07:09 (GMT +1)
En | Ru | Az | Tr

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
UEFA Champions League
F18:45Linfield FC

1

1:0 SP La Fiorita

3

[0-0] H2H
FIFA Confederations Cup
F18:00Portugal

2

0:0 Chile

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F08:00Zaglebie Sosnowiec 1:1 GKS Tychy[1-0] H2H
F08:00Sokol

1

2:2 Mordovya Saransk

2

[1-1] H2H
F08:00FK Dunav Stari Banov

1

2

2:9 Krylya Sovetov Samar

1

[1-3] H2H
F09:00Bohemians 1905 3:1 FK Graffin Vlasim[3-1] H2H
F09:00Baumit Jablonec 2:0 Viktoria Zizkov[1-0] H2H
F09:00NK Brezice

1

0:2 NK Publikum Celje

1

[0-1] H2H
F10:00Rukh Vynnyky

3

3:0 Volyn

5

[2-0] H2H
F11:00Nordsjaelland

1

0:0 Nykobing Falster

1

[0-0] H2H
F12:30Chernomorets Novoros

1

3:2 Druzhba Maykop

1

[0-0] H2H
F12:30Dinamo Moscow Youth

1

0:4 FK Chayka K-SR

1

[0-1] H2H
F12:45Mashuk-KMV

1

1:3 Volga Olimpiets

1

1

[0-1] H2H
F13:00Tekstilshchik Ivanov

2

4:0 Shinnik Yaroslavl

3

[2-0] H2H
F14:00Tescoma Zlin 1:2 Zlate Moravce

1

[1-1] H2H
F14:00Shinnik Yaroslavl 0:0 Luch Energiya

1

[0-0] H2H
F14:30Macva Sabac 1:0 FK Krupa[1-0] H2H
F15:00Wisla Plock 1:0 Gornik Leczna[0-0] H2H
F15:00FC Viktoria Plzen 8:1 Usti nad Labem[4-1] H2H
F15:00Balkany Zorya 1:1 Chernomorets Odessa[0-0] H2H
F15:00Wisla Krakow 1:2 Rakow Czestochowa[0-2] H2H
F15:00USK Anif

2

0:3 TSV 1860 Munchen[0-3] H2H
F15:00MFK Skalica

2

1:2 Opava[0-1] H2H
F15:00FK MAS Taborsko 1:3 Teplice[1-1] H2H
F15:00Slavia Praha 0:0 Dynamo Ceske Budejov

1

[0-0] H2H
F15:00Cracovia Krakow 2:2 MFK Karvina[1-1] H2H
F15:00Sigma Olomouc 1:3 Spartak Trnava

1

[0-1] H2H
F15:00SC Znojmo 1:4 Synot Slovacko[0-0] H2H
F15:05Paksi SE Honlapja 0:1 Budapest Honved[0-0] H2H
F15:30Naestved 1:2 Brondby IF

1

[0-2] H2H
F15:30Torpedo Armavir 5:0 Stavropolye-2009

1

[2-0] H2H
F15:59Balmazujvarosi FC 2:3 Bekescsaba

1

[1-2] H2H
F15:59FC Vorskla Poltava

1

1:1 CS Voluntari

1

[1-0] H2H
F15:59Dynamo Dresden 5:1 Viktoria 89 Berlin[4-1] H2H
F15:59SV Fortuna Magdeburg 0:8 Magdeburg[0-3] H2H
F15:59Istra 1961 Pula 1:1 Anzhi Makhachkala

1

[0-1] H2H
F15:59Ludogorets Razgrad

1

1:0 CS Universitatea Cra

1

[0-0] H2H
F15:59Austria Wien 1:1 Rubin Kazan[0-0] H2H
F15:59Trenkwalder Admira W

1

3:1 Gyirmot SE[0-0] H2H
F15:59Dynamo Moscow 1:0 Qarabag[0-0] H2H
F15:59Gornik Zabrze

1

0:2 Trinec

1

[0-2] H2H
F15:59Maribor

1

1

2:1 Dinamo Bucuresti

4

[0-0] H2H
F15:59Mattersburg 1:0 FC Vardar Skopje

4

[0-0] H2H
F15:59FK Afips

2

2:1 FK Biolog

1

[1-0] H2H
F15:59Cukaricki Stankom 1:5 Kryliya Sovetov[0-2] H2H
F16:30Schweinfurt 05 FC

1

3:4 Nurnberg (Youth)

2

[0-2] H2H
F16:30Red Bull Salzburg

1

1:1 Terek Grozny

2

[1-0] H2H
F16:30Karlsruher SC

1

5:2 FK Pirmasens

1

[3-1] H2H
F16:30St. Gallen 5:0 Austria Lustenau[2-0] H2H
F16:30Astoria Walldorf 1:0 SV Wehen Wiesbaden[0-0] H2H
F16:30FC Blau Weiss Linz 0:1 Celtic FC

1

[0-0] H2H
F16:30Traiskirchen

2

4:1 FAC Team Fur Wien

1

[3-0] H2H
F16:30TSV Steinbach

3

1:2 Siegen Sportfreunde

2

[0-1] H2H
F17:00Luzern 3:3 Kriens[1-2] H2H
F17:00Oudenaarde 0:6 Club Brugge[0-3] H2H
F17:00Gonsenheim

1

2:3 FSV Mainz 05 (Youth)

1

[1-3] H2H
F17:00FC An der Fahner Hoh

1

0:4 Rot-Weiss Erfurt

1

[0-1] H2H
F17:00FC Ismaning

1

1:2 FC Ingolstadt 04 Am

3

[0-1] H2H
F17:00Weerstand Koersel 0:4 Westerlo[0-2] H2H
F17:10Wurzburger Kickers

1

3:1 SV Seligenporten[1-0] H2H
F17:30FC Utrecht 3:2 Jodan Boys Gouda[1-1] H2H
F17:30Bornem 0:5 Red Star Waasland[0-2] H2H
F17:30Rapid Leest 0:5 Mechelen[0-2] H2H
F17:50Schaffhausen 1:1 YF Juventus Zurich[1-1] H2H
F23:35Argentino de Las Par

2

2:2 Central Cordoba

1

3

[1-2] H2H
S13:30Sepahan 0:0 Nassaji Mazandaran H2H
S16:30TuS Querenburg 0:23 VfL Bochum H2H
S16:30TSV Bockum 0:0 Fortuna Dusseldorf H2H
Vietnamese professional league
F10:00Can Tho

4

3:0 Hoang Anh Gia Lai

2

[2-0] H2H
F10:00SHB Da Nang

1

2:2 T T Hanoi

1

3

[0-0] H2H
F10:00Quang Nam

2

3:3 Song Lam Nghe An

2

[0-2] H2H
F10:00XM Hai Phong FC

1

3:2 Dong Tam Long An

1

[0-1] H2H
F10:30CLB TPHCM

2

0:0 Thanh Hoa

4

[0-0] H2H
F11:00Than Quang Ninh

3

2:1 Sanna Khanh Hoa

1

[1-1] H2H
F11:00Becamex Binh Duong

2

1:3 Sai Gon FC

2

[0-1] H2H
Uzbek League
S11:00Sogdiana Jizak : Kuruvchi Bunyodkor H2H
USL First Division
F00:30Tulsa Roughneck 1:2 Swope Park Rangers[0-1] H2H
USA Women Premier League
F03:00California Thunder W 1:2 San Ramon (w)[0-0] H2H
F21:00Washington Spirit (R 3:0 Fredericksburg (w)[0-0] H2H
USA Women
F23:00Sky Blue FC (w)

1

2:3 Orlando Pride (w)

1

[1-1] H2H
S21:00Orlando Pride (w) : Orlando Pride (w) H2H
USA National Premier Soccer League
F22:00Coast associated

1

1:3 Bostong

2

[0-1] H2H
F23:00Weston

1

2

1:0 Palm Beach Suns

1

1

[1-0] H2H
F23:30Seacoast Utd Phantom

1

1:2 Boston

3

[1-0] H2H
USA Open Cup
F00:10FC Dallas

1

3:1 Colorado Rapids

1

3

[1-0] H2H
F22:30Houston Dynamo

3

0:2 FC Kansas City

1

[0-0] H2H
F23:30New England Revoluti

2

2:1 DC United

2

[1-1] H2H
F23:35Miami FC

2

3:2 Atlanta United

3

[1-1] H2H
Uruguay Segunda
F18:00Torque

2

2:1 Oriental

1

[0-0] H2H
F18:00Villa Espanola 1:0 CA Atenas[0-0] H2H
F18:00Tacuarembo

1

2

1:1 Rentistas

2

[1-1] H2H
F18:00Miramar Misiones FC

5

1:1 Club Atletico Progre

3

[0-0] H2H
F18:00Central Espanol

1

3

1:0 Cerro Largo

5

[0-0] H2H
F18:00CS Cerrito

3

1:4 Villa Teresa

2

[1-0] H2H
Thai Premier League
F10:45BEC Tero Sasana

1

3:1 Super Power Samut Pr

1

[3-0] H2H
F10:45Pattaya United

2

3:1 Nakhon Ratchasima

2

[1-1] H2H
F11:00Buriram United

1

2:0 Thailand Honda FC

3

[2-0] H2H
F11:00Bangkok United FC

1

3:2 Ubon UMT United

2

[2-0] H2H
F12:00Muang Thong United

1

3:1 Chonburi Shark FC

1

[0-1] H2H
F12:00Rajnavy Rayong FC

1

2:2 Singhtarua FC

4

[0-2] H2H
F12:00Ratchaburi FC

2

1:0 Bangkok Glass

2

[1-0] H2H
F13:00Sukhothai 2:1 Sisaket FC

1

[1-0] H2H
F13:00Suphanburi FC

2

1:2 Chiangrai United

3

[0-1] H2H
Sweden Damallsvenskan
F17:00Djurgardens (w)

1

1:2 KIF Orebro DUFF (w)

1

[0-1] H2H
Sweden Folksam U21 Superettan
S15:00Trelleborg U21 : Utsiktens BK U21 H2H
S15:00Falkenbergs FF U21 : IFK Varnamo U21 H2H
S15:00Landskrona BoIS U21 : Gais Goteborg U21 H2H
S15:00Varbergs BoIS U21 : Orgryte U21 H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F16:30Kortedala IF

4

0:0 Gunnilse IS

2

[0-0] H2H
F17:00FK Bosna 92 Orebro 3:1 IFK Sunne

1

[1-1] H2H
F17:00IK Kongahalla

2

1:2 Ahlafors IF

3

[0-1] H2H
F17:15Hisingsbacka FC

3

1:1 Larje-Angereds IF

4

[1-0] H2H
F17:30Vasteras IK 1:2 Enebybergs IF

1

[1-0] H2H
S17:00Myresjo IF 0:0 Nassjo FF H2H
S17:00Hogsby IK 0:0 Smedby AIS H2H
S17:00Sala FF 0:0 Vaksala SK H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F17:00Kvarnby IK

1

2:0 Asarums IF FK

1

[1-0] H2H
F17:00Varmbols FC 1:0 Huddinge IF[1-0] H2H
F17:00Boo FK 0:0 Orebro Syrianska IF[0-0] H2H
F17:00Taftea IK

1

2:2 Anundsjo IF

1

[0-0] H2H
F17:00IFK Timra 2:2 Skelleftea FF[2-1] H2H
F17:00Torslanda IK

1

6

1:2 Savedalens IF

1

[1-0] H2H
F17:00Lidkopings FK 1:2 Skoftebyns IF[0-1] H2H
F17:00IFK Malmo FK

1

2

2:3 Hassleholms IF

1

4

[2-1] H2H
F17:30Habo FF

3

1:2 Karlbergs BK

1

[1-1] H2H
F17:30Hoganas BK

4

0:0 Tenhults IF

3

[0-0] H2H
F17:30Sodertalje

1

1:4 Varmdo IF

1

[1-1] H2H
F17:30IFK Aspudden-Tellus

1

3:1 IFK Lidingo FK

1

[2-1] H2H
Sweden Division 1
F17:30IFK Lulea 0:2 Nykopings BIS[0-1] H2H
Southern Sweden
F17:00Vaxjo United FC

1

2

1:3 Almhults IF

1

[1-0] H2H
S17:00Ljungby IF 0:0 IFO Bromolla IF H2H
Singapore League
F11:30Young Lions 0:0 Singapore Warriors

1

[0-0] H2H
S10:00Balestier Khalsa FC : DPMM FC H2H
South Africa Confederations Cup
F15:00Zimbabwe

3

0:0 Madagascar

1

[0-0] H2H
F17:30Seychelles

1

1:2 Mozambique[0-0] H2H
Rwanda cup
F13:30Rayon Sports FC

1

1:0 Espoir FC

5

[1-0] H2H
Peru Reserves League
F18:00Deportivo San Martin

3

1:1 Sport Rosario Reserv

2

[0-0] H2H
Poland Regional Cup
F15:00Ruch Wysokie Mazowie

2

3:3 Zachodniopomorski

4

[1-1] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F15:00Pogon Szczecin(Youth

1

1

2:1 Legia Warszawa (Yout

3

[2-0] H2H
Peru Primera Division
F20:30Dep.San Martin

2

1:1 Sport Rosario

1

[1-0] H2H
Papar 2
F23:15Operario MS

2

1:1 CE Uniao PR

1

3

[1-0] H2H
NSW-N Premier League
S09:30Lake Macquarie 0:0 Charleston City Blue H2H
F18:30Lisburn (w)

1

2:4 Portadown (w)[1-1] H2H
F18:30Glentoran (w) 0:2 Linfield (w)[0-0] H2H
F18:30Lagan Athletic (w) 0:5 Killen Rangers (w)[0-4] H2H
S18:30Crusaders Strikers ( 0:0 Newry City (w) H2H
Women
F15:00Trondheims Orn (w) 0:0 Roa (w)[0-0] H2H
F15:59Sandviken (w)

1

0:1 Avaldsnes (w)

1

[0-1] H2H
F15:59Kolbotn (w) 2:0 Medkila (w)[0-0] H2H
F15:59Valerenga (w)

2

2:0 Grand Bodo (w)

4

[0-0] H2H
F15:59Arna Bjornar (w)

2

3:1 Klepp (w)

1

[0-1] H2H
S15:00Gefle IF U21 : Atvidabergs FF U21 H2H
S15:00Vasalunds IF U21 : Vasteras SK FK U21 H2H
Norwegian Junior U19
F15:59Belsen U19

2

0:6 Orkla U19

1

[0-3] H2H
NOR D4
F17:00Bryne B

2

2:2 Madla IL

2

[2-1] H2H
F17:00Junkeren

1

3:4 Mo IL

3

[1-1] H2H
F17:00Molde B

2

0:0 Traff

1

[0-0] H2H
F18:15Start Kristiansand B

1

3:0 IL Express

3

[2-0] H2H
Nigerian Premier League
F15:00MFM FC

2

2:1 Sunshine Stars FC

3

[1-0] H2H
F15:00Wikki Tourist 1:0 Lobi Stars[0-0] H2H
F15:00Katsina United 1:0 Niger Tornadoes FC

1

[0-0] H2H
F15:00Remo Stars 2:2 Akwa United[1-1] H2H
F15:00Enyimba

2

4:0 El Kanemi Warriors

1

2

[1-0] H2H
F15:00Plateau United 1:0 Nasarawa United

3

[0-0] H2H
F15:00Bukola Babes

1

1:1 Kano Pillars

3

[0-0] H2H
F15:05Enugu Rangers Intern 1:0 Ifeanyi Ubah[1-0] H2H
Korea League
F10:00Chunnam Dragons

3

2:2 FC Seoul[1-1] H2H
F10:00Sangju Sangmu Phoeni

1

0:0 Ulsan Hyundai FC[0-0] H2H
F10:30Daegu FC

2

4

0:3 Suwon Samsung Bluewi

1

[0-1] H2H
F10:30Gangwon FC

2

2:2 Gwangju Football Clu

4

[0-1] H2H
F10:30Pohang Steelers

2

1:3 Jeonbuk Hyundai Moto

2

[0-2] H2H
F11:00Jeju United

1

1:1 Incheon United

1

[1-0] H2H
Kenya Cup
F12:00Balaji FC 1:1 Coast Stima

3

[0-1] H2H
Kazakhstan Premier League
F14:00FK Aktobe Lento

1

0:1 FC Shakhtyor Karagan

4

[0-0] H2H
J-League Cup
F10:00Hiroshima Sanfrecce 0:1 FC Tokyo

3

[0-1] H2H
F10:00Consadole Sapporo

1

0:2 Cerezo Osaka

2

[0-1] H2H
Iceland Ladies Premier League
F19:15Grindavik (w)

1

2:1 Fylkir (w)[0-0] H2H
Iceland U19 League
S18:00Virgin grid U19 0:0 Valur Reykjavik U19 H2H
Ghana Premier
S15:00Ebusua Dwarfs : Asante Kotoko FC H2H
S15:00All Stars : Tema Youth H2H
S15:00Medeama SC : Berekum Chelsea H2H
S15:00Liberty Professional : Bolga All Stars H2H
S15:00Aduana Stars : Great Olympics H2H
S15:00WAFA : Elmina Sharks H2H
S15:00Inter Allies : Bechem United H2H
S15:00Accra Hearts of Oak : Ashanti Gold H2H
Finland Kolmonen
F15:00HIFK 2

2

3:2 TiPS

1

[3-0] H2H
F15:30RoPo

2

2:0 FC Kemi

1

[1-0] H2H
F15:30Peltirumpu

1

2:1 Kumu[1-0] H2H
F15:30OLS

1

3:1 TP-47 II

1

[1-1] H2H
F15:59Ilves Tampere II

3

2:2 HJS Akatemia

1

[2-0] H2H
F15:59ToVe Pori

4

1:1 Aifk Turku

2

[0-1] H2H
S15:59VPS Vaasa-J 0:0 Sisu-Pallo H2H
Finland Championship U20
F13:15Inter Turku U20

5

0:1 TPS Turku U20

2

[0-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F15:30JaPS 1:2 Klubi 04 Helsinki[0-1] H2H
S15:00MP MIKELI : PEPO Lappeenranta H2H
S15:00KTP Kotka : PK Keski Uusimaa H2H
S15:00Kiffen Helsinki : Lahti Akatemia H2H
S15:00Legirus Inter : Sudet H2H
S15:00Kultsu Lappeenranta : MiPK Mikkeli H2H
Ethiopia Premier League
F13:30Fasil Kenema

2

0:2 Woldia SC

2

[0-1] H2H
Estonia Teine Liiga
F15:59Keila JK

1

3:1 Nomme JK Kalju II

2

[1-1] H2H
Conmebol - Copa Sudamericana
F00:45Faure Za Amarilla

3

1:1 Independiente Santa

1

[1-1] H2H
F22:15Defensa Y Justicia

3

1:0 Chapecoense SC

1

4

[0-0] H2H
Cameroon Elite One
F12:30Colombe du Dja et Lo

1

0:2 Dragon Club Yaounde

2

[0-1] H2H
F12:30Canon de Yaounde

1

1:1 Lion Blesse

2

[1-0] H2H
F14:30APEJES Academy

3

2:0 Stade Renard de Melo[2-0] H2H
F14:30Unisport Bafang

1

0:1 Young Sports

1

[0-0] H2H
F14:30UMS de Loum 0:0 Feutcheu FC

1

4

[0-0] H2H
F14:30Eding Sport FC

1

2

2:1 Les Astres FC De Dou

3

[0-1] H2H
F14:30Aigle Royal Menoua

2

0:0 Union Douala

2

[0-0] H2H
F15:30New Star De Douala

2

0:2 Racing de Bafoussam

2

[0-2] H2H
S14:30Unisport Bafang 0:0 Racing de Bafoussam H2H
Brazil Campeonato Paulista C
F18:00Serra Macaense

3

0:1 America-RJ

1

[0-0] H2H
F18:00Itaborai RJ 2:1 Queimados RJ[0-0] H2H
F18:00Barcelona RJ

2

3:2 Barra Mansa FC

5

[1-1] H2H
F18:00Barra da Tijuca

1

2:2 Duque de Caxias RJ

1

[1-1] H2H
S18:00Artsul RJ 0:0 Friburguense RJ H2H
S18:00Serrano BA 0:0 Goncalense H2H
BRA D4
S22:00Americano RJ 0:0 Sampaio Correa (RJ) H2H
Brazil Serie B
F00:30Figueirense 3:1 Londrina PR

1

1

[1-0] H2H
Brasil Cup
F22:30Gremio (RS)

1

4:0 Atletico Paranaense

1

5

[3-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F18:00Botafogo RJ (Youth)

4

1:1 Sport Club Recife (Y

4

[1-0] H2H
F18:00Sao Paulo (Youth)

1

2:0 Atletico Mineiro (Yo

3

[0-0] H2H
F18:00Coritiba PR (Youth)

1

1:0 CR Flamengo (RJ) (Y

2

[0-0] H2H
F18:00Santos (Youth)

2

1:2 Chapecoense SC U20

1

[0-2] H2H
F18:00Fluminense RJ (Youth

2

0:0 Ponte Preta (Youth)

1

[0-0] H2H
F18:20Gremio (Youth)

1

3:1 Corinthians (Youth)

1

[1-0] H2H
F19:00Vitoria da Conquista

5

1:1 Vasco (Youth)

2

[0-0] H2H
F22:00Cruzeiro (Youth)

3

0:1 Palmeiras (Youth)

4

[0-1] H2H
Bolivia Primera Division
F19:00Club Guabira

1

3:1 Real Potosi

3

[0-1] H2H
BLR WCUP
F10:00RGUOR Minsk (w)

2

0:1 Bobruichanka Bobruis

4

[0-1] H2H
F13:00Nadezhda (w)

1

0:3 Neman Grodno (w)[0-1] H2H
F14:15Slavyanka Minsk (W) 0:9 FK Minsk (w)

1

[0-5] H2H
AUS NSWC
F09:35Blacktown City Demon

1

0:3 A.P.I.A. Leichhardt

2

[0-0] H2H
F09:40Sydney United

2

2:3 Hake Ya Dong in Sydn

3

[1-2] H2H
Australia Gold Coast Premier League
F08:25Robina City Blue

2

0:2 Gold Coast Knights

2

[0-1] H2H
F09:21Pacific Pines Green 0:2 Runaway Bay Green[0-0] H2H
Australia Brisbane Woman Cup
F09:51Tweed United Women 2:19 Annerley FC (w)[2-8] H2H
Argentina Reserve League
F14:00CA Independiente Res

3

0:1 Lanus Reserves

2

[0-1] H2H
Argentina Cup
S22:00Temperley : Sportivo Las Parejas H2H
S22:00River Plate : CA Atlas H2H
S22:00Argentinos juniors : Instituto H2H
Queensland U20 League
F09:00Redlands United U20

2

2:7 Western Pride U20

2

[0-3] H2H
F09:00Brisbane Strikers (U

2

4:3 Brisbane City U20[1-3] H2H
F10:30Moreton Bay Jets U20 0:3 Brisbane Olympic Uni[0-2] H2H