23:42 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Today Games

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
UEFA Europa League
F10:00Dinamo Minsk

4

3:0 Rabotnicki Skopje[1-0] H2H
F10:00Lyngby

3

2:1 Slovan Bratislava

4

[2-0] H2H
F10:59Suduva

3

0:1 FK Liepaja

3

[0-0] H2H
F10:59HJK Helsinki

2

1:1 FK Shkendija 79

1

[1-0] H2H
F10:59Vaasa VPS

1

2:1 Brondby IF

1

[2-1] H2H
F10:59Trakai

1

2:1 IFK Norrkoping FK

1

[2-0] H2H
F10:59Mlada Boleslav

2

2:0 Shamrock Rovers

2

[2-0] H2H
F11:30Dinamo Brest

5

0:3 Rheindorf Altach

2

[0-2] H2H
F12:00Zira FK

3

0:0 FC Astra Giurgiu

2

[0-0] H2H
F12:00AEK Larnaca

3

1:0 Cork City[1-0] H2H
F12:00Brann

2

0:2 MFK Ruzomberok[0-0] H2H
Advertisements:
F12:00AIK Solna

3

2:0 FK Zeljeznicar

6

[0-0] H2H
F12:00Odd Grenland 1:0 Vaduz

1

[0-0] H2H
F12:00FC Olimpia Balti

1

4

1:2 Apollon Limassol FC[0-1] H2H
F12:00Levski Sofia

1

1:2 Hajduk Split

1

[0-0] H2H
F12:00Bnei Yehuda Tel Aviv

1

2:0 Trencin[0-0] H2H
F12:00Midtjylland

4

3:1 Ferencvarosi TC

3

[1-0] H2H
F12:30Botev Plovdiv

2

4:0 Beitar Jerusalem

1

7

[2-0] H2H
F12:30Fola Esch

4

4:1 FK Inter Baku

2

[2-0] H2H
F12:30FC Utrecht

1

3:1 Valletta FC

2

[1-0] H2H
F12:30Galatasaray

5

1:1 Ostersunds FK[0-0] H2H
F12:45Luzern

3

2:1 ZNK Osijek

3

[1-0] H2H
F13:00AEL Limassol

2

2:1 Progres Niedercorn

1

3

[0-0] H2H
F13:00Skenderbeu Korca

1

2

2:0 FC Kairat Almaty

1

2

[0-0] H2H
F13:00Lech Poznan

2

2:0 Haugesund

1

4

[1-0] H2H
F13:00Domzale

1

3:2 Valur Reykjavik

2

[1-2] H2H
F13:30Crvena Zvezda

3

2:0 Irtysh Pavlodar

1

[1-0] H2H
F13:30Jagiellonia Bialysto

1

0:2 FK Gilan Gabala

1

[0-1] H2H
F13:30Mladost 069 Podgoric

2

0:3 Sturm Graz[0-2] H2H
F13:45NK Siroki Brijeg

4

0:2 Aberdeen

1

[0-0] H2H
F13:45ND Gorica

3

2:3 Panionios

1

[1-3] H2H
Advertisements:
F14:00Fehervar Videoton

3

1:1 Nomme JK Kalju

3

[1-0] H2H
F14:15KR Reykjavik

2

0:2 Maccabi Tel Aviv

1

[0-0] H2H
International Champions Cup
F21:05Manchester United

1

2:0 Manchester City

2

[2-0] H2H
International Club Friendly
F02:00Hapoel Ramat Gan 0:0 Beitar Shimshon Tel [0-0] H2H
F03:00Sparta Praha U19 0:1 Burnley U18

4

[0-0] H2H
F04:15Palm Beach Sharks 3:2 Coomera[2-2] H2H
F05:00Pattaya United 1:0 PTT FC Rayong[1-0] H2H
F05:30Everton U18

2

0:0 FC Academy Pandev U1

1

[0-0] H2H
F06:30Madiun Putra

3

1:2 Persebaya Surabaya

2

[1-0] H2H
F07:15Leeds United 1:1 Borussia Monchenglad

1

[1-0] H2H
F08:15Leicester City U19

1

5

1:0 FC Nitra U19

1

[1-0] H2H
F10:00Torino 3:1 Olginatese[0-0] H2H
F10:00Metaloglobus 3:3 CS Mioveni

1

[0-2] H2H
F10:35Slavia Praha U19 6:0 Academia Sport Team

1

[1-0] H2H
F10:45SpVgg Erkenschwick 4:1 SC Hassel[2-0] H2H
F10:59Nice

2

2:1 Borussia Monchenglad

1

[0-0] H2H
F10:59SC Verl 4:5 Hessen Kassel

1

[1-4] H2H
F10:59Al-Feiha 0:0 Bursaspor

1

[0-0] H2H
F11:15Greuther Furth 0:0 FSV Mainz 05[0-0] H2H
F11:20Apollon Smirnis 1:3 Kerkyra[0-1] H2H
Advertisements:
F11:30Borac Banja Luka 7:0 FK Kozara Gradiska[2-0] H2H
F11:30Bayern Munchen (Yout 0:3 Borussia Dortmund (Y[0-2] H2H
F12:00West Ham United 2:1 Fulham[2-0] H2H
F12:00Ronse 1:0 Oudenaarde[0-0] H2H
F12:30Almere City FC

1

3:3 Granada CF

1

[3-2] H2H
F13:00Sparta Praha

3

1:1 Vitesse Arnhem

2

[0-1] H2H
F13:00Panathinaikos 2:1 AZ Alkmaar[1-0] H2H
F13:00Emmen 6:0 Quick 20[2-0] H2H
F13:00CF La Nucia 0:5 Levante[0-1] H2H
F13:00SC Farense

2

1:1 Sheffield Wednesday

1

[0-0] H2H
F13:15Lisburn Distillery

1

2

2:2 Derriaghy FC

3

[0-2] H2H
F13:30Birkirkara FC 3:0 Pieta Hotspurs[0-0] H2H
F13:30Tavistock AFC 1:7 Grimsby Town[0-2] H2H
F13:30Bath City 2:1 Cheltenham Town[0-0] H2H
F13:30Newry City 1:3 Glenavon Lurgan[0-3] H2H
F13:30Burgess Hill Town 2:1 Whitehawk[0-1] H2H
F13:45Taunton Town 0:3 Exeter City[0-1] H2H
F13:45Abbey hey 1:3 FC United of Manches[0-0] H2H
F13:45Glasshoughton Welfar 2:1 Ossett Albion A.F.C.[1-0] H2H
F13:45Garforth Town AFC 2:0 Harrogate Railway[1-0] H2H
Advertisements:
F14:30Benfica 2:1 Real Betis[1-1] H2H
F15:00CD Dragon

8

1:3 CD Dragon Reserves

1

3

[0-1] H2H
F15:00Palmeiras U17 0:0 Botafogo RJ U17[0-0] H2H
F17:00New Zealand U19(w) 6:0 Samoa U19(w)[2-0] H2H
F17:00Flamengo RJ U17 0:0 Vitoria BA U17[0-0] H2H
S05:30Granada CF 0:0 Almere City FC H2H
S09:00Beitar Tel Aviv Raml 0:0 Hapoel Ramat H2H
S10:00AS Police 0:0 Buffles du Borgou H2H
S12:00Leopoldsdorf 0:0 Patro Eisden H2H
S12:00SC Wilfleinsdorf 0:0 UFK Schwemm H2H
International Friendly
F04:00Turkmenistan U19 2:2 Afghanistan (U19)

1

[0-1] H2H
Brazil Serie A
F17:30Fluminense RJ

3

1:1 Cruzeiro (MG)

3

[1-1] H2H
F18:00Sport Club Recife PE

2

4:0 Atletico Clube Goian

1

[3-0] H2H
F19:00Atletico Paranaense

3

0:0 Botafogo RJ

1

6

[0-0] H2H
WBCUP
F04:00Latvia (w) U17 2:1 Lithuania (w) U17[1-0] H2H
F07:00Latvia (w) U19 3:0 Lithuania (w) U19

1

3

[1-0] H2H
USL First Division
F21:30Seattle Sounders Res

1

0:2 Swope Park Rangers

2

[0-0] H2H
UEFA European Women
F10:59Norway (w)

1

0:2 Belgium (w)

2

[0-0] H2H
F13:45Netherland (w) 1:0 Denmark (w)

3

[1-0] H2H
Russia Reserves League
F09:20FK Anzhi Youth

1

2

2:1 Amkar Perm(R)

1

[0-0] H2H
Advertisements:
Russia Div 3
F09:00FC Akademia

2

1:2 SKA Rostov

4

[0-2] H2H
F09:00Kuban Krasnodar B

4

1:3 Spartak Nalchik

3

[1-2] H2H
F09:05Stavropolye-2009

1

1

1:1 FK Angusht Nazran

4

[1-1] H2H
F10:00FK Afips

1

1:0 Mashuk-KMV

3

[0-0] H2H
F10:00FK Chayka K-SR

1

1:0 Alania Vladikavkaz

1

[0-0] H2H
F10:59Torpedo Armavir

3

3:0 FK Krasnodar II

1

[3-0] H2H
Nigerian Premier League
F02:00Enugu Rangers Intern 2:0 MFM FC[1-0] H2H
Iceland Division 2
F14:15Volsungur husavik 2:2 Magni[1-1] H2H
Iceland Division 1
F14:15Leiknir Reykjavik

1

1:2 HK Kopavogs

2

[0-1] H2H
F14:15Haukar Hafnarfjordur

1

3:2 Fram Reykjavik

1

[0-1] H2H
F14:15Fylkir

1

4:0 Grotta Seltjarnarnes

3

[0-0] H2H
Finland Kolmonen
F11:15TPK

4

1:3 P-Iirot

1

[1-2] H2H
FFSA WPL
F04:35New South Wales Foot 2:7 NWS Koala (w)[2-4] H2H
Estonia Esi Liiga
F10:59Elva

1

4:1 Tartu FC Santos

3

[2-1] H2H
F10:59FC Maardu

2

2:1 FC Kuressaare

4

[0-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F16:30Deportes Tolima

1

5

3:0 Alianza Petrolera

4

[2-0] H2H
F18:10Aguilas Doradas

1

0:1 Atletico Nacional Me

3

[0-1] H2H
F18:30Atletico Junior Barr

2

3:0 America de Cali

3

[1-0] H2H
F20:30Atletico Bucaramanga

3

1:3 Millonarios

4

[1-1] H2H
Concacaf Gold Cup
F18:30Jamaica

1

2:1 Canada

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F21:30Mexico

3

1:0 Honduras

3

[1-0] H2H
Cameroon Elite One
F09:30Dragon Club Yaounde

2

1:3 Racing de Bafoussam

3

[0-1] H2H
Brazil Paulista Womens League
F16:00Corinthians Paulista

1

0:1 Santos (w)

3

[0-1] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Vitoria da Conquista

4

2:2 Cruzeiro (Youth)

1

[1-1] H2H
F16:00Botafogo RJ U20

1

2:3 Santos (Youth)

2

[1-2] H2H
Argentine Division 2
F19:10Chacarita juniors

1

2:1 Juventud U.Gualeguay

1

[2-0] H2H
F20:00Tonga U19(w) 1:3 New Caledonia U19(w)

1

[1-3] H2H
Advertisements: