

4

1:0 CSD Municipal

4

[0-0] H2H
F16:00Coban Imperial

3

2:1 Suchitepequez

1

[0-0] H2H
GRE U20
F03:30Apollon Smirnis U20

1

4:3 SKODA Xanthi U20

2

[2-2] H2H
F04:00Kerkyra U20

1

0:3 Panadol Gauss U20

1

[0-0] H2H
F04:30Levadiakos U20

1

0:1 Pas Giannina U20

4

[0-0] H2H
F05:00Olympiakos Piraeus U

4

1:1 PAOK Saloniki U20

3

[0-1] H2H
F06:30Lamia U20

1

3

1:2 Panathinaikos U20

4

[0-1] H2H
Greece Divison C
F07:25Ionikos 1:1 Lalysos[0-0] H2H
F08:55AE Lefkimmis

4

1:0 Panlefkadios FC

1

1

[0-0] H2H
F09:00Tilikratis

3

2:0 Asteras Parapotamou

3

[1-0] H2H
F09:00Ilisiakos FC

2

3:0 Egaleo Athens

1

[0-0] H2H
F09:00Ethnikos Pireaus 4:0 Doxa Kranoula

1

[2-0] H2H
S06:25Diagoras 0:0 APO Keratsini H2H
S07:25Thiella Rafinas 0:0 Aiolikos H2H
Greece National B
S11:00Athletic Union of Sp 0:0 Panegialios FC H2H
S11:00Doxa Dramas 0:0 Anagenisi Karditsa H2H
S11:00Panserraikos 0:0 OFI Crete H2H
S11:00Aris Thessaloniki 0:0 Aiginiakos FC H2H
S11:00Kissamikos 0:0 Giorgos Karaiskakis H2H
S11:00Ergotelis 0:0 Kallithea H2H
S11:00Veria FC 0:0 Apollon Kalamarias H2H
S11:00Panahaiki-2005 0:0 Trikala H2H
S11:00Acharnaikos 0:0 Apollon Larissas H2H
Greece National A
F09:00Asteras Tripolis

4

0:1 Panionios

4

[0-0] H2H
F11:15Apollon Smirnis

6

2:0 SKODA Xanthi

3

[1-0] H2H
F11:15Platanias FC

2

0:1 AEL Larisa

4

[0-1] H2H
F13:40Olympiakos Piraeus

3

1:0 PAOK Saloniki

4

[0-0] H2H
Germany Oberliga Niedersachsen - Full Time Result
F09:00Schwarz-Weiss Essen

2

1:0 Cronenberger SC

1

2

[1-0] H2H
F09:00VfL Oldenburg

1

1:0 Fc Wunstorf

1

[0-0] H2H
F09:00TB Uphusen 1:1 Arminia Hannover[1-0] H2H
S05:00ESC Geestemunde 0:0 LTS Bremerhaven H2H
S08:00Eintracht Northeim 0:0 Heeslinger SC H2H
S09:00Bocholt FC 0:0 SF Baumberg H2H
S09:00FSV Vohwinkel Wupper 0:0 SpVg Schonnebeck H2H
S09:00Ratingen SV 0:0 SSVg Velbert H2H
S09:00SV Straelen 0:0 VfB Speldorf H2H
S09:00TV Jahn Hiesfeld 0:0 TuRU Dusseldorf H2H
S09:00VfB Hilden 0:0 VFB Homberg H2H
S09:00SC Spelle-Venhaus 0:0 SVG Gottingen 07 H2H
S09:00TUS Sulingen 0:0 TuS Bersenbruck H2H
S09:00FC Monheim 0:0 SC Dusseldorf West H2H
S09:30DSC 99 Dusseldorf 0:0 VfR Krefeld-Fischeln H2H
Ghana Premier
F11:00Bechem United

2

1:0 Great Olympics

3

[1-0] H2H
F11:00Liberty Professional

2

2:1 Asante Kotoko FC

1

[0-1] H2H
F11:00Elmina Sharks 2:0 All Stars

3

[1-0] H2H
F11:00Ashanti Gold 4:2 Aduana Stars[2-0] H2H
F11:00Accra Hearts of Oak

2

0:0 Inter Allies

1

[0-0] H2H
S11:00Berekum Chelsea 0:0 Tema Youth H2H
S11:00Bolga All Stars 0:0 Ebusua Dwarfs H2H
S11:00WAFA 0:0 Medeama SC H2H
Germany Youth U19 League
F05:00Karlsruher SC U19

1

2:1 Augsburg U19

2

[1-0] H2H
F06:00DJK Arminia Klosterh

2

1:0 Fortuna Koln U19

5

[0-0] H2H
F07:00FSV Mainz 05 U19

2

1:1 FC Heidenheim U19

1

[0-1] H2H
F07:00Nurnberg U19

1

0:2 VfB Stuttgart U19[0-1] H2H
F07:00Preuben Munster U19

1

4:2 Fortuna Dusseldorf U

1

[2-1] H2H
F08:00Greuther Furth U19

1

0:2 SV Wehen Wiesbaden U

1

[0-0] H2H
S05:00Bayern Munchen U19 0:0 Eintracht Frankfurt H2H
Germany Youth U17 League
F05:00Fortuna Dusseldorf U 0:3 Koln U17[0-2] H2H
S05:00Hombrucher SV U17 0:0 Arminia Bielefeld U1 H2H
S05:00SG Unterrath U17 0:0 MSV Duisburg U17 H2H
S05:00RasenBallsport Leipz 0:0 St. PauliU17 H2H
S05:00Viktoria koln(U17) 0:0 FC Schalke 04 U17 H2H
S06:00Hamburger SV U17 0:0 VfL Wolfsburg U17 H2H
S06:00Holstein Kiel U17 0:0 Hertha BSC Berlin U1 H2H
S06:00Eimsbutteler TV U17 0:0 Hannover 96 U17 H2H
S07:00Eintracht Frankfurt 0:0 Nurnberg U17 H2H
Schleswig Holstein Liga
F08:00Holstein Kiel II

3

1:1 SV Todesfelde

3

[0-0] H2H
S08:00SV Eichede 0:0 Union Neumunster H2H
S08:00TSV Lagerdorf 0:0 Dornbreite Lubeck H2H
Germany Regionalliga
F07:00Hamburger SV (Youth) 6:0 Oldenburg

3

[6-0] H2H
F07:30Berliner FC Dynamo

2

3:0 BSG Chemie Leipzig[1-0] H2H
F07:30BFC Viktoria 1889

2

0:0 VSG Altglienicke

1

[0-0] H2H
F07:30SV Babelsberg 03

2

0:0 Budissa Bautzen

2

[0-0] H2H
F07:30FC Lokomotive Leipzi

1

1:1 VfB Auerbach

2

[1-1] H2H
F07:30FSV Union Furstenwal

3

1:3 Energie Cottbus

4

[1-0] H2H
F08:00VfL Wolfsburg (Youth

2

6:1 Altona 93

3

[4-0] H2H
F08:00St Pauli II

3

1:1 FC Hansa Luneburg

4

[1-1] H2H
F08:00VfR Wormatia Worms

2

1:2 SSV Ulm 1846

1

5

[0-1] H2H
F08:10SV Waldhof Mannheim

4

2:0 Kickers Offenbach[1-0] H2H
F09:00VfV Borussia 06 Hild

3

0:2 Eintracht Nordersted

2

[0-0] H2H
F09:00TSV 1860 Munchen

1

4

0:1 Bayern Munchen (Yout

2

[0-0] H2H
F11:00Alemannia Aachen

1

1:2 Rot-Weiss Essen

3

[1-1] H2H
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
S08:00Hertha 06 Charlotten 0:0 Strausberg H2H
S08:00Wedeler TSV 0:0 VfL Pinneberg H2H
S08:00HSV Barmbek Uhlenhor 0:0 Hamburger SV III H2H
S08:00SV 1899 Merseburg 0:0 Carl Zeiss Jena II H2H
S08:00BSG Wismut Gera 0:0 Einheit Rudolstadt H2H
S08:00SV Grun-Weiss Lubben 0:0 FC Anker Wismar H2H
S08:00Altludersdorf 0:0 FC Frankfurt H2H
S08:00Hansa Rostock II 0:0 SV Victoria Seelow H2H
S08:00TSV Buchholz 08 0:0 SC V/W Billstedt 04 H2H
S08:00Hertha Zehlendorf 0:0 FC Mecklenburg Schwe H2H
S09:00Euskirchen 0:0 FC Pesch 1956 H2H
S09:00SV Breinig 0:0 SSV Merten H2H
S09:00Gonsenheim 0:0 SC Idar Oberstein H2H
S09:00TSV Sasel 0:0 SC Victoria Hamburg H2H
S09:00Borussia Freialdenho 0:0 TV Herkenrath H2H
S09:00Bergisch Gladbach 09 0:0 Hurth H2H
S09:00SC Concordia Hamburg 0:0 FC Teutonia 05 H2H
S09:00FC Viktoria Arnoldsw 0:0 VfL Vichttal H2H
S09:30Hennef 05 0:0 VfL Alfter H2H
S09:30Hilal Maroc Bergheim 0:0 SpVg Wesseling-Urfel H2H
The German oberliga Westfalen
F09:00Arminia Bielefeld II 1:3 TuS Ennepetal[0-0] H2H
F09:30FC Brunninghausen

1

2:3 Hammer SpVg

2

[0-1] H2H
S09:00Siegen Sportfreunde 0:0 Westfalia 04 Herne H2H
S09:00TuS Haltern 0:0 TSG Sprockhovel H2H
S09:00SC Paderborn 07 II 0:0 SC Hassel H2H
S09:00Rot-Weiss Ahlen 0:0 Schalke 04 (Youth) H2H
S09:00Gutersloh 0:0 ASC 09 Dortmund H2H
Georgia Primera Division
F11:00Dinamo Batumi

1

1:2 Chikhura Sachkhere

3

[1-1] H2H
S11:00Dinamo Tbilisi : Samtredia H2H
S11:00FC Kolkheti Poti : Shukura Kobuleti H2H
S11:00Torpedo Kutaisi : Lokomotiv Tbilisi H2H
S11:00FC Saburtalo Tbilisi : Dila Gori H2H
France Youth U19 League
F05:00Trelissac U19

1

1

2:2 Le Mans U19

3

[1-1] H2H
F07:00Saint Etienne U19 7:0 Ajaccio U19

4

[3-0] H2H
F08:00Troyes U19

1

1:1 Nancy U19

1

[1-0] H2H
F08:30Lille U19 1:2 Orleans US 45 U19[0-0] H2H
S08:00Colomiers U19 0:0 MontferrandaiseU19 H2H
S08:00NimesU19 0:0 Bastia U19 H2H
S08:00Paris Saint Germain 0:0 Valenciennes US U19 H2H
S08:00Entente U19 0:0 US Boulogne U19 H2H
S08:00Ajaccio Gfco U19 0:0 Toulon U19 H2H
S08:00Avranches U19 0:0 Paris FC U19 H2H
S08:00Guingamp U19 0:0 Bordeaux U19 H2H
S08:00Brest Stade U19 0:0 Angers SCO U19 H2H
S08:00ASM Belfortaine U19 0:0 Montceau U19 H2H
S08:00Torcy U.S U19 0:0 StrasbourgU19 H2H
S08:00Drancy U19 0:0 Metz U19 H2H
S08:00Evreux U19 0:0 Le Havre U19 H2H
S08:00Dijon U19 0:0 Lyon U19 H2H
S08:00Caen U19 0:0 Amiens U19 H2H
S08:00Chambly FC U19 0:0 LensU19 H2H
S08:00Stade Reims U19 0:0 SochauxU19 H2H
England Women
S11:00Swindon (w) 0:0 Charlton (w) H2H
S11:00Portsmouth (w) 0:0 C K Basildon (w) H2H
S11:00Coventry (w) 0:0 Chichester City (w) H2H
S11:00Gillingham (w) 0:0 Lewes (w) H2H
S11:00Cardiff City (w) 0:0 CrystalPalace (w) H2H
S11:00Queens Park Rangers 0:0 West Ham United (w) H2H
UEFA European Women
S07:00Sweden (w) U17 0:0 Russia (w) U17 H2H
S07:00Israel (w) U17 0:0 Croatia (w) U17 H2H
Estonia Teine Liiga
S06:00Kohtla-Jarve JK Jarv 0:0 JK Tallinna Kalev II H2H
S06:00Paide Linnameeskond 0:0 Keila JK H2H
S06:00Vandra JK Vaprus 0:0 Nomme JK Kalju II H2H
S09:00Tartu JK Maag Tammek 0:0 Viimsi MRJK H2H
Estonia Esi Liiga
F06:00FC Maardu

1

4:1 Rakvere FC Flora

1

[2-1] H2H
F06:00Elva

1

2

1:2 Tallinna JK Kotkad

1

2

[0-1] H2H
ENG WNPL
S09:00Blackburn Rovers (w) 0:0 West Bromwich WFC (w H2H
S09:00Leicester City (w) 0:0 Stoke City (w) H2H
S11:00Stoke City (w) : Fylde LFC (w) H2H
S11:00Nottingham Forest (w 0:0 Huddersfield (w) H2H
S11:00Middlesbrough (w) : Blackburn Rovers (w) H2H
S11:00Derby County (w) 0:0 Wolves (w) H2H
S11:00Bradford City (w) : West Bromwich WFC (w H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F10:30Sociedad Deportivo Q

2

1:2 Mushuc Runa

5

[0-2] H2H
Primera Division de Ecuador
F12:30Independiente Jose T

1

6:0 Faure Za Amarilla

3

[2-0] H2H
F12:30Liga Dep. Universita

1

5:2 Delfin SC

3

[3-0] H2H
F13:00CD El Nacional

1

3:3 Barcelona SC(ECU)

4

[0-0] H2H
F14:45Deportivo Cuenca

1

3

0:1 Macara

2

[0-1] H2H
F17:00Club Sport Emelec

1

2:0 Universidad Catolica

1

[1-0] H2H
F17:00Guayaquil City

1

0:0 CD Clan Juvenil

5

[0-0] H2H
Denmark Woman League Divison 2
S09:30Kolding B Women 0:0 IF Skjold Birkerod ( H2H
Danish SAS Ligaen
F06:00Hobro

2

4:0 Nordsjaelland

1

4

[1-0] H2H
F08:00Lyngby

2

1:1 Odense BK[1-0] H2H
F10:00Helsingor

2

0:1 Brondby IF

1

4

[0-1] H2H
F11:59FC Copenhagen

1

4:0 Aarhus AGF

3

[2-0] H2H
Denmark Jyllandsserien P1
S10:00Thisted FC Reserve 0:0 Spjald IF H2H
Denmark Fynsserien
S05:00OKS 0:0 KRFK H2H
S05:00Assens FC 0:0 Krarup/Espe H2H
S05:00SSV Hojfyn 0:0 MG BK H2H
Denmark - 4.Liga
F07:00Vinder Vatanspor-VRI

2

0:2 Lystrup IF

2

[0-1] H2H
F07:30Aarhus Fremad 2

4

0:1 Kolding BK

2

[0-0] H2H
Denmark - 2.Liga
F07:30Ringkobing

2

2:2 Kjellerup

1

[0-1] H2H
Danish 1st Division
F08:30Brabrand

2

2:1 Vendsyssel

2

[2-0] H2H
F08:30Esbjerg

1

5:2 Fremad Amager

2

[1-0] H2H
F08:30Roskilde

1

1:1 Fredericia

3

[0-0] H2H
F08:30Skive IK

1

2:1 Herfolge Boldklub Ko

3

[1-1] H2H
F08:30Thisted FC

3

0:1 Nykobing Falster

2

[0-1] H2H
F08:30Vejle

2

3:1 Viborg

2

[3-1] H2H
Denmark Youth U19
S07:00Aalborg BK U19 0:0 Silkeborg U19 H2H
Czech Group D League
F04:00Slovan Cernovir

2

3:2 Dolany[1-0] H2H
F04:00HFK Olomouc B 0:1 Rapotin

1

[0-1] H2H
F04:00FC Tatran Presov Wom 3:3 MFK Ruzomberok Women[2-2] H2H
F04:15Meteor Praha

2

3:0 Jiska Novy Bor

1

2

[1-0] H2H
F04:15Opava II 8:0 Brumov[3-0] H2H
F04:15Slavicin

2

3:0 MFK Havirov

1

4

[3-0] H2H
Czech Republic 2.Liga
F04:15Viktoria Zizkov

2

2:1 SC Znojmo[1-0] H2H
F09:30SK Slovan Varnsdorf

2

1:0 Frydek-Mistek

2

[1-0] H2H
F09:30FK Graffin Vlasim

1

2:2 FK MAS Taborsko

1

3

[1-1] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:00FC Viktoria Plzen

1

3:0 Brno

2

[3-0] H2H
F11:59Tescoma Zlin

2

1:5 Mlada Boleslav

3

[1-3] H2H
F11:59Slavia Praha

2

1:2 Slovan Liberec

4

[0-1] H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F09:30Benatky Nad Jizerou

1

2:3 Domazlice[1-2] H2H
F09:30Sokol Brozany

3

2:4 Chrudim

2

[1-0] H2H
F09:30Stechovice

2

1:2 Litomerice

3

[0-0] H2H
S04:15Unicov 0:0 Valasske Mezirici H2H
Cyprus 1 Division
F11:00Olympiakos Nicosia F

3

2:1 Ermis Aradippou

1

3

[0-0] H2H
F11:59Apollon Limassol FC

1

1:0 Aris Limassol

4

[0-0] H2H
Croatia U19 League
F08:30NK Istra 1961 U19 1:4 Slaven Belupo U19[0-0] H2H
F09:00ZNK Osijek U19

1

0:1 Hajduk Split U19[0-0] H2H
Croatia 2.Division
F09:00Hajduk Split II

1

1

1:1 Radnik Sesvete

4

[1-1] H2H
Croatia 1.Division
F09:00NK Lokomotiva Zagreb

2

1:0 Istra 1961 Pula

2

[0-0] H2H
F13:00Rijeka

4

1:2 ZNK Osijek

4

[0-0] H2H
Costa Rica 2.Liga
F13:00AD Cofutpa

1

3:0 FC Santa Rosa

1

1

[0-0] H2H
F17:00CS Uruguay De Corona

2

1:2 Municipal Turrialba

2

[1-0] H2H
S13:00DAV Santa Ana 0:0 ADR Jicaral H2H
S17:00AD Cariari Pococi 0:0 AS Pumas Generalena H2H
Costa Rica Primera Division
F13:00Deportivo Saprissa

2

5:2 Limon FC

3

[2-1] H2H
F13:00AD Grecia

1

1:0 Universidad de Costa

2

[0-0] H2H
F15:00Guadalupe FC 4:0 Municipal Liberia

1

[1-0] H2H
F16:00AD Carmelita

2

2:1 Perez Zeledon

2

[2-1] H2H
S18:00Santos De Guapiles 0:0 Cartagines Deportiva H2H
Colombia Copa Premier
F16:00Atletico FC

3

0:0 Barranquilla FC

2

[0-0] H2H
F16:30Cucuta 3:2 Deportivo Rionegro

1

[0-1] H2H
F19:05Real Santander

3

1:1 Fortaleza F.C

3

[1-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F16:15Jaguares de Cordoba

2

3:2 Deportivo Cali

2

[1-1] H2H
F18:15Millonarios

4

2:0 Deportiva Once Calda

3

[0-0] H2H
F18:30Alianza Petrolera

3

0:1 Tigres Zipaquira

2

[0-0] H2H
CONCACAF Women Under-17
F16:30Jamaica (w) U17 1:1 Puerto Rico U17(w)[0-0] H2H
China Reserves League
S21:30Yanbian Tigers Reser 0:0 HENAN JIANYE (R) H2H
Chile Primera D
F14:30Colchagua CD

3

1:2 Naval de Talcahuano

3

[0-1] H2H
F14:30Osorno

1

1

1:3 Malleco Unido

1

[1-2] H2H
F16:00Melipilla

2

1:1 Deportes Vallenar

1

[1-1] H2H
Chile Primera B
F14:30Huadiwei sub

2

1:1 Union La Calera

2

[1-1] H2H
F16:00Cobresal

2

2:1 Deportes La Serena

3

[1-0] H2H
F16:00Cobreloa

1

1:2 CD Magallanes

1

[1-0] H2H
F16:00San Marcos de Arica

2

1:0 Rangers Talca

2

[1-0] H2H
F17:30Coquimbo Unido

2

1:2 Puerto Montt

3

[0-1] H2H
Primera Division de Chile
F11:00Santiago Wanderers

3

3:3 Everton CD

3

[3-2] H2H
F14:30Universidad de Conce

1

2:2 O.Higgins

6

[0-0] H2H
F17:00Curico Unido

4

0:1 Union Espanola

1

3

[0-0] H2H
F19:30Universidad de Chile

1

2:1 Palestino

1

[0-1] H2H
Chinese Football Association Yi League
S02:00Yanbian Beiguo 0:0 Baotou southern H2H
S03:00Lhasa City CI 0:0 ShenYang DongJin H2H
CAF Confederation Cup
F14:00Club Africain

1

1:3 Supersport United

2

[0-1] H2H
CAF Champions League
F13:00EL Ahly

1

6:2 ES du Sahel

2

[3-0] H2H
Bulgaria B PFG
S09:00Botev Galabovo 0:0 Oboriste H2H
S09:00Chernomorets Pomorie 0:0 Chernomorets Balchik H2H
Bulgaria Premier League
F10:15Vereya

2

0:1 Septemvri Simitli

3

[0-0] H2H
F12:30Vitosha Bistritsa

2

0:1 Beroe Stara Zagora

2

[0-1] H2H
BSWCP
F15:15France Beach Soccer

1

5:4 Colombia Beach Socce

1

[0-0] H2H
F16:30Mexico Beach Soccer

1

5:4 USA Beach Soccer[0-0] H2H
BRA SPC
F08:00Linense(BRA)

1

1:2 Inter de Limeira

1

[1-1] H2H
F14:00Portuguesa Desportos

3

3:1 Desportivo Brasil SP

1

[2-0] H2H
BRA D4
F14:00Aracaju FC 0:4 Sete de Junho EC[0-4] H2H
F14:00Aruika giant SE 1:9 Surette SE

1

[0-4] H2H
Brasileiro, Serie C
S15:00Aimore RS 0:0 Sao Jose PoA RS H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
S18:00Botafogo RJ (Youth) 0:0 Atletico Mineiro (Yo H2H
Pakistan vest Football League
F19:00San Martin FC

3

2:4 Leones de America FC

4

[2-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
F09:00GOSK Gabela

4

0:1 FK Zeljeznicar

2

[0-1] H2H
Bolivia Primera Division
F15:00Jorge Wilstermann

3

3:0 Universitario de Suc

1

3

[0-0] H2H
F17:15Real Potosi

2

1:0 Oriente Petrolero

1

[1-0] H2H
F17:15San Jose 4:0 The Strongest

2

5

[1-0] H2H
F19:40Sport Boys Warnes

1

1

1:4 Petrolero de Yacuiba

1

2

[0-2] H2H
Belarusian Premier League
F07:00Dinamo Minsk 0:0 Slavia Mozyr

2

[0-0] H2H
F08:00Slutsksakhar Slutsk

1

1:3 FK Isloch Minsk

2

[1-2] H2H
F09:00FK Vitebsk

3

1:2 Shakhter Soligorsk

3

[0-2] H2H
S11:00Dnepr Mogilev : BATE Borisov H2H
Bahrain National Youth League
F13:30Guarany de Camaqua U

4

2:1 SC 12 Horas U19

3

[1-0] H2H
F13:30Caxias RS Youth 2:0 Torino FC U19

1

[1-0] H2H
Bangladesh Premier League
F03:30Bangladesh Police Cl

2

2:1 Uttar Baridhara Club

1

[1-0] H2H
F05:30Agrani Bank Ltd SC

1

1:2 Fakirapool Young Men

4

[1-1] H2H
S03:30Nofel Sporting Club 0:0 Kawran Bazar Progoti H2H
S03:30Bashundhara Kings 0:0 Victoria Sporting Cl H2H
Belgian First Amateur Division
S09:00Vigor Wuitens Hamme 0:0 KMSK Deinze H2H
S09:00Sporting Chatelet 0:0 FCV Dender EH H2H
S09:00Eendracht Aalst 0:0 Berchem Sport H2H
Belgian Second Division
F10:00KFCO Wilrijk

4

2:2 Oud Heverlee

3

[1-0] H2H
Belgian Pro League
F08:30Club Brugge

2

1:0 Royal Antwerp

5

[1-0] H2H
F11:59Anderlecht

4

0:1 Racing Genk

2

[0-0] H2H
F14:00Zulte-Waregem

1

2:5 Red Star Waasland

1

[1-2] H2H
King of Bahrain Cup
F11:00Al-Hadd

1

3:0 Qalali

3

[2-0] H2H
F11:00Al-Muharraq

1

1:1 East Riffa

2

[0-1] H2H
Azerbaijan Reserve League
F05:25FK Sumqayit Reserves

3

0:1 Zloty Reserve

2

[0-0] H2H
F07:00FK Kapaz Ganca (R)

1

0:1 FC Neftci Baku Reser

4

[0-1] H2H
Azerbaijan Premier League
F10:30FK Gilan Gabala

1

1:0 Qarabag

3

[1-0] H2H
Austrian Bundesliga
F08:00Trenkwalder Admira W 1:1 Red Bull Salzburg

1

[1-1] H2H
F10:30Austria Wien

5

0:1 Rapid Wien

1

3

[0-0] H2H
Austria Landesliga
F04:30Annabichler SV

2

4:2 SV Kraig[2-0] H2H
Austrian 3.Liga
F07:30Worgl Obi SV

2

4:1 Viessmann SC Hard

2

[1-1] H2H
F09:30SV Horn 4:0 Trenkwalder Admira (

1

[0-0] H2H
S10:00FC Superfund Paschin 0:0 SC Kalsdorf H2H
Australia A-League
F02:00Brisbane Roar

1

1:2 Newcastle Jets

4

[1-2] H2H
F04:00Perth Glory

1

2:1 Central Coast Marine

2

[0-1] H2H
Armenia Premier League
F07:00Alashkert 0:3 Gandzasar Kapan

2

[0-2] H2H
Andorra Super league
S06:00UE Engordany 0:0 Inter Club Escaldes H2H
S07:00Encamp 0:0 UE Santa Coloma H2H
S10:00Sant Julia 0:0 Penya Encarnada H2H
S12:00La Posa FC Lusitans 0:0 FC Santa Coloma H2H
Algerian Ligue Professionnelle 2
S14:00A Bou Saada 0:0 GC Mascara H2H
S14:00CA Bordj Bou Arrerid 0:0 RC Kouba H2H
S14:00JSM Skikda 0:0 AS Ain Mlila H2H
S14:00MC El Eulma 0:0 WA Tlemcen H2H
S14:00MO Bejaia 0:0 RC Relizane H2H
S14:00MC Saida 0:0 JSM Bejaia H2H
S14:00ASM Oran 0:0 CRB Ain Fakroun H2H
S14:00CA Batna 0:0 ASO Chlef H2H
Albania Super league
F08:00Vllaznia Shkoder 0:1 Partizani Tirana

2

[0-1] H2H
F11:00Flamurtari

2

1:0 Kamza

2

[0-0] H2H
S08:00Teuta Durres : Skenderbeu Korca H2H
AFC U-19 Women’s Championship
F03:00Australia (w) U19

1

5:2 Vietnam (w) U19[3-0] H2H
F03:00Japan (w) U19 2:0 Korea Rep (w) U19[0-0] H2H
Advertisements: