17:39 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Dünənki oyunlar

Sırala: Vaxt / Liqa
refresh Yenilə
- NEW: Free Android Games
UEFA Champions League
F14:45FC Shakhtar Donetsk

2

2:1 AS Roma

1

[0-1] H2H
F14:45Sevilla

1

0:0 Manchester United

1

[0-0] H2H
UEFA Europa League
F12:00CSKA Moscow

3

1:0 Crvena Zvezda

2

[1-0] H2H
Spanish La Liga
F12:45Leganes

3

1:3 Real Madrid

1

[1-2] H2H
England Championship
F14:45Bristol City

3

1:1 Fulham

1

[1-1] H2H
F14:45Wolves

3

2:2 Norwich City[2-1] H2H
F14:45Ipswich Town 0:1 Cardiff City

1

[0-0] H2H
F14:45Derby County 2:2 Leeds United

1

[1-1] H2H
England League 1
F14:45Rochdale

1

0:0 Milton Keynes Dons

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F19:00Houston Dynamo

1

1

1:0 Arizona United SC

1

[-] H2H
F02:30FC Rukh Brest 1:2 FK Gomel Reserves[0-0] H2H
Advertisements:
F02:30Jatran Umanfrmash (w

1

0:1 Pantery Uman (w)[0-0] H2H
F04:45FC Torpedo Minsk

1

3:1 Torpedo-MAZ Minsk

4

[1-0] H2H
F05:00FC Telavi

5

1:1 FC Shevardeni

4

[0-0] H2H
F05:40Levante 1:1 FC Ufa[1-1] H2H
F07:00Radnicki 1923 Kraguj

2

0:0 Tabane 1970

1

[0-0] H2H
F07:00FC Zhemchuzhyna Odes

1

1:2 Krystal

2

[1-0] H2H
F07:00FK Jedinstvo Paracin

2

2:1 Radnicki Pirot

3

[1-1] H2H
F07:00Indjija

2

0:1 Stepojevac Vaga

1

[0-0] H2H
F08:00Odd Grenland 2:0 Jerv[1-0] H2H
F08:00Kolubara 0:2 FK Trajal[0-0] H2H
F08:00FC Unirea Alba Iulia

1

2:0 CNS Cetate Deva[1-0] H2H
F08:00Botev Plovdiv 4:0 Borislav 2009

1

[3-0] H2H
F08:05Jagodina

1

3:6 OFK Beograd

2

[0-3] H2H
F08:35Osogovo

1

1:2 FK Kit Go Pehcevo

2

[1-0] H2H
F08:45Petrolul Ploiesti 6:0 AFC Progresul Sparta

2

[1-0] H2H
F09:00IK Brage 4:1 IFK Eskilstuna[3-1] H2H
F09:00FK Ventspils 0:2 Esbjerg

2

[0-2] H2H
F09:00Tabor Sezana

4

3:1 Radomlje

3

[1-1] H2H
F09:00FK Zvezdara

2

2:6 Buducnost Dobanovci

1

[0-4] H2H
F09:00FK Zeleznicar Pancev

1

1

3:1 FK Dolina Padina[3-0] H2H
Advertisements:
F09:00IK Brage 4:1 AFC Alliance[3-1] H2H
F10:00Aalesund FK

1

0:0 Start IK

2

[0-0] H2H
F10:00Bodo Glimt

1

2:1 Sandefjord[2-1] H2H
F10:00FC Sioni Bolnisi 0:4 Fc Norchi Dinamoeli

2

[0-3] H2H
F10:00Mako 1:3 Fuzesgyarmati SK[1-1] H2H
F10:00Medjimurje 1:0 NK Varteks Varazdin[0-0] H2H
F10:30Asane Fotball 1:0 Lysekloster[0-0] H2H
F10:59Rubin Kazan 1:1 Lillestrom[1-1] H2H
F11:30BK Avarta

2

4:1 Greve Fodbold

2

[2-0] H2H
F12:00Usti N Orlici

1

0:3 SK Prostejov[0-2] H2H
F12:00Sturm Graz 4:0 SC Kalsdorf

1

[2-0] H2H
F12:00Raufoss 4:2 Ham-Kam[2-1] H2H
F12:00Odra Petrkovice 3:2 Hlucin[2-0] H2H
F12:00Luxembourg 3:1 Karlsruher SC[1-0] H2H
F12:00Jiskra Usti nad Orli 0:3 SK Prostejov[0-2] H2H
F12:00Budapest Honved II 2:7 Monori SE

1

[1-3] H2H
F13:00Skovde AIK 3:1 Vargarda IK

1

[1-1] H2H
F13:30KSV Ankerbrot 2:3 Favoritner AC

1

[1-3] H2H
F14:00SU Straden 5:0 SVU Kapfenstein[2-0] H2H
F14:45Shaw Lane Aquaforce

1

4:1 North Gawber Collier

2

2

[3-0] H2H
Advertisements:
F15:30Colombia U20 0:1 Venezuela U20

1

[0-0] H2H
F16:00Chicago Fire

2

0:0 Nashville

1

[0-0] H2H
F17:00Charleston Battery 1:2 Columbus Crew

1

[1-0] H2H
F17:00DC United

1

2:1 Jacksonville Armada

1

[1-0] H2H
F19:20Philadelphia Union

1

5:0 Montreal Impact

1

[2-0] H2H
F19:35Atlanta United

3

1:1 Minnesota United FC

2

[0-0] H2H
S05:00NK Lucko 0:0 NK Rogaska H2H
S05:30Vaxjo FF (w) 0:0 IFK Kalmar (w) H2H
S10:00Nosteria 0:0 HNK Cibalia H2H
S12:00KS Legionovia Legion 0:0 Pilica Bialobrzegi H2H
International Friendly
F06:00Portugal U19 4:0 Hungary U19[1-0] H2H
F08:10GreeceU16 1:1 Slovakia U16[0-0] H2H
England U23 1.Liga
F14:00Bolton Wanderers U23

1

1:0 Burnley U23

3

[0-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
F14:45Folkestone

1

2:1 Billericay Town

2

[2-0] H2H
Czech Republic U21 League
F05:00Synot SlovackoU21 0:0 Fotbal Trinec U21

1

[0-0] H2H
AFC Champions League
F05:00Cerezo Osaka

1

0:0 Guangzhou Evergrande

3

[0-0] H2H
F05:00Suwon Samsung Bluewi

3

1:2 Kashima Antlers

2

[0-1] H2H
F06:00Buriram United

1

0:2 Jeju United[0-2] H2H
F07:00Shanghai Shenhua

2

2:2 Sydney FC[2-2] H2H
S.F.L. Under 20 Youth Division
F09:00Motherwell FC U20

1

1:2 Ross County U20

1

[0-1] H2H
Advertisements:
Portugal Primera Liga
F13:00Estoril

3

1:3 FC Porto

3

[1-0] H2H
Iceland League Cup
S13:30Fjolnir 0:0 Vikingur Olafsvik H2H
German Bundesliga 2
F12:30Darmstadt

3

1:2 Kaiserslautern

2

[0-1] H2H
Spanish Federacion Cup
F13:00Ontinyent CF

4

3:0 Real Betis B

1

[1-0] H2H
F13:00Atletico Saguntino

1

0:1 UP Plasencia

1

[0-0] H2H
F14:00SD Logrones

2

2:1 FC Vilafranca

1

[1-0] H2H
F14:00U.M. Escobedo

1

1:1 Pontevedra

5

[1-0] H2H
UEFA Youth League U19
F07:45Tottenham Hotspur U1

1

1:1 Monaco U19

2

[0-1] H2H
F08:00FC Porto U19

1

3:1 Red Bull Salzburg U1

3

[1-0] H2H
F10:00Atletico de Madrid U

2

1:0 Basel U19

3

[0-0] H2H
F10:00Liverpool U19

1

2:0 Manchester United U1

2

[1-0] H2H
F12:00Bayern Munchen U19

1

2:3 Real Madrid U19

1

1

[1-2] H2H
F14:00Chelsea FC U19

1

5:2 Feyenoord U19

3

[3-1] H2H
Uruguay Reserve League
S08:20Progreso Reserves

1

0:0 Rampla Juniors Reser H2H
Ukraine Women Winter Cup
F04:00Legenda Chernigiv (w

1

2:0 Yednist Plysky (w)[2-0] H2H
Ukrainian Premier League
F06:00FC Karpaty Lviv

1

2:1 Olimpic Donetsk

1

[1-1] H2H
Turkey U21 Ligi 1
F04:30Eskisehirspor U21

6

0:0 Gaziantepspor U21

2

[0-0] H2H
F04:30Elazigspor U21 2:1 Giresunspor U21[0-1] H2H
F04:30Istanbulspor AS U21

2

6:1 Vestel Manisaspor U2[3-1] H2H
F04:30Denizlispor U21

1

1:1 Yohm Niyeshibang U21

1

[0-0] H2H
Advertisements:
Turkey A2 League U19
S06:00Galatasaray U19 0:0 Kasimpasa U19 H2H
Turkey 2 Ligi A
F08:00Denizlispor

3

2:0 Umraniyespor

1

1

[0-0] H2H
F08:00Eskisehirspor

4

1:4 Gaziantep Buyuksehir

1

[1-1] H2H
F10:59Elazigspor

2

2:1 Giresunspor

1

5

[1-1] H2H
F10:59Istanbulspor 1:0 Manisaspor

1

3

[0-0] H2H
Southern League Cup
F14:45Frome Town

1

0:1 Larkhall Athletic

2

[0-0] H2H
San Marino cup
S13:45Tre Penne 0:0 S.S Pennarossa H2H
Primera Division de El Salvador
F16:15Aguila

1

1

1:1 CD Audaz

2

[1-0] H2H
F16:30Municipal Limeno

1

2

3:2 CD Chalatenango

3

[2-0] H2H
F20:00Luis Angel Firpo

2

1:1 CD Dragon

1

3

[0-1] H2H
F20:00A.D. Isidro Metapan

2

2:2 CD Pasaquina

5

[0-2] H2H
F20:00CD Sonsonate

5

1:3 CD FAS

2

[0-0] H2H
S15:00Alianza San Salvador 0:0 Santa Tecla H2H
Scotland Highland League
F14:45Formartine United 4:1 Forres Mechanics[1-0] H2H
F14:45Keith 0:2 Deveronvale[0-1] H2H
F14:45Huntly 1:7 Inverurie Loco Works[1-2] H2H
F14:45Nairn County 2:4 Rothes[1-4] H2H
F14:45Buckie Thistle FC 1:2 Strathspey Thistle[0-0] H2H
F15:00Clachnacuddin 3:2 Brora Rangers

4

[1-1] H2H
Scotland Development League
F14:30Cowdenbeath U20

1

3:5 East Stirlingshire U

2

[2-0] H2H
Advertisements:
F15:00Airdrieonians U20

4

3:1 East Kilbride U20

1

[2-1] H2H
South Africa Premier League
F12:30Mamelodi Sundowns 1:1 Free State Stars[1-0] H2H
Rwanda National League
F08:30Police FC Kibungo

3

1:0 Kirehe FC

1

[0-0] H2H
Recopa Sudamericana
F19:45Gremio (RS)

3

0:0 Independiente

1

3

[0-0] H2H
Qatar B
F08:50Al Shahaniya

3

1:1 Al Mesaimeer SC

1

2

[1-0] H2H
F11:30Al Shamal SC

4

2:1 Muaidar SC

1

[1-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
F15:30Benfica Sad U17 4:1 Real Sport Clube U17[2-1] H2H
Philippines UFL
F20:00UE Red Warriors 2:3 DLSU Green Archers

1

[2-2] H2H
Palestine Football League
F09:55Shbab Alkhaleel

2

0:0 Shabab Althahrea[0-0] H2H
F10:00Shabab Doora

1

0:5 Hilal AL Quds[0-2] H2H
F10:00Markz Balata 0:1 Ahli Alkhaleel[0-0] H2H
S10:00Wadi Al Nes 0:0 Jabal Al Mukaber H2H
Oman Sultan Cup
F07:30Sohar Club

3

2:0 Ahli Sadab

3

[0-0] H2H
F08:20Sur Club

3

3:2 Al Shabab(OMA)

1

[1-1] H2H
F08:45Al-Nasr(OMA)

2

1:0 Al bashaer

2

[1-0] H2H
F11:30Al-Suwaiq

3

0:0 Al-Seeb

5

[0-0] H2H
Northern Ireland Reserve League
F14:45Linfield Reserves

1

3:2 Cliftonville Reserve

3

[0-1] H2H
F14:45Ballymena Utd Reserv

4

4:1 Dungannon Swifts Res

2

[2-0] H2H
F15:00Crusaders Reserves

1

1:2 Glenavon Reserves[1-1] H2H
F15:00Ards Reserves

1

0:2 Glentoran Reserves

4

[0-1] H2H
Advertisements:
Northern Ireland Premier League
S15:00Crusaders 0:0 Glenavon Lurgan H2H
Namibia Premier League
F13:00FC Civics 0:0 Orlando Pirates SC

3

[0-0] H2H
Malta Women Division 1
F14:15Sliema Raiders (w) 0:1 Birkirkara (w)[0-0] H2H
FYR Macedonia Cup
F08:00FC Vardar Skopje

2

1:1 FK Shkendija 79

2

[0-0] H2H
Mexico Torneo Interliga
F17:00Mineros de Zacatecas

2

3:4 Toluca[2-3] H2H
F20:00Tampico Madero

2

1:1 Veracruz

3

[0-1] H2H
F21:30Pumas U.N.A.M. 4:1 Lobos BUAP

1

[2-1] H2H
F22:05Pachuca

3

1:0 Celaya FC

2

[0-0] H2H
Kuwait Youth League
F10:10Al Tadamon SC U19

3

5:2 Al Salibikhaet SC U1

1

3

[2-1] H2H
F10:10Khaitan U19

2

2

2:4 Al Yarmouk U19

1

6

[1-1] H2H
Copa Libertadores U20
F14:30Sao Paulo U20

2

0:3 Nacional Montevideo

2

[0-1] H2H
F16:45Atletico River Plate

1

2:3 Independiente Jose T[0-1] H2H
Lebanese Premier League
F07:40Al Akhaahli Alay 0:0 Al-Ahed[0-0] H2H
Kuwait first Division Leagus
S10:00Khaitan 0:0 Al-Shabab(KUW) H2H
S10:00Burgan SC 0:0 Al-Yarmouk H2H
S10:00Al-Salibikhaet 0:0 Al-Sahel H2H
KTFF Cup
F08:00Kucuk Kaymakli TSK 3:1 L. Gencler Birligi S

1

[2-0] H2H
F08:00Merit Alsancak Yesil

3

0:0 Magusa Turk Gucu

2

[0-0] H2H
Saudi Professional League
F12:20Al-Qadasiya

1

1:2 Al-Ettifaq

1

[1-1] H2H
Saudi Arabia Division 1
F07:45Al Qaisoma 0:3 Najran SC[0-2] H2H
F08:10Al-Orubah 2:3 Hajer[1-1] H2H
F10:15Al-Nojoom 0:1 Al-Tai[0-0] H2H
F10:15Al-Nahdha

1

0:1 Al-Shoalah

1

[0-0] H2H
Italy Serie D
F08:30Castellazzo

3

1:1 Pro Sesto

1

4

[1-0] H2H
F08:30As Casale Calcio

2

0:0 US Folgore Caratese

1

[0-0] H2H
F08:30A.S. Varese

3

1:1 Pomigliano

2

[1-1] H2H
F08:30Chieri

3

1:3 Como

5

[0-3] H2H
F08:30Seregno

1

2:0 Derthona

1

[0-0] H2H
F08:30US Inveruno

2

1:0 Olginatese

3

[0-0] H2H
F08:30A.C. Crema 1908 0:1 Ponte San Pietro

1

[0-1] H2H
F08:30Pro Patria

1

1:1 Virtus Bergamo

3

[0-1] H2H
F08:30Tuttocuoio

2

1:0 ASD Romagna

1

[0-0] H2H
F08:30Villabiagio

4

2:1 Castle Witt Lo

1

[2-0] H2H
F08:30Mezzolara

2

0:0 ASD Sporting Trestin

1

3

[0-0] H2H
F08:30Forli 2:3 ASD Sasso Marconi

2

[1-1] H2H
F08:30Sammaurese

1

0:0 US Fiorenzuola

4

[0-0] H2H
F08:30Imolese

2

3:1 Montevarchi

1

3

[1-0] H2H
F08:30Sangiovannese

1

1:1 US Pianese

2

[0-1] H2H
F08:30Renty ging

3

3:2 Correggese Calcio

1

[2-2] H2H
F08:30Paul gro nobis

2

2:1 Varesina Calcio

2

[1-1] H2H
F08:30USD Grumellese

1

2:1 Caravaggio

1

[1-1] H2H
F10:59Rezzato

1

1

3:2 US Ciserano

1

1

[1-1] H2H
F11:30Colligiana

1

3

1:1 Sansepolcro ASD

1

[0-1] H2H
S08:30Ciliverghe Mazzano 0:0 Us Pergolettese H2H
COPPA ITALIA LEGA PRO
F13:30Alessandria

2

0:0 Pontedera

1

[0-0] H2H
Israel Youth League
F07:30MS Julis U19

2

0:2 Ironi Nesher U19

1

[0-1] H2H
F08:00Hapoel Petach Tikva

3

4:0 Hapoel Ashkelon U19

4

[2-0] H2H
Indian Super League
F09:30FC Goa

2

1:1 Delhi Dynamos

2

[0-0] H2H
Iraqi Premier League
F06:30AL Najaf 3:1 Al Talaba[0-0] H2H
F06:30Al Semawah 0:0 Al Zawraa[0-0] H2H
F06:30Al-Hudod 1:2 Al Quwa Al Jawiya[0-1] H2H
F08:45Al Shorta

1

0:0 Al-Naft[0-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F14:45St. Mochtas

1

0:2 Killester United

2

[0-0] H2H
F15:00Newbridge Town

2

3:2 Cherry Orchard

3

[1-1] H2H
India Goa Professional League
F05:30Churchill Brothers S

3

2:2 Vasco SC

2

[2-1] H2H
India Bangalore Super Division
F04:45South United

2

1:3 Student Union FC

1

[0-1] H2H
India Bangalore A Division
F03:00Income Tax SC

2

0:2 Bangalore Eagles[0-1] H2H
India Mumbai Elite League
F05:25Mumbai Strikers 1:1 Kenkre

1

[0-0] H2H
Iceland Womens League Cup
F14:10Breidablik (w) 8:0 IBV Vestmannaeyjar ([4-0] H2H
Iceland U19 League
F13:00Fram/Ulfarnir U19 1:2 Virgin grid U19[1-1] H2H
S13:00Fram/Ulfarnir U19 0:0 Vikingur U19 H2H
Iceland Faxa Bay Cup Women
S14:10Breidablik (w) 8:0 Grindavik (w) H2H
Hungary - Cup
F10:00ETO Gyori FC

2

2:3 Balmazujvarosi FC

1

[1-2] H2H
F10:59MTK Hungaria 4:0 Senyo Carnifex

1

[3-0] H2H
F12:00Bodajk FC Siofok

2

2:2 Budapest Honved

3

[0-2] H2H
Primera Division de Honduras
F16:00Marathon

2

2:1 Juticalpa

5

[1-1] H2H
F20:00Platense

1

1:1 Real Espana

3

[0-1] H2H
Hong Kong Reserve Division
F05:30Southern District Re

1

1:3 Kitchee (R)[0-0] H2H
F05:30Eastern (R) 3:1 Biu Chun Rangers Res[0-0] H2H
F07:30Sun Pegasus Reserve

1

0:2 Wofoo Tai Po (R)

1

[0-0] H2H
F07:45R F Reserves 4:3 Yuen Long Reserve

1

[3-1] H2H
Greece Amateur Cup
F07:30Paleochora FC

2

1:0 Kritikos Asteras

2

[0-0] H2H
F08:00Marko

1

4

2:0 AO Palliniakos

4

[2-0] H2H
F08:00Thiella Rafinas

2

1:2 Kalivia

5

[1-0] H2H
F08:30PANO Malion

3

3:1 Minoiki

1

4

[3-0] H2H
Germany Bundesliga II Women
F12:30FFC Frankfurt II (w) 6:1 TSV Schott Mainz (w[2-1] H2H
Germany Youth U19 League
F12:15Bayer Leverkusen U19

1

0:5 Schalke 04 U19

1

[0-3] H2H
Germany Regionalliga
F13:00SV Rodinghausen

2

1:2 Alemannia Aachen

2

[0-2] H2H
S13:30Wuppertaler SV Borus 0:0 Rot-Weiss Essen H2H
The German oberliga Westfalen
F13:30Westfalia 04 Herne

1

4:1 TuS Ennepetal

4

[3-0] H2H
French Feminines D1
F09:00Fleury 91 Womens 0:1 Montpellier (w)[-] H2H
French Championnat Amateur
F12:00Le Puy Foot 43 Auver

3

1:1 Montceau

4

[0-1] H2H
Finland Championship U20
F09:40Inter Turku U20

3

1:3 FC Espoo U20[0-2] H2H
England Women Super League
F14:00Liverpool (w) 3:1 Sunderland (w)[1-1] H2H
F14:45Birmingham (w) 2:0 Manchester City (w)[1-0] H2H
F14:45Reading (w) 4:0 Bristol Academy (w)[1-0] H2H
F14:45Yeovil Town (w) 0:2 Chelsea FC (w)[0-0] H2H
England Ladies Premier League
F14:45Aston Villa (w) 0:4 Doncaster Rovers Bel[0-1] H2H
F14:45Millwall (w)

1

1:1 Barnet (w)

1

[1-1] H2H
ENG UD1
F14:55Cleethorpes Town

2

2:2 Carlton Town[1-1] H2H
England County cup
F14:30Colliers Wood Utd 0:6 Dorking[0-4] H2H
F14:45Charnock Richard 1:1 Clitheroe

1

[0-0] H2H
F14:45Hendon

1

2:0 Barnet XI[1-0] H2H
Egypt Premier League
F07:30Pharco

1

2:1 Nabrouh

1

[0-1] H2H
Cyprus 1 Division
F10:59Aris Limassol

8

0:1 Olympiakos Nicosia F

4

[0-0] H2H
Cyprus Cup
F10:00Doxa Katokopias

2

1:1 Omonia Nicosia FC

4

[1-0] H2H
F10:00AEP Paphos

1

3

2:0 E.N.Paralimniou[2-0] H2H
F10:00Karmiotissa Polemidi

3

1:0 PAEEK

1

[0-0] H2H
F12:00APOEL Nicosia

2

5:1 Ermis Aradippou

3

[2-1] H2H
S10:00Apollon Limassol FC 0:0 Othellos Athienou H2H
Costa Rica 2.Liga
F21:00AD San Carlos

3

4:0 Santa Ana

3

[1-0] H2H
Costa Rica Primera Division
F16:00AD Grecia

1

3

1:1 Limon FC

5

[1-0] H2H
F21:00AD Carmelita

2

1:1 Santos De Guapiles

2

[1-0] H2H
Copa del Sol of the USA
F13:00New England Revoluti

3

2:1 FC Kansas City

1

[2-1] H2H
F16:00New York Red Bulls

1

1:4 Portland Timbers[0-2] H2H
F19:00Arizona United SC

2

0:1 Houston Dynamo

1

1

[0-1] H2H
Conmebol - Copa Sudamericana
F17:15Lanus

4

4:2 Sporting Cristal

4

[3-1] H2H
Copa Libertadores
F19:45Jorge Wilstermann

3

4:0 Vasco da Gama

1

3

[3-0] H2H
F19:45Nacional Montevideo

3

1:0 Banfield

2

5

[0-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
S17:30Atletico Junior Barr 0:0 Envigado FC H2H
Colombia Copa Cup
F11:30Universitario de Pop

3

1:0 Orsomarso

2

[0-0] H2H
F14:00Bogota FC

3

1:1 Deportes Quindio

4

[1-0] H2H
F19:45Valledupar FC

1

1:2 Real Cartagena

4

[0-1] H2H
CONCACAF League
F20:00Deportivo Saprissa

2

1:5 Club America

1

[0-3] H2H
F20:00Tauro FC 1:0 FC Dallas[0-0] H2H
F22:00CD Motagua

1

0:1 Club Tijuana

1

[0-0] H2H
CAF Confederation Cup
F06:30Fosa Juniors 0:0 AFC Leopards[0-0] H2H
F08:05Wolaita Dicha 1:0 Zimamoto SC

1

[1-0] H2H
F08:30Maniema Union 1:1 Mangasport[1-1] H2H
F09:30CARA Brazzaville 1:0 Asante Kotoko FC[1-0] H2H
F10:00Sahel SC 0:3 Al ittihad(LBY)[0-3] H2H
F10:30F.C. Nouadhibou 1:0 Africa Sports[0-0] H2H
F10:30Etoile Filante de Ou 0:1 Olympique Star[0-0] H2H
F10:59Toure Kunda Footpro

1

1:1 Renaissance Sportive

2

[1-0] H2H
F12:00Galaxy 0:1 CD Costa do Sol[0-1] H2H
F13:00Banjul United

1

0:2 Akwa United[0-1] H2H
CAF Champions League
F07:00Pamplemousses 1:0 Bidvest Wits[1-0] H2H
F07:30Mighty Wanderers

2

1:2 AS Vita Club

1

[0-1] H2H
F08:00Kampala City Council

1

1:0 Cnaps Sports

1

[0-0] H2H
F08:00UD Songo 2:0 Ngaya Club Mde[1-0] H2H
F08:00LLB Academic 0:1 Rayon Sports FC[0-1] H2H
F08:00FC Platinum

1

1:2 Primeiro de Agosto[0-0] H2H
F08:00ZESCO United Ndola 7:0 JKU FC[3-0] H2H
F08:30St Louis Suns United 1:1 Young Africans[0-1] H2H
F09:00Mbabane Swallows 1:3 Bantu FC[1-1] H2H
F09:00Sports Bissau e Benf 0:0 DHJ Difaa Hassani Ja[0-0] H2H
F09:30Eding Sport FC 0:1 Plateau United

1

3

[0-0] H2H
F09:30Mounana FC 2:0 RC Kadiogo[1-0] H2H
F10:00Aduana Stars

2

2:0 Al-Tahaddi

4

[0-0] H2H
F10:00AS Togo-Port

2

2:1 AC Leopards

2

[1-0] H2H
F10:00MFM FC

2

1:0 AS Real

1

[0-0] H2H
F10:59Esperance Sportive d

1

5:0 ASAC Concorde

3

[1-0] H2H
F10:59Leones Vegetarianos 1:1 Gor Mahia[1-0] H2H
F10:59ASEC MIMOSAS

1

3:2 Buffles du Borgou

1

[1-0] H2H
F12:00Horoya AC 0:0 AS-FAN Niamey[0-0] H2H
F12:00Misr Elmaqasah

2

0:0 Generation Foot

1

[0-0] H2H
F12:30Al Merreikh 2:1 Township Rollers

2

[1-1] H2H
F13:00MC Alger

1

9:0 AS Otoho[3-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista C
F13:00Matonense SP

1

1:0 Manthiqueira/SP

3

[0-0] H2H
F13:00Atibaia

1

2:2 AA Portuguesa Santis

1

[0-1] H2H
F13:00Desportivo Brasil SP

4

2:0 Olimpia SP

3

[1-0] H2H
F14:00Mogi Mirim EC

1

4

0:1 Barretos SP

2

[0-1] H2H
F17:00Rio Branco-ES

2

0:1 Uniao Barbarense

5

[0-1] H2H
F17:00Rio Preto SP

2

2:2 Sao Carlos

1

[0-2] H2H
F17:00Gremio Osasco

3

1:2 AE Velo Clube SP

1

[0-1] H2H
F18:00Noroeste

1

1:0 Marilia Ac

2

[0-0] H2H
F18:00Capie Warrero

1

2:0 Taboao Da Serra SP

1

[0-0] H2H
F18:00EC Sao Bernardo/SP 1:1 Monte Azul SP[1-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista B
F18:00Portuguesa Desportos

1

1:1 Audax Sao Paulo

1

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista
F19:45Ituano SP

2

2:1 Sao Paulo

1

[1-0] H2H
BRA RJYH
F08:00Boavista (RJ) Youth

3

2:5 Fluminense RJ (Youth

2

[1-2] H2H
F08:00Madureira Youth

3

2:3 Botafogo RJ (Youth)

4

[1-2] H2H
F09:00Resende RJ U20

1

2:2 Vasco (Youth)

1

[0-2] H2H
F13:00Bonsucesso U20 1:2 Volta Redonda U20

4

[0-1] H2H
Brazil Campeonato Carioca
F14:30Bangu

1

2

0:4 Fluminense RJ[0-0] H2H
F17:30Flamengo

1

4:0 Madureira

1

[2-0] H2H
Brazil Pernambucano League
F18:00Vitoria PE

3

1:0 Central SC

1

[1-0] H2H
F19:45Belo Jardim PE

1

0:0 Sport Club Recife PE

1

[0-0] H2H
Brazil Brasiliense DF Division 1
F13:30Ceilandia DF

2

4:1 Paranoa EC

1

[2-0] H2H
F14:00Brasiliense

2

1:0 Bolamense FC

3

[0-0] H2H
S16:00Paracatu DF 0:0 AA Luziania H2H
Brazil Copa Verde
F18:30Ariquemes RO 1:1 Sparta TO[1-0] H2H
F18:30Santos Macapa 2:1 Atletico Acreano[1-0] H2H
F19:30Rio Branco AC 2:2 Sao Raimundo/PA[1-0] H2H
F19:30Luverdense

2

3:2 Corumbaense

4

[1-0] H2H
Brasil Cup
F17:30Atletico Paranaense

2

5:4 Atletico Tubarao SC[0-0] H2H
F17:30Remo Belem (PA)

3

1:2 Internacional RS

1

5

[1-2] H2H
F17:30Londrina PR

1

2

1:2 Ceara

2

[1-0] H2H
F18:30Criciuma

4

1:1 Cianorte PR

1

6

[1-1] H2H
F18:30Bragantino

2

1:0 Altos/PI

4

[0-0] H2H
F18:30Figueirense

4

2:1 Oeste

3

[1-1] H2H
F18:30Goias

4

0:0 Boa Esporte Clube

6

[0-0] H2H
F19:30Cuiaba

4

3:1 Aparecidense GO

1

2

[0-1] H2H
F19:45Ponte Preta

3

1:0 Inter de Limeira

3

[0-0] H2H
F19:45Botafogo PB

3

0:4 Atletico Mineiro

2

[0-1] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F13:00Portuguesa RJ U20

2

1:1 America-RJ U20

1

3

[0-0] H2H
F16:45River Plate U20

1

1

2:3 Independiente Del Va

5

[0-1] H2H
BRA CP
F18:00ASSU RN 1:1 Potiguar RN[1-1] H2H
F19:00ABC RN

1

1

1:0 Santa Cruz RN

1

[0-0] H2H
S15:00Baraunas : Globo H2H
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
F17:00Ferroviario CE

3

0:0 Globo

2

[0-0] H2H
F17:30CSA-AL 1:1 Salgueiros AC

3

[1-0] H2H
Brazil Campeonato Gaucho Division 1
F17:30Novo Hamburgo RS

3

0:0 Cruzeiro RS

1

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Baiano Division
F18:30Fluminense de Feira

3

0:2 Bahia de Feira BA

2

[0-0] H2H
Bahraini Premier League
F10:15Al-Muharraq

1

2

0:0 Al-Najma

2

[0-0] H2H
F10:30Al-Hadd

2

3:3 Al-Riffa

3

[2-1] H2H
F12:30Malkia

3

1:2 Manama Club

3

[0-2] H2H
Belgium Youth League
F12:00Anderlecht U19 6:1 Zulte-Waregem U19

1

[4-0] H2H
Argentina Reserve League
F07:00Deportivo Riestra Re

1

1:1 Ferro Carril Oeste R

3

[0-0] H2H
F07:10San Lorenzo Reserves

2

1:0 Atletico Tucuman Res

2

[0-0] H2H
F15:00Platense Reserves

5

2:1 CA Estudiantes Caser

4

[0-1] H2H
F15:00Quilmes Reserves

3

1:0 Villa Dalmine Reserv

1

[0-0] H2H
F15:00Barracas Central Res

6

2:3 Deportivo Armenio Re

2

[2-1] H2H
F15:00CA San Telmo Reserve 2:1 Atletico Fenix Reser

1

[2-0] H2H
F15:00Villa San Carlos Res

1

6

1:2 Almirante Brown Rese

1

3

[0-0] H2H
Argentina Cup
F19:25Ferro Carril Sud

6

1:1 Deportivo Rincon

1

4

[1-1] H2H
F19:35Gimnasia Mendoza

3

3:2 Deportivo Maipu

4

[1-0] H2H
F20:15Juventud Antoniana

4

2:1 San Jorge Tucuman

4

[1-0] H2H
S16:00Racing de Cordoba 0:0 Sportivo Penarol H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F19:05Defensores de Belgra

2

1:1 Talleres Rem de Esca

3

[0-0] H2H
Advertisements: