22:13 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Dünün maçları

Sırala: Vaxt / Lig
refresh Yenile
- NEW: Free Android Games
English Premier League
F07:30Chelsea

2

4:2 Watford

3

[1-1] H2H
F10:00Swansea City 1:2 Leicester City

1

[0-1] H2H
F10:00Stoke City 1:2 Bournemouth AFC

1

[0-2] H2H
F10:00Huddersfield Town

4

2:1 Manchester United

2

[2-0] H2H
F10:00Newcastle United

4

1:0 Crystal Palace

2

[0-0] H2H
F10:00Manchester City

2

3:0 Burnley

3

[1-0] H2H
F12:30Southampton 1:0 West Bromwich(WBA)

1

[0-0] H2H
Spanish La Liga
F07:00Levante

1

1:1 Getafe

3

[0-0] H2H
F10:15Real Betis

2

2:0 Alaves

2

[1-0] H2H
F12:30Valencia

2

4:0 Sevilla

4

[1-0] H2H
F14:45FC Barcelona

1

2:0 Malaga

4

[1-0] H2H
Advertisements:
German Bundesliga
F09:30Borussia Monchenglad

3

1:5 Bayer Leverkusen[1-0] H2H
F09:30RB Leipzig 1:0 VfB Stuttgart

1

[1-0] H2H
F09:30Augsburg

1

1:2 Hannover 96

2

[1-0] H2H
F09:30Eintracht Frankfurt

2

2:2 Borussia Dortmund

3

[0-1] H2H
F12:30Hamburger SV

1

1

0:1 Bayern Munchen

2

[0-0] H2H
England Championship
F10:00Middlesbrough

2

0:1 Cardiff City

2

[0-0] H2H
F10:00Sheffield United

1

2:1 Reading

2

[2-0] H2H
F10:00Nottingham Forest 2:0 Burton Albion

2

[0-0] H2H
F10:00Barnsley

1

0:1 Hull City

3

[0-0] H2H
F10:00Bolton Wanderers 1:1 Queens Park Rangers [1-0] H2H
F10:00Brentford

2

3:3 Sunderland A.F.C

4

[1-3] H2H
F10:00Bristol City

1

3

0:3 Leeds United

1

3

[0-2] H2H
F10:00Derby County

2

2:0 Sheffield Wednesday

1

2

[1-0] H2H
F10:00Aston Villa

1

2:1 Fulham

2

[1-1] H2H
F10:00Wolves

3

3:2 Preston North End

1

5

[1-0] H2H
F12:30Millwall

2

2:0 Birmingham City

2

[0-0] H2H
France Ligue 1
F11:00Monaco

3

2:0 Caen

2

[1-0] H2H
F14:00Nantes

3

2:1 Guingamp

1

[1-0] H2H
F14:00Metz

1

2

1:2 Dijon

2

[1-1] H2H
F14:00Amiens

3

1:0 Bordeaux

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F14:00Angers

2

0:1 Toulouse

4

[0-1] H2H
F14:00Rennes

1

1:0 Lille

1

2

[1-0] H2H
Chinese Super League
F03:30Yanbian

2

1:2 Henan Jianye

5

[0-1] H2H
F07:35Tianjin QuanJian

3

2:1 Hebei HX Xingfu

3

[0-1] H2H
Italian Serie A
F11:59Sampdoria

1

5:0 Crotone

3

[3-0] H2H
F14:45Napoli

1

0:0 Inter Milan

1

[0-0] H2H
Turkish Super Liga
F07:00Osmanlispor FC

2

3:0 Kardemir Karabukspor

1

[0-0] H2H
F09:30Akhisar Bld.Geng 3:3 Genclerbirligi

1

3

[1-3] H2H
F12:30Yeni Malatyaspor

3

1:0 Trabzonspor

2

5

[1-0] H2H
England Southern Premier League
F10:00St Ives Town 1:2 Weymouth[1-0] H2H
F10:00Hitchin Town 2:0 Merthyr Town[0-0] H2H
F10:00Stratford Town 1:1 Royston Town[1-0] H2H
F10:00Farnborough Town 2:4 St Neots Town[1-2] H2H
F10:00Kettering Town 0:0 Slough Town[0-0] H2H
F10:00Dorchester Town 0:2 Banbury United[0-1] H2H
F10:00Hereford United 3:0 Kings Langley[1-0] H2H
F10:00Frome Town 1:0 Basingstoke Town[1-0] H2H
F10:00Dunstable Town 1:1 Redditch United[1-1] H2H
F10:00Chesham United 2:0 Biggleswade Town[1-0] H2H
S10:00Gosport Borough 0:0 Kings Lynn H2H
Advertisements:
England League 1
F10:00Blackburn Rovers

1

1

3:0 Portsmouth

1

[1-0] H2H
F10:00AFC Wimbledon

2

0:1 Plymouth Argyle[0-0] H2H
F10:00Blackpool

1

1:3 Wigan Athletic

4

[1-1] H2H
F10:00Bradford City

3

0:1 Charlton Athletic

1

[0-0] H2H
F10:00Southend United 1:0 Bury[0-0] H2H
F10:00Rochdale 1:0 Bristol Rovers

2

[1-0] H2H
F10:00Oxford United

2

3:3 Rotherham United

2

[3-2] H2H
F10:00Milton Keynes Dons

3

4:4 Oldham Athletic

3

[1-3] H2H
F10:00Gillingham

1

1:2 Northampton Town

3

[0-1] H2H
F10:00Scunthorpe United

3

2:1 Peterborough United

2

[0-0] H2H
F10:00Doncaster Rovers

1

0:3 Walsall

2

[0-0] H2H
F10:00Shrewsbury Town 1:0 Fleetwood Town

2

[0-0] H2H
England Conference North Division
F10:00Brackley Town

2

3:1 Blyth Spartans

2

[0-1] H2H
F10:00Curzon Ashton FC

1

2:1 Boston United[1-0] H2H
F10:00North Ferriby United

1

2

0:2 AFC Telford United

1

[0-1] H2H
F10:00Salford City 3:2 York City

1

[2-0] H2H
F10:00Kidderminster Harrie

1

2

2:2 Spennymoor Town

3

[0-1] H2H
F10:00Harrogate Town 2:2 Leamington

3

[1-1] H2H
F10:00Darlington

2

2:1 Bradford Park Avenue

3

[1-0] H2H
F10:00Tamworth

4

2:3 Alfreton Town[2-2] H2H
Advertisements:
F10:00Southport FC 2:2 Gainsborough Trinity

1

[0-1] H2H
F10:00Nuneaton Borough

1

1

1:3 Stockport County

1

[0-2] H2H
F10:00Chorley FC

1

1:0 FC United of Manches

1

3

[0-0] H2H
International Club Friendly
F02:30Viet Nam Futsal 4:3 China Futsal[2-2] H2H
F04:45Netherland Futsal 0:0 Croatia Indoor Socce[0-0] H2H
F06:00TJ Repiste 0:3 Banik OKD Doubrava[0-0] H2H
F06:00Esteghlal Dushanbe

1

1:1 Regar-TadAZ Tursunzo

2

[0-0] H2H
F07:00CF Juventud Laguna U

1

3:0 RC Victoria U19

3

[0-0] H2H
F08:00FC Trollhattan

2

2:2 Eskilsminne IF

3

[1-1] H2H
F09:00IFK Timra

2

0:2 Karlslunds IF HFK

3

[0-1] H2H
F11:00Al-Budaiya

3

0:2 Al-Hala

2

[0-1] H2H
S04:55Dordoi-Dynamo Naryn 0:0 FK Kara-Balta H2H
International Friendly
F04:00Brazil (w) 2:0 Korea DPR (w)

1

[2-0] H2H
F07:35China (w) 3:2 Mexico (w)

1

[1-1] H2H
F11:59Qatar U19

1

0:0 Iran U19

1

[0-0] H2H
F12:30Denmark (w) U19 1:0 Switzerland (w) U19[1-0] H2H
S07:35Mexico (w) 0:0 China (w) H2H
S07:35China (w) : Mexico (w) H2H
Swedish Allsvenskan
F10:00AFC Alliance

1

2:3 Elfsborg

2

[1-1] H2H
Russia Division 2
F01:00Luch Energiya

2

1:2 Volga Olimpiets

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F06:00Yenisey Krasnoyarsk 4:1 Shinnik Yaroslavl

2

[2-0] H2H
F06:30Spartak Tambov

2

4:1 Sibir Novosibirsk

2

[1-0] H2H
F07:00Gazovik Orenburg

1

1:1 Avangard[0-1] H2H
F07:00Rotor Volgograd

1

2:0 Tom Tomsk

1

4

[0-0] H2H
F09:00Baltika Kaliningrad 3:2 Dinamo St Petersburg

1

[2-1] H2H
F10:00Kuban Krasnodar

2

2:1 Kryliya Sovetov

1

[0-0] H2H
F10:00Fakel 0:1 Khimki

2

[0-0] H2H
F11:59Zenit-2 St.Petersbur

1

1:2 Volgar-Gazprom Astra

1

[0-1] H2H
J-League Division 1
F01:00Vegalta Sendai 0:0 Shimizu S-Pulse

3

[0-0] H2H
F01:00Cerezo Osaka

2

2:0 Ventforet Kofu

1

[1-0] H2H
F01:00Vissel Kobe

2

1:2 Sagan Tosu

2

[1-2] H2H
F01:00Hiroshima Sanfrecce

1

0:3 Kawasaki Frontale

2

[0-2] H2H
F01:00Omiya Ardija

3

1:1 Kashiwa Reysol

1

[0-1] H2H
F02:00Jubilo Iwata

2

2:2 Albirex Niigata

1

[1-2] H2H
F03:00FC Tokyo 1:2 Consadole Sapporo

2

[0-0] H2H
F06:00Yokohama Marinos 3:2 Kashima Antlers

3

[2-1] H2H
Ireland Premier Division
F14:45Sligo Rovers

2

3:0 Derry City

1

[2-0] H2H
England Northern Premier League
F10:00Workington 4:0 Sutton Coldfield Tow[0-0] H2H
F10:00Farsley Celtic 0:3 Mickleover Sports[0-1] H2H
F10:00Coalville 1:5 Buxton FC[1-2] H2H
Advertisements:
F10:00Halesowen Town 4:3 Lancaster City[1-0] H2H
F10:00Ashton United 3:3 Shaw Lane Aquaforce[2-3] H2H
F10:00Whitby Town 2:2 Hednesford Town[1-0] H2H
F10:00Warrington Town AFC 0:0 Altrincham[0-0] H2H
F10:00Stalybridge Celtic 4:2 Barwell[1-1] H2H
F10:00Stourbridge 0:2 Grantham Town[0-0] H2H
F10:00Rushall Olympic 0:2 Marine[0-1] H2H
F10:00Nantwich Town 3:2 Witton Albion[2-1] H2H
F10:00Matlock Town 2:0 Stafford Rangers[1-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
F10:00Tonbridge Angels 1:2 Tooting Mitcham Unte[1-1] H2H
F10:00Worthing 1:2 Hendon[0-0] H2H
F10:00Staines Town 3:0 Leatherhead[1-0] H2H
F10:00Metropolitan Police 3:1 Thurrock[2-0] H2H
F10:00Leiston FC 1:5 Folkestone[0-4] H2H
F10:00Merstham 6:2 Lowestoft Town[4-2] H2H
F10:00Harlow Town

2

1:1 Margate

3

[0-1] H2H
F10:00Harrow Borough

2

1:2 Brightlingsea Regent

1

2

[0-1] H2H
F10:00Dorking 3:2 Needham Market[1-0] H2H
F10:00Dulwich Hamlet 3:2 Burgess Hill Town

3

[1-0] H2H
F10:00Kingstonian 2:1 Wingate Finchley[1-1] H2H
Advertisements:
F10:00Billericay Town 2:1 Enfield Town[0-1] H2H
England U23 Premier League
F06:00Manchester City U23

3

4:1 Derby County U23

3

[1-0] H2H
England League 2
F10:00Stevenage Borough

2

1:2 Forest Green Rovers

2

[1-0] H2H
F10:00Newport County

1

1:1 Mansfield Town

4

[0-1] H2H
F10:00Morecambe

1

0:0 Grimsby Town

1

[0-0] H2H
F10:00Coventry City

2

0:0 Colchester United

1

4

[0-0] H2H
F10:00Exeter City

3

0:1 Port Vale

5

[0-1] H2H
F10:00Cheltenham Town

1

1:0 Lincoln City

1

[1-0] H2H
F10:00Carlisle United

1

1:1 Notts County[1-0] H2H
F10:00Crewe Alexandra

1

3

0:2 Accrington Stanley

1

[0-2] H2H
F10:00Crawley Town

1

0:0 Luton Town

4

[0-0] H2H
F10:00Barnet

2

1:1 Yeovil Town

3

[1-0] H2H
F10:00Cambridge United 2:1 Chesterfield

3

[0-0] H2H
F10:00Swindon Town

1

1:0 Wycombe Wanderers

3

[1-0] H2H
England Conference South Division
F10:00Gloucester City

2

0:1 Welling United

2

[0-0] H2H
F10:00Havant Waterloovil

1

3

2:2 Poole Town

3

[1-0] H2H
F10:00Hemel Hempstead Town

4

2:0 Oxford City

3

[1-0] H2H
F10:00St Albans City

1

0:0 Hungerford Town

1

[0-0] H2H
F10:00Wealdstone FC

1

2:1 Truro City

3

[2-0] H2H
F10:00Whitehawk

3

1:3 Hampton Richmond Bor[0-3] H2H
F10:00Eastbourne Borough

1

2:2 East Thurrock United[0-2] H2H
F10:00Concord Rangers

1

2

2:2 Weston Super Mare

1

[2-0] H2H
F10:00Chelmsford City

1

1:0 Dartford

3

[1-0] H2H
F10:00Bath City

1

2

1:1 Braintree Town

3

[0-0] H2H
F10:00Bognor Regis Town

3

1:3 Chippenham Town

1

[0-1] H2H
Brazil Serie A
F15:00Vasco da Gama

1

3

1:1 Coritiba PR

2

[1-0] H2H
F10:00Dover Athletic

1

1:1 Maidenhead United

1

[0-0] H2H
F10:00Aldershot Town

5

2:1 Tranmere Rovers

4

[0-1] H2H
F10:00Ebbsfleet United 3:2 Barrow

2

[1-0] H2H
F10:00Guiseley

2

4:2 Solihull Moors[1-1] H2H
F10:00Halifax Town

2

1:1 Torquay United

2

[0-0] H2H
F10:00Hartlepool United

4

1:1 Sutton United

2

[1-0] H2H
F10:00Dagenham Redbridge

1

0:1 Wrexham

2

[0-0] H2H
F10:00Chester FC 1:2 Boreham Wood

1

[0-2] H2H
F10:00Bromley

2

2:0 Woking

1

1

[2-0] H2H
F10:00Eastleigh

2

3:2 Gateshead[1-0] H2H
F10:15Leyton Orient

1

0:1 Macclesfield Town

3

[0-1] H2H
S10:00AFC Fylde 2:1 Maidstone United

1

H2H
Spanish Segunda Division
F10:00SD Huesca

2

1:0 Cadiz

3

[1-0] H2H
F11:59Numancia

1

1:3 Granada CF

4

[0-2] H2H
F14:00La Hoya Lorca CF

1

2:2 Tenerife

3

[2-1] H2H
F14:30Sevilla Atletico

4

2:2 Real Zaragoza

3

[1-1] H2H
Portugal Primera Liga
F11:00Feirense

1

5

1:0 Rio Ave

2

5

[1-0] H2H
F13:15Vitoria Setubal 3:1 Maritimo

1

2

[0-1] H2H
F15:30FC Porto

2

6:1 Pacos de Ferreira

4

[4-1] H2H
German Bundesliga 2
F07:00Union Berlin 3:1 Greuther Furth

1

[2-0] H2H
F07:00Eintracht Braunschwe 1:0 VfL Bochum

3

[1-0] H2H
F07:00Holstein Kiel

4

2:1 Arminia Bielefeld

3

[0-0] H2H
German 3.Liga
F08:00Werder Bremen (Youth

1

1:1 Sportfreunde Lotte

1

[1-1] H2H
F08:00SC Paderborn 07 3:0 Vfr Aalen[1-0] H2H
F08:00Magdeburg

2

0:3 Unterhaching[0-2] H2H
F08:00Wurzburger Kickers

1

0:5 SV Wehen Wiesbaden

3

[0-1] H2H
F08:05Rot-Weiss Erfurt

2

1:1 Hallescher FC

2

[1-0] H2H
F08:05Preuben Munster

2

1:1 Karlsruher SC

2

[0-1] H2H
F08:05SV Meppen

2

1:0 Fortuna Koln

2

[0-0] H2H
S08:00VfR Garching : Schweinfurt 05 FC H2H
Italy Futsal
F10:00Kemmer Te Milan (ind 4:4 Latina C5 Futsal[2-1] H2H
F12:30Pescara Futsal 7:4 Amola indoor footbal[2-2] H2H
F12:30Luparense Futsal 8:2 Pessah Lo Fano[3-1] H2H
Women World Cup Europe Qualifying
F06:00Kazakhstan (w)

1

0:2 Bosnia and Herzegovi

1

[0-1] H2H
FIFA U-17 World Cup
F07:30Mali U17 2:1 GhanaU17[1-0] H2H
F10:30USA U17

1

1:4 England U17[0-2] H2H
Welsh Premier League
F09:30UWIC Inter Cardiff

2

2:0 Newtown AFC

3

[1-0] H2H
F09:30Bala Town 2:0 Barry Town AFC[2-0] H2H
F09:30Newi Cefn Druids 0:0 Carmarthen

2

[0-0] H2H
F12:15Connahs QN 1:1 Llandudno

1

[1-0] H2H
Welsh Football League First Division
F09:30Pen-y-Bont FC 2:1 Caerau Ely[0-0] H2H
F09:30Undy Athletic 4:2 Monmouth Town[0-0] H2H
S09:30Taffs Well 0:0 Goytre Utd H2H
S09:30Goytre AFC 0:0 Afan Lido H2H
S09:30Cwmamman United 0:0 Cwmbran Celtic H2H
Vietnamese professional league
F06:00Sanna Khanh Hoa 3:2 SHB Da Nang

3

[1-1] H2H
F06:00Quang Nam

1

1:1 Hoang Anh Gia Lai

1

[0-0] H2H
F06:30CLB TPHCM

5

1:1 Becamex Binh Duong

2

[1-1] H2H
Venezuela Segunda Division
F14:30Angostura FC

1

1:0 Diamantes de Guayana

1

[0-0] H2H
F14:55Univ Los Andes

2

2:2 Atletico El Vigia

3

[1-1] H2H
F14:55Real Frontera

3

2:0 Atletico Guanare

1

[2-0] H2H
F15:00Petroleros de Anzoat 2:0 Estudiantes Caracas [0-0] H2H
F15:00Llaneros de Guanare

2

0:0 Titanes FC

1

4

[0-0] H2H
F15:00Caracas II 1:0 Universidad Central [0-0] H2H
F15:00Gran Valencia FC 2:2 Union Atletico Falco

1

[1-2] H2H
F15:00Academia Puerto Cabe

1

2

2:0 Yaracuy FC

1

3

[0-0] H2H
F15:00Yaracuyanos 2:1 Deportivo Petare FC

2

[0-0] H2H
F15:00LALA FC

2

2:0 Margarita FC

4

[1-0] H2H
Uzbekistan Second League
F05:40Hotira Namangan

2

1:2 Istiklol Fergana

1

[0-0] H2H
F05:50Lokomotiv BFK

4

2:2 FK Andijon

1

[0-0] H2H
F05:50Sementchi Kuvasoy 3:0 Nasaf Qarshi B

2

[3-0] H2H
F07:00Nurafshon 1:0 Aral Nukus[0-0] H2H
F07:00Mashal II 1:2 Xorazm Urganch[0-0] H2H
F07:00Zaamin 2:1 Ouziyu[0-0] H2H
F07:00Dinamo Gallakor 2:1 Yangiyer

1

1

[0-0] H2H
F07:00Uz Dong Joo Andijon 1:1 Termez Surkhon

2

[0-0] H2H
Uzbek League
F06:30Kuruvchi Kokand Qoqo

1

2:0 Navbahor Namangan

1

1

[0-0] H2H
F08:00Kuruvchi Bunyodkor

1

3:1 Shurtan Guzor[2-0] H2H
F08:00Buxoro FK

3

0:2 Pakhtakor

2

[0-1] H2H
USL First Division
F18:05Rochester Raging Rhi

3

1:1 Charlotte Independen

1

3

[0-0] H2H
F19:00Charleston Battery

2

0:4 Red Bull New York Re

1

[0-1] H2H
F19:30Tampa Bay Rowdies

2

3:0 FC Cincinnati

3

[2-0] H2H
F20:30San Antonio

1

2:1 Tulsa Roughneck

3

[0-1] H2H
F20:45Reno 1868 FC

1

0:1 OKC Energy FC

1

[0-1] H2H
Primera Division de Uruguay
S15:30Liverpool URU 0:0 Nacional Montevideo H2H
S15:30Plaza Colonia 0:0 CA Juventud H2H
S15:30Racing Club Montevid 0:0 Rampla Juniors FC H2H
S15:30CA River Plate 0:0 IA Sud America H2H
Uganda Premier League
F09:00Mbarara City

1

2:1 Goa Police SC

1

[1-1] H2H
Ukraine U21 Liga
F07:00Dinamo KyivU21

1

5

0:2 FC Shakhtar Donetsk

3

[0-0] H2H
F08:00Illichivets U21

1

2

1:3 Zorya U21

1

[0-0] H2H
Ukraine U19 Liga
F04:00PFK Oleksandria U19

2

3:2 Arsenal Kyiv U19

2

[3-1] H2H
F08:00Zorya U19

2

2:0 Chernomorets Odessa

1

[0-0] H2H
Ukraine Division 2
F07:00FC Sumy

4

1:0 Naftovik Ukrnafta

4

[1-0] H2H
F08:00Kolos Kovalyovka 2:1 Rukh Vynnyky

2

[2-0] H2H
F08:00Kremin Kremenchuk 1:0 Cherkaskyi Dnipro[0-0] H2H
F08:00FK Poltava

1

4:0 Hirnyk-Sport

2

[3-0] H2H
F08:30MFK Mikolaiv

2

4:1 Zhemchuzhyna Odessa

5

[1-0] H2H
F09:00Obolon Kiev

2

1:5 Arsenal Kyiv[1-1] H2H
Ukrainian Premier League
F07:00Olimpic Donetsk

2

1:0 Zirka Kirovohrad

2

4

[0-0] H2H
F10:00PFC Oleksandria

1

6

1:1 Veres

3

[0-0] H2H
F12:30FC Vorskla Poltava

2

0:1 FC Karpaty Lviv[0-0] H2H
European Women
F02:00Slovenia (w) U19 4:0 Kazakhstan (w) U19

1

[0-0] H2H
F05:00England (w) U19

1

4:0 Wales (w) U19

1

[1-0] H2H
F07:00Ireland (w) U19 4:0 Latvia (w) U19

1

[1-0] H2H
F07:00Hungary (w) U19 2:0 Scotland (w) U19

1

[0-0] H2H
F07:00Sweden (w) U19 2:0 Belarus (w) U19[0-0] H2H
F07:10Turkey (w) U19 5:0 Armenia (w) U19

1

[0-0] H2H
F07:30Bulgaria (w) U19 0:9 Czech (w) U19[0-4] H2H
F10:00Netherlands (w) U19 12:1 Estonia (w) U19[4-0] H2H
S02:00Kazakhstan (w) U19 : Slovenia (w) U19 H2H
UEFA European U-17 Football Championship
F05:00Greece U17 6:0 Gibraltar U17[3-0] H2H
F08:30Srbija C.Gora U17 2:1 Norway U17[1-0] H2H
UAE Pro-League
F09:00Emirates Club

1

0:2 Al Ain

1

[0-1] H2H
F11:59Al-Sharjah

1

0:0 Al Ahli(UAE)

3

[0-0] H2H
UAE Cup
F08:55Ittihad Kalba 2:1 Ras Al-Khaimah[1-1] H2H
F08:55Al-Khaleej UAE 2:2 Banni Yas[0-1] H2H
F08:55Al Arabi(UAE) 2:3 Dubba Al-Husun[0-3] H2H
Turkey U21 Super League
F06:00Akhisar Bld.Geng U21

4

1:2 Genclerbirligi U21

2

[1-1] H2H
F07:00Osmanlispor FC U21

2

3:2 Kardemir Karabukspor

3

[0-0] H2H
Turkey U21 Ligi 1
F06:00Denizlispor U21

1

3

0:2 Adana Demirspor U21

2

[0-1] H2H
Turkiye Lig3
F06:30Bandirmaspor

3

0:0 Kahramanmarasspor

2

[0-0] H2H
F07:00Tuzlaspor 6:1 Mersin Idman Yurdu[3-1] H2H
F07:30Etimesgut Belediye S 3:2 Keciorengucu[1-0] H2H
F07:30Nigde Belediyespor 1:0 Anadolu Selcukluspor[1-0] H2H
F07:30Bugsasspor

1

1:1 Gumushanespor

4

[0-0] H2H
F07:30Hacettepe SK 2:1 Pendikspor[0-0] H2H
F08:00Silivrispor 0:2 S.Urfaspor[0-1] H2H
F08:00Karsiyaka

1

0:0 Zonguldak

2

[0-0] H2H
F08:00Sariyer 1:0 Amedspor[1-0] H2H
F08:00Bodrumspor 2:1 Tokatspor[1-0] H2H
F08:00Eyupspor 3:4 Kastamonuspor[2-2] H2H
F08:00Menemen Belediye Spo 1:0 Hatayspor[1-0] H2H
F08:00Kirklarelispor 5:3 Altay Spor Kulubu[3-1] H2H
F08:00Inegolspor 2:2 Sancaktepe Belediye [1-2] H2H
F08:00Kocaeli Birlik Spor 1:4 Afjet Afyonspor[0-3] H2H
F11:59Bucaspor

4

0:1 Sivas Dort Eylul Bel

4

[0-0] H2H
F11:59Fethiyespor 2:1 Karagumruk[1-1] H2H
F11:59Sakaryaspor

3

2:0 Nazillispor

1

4

[0-0] H2H
Turkey 2 Ligi A
F06:00Denizlispor

5

1:0 Adana Demirspor

2

[0-0] H2H
F06:00Istanbulspor

2

2:0 Altinordu

1

[1-0] H2H
F12:30Gaziantepspor

4

0:0 Caykur Rizespor

1

1

[0-0] H2H
Turkey 3. Ligi B
F07:0012 Bingol Bld 2:1 Orhangazispor[1-1] H2H
F07:00Bayburt Ozel Idare

3

1:0 Bergama Belediyespor

3

[1-0] H2H
F07:00Ofspor

1

1:2 Batman Petrolspor[0-0] H2H
F07:00Erzincanspor 0:0 Yeni Orduspor[0-0] H2H
F07:00Diyarbakirspor 1:0 Darica Genclerbirlig[0-0] H2H
F07:00Trabzon Karadenizspo

1

1:3 Ankarademirspor[1-1] H2H
F07:00Belediye Vanspor 3:1 Golcukspor[1-1] H2H
F07:00Arsinspor 1:1 Elazig Belediyespor[0-1] H2H
F07:00Karaman Belediyesi S 2:2 Duzyurtspor[2-0] H2H
F07:30Kirikhanspor 1:2 Pazarspor[0-0] H2H
F07:30Erzin Belediyespor 1:2 Tekirova Belediyespo[0-0] H2H
F07:30Duzcespor 1:0 Wing Larsburg[0-0] H2H
F08:00Oyak Renault 2:2 Ergene Velimese[0-1] H2H
F08:00Aydinspor 3:1 Cizrespor[2-0] H2H
F08:00Sultanbeyli 6:1 Tepecik Bld[0-1] H2H
F08:00Halide Edip Adivarsp 2:1 Kozan BLD.SPOR[1-0] H2H
F08:00Anadolu Uskudar 1:0 Muglaspor[0-0] H2H
F08:00Tire 1922 Spor 1:0 Erokspor[0-0] H2H
F11:59Tarsus Idman Yurdu

1

4

1:1 Corum Belediyespor

5

[0-0] H2H
F11:59Canakkale Dardanelsp

1

0:2 Bayrampasaspor[0-1] H2H
F11:59Korfez Bld. 0:0 Payas BS 1975[0-0] H2H
Professional Tunisian League 1
F09:00AS Gabes

2

5:1 Etoile Metlaoui

4

[2-1] H2H
F09:00Esperance Sportive d

1

2:1 U.S.Monastir

2

[1-0] H2H
S07:00ES du Sahel 0:0 Sifakesi H2H
S07:00Esperance Sportive Z 0:0 Club Africain H2H
Professional Tunisian League 2
F09:30S.S. Sfaxien 2:1 Chebba[0-0] H2H
Thai Division 1 League
F07:00Prachuap Khiri Khan 1:0 Songkhla United[0-0] H2H
F07:00Trat FC 1:3 Air Force Central[0-1] H2H
F07:00Kasetsart University

1

2:2 PTT FC Rayong

2

[1-1] H2H
F07:00Ang Thong FC

2

2:1 Nakhon Pathom FC

3

[2-0] H2H
F07:00Chiangmai FC

3

1:2 Chainat FC

3

[1-1] H2H
F07:00Krabi FC 3:1 Army United F.C.

2

[1-1] H2H
F07:00Bangkok 1:2 Nong Bua Lamphu[0-0] H2H
F07:00Samut Songkhram FC 1:0 Lampang FC[1-0] H2H
Tanzania Ligue 1
F09:00Simba Sports Club 4:0 Njombe Mji FC

1

[1-0] H2H
F09:00Ndanda FC

1

0:0 Singida United

2

[0-0] H2H
F09:00Mtibwa Sugar

1

1:0 Tanzania Prisons

1

[0-0] H2H
F09:00Lipuli FC

2

1:0 Maji Maji

1

[0-0] H2H
F09:00Mbao FC

2

0:0 Azam

2

[0-0] H2H
Syrian League
F08:00Al Shorta(SYR)

3

1:0 Al-Mohafza

1

[1-0] H2H
Sweden U19
F07:00Brommapojkarna U19

3

0:1 IFK Goteborg U19

1

3

[0-0] H2H
Sweden Superettan
F08:00GAIS Goteborg

2

2:1 Norrby IF

2

[0-1] H2H
F08:00Gefle IF

2

3:0 IK Frej Taby

1

[2-0] H2H
F10:00Degerfors 1:1 Helsingborg

2

[0-0] H2H
F10:00Varbergs BoIS FC 0:0 Orgryte

1

[0-0] H2H
Sweden Division 1
F08:00Oskarshamns AIK

2

2:1 Landskrona BoIS

2

[1-0] H2H
F09:00Carlstad United BK

1

1:0 Syrianska Botkyrka I

1

[1-0] H2H
F09:00Umea FC

1

0:1 Nykopings BIS[0-0] H2H
F10:00Husqvarna FF

3

2:1 IK Oddevold

2

[1-0] H2H
F10:00Assyriska BK

3

0:0 Karlskrona AIF

1

[0-0] H2H
F10:00Kristianstads FF

3

2:1 Skovde AIK

1

[2-1] H2H
S10:00IK Brage : Sandvikens IF H2H
S10:00Ljungskile : Qviding FIF H2H
SVK U19 A
F05:00Trencin U19

1

2:1 SCP RuzomberokU19

1

[0-1] H2H
F05:00ZP Sport Podbrezova 1:0 MFK Zemplin Michalov

2

[0-0] H2H
F05:00Spartak Trnava U19

1

3

2:1 Slovan Bratislava U1[1-1] H2H
F05:00DAC Dunajska Streda 1:4 MSK Zilina U19[1-4] H2H
F08:00Partizan Bardejov U1

1

0:3 FC Tatran Presov U19

1

[0-0] H2H
Slovakia Premier League
F09:00Dunajska Streda 1:2 Trencin

4

[1-1] H2H
F11:00FK Senica

2

0:3 MFK Ruzomberok

1

[0-0] H2H
F11:00Zlate Moravce

2

3:2 Slovan Bratislava

2

4

[2-1] H2H
F11:00Spartak Trnava

1

2:0 Sport Podbrezova

3

[0-0] H2H
F11:00Michalovce

2

0:0 Nitra

1

[0-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F08:30Tatran LM 1:2 Lokomotiva Kosice[0-0] H2H
F08:30Spisska Nova Ves 2:0 MSK Zilina B[2-0] H2H
F09:00Inter Bratislava 2:3 MFK Kosice[1-2] H2H
F09:00Poprad 0:0 MFK Skalica[0-0] H2H
F09:00MFK Lokomotiva Zvole 1:0 FC STK 1914 Samorin[0-0] H2H
Swiss Super League
F13:00Basel

1

2:1 Thun

3

[1-0] H2H
F13:00FC Zurich

1

0:4 Grasshopper

2

[0-1] H2H
Switzerland - 2.Liga
F10:00FC Winterthur U21 0:4 FC Kosova Zurich[0-0] H2H
F10:00FC St.Gallen U21 3:0 FC Tuggen[1-0] H2H
F10:00FC Black Stars Basel 6:0 FC Schotz[2-0] H2H
F10:00Bellinzona 1:0 Thalwil[1-0] H2H
F10:00FC Seuzach 4:2 FC Wettswil Bonstett[2-2] H2H
F10:00FC Mendrisio Stabio 1:0 SV Hongg[1-0] H2H
F10:00FC Red Star Zurich 3:3 FC Gossau[3-2] H2H
F10:00FC Luzern U21 2:1 Zug 94[0-0] H2H
F10:00Sursee 2:0 Langenthal[0-0] H2H
F10:00FC Munsingen 1:1 Solothurn[0-1] H2H
F10:00Baden 1:4 SC Buochs[0-3] H2H
F10:00USV Eschen Mauren 3:0 FC Balzers[0-0] H2H
F11:00Dudingen 1:1 Echallens[1-0] H2H
F11:00Etoile Carouge 1:1 Azzurri 90[1-0] H2H
F11:00Vevey Sports 3:1 Grand-Lancy[2-1] H2H
F11:00Meyrin 3:1 Portalban/Gletterens[1-1] H2H
F11:00Young Boys U21 4:2 FC Martigny Sports[1-1] H2H
F13:00Chiasso

3

2:1 Schaffhausen

4

[1-0] H2H
F13:00Servette

3

2:1 FC Rapperswil-Jona

1

[2-0] H2H
S10:00Delemont 0:0 FC Kickers Luzern H2H
S10:00Grasshoppers U21 0:0 Bassecourt H2H
S11:00Lausanne SportsU21 0:0 FC Fribourg H2H
S11:00FC Thun U21 0:0 FC Naters H2H
Futsal Spain Division De Honor
F07:15Inter Movistar Futsa 5:3 Palma Futsal[1-2] H2H
F11:59Peniscola Futsal 2:5 Caja Segovia Indoor [2-2] H2H
F12:30Jaen Paraiso Interio 7:4 DKV Seguros Zaragoza[2-2] H2H
F14:00Colegios Arenas Gald 1:7 Rios Renovables Ribe[0-2] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F08:30Haria CF-Rincon 0:0 Tenisca[0-0] H2H
F10:00MRA Navarra 1:2 UD Mutilve[0-0] H2H
F10:00Racing B 1:1 Solares Medio Cudeyo[0-0] H2H
F10:00CD Binissalem 1:1 Song clade pull[0-0] H2H
F10:30CE Felanitx 2:0 Santanyi[0-0] H2H
F10:30CD Cortes 0:1 CD Subiza[0-0] H2H
F10:45Panaderia Pulido 2:4 CD Union Sur Yaiza[0-0] H2H
F11:00Mallorca B 2:0 UE Petra[0-0] H2H
F11:00CE Esporles 1:0 CE Mercadal[0-0] H2H
F11:00Amurrio 4:2 JD Somorrostro[0-0] H2H
F11:00Manchego Ciudad 0:0 UB Conquense[0-0] H2H
F11:00U.M. Escobedo 1:0 AD Siete Villas[0-0] H2H
F11:00CD Basconia 1:2 Santutxu FC[0-0] H2H
F11:00SD Beasain 2:1 Alaves B[0-0] H2H
F11:00CD San Jose de Soria 0:1 Zamora CF[0-0] H2H
F11:00Barreda Balompie 2:2 Gimnastica Torrelave[0-0] H2H
F11:00Burgos Promesas 1:3 Numancia B[0-0] H2H
F11:00SC Uxama 1:2 Atletico Astorga[0-0] H2H
F11:00UDC Txantrea KKE 2:1 CD Gares[0-0] H2H
F11:00Zamudio SD 0:0 Cultural de Durango[0-0] H2H
F11:00CD Lagun Onak 1:0 Anaitasuna[0-0] H2H
F11:15EMD Santillana 2:1 CD Guarnizo[0-0] H2H
F11:30UD Poblense 2:2 Santa Catalina Atlet[0-0] H2H
F11:45CD Huarte 1:1 Beti Kozkor KE[0-0] H2H
F11:59Martos Club Deportiv

5

1:1 Melistar

5

[1-0] H2H
F11:59SD Balmaseda FC

3

1:1 Sestao

2

[0-1] H2H
F11:59Constancia

2

4:0 Llosetense

1

[0-0] H2H
F11:59CD Buzanada

6

0:1 Tenerife B

1

5

[0-1] H2H
F11:59Rayo Cantabria 1:1 CD Cayon[0-0] H2H
F11:59Suodu Pei 1:0 CD Getxo[0-0] H2H
F12:30CD Ardoi Draw 1:0 Valle de Egues[0-0] H2H
F12:30CD Bezana

1

2

0:0 Velarde

1

[0-0] H2H
Spanish Segunda Division B
F10:00Real Union Irun

2

1:3 Osasuna B

4

[0-0] H2H
F10:30Rapido de Bouzas 1:2 Fuenlabrada

1

[1-1] H2H
F11:00Pena Sport

3

1:2 CD Vitoria(SPA)[0-0] H2H
F11:30Mirandes

3

1:1 Burgos CF

2

[0-1] H2H
F11:30UCAM Murcia

1

2

2:2 Ecija Balompie

3

[1-1] H2H
F11:59Elche

5

0:2 CD Alcoyano

1

[0-0] H2H
F11:59Arenas Club de Getxo 3:1 CD Lealtad

2

[0-1] H2H
F11:59Cordoba B

2

0:0 Real Betis B

3

[0-0] H2H
F11:59CD Guijuelo

1

1:0 Ponferradina[1-0] H2H
Primera Division de El Salvador
F17:00CD Dragon

1

6

1:1 Municipal Limeno

6

[1-0] H2H
F17:00CD Pasaquina

1

4:3 CD Sonsonate

1

3

[2-2] H2H
S21:00Luis Angel Firpo 0:0 CD Chalatenango H2H
Slovenia 2.Liga
F08:00NK Mura 05

1

1:2 Krka

2

[1-1] H2H
F09:00MNK FC Ljubljana 0:2 Brda[0-1] H2H
F09:00NK Rogaska 2:1 NK Brezice[2-0] H2H
F09:00NK Fuzinar 1:2 Roltek Dob[1-1] H2H
F09:00Drava 0:1 Tabor Sezana[0-0] H2H
F09:00NK Nafta 2:0 NK Verzej[1-0] H2H
Slovenia 1.Liga
F07:00NK Publikum Celje

2

1:2 NK Aluminij

3

[1-0] H2H
F09:00ND Gorica

4

1:3 Domzale

2

[1-1] H2H
F14:20Maribor 1:0 Ankaran Hrvatini Mas[1-0] H2H
Sri Lanka Champions League
F05:30Sri Lanka Air Force 0:0 Up Country Lions SC[-] H2H
Singapore League
F07:30Young Lions 0:4 Geylang United FC

1

[0-2] H2H
F08:15DPMM FC

3

3:2 Singapore Warriors

3

[1-1] H2H
Scotland Highland League
F09:00Deveronvale 0:3 Forres Mechanics[0-3] H2H
F09:00Rothes 6:0 Lossiemouth[3-0] H2H
F10:00Clachnacuddin 0:4 Inverurie Loco Works[0-2] H2H
F10:00Cove Rangers 6:2 Keith[3-1] H2H
F10:00Turriff United 6:2 Fort William[5-0] H2H
F10:00Huntly 3:2 Wick Academy[1-0] H2H
F10:00Strathspey Thistle 0:2 Nairn County[0-2] H2H
F10:00Buckie Thistle FC 4:1 Fraserburgh[3-0] H2H
F10:00Brora Rangers 0:5 Formartine United[0-3] H2H
Serbia Srpska Liga
F05:00GSP Polet

2

0:1 BSK Borca

1

[0-1] H2H
F07:30Kolubara

2

2:2 BASK Beograd

2

[0-2] H2H
Serbia Prva Liga
F08:30Metalac Gornji Milan 0:2 Dinamo Vranje[0-2] H2H
F08:30Karadjordje Topola 1:0 FK Buducnost Dobanov[0-0] H2H
F08:30Jagodina 2:2 Proleter[0-0] H2H
F08:30FK Sindelic Nis

3

2:0 Radnicki Pirot

1

4

[1-0] H2H
S09:00CSK Pivara Celarevo : FK Bezanija H2H
Serbian Superliga
F09:00FK Spartak Zlatibor

1

0:0 Cukaricki Stankom

4

[0-0] H2H
F09:00Macva Sabac

4

1:0 Borac Cacak

2

[1-0] H2H
F11:00Habitpharm Javor 1:0 Radnik Surdulica[0-0] H2H
F11:00FK Napredak Krusevac

3

2:1 Zemun

1

[0-1] H2H
F11:00FK Vozdovac Beograd 3:0 FK Rad Beograd

1

[1-0] H2H
Scotland League Cup
F07:15Hibernian

1

2:4 Celtic FC

2

[0-2] H2H
Scottish Premier League
F10:00Heart of Midlothian

4

1:0 Saint Johnstone

3

[0-0] H2H
F10:00Partick Thistle

4

2:1 Dundee

2

[0-1] H2H
F10:00Ross County

2

2:1 Hamilton Academical

2

[0-0] H2H
S10:00Glasgow Rangers : Aberdeen H2H
Scotland Division 3
F10:00Clyde

4

1:4 Peterhead

1

[1-1] H2H
F10:00Edinburgh City

2

0:1 Annan Athletic

3

[0-0] H2H
F10:00Elgin City

2

2:0 Stenhousemuir

3

[0-0] H2H
F10:00Cowdenbeath

2

0:3 Stirling Albion

1

[0-2] H2H
F10:00Berwick Rangers 0:1 Montrose

2

[0-1] H2H
Scotland Division 2
F10:00Albion Rovers

1

0:0 Queens Park[0-0] H2H
F10:00Forfar Athletic

2

0:5 Ayr United

1

[0-1] H2H
F10:00Alloa Athletic

1

4:1 East Fife

1

[2-1] H2H
F10:00Arbroath 7:1 Airdrie United

1

[4-1] H2H
S10:00Stranraer

1

1:1 Raith Rovers H2H
Scottish Championship
F10:00Falkirk

2

0:0 Saint Mirren

2

[0-0] H2H
F10:00Dundee United

1

0:2 Inverness

1

[0-2] H2H
F10:00Greenock Morton

2

1:1 Dumbarton

2

[0-1] H2H
F10:00Dunfermline Athletic 3:1 Livingston

3

[3-0] H2H
F10:00Brechin City

1

0:1 Queen of South

1

1

[0-0] H2H
Saudi Arabia Youth Cup
F08:00Al-Ettifaq (Youth) 1:0 Al-Nasr (Youth)[0-0] H2H
F08:00Al-Qadasiya (Youth) 3:0 Al Wehda (Youth)[0-0] H2H
F08:05Hajer (Youth) 0:0 Al-Shabab (Youth)[0-0] H2H
F08:05Al-Fath (Youth) 3:3 Al-Ittihad (Youth)[1-3] H2H
F08:25Al Raed U20 0:3 Al Ahli Jeddah (Yout[0-0] H2H
F08:35Abha U20 2:4 Al-Hilal (Youth)[0-0] H2H
South Africa Premier League
F09:30Lamontville Golden A

1

2:2 Polokwane City FC

1

[1-1] H2H
F09:30Kaizer Chiefs

3

0:0 Orlando Pirates

5

[0-0] H2H
F14:15Free State Stars

2

1:1 Platinum Stars[1-1] H2H
F14:15Ajax Cape Town

2

2:1 Bloemfontein Celtic

1

[1-0] H2H
F14:15Mamelodi Sundowns

1

1:2 AmaZulu

1

[1-0] H2H
San Marino League
F09:00SP Cosmos 3:0 SP La Fiorita[1-0] H2H
F09:00Murata 0:2 Folgore/Falciano[0-2] H2H
F09:00San Giovanni 1:4 Tre Penne[0-1] H2H
S09:00S.S Pennarossa 0:0 Faetano H2H
S09:00AC Juvenes 0:0 SP Domagnano H2H
South Africa First League
F09:30Mthatha Bucks 2:1 Cape Town All Stars[0-0] H2H
F09:30Highlands Park

2

3:0 Super Eagles

1

[1-0] H2H
F09:30Mbombela United 2:1 Royal Eagles[0-0] H2H
F09:30Richards Bay 0:1 Uthongathi FC[0-0] H2H
F09:30Witbank Spurs 1:0 FC Cape Town[0-0] H2H
F09:30Tshakhuma TM 1:0 Stellenbosch FC[0-0] H2H
Russia Reserves League
F07:00CSKA Moscow (R)

1

3:2 Zenit St.Petersburg

1

[2-0] H2H
S05:00Lokomotiv Moscow You : FK Krasnodar Youth H2H
Russia Premier League
F04:30SKA Khabarovsk

2

2:2 FC Ufa

3

[2-0] H2H
F07:00FK Ruan Tosno

3

1:1 Rostov FK

1

[1-0] H2H
F09:30Rubin Kazan 0:0 Dynamo Moscow

2

[0-0] H2H
F11:59Spartak Moscow 0:0 Amkar Perm

2

[0-0] H2H
Futsal Russia Division De Honor
F06:00MFK KPRF Futsal 6:1 MFK Sinara Ekaterinb[4-1] H2H
F06:30Zenit St. Petersburg 9:3 Dnepr Smolensk Indoo[4-2] H2H
F10:00Ukhta Tyumen Futsal 0:5 TTG-Ugra Yugorsk Fut[0-3] H2H
Russia Div 3
F06:00Chelyabinsk

2

2:0 FK Ural-2

1

[1-0] H2H
F06:00Znamya Truda

2

1:3 Veles

3

[0-1] H2H
F06:00Rostov-M2

1

3

0:2 Volgodonsk[0-0] H2H
F07:00Anzhi Zelenodolsk Ju

2

1:1 Krylia Sovetov II

1

[1-1] H2H
F07:00FC Pskov 747 2:1 Tekstilshchik Ivanov[2-1] H2H
F07:00Neftekhimik Nizhneka

1

0:1 Nosta Novotroitsk

2

[0-1] H2H
F07:00FK Kaluga

4

0:1 FC Ararat Moscow

3

[0-0] H2H
F07:00Sokol

1

0:3 FK Ryazan

3

[0-0] H2H
F07:00FK Biolog

1

3:2 Stavropolye-2009[2-1] H2H
F07:00Zenit-Izhevsk

1

1

1:0 KAMAZ Naberezhnye Ch

2

[1-0] H2H
F07:25FK Kolomna

2

2:0 Dinamo St Petersburg

3

[1-0] H2H
F07:30FK Angusht Nazran

3

3:3 Torpedo Armavir

1

[1-1] H2H
F07:30SKA Rostov

2

0:1 FK Afips

1

[0-1] H2H
F07:30Legion Dynamo

1

3

1:0 Kuban Krasnodar B[1-0] H2H
F08:00Chertanovo Moscow

1

3:1 Dnepr Smolensk

1

[1-1] H2H
F08:00Alania Vladikavkaz 0:1 FC Akademia[0-0] H2H
F08:00FC Energomash Belgor

1

4:0 Dinamo Briansk[3-0] H2H
F08:00Saturn Moscow

3

1:0 Zorkyi Krasnogorsk

1

[1-0] H2H
F08:00FK Krasnodar II

1

3:1 Anzhi-II[2-0] H2H
F09:00Druzhba Maykop 1:0 Mashuk-KMV[1-0] H2H
F10:00FK Chayka K-SR 2:0 Chernomorets Novoros[2-0] H2H
F10:00Volga Ulyanovsk 0:0 Syzran[0-0] H2H
F10:00Lokomotiv Moscow B 3:1 Luki Energiya

2

[0-0] H2H
S06:50Saturn-2 Moscow Regi 2:2 FK Kolomna H2H
S08:00Luki Energiya : Lokomotiv Moscow B H2H
S09:00Dynamo Kirov 0:0 Mordovya Saransk H2H
Romania - Liga 3 Seria
F08:00Gloria Popesti-Leord

1

4

0:1 FC Aninoasa

2

[0-0] H2H
F08:00Avantul Reghin

2

0:5 Industria Galda

2

[0-2] H2H
F08:00CS Iernut

1

0:5 Universitaea Cluj

2

[0-0] H2H
F08:00CS Soimii Lipova

2

1:2 ACSO Filiasi

4

[0-1] H2H
F08:00ACS Ghiroda

2

1:4 ACS Sirineasa[0-2] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F04:00CS Balotesti 2:6 FCM Targu Mures[1-1] H2H
F04:00Afumati

2

2:0 Ripensia Timisoara

1

2

[1-0] H2H
F04:00Dunarea Calarasi

2

1:0 Luceafarul Oradea

1

[0-0] H2H
F04:00Olimpia Satu Mare

3

2:0 ACS Foresta Suceava

4

[1-0] H2H
F04:00FC UT Arad

2

3:0 Stiinta Miroslava

2

[2-0] H2H
F04:00Pandurii Targu-Jiu

3

1:1 FC Timisoara

1

[1-0] H2H
F04:00Metaloglobus

1

4

2:1 Metalul Resita

1

4

[2-0] H2H
F04:00FC Clinceni

2

0:2 Chindia Targoviste

1

[0-1] H2H
F09:00CS Mioveni

2

0:0 SCM Argesul Pitesti

4

[0-0] H2H
Romania Liga I
F11:00Juventus Bucuresti

5

2:1 Sepsi

1

[1-1] H2H
F13:45FC Viitorul Constant

2

1:0 CFR Cluj

5

[1-0] H2H
S14:00Botosani : Dinamo Bucuresti H2H
Qatar League
F10:25Umm Salal

5

1:4 Lekhwia

3

[0-2] H2H
F12:35Qatar SC 0:3 Al-Ahli Doha

2

[0-2] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
F10:00Moreirense U19 3:0 Aves U19[0-0] H2H
F10:00Chaves U19 2:3 FC Porto U19[0-0] H2H
F10:00Braga U19 2:2 Gil Vicente U19[0-0] H2H
F10:00FC Cesarense U19 1:1 Rio Ave U19[0-0] H2H
F10:00Vitoria FC Setubal U 1:1 Benfica U19[0-0] H2H
F10:00Real Sport Clube U19 0:2 Alcanenense U19[0-0] H2H
F10:00Uniao Leiria U19 3:0 Academica Coimbra U1[0-0] H2H
F10:00Cova Piedade U19 0:3 Sporting Lisbon U19[0-0] H2H
F10:00Belenenses U19 0:1 Sacavenense U19[0-0] H2H
F10:00Leixoes U19 1:1 Boavista U19[0-0] H2H
F10:00Pacos Ferreira U19 0:2 Vitoria SC Guimaraes[0-0] H2H
S10:00GD Estoril-Praia U19 0:0 Associacao Naval U19 H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
F10:00Academica SF U17 0:5 Leixoes U17[0-0] H2H
F11:00Benfica Sad U17 6:0 Oeiras U17[0-0] H2H
Portugal Segunda Liga
F06:15Penafiel

3

4:1 Sporting CP B

2

[0-1] H2H
F11:00Leixoes

3

1:0 Academica Coimbra

2

[1-0] H2H
F11:00Nacional da Madeira

3

2:1 Cova Piedade

4

[0-1] H2H
F11:00Oliveirense

2

1:1 Real Sport Clube

4

[1-0] H2H
F11:00FC Famalicao

4

0:1 Viseu

3

[0-1] H2H
F11:00Sporting Braga II

1

0:1 SC Covilha

5

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F05:00MOSP Bialystok U19

1

1:2 Korona Kielce (Youth

1

[0-1] H2H
F05:00Stal Rzeszow Youth 0:3 Legia Warszawa (Yout[0-1] H2H
F06:00Lech Poznan (Youth) 0:0 Chrobry Glogow Youth[0-0] H2H
F06:00SMS Lodz Youth 6:0 Wisla Plock U19[3-0] H2H
F06:00UKP Zielona Gora You

3

1:1 Salos Szczecin Youth

3

[0-1] H2H
F06:00Miedz Legnica Youth

1

1:0 Piast Gliwice (Youth

1

[1-0] H2H
F06:00Progres Krakow Youth 2:4 Jagiellonia Bialysto[2-2] H2H
F06:00Polonia Warszawa (

1

3:0 LKS Lodz (Youth)

1

2

[1-0] H2H
F06:30Pogon Szczecin(Youth 5:0 Warta Gorzow Wielkop[2-0] H2H
F07:00Wisla Krakow (Youth) 1:1 Motor Lublin Youth[1-1] H2H
F07:00Lechia Gdansk (Youth

1

2:1 Warta Poznan Youth

1

[0-0] H2H
S06:00Podbeskidzie Bielsko 0:0 Zaglebie Lubin (Yout H2H
Poland Division 4
F07:00Stargard Szczecinski

1

2:2 KS Energetyk ROW[1-1] H2H
F08:00GKS Jastrzebie

3

3:1 Rozwoj Katowice

1

5

[0-1] H2H
F08:00Stal Stalowa Wola

4

1:0 KS Legionovia Legion

4

[0-0] H2H
F09:00Olimpia Elblag 1:2 Radomiak Radom[0-2] H2H
F09:00Gryf Wejherowo 1:2 Gwardia Koszalin[0-1] H2H
F09:00LKS Lodz 1:0 Garbarnia Krakow[1-0] H2H
F09:00Warta Poznan 3:1 Wisla Pulawy

1

[1-0] H2H
F11:59Widzew lodz

5

2:1 Pelikan Lowicz

1

4

[0-0] H2H
F11:59Victoria Sulejowek

4

3:2 Lechia Tomaszow Mazo

2

[2-1] H2H
Poland Liga 2
F06:30Rakow Czestochowa

3

2:2 GKS Tychy

3

[1-0] H2H
F09:00Odra Opole

3

2:2 Podbeskidzie Bielsko

2

[1-1] H2H
F11:00Wigry Suwalki

5

2:2 Bytovia Bytow

6

[0-1] H2H
F11:00Chojniczanka Chojnic 0:2 Pogon Siedlce[0-1] H2H
F11:59Miedz Legnica 0:0 Gornik Leczna

2

[0-0] H2H
F11:59Stal Mielec

1

3:0 Chrobry Glogow

4

[1-0] H2H
Poland Ekstraklasa
F09:30Sandecja Nowy Sacz

1

3

1:1 Cracovia Krakow

2

[0-1] H2H
F11:59Pogon Szczecin

3

2:3 LKS Nieciecza

3

[1-1] H2H
F14:30Lechia Gdansk

1

3:3 Lech Poznan

1

4

[2-1] H2H
S11:59Wisla Plock : Slask Wroclaw H2H
Philippines UFL
F03:00Stallions FC

2

0:1 Ceres FC

4

[0-1] H2H
F04:00Kaya FC 2:0 Global FC[1-0] H2H
Peru B League
F16:30Union Huaral

1

1

0:4 Univ.Cesar Vallejo

3

[0-3] H2H
F16:30Carlos Manucci 5:2 Defensor La Bocana[3-1] H2H
F16:30Sport Boys

1

1:2 Cienciano

2

[1-0] H2H
F16:30Deportivo Hualgayoc

2

4

3:2 Victoria Sports

1

7

[1-1] H2H
Peru Primera Division
F11:45Dep.San Martin

2

4:1 Alianza Atletico Sul

3

[4-0] H2H
F14:00Sporting Cristal

2

2:1 Sport Rosario

3

[1-0] H2H
F14:15Sport Huancayo

1

3:0 Deportivo Municipal

3

[1-0] H2H
F16:00Real Atletico Garcil

2

1:2 Universitario De Dep

4

[0-0] H2H
F16:00FBC Melgar

2

5:0 Academia Deportiva C

3

[2-0] H2H
F20:30Alianza Lima

2

1:0 Deportivo Union Come

2

[0-0] H2H
Primera Division de Paraguay
F17:00Libertad

2

2:3 Cerro Porteno

1

4

[0-2] H2H
F19:10FC Nacional Asuncion

2

1:1 Rubio nu

3

[0-0] H2H
S19:10Deportivo Capiata : Guarani CA H2H
S19:10Independiente Luque : General Diaz H2H
New Zealand Football Championship
F20:00Hamilton Wanderers

4

1:4 Tasman United

1

[1-3] H2H
F21:00Team Wellington

4

1:3 Eastern Suburbs Auck

5

[0-1] H2H
F21:00Southern United 2:2 Auckland City[1-1] H2H
F23:35Canterbury United

1

1:1 Waitakere United

2

[1-0] H2H
New Zealand NRFL Premier Division Women
F20:00Auckland FF (w) 2:1 Capital FF (w)[1-1] H2H
Norwegian Tippeligaen
F11:59Aalesund FK

2

1:1 Kristiansund BK

1

2

[0-0] H2H
Norway Division 4
F07:00Mosjoen 1:2 Mo IL[1-0] H2H
F07:00Molde B

1

1:5 Rosenborg B

1

[1-1] H2H
F07:00Steinkjer FK 4:3 Stjordals Blink[2-2] H2H
F07:00Lillestrom B 3:0 Tromso B

1

[3-0] H2H
F07:00Verdal 2:6 Strindheim IL[1-3] H2H
F07:00Orkla 3:2 Sverresborg[0-1] H2H
F07:00Tillerbyen FK 1:1 Kolstad[1-1] H2H
F07:00Junkeren 3:2 Traff[0-1] H2H
F07:00Alta B 2:3 Skjetten Fotball[1-1] H2H
F07:00Funnefoss/Vormsund

2

4:2 Harstad

4

[1-1] H2H
F07:00Senja 0:1 IF Floya[0-1] H2H
F07:00Mjolner 8:1 Salangen[0-0] H2H
F07:00Skedsmo

2

1:2 Sortland IL[1-2] H2H
F07:00Skjervoy 3:2 Lorenskog[1-1] H2H
F08:00Sandnes B

1

2:1 Madla IL

2

[0-1] H2H
F08:00Halsen 2:1 FK Tonsberg[1-0] H2H
F08:00Os Turn Fotball 0:1 Brattvag[0-0] H2H
F08:00Fjora 1:0 SK Herd[0-0] H2H
F08:00Lyn Oslo

1

1

2:2 Korsvoll

1

[1-0] H2H
F08:00Varegg 4:2 Forde[3-0] H2H
F08:00Ready 1:0 Tynset[1-0] H2H
F08:00Flisa 0:3 FF Lillehammer[0-2] H2H
F08:00Lula 2:2 Brodd[0-0] H2H
F08:00Gjovik Lyn 3:2 Frigg[3-1] H2H
F08:00Lokomotiv Oslo 0:4 Eidsvold IF[0-1] H2H
F08:00Floy 4:1 Staal Jorpeland[3-0] H2H
F08:00IL Express

1

0:3 Pors Grenland

1

[0-1] H2H
F08:00Holmen 0:6 Moss[0-3] H2H
F08:00Krakeroy IL

1

0:3 Orn-Horten

1

[0-0] H2H
F08:00Ostsiden IL 0:1 Drobak-Frogn IL[0-0] H2H
F08:00Sprint-Jeloy 1:0 Kvik Halden[0-0] H2H
F08:00Valdres FK 1:2 Raufoss IL B[1-1] H2H
F08:00Sparta Sarpsborg B 1:2 Vestfossen[1-1] H2H
F08:00Start Kristiansand B 1:3 Sola[0-1] H2H
F08:00Stabaek B 8:0 Redalen[4-0] H2H
F08:00Stromsgodset B 3:2 Oppsal[2-1] H2H
F08:00Bryne B 2:1 Viking B[1-0] H2H
F08:00Brann 2

1

1:2 Lysekloster

2

[1-2] H2H
F08:00Spjelkavik

3

2:0 Aalesund FK B

2

[0-0] H2H
F08:00Odd BK C 0:2 Ullern FC[0-1] H2H
F08:00Hou Ge Xinte B team

2

1:5 Stord IL

2

[1-2] H2H
F08:00Sotra 0:1 Fyllingsdalen[0-0] H2H
Norway 2.Liga
F07:00Vindbjart

3

2:5 Vidar

1

4

[1-2] H2H
F07:00Asker

2

4:1 Kjelsas

1

[1-1] H2H
F07:00Nardo FK

2

4:2 Bryne[1-0] H2H
F07:00Valerenga B

1

0:3 Ham-Kam

4

[0-0] H2H
F07:00Nybergsund IL Trysil 2:3 Raufoss[1-1] H2H
F07:00Alta 0:1 Skeid Oslo[0-1] H2H
F07:00Baerum SK

2

2:2 Follo

1

[0-1] H2H
F07:00KFUM Oslo

1

2:0 Finnsnes

1

[0-0] H2H
F07:00Fram Larvik

1

6:1 Odd Grenland 2

1

[3-0] H2H
F07:00Vard Haugesund

2

2:1 Fana

2

[0-0] H2H
F07:00Egersunds IK

1

2

1:2 Hodd[0-2] H2H
F07:00Honefoss BK

1

0:3 Nest Sotra

2

[0-1] H2H
F07:00Byasen Toppfot

3

0:1 Notodden FK

1

[0-0] H2H
F07:00Brumunddal

1

0:3 Grorud

1

[0-2] H2H
Norway Adeccoligaen
F09:00FK Arendal

1

0:2 Start IK[0-2] H2H
Northern Ireland Premier League
F10:00Cliftonville

1

1

1:2 Coleraine

3

[1-1] H2H
F10:00Ballinamallard Unite

2

2:0 Carrick Rangers

1

1

[2-0] H2H
F10:00Glenavon Lurgan

2

4:0 Ballymena United

1

1

[4-0] H2H
F12:30Dungannon Swifts

2

0:2 Glentoran FC

2

[0-2] H2H
S10:00Linfield FC : Crusaders H2H
Northern Ireland IFA Championship
F10:00Larne FC 2:2 Lurgan Celtic[0-0] H2H
F10:00Limavady United 1:0 Dergview FC[1-0] H2H
F10:00Newry City 1:0 Knockbreda[0-0] H2H
F12:30Portadown 3:0 Loughgall FC[2-0] H2H
S10:00Institute FC 0:0 PSNI H2H
Nicaragua Apertura league
F21:00Real Esteli

3

1:0 Walter Ferretti

3

[0-0] H2H
F21:00Diriangen

4

4:1 Chinandega FC

2

[1-0] H2H
North American Soccer League
F15:00Puerto Rico FC

1

2:1 Indy Eleven

4

[2-0] H2H
F19:30North Carolina

2

1:1 San Francisco Deltas[1-0] H2H
F21:00FC Edmonton

1

2

0:2 Miami FC[0-1] H2H
Myanmar Professional League
F05:25Chin United

2

0:2 Gospel for Asia Foot

2

[0-1] H2H
Morocco cup
F10:30Renaissance Sportive

2

4:0 JSK Chabab Kasba Tad

1

[1-0] H2H
Moldova Division 2
F08:00Gagauziya 0:1 Real Succes[0-0] H2H
Moldova Divizia Nationala
F08:00CS Petrocub

3

1:0 FC Milsami

2

[0-0] H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
F06:30FK Iskra Danilovgrad 0:1 FK Sutjeska Niksic[0-0] H2H
F07:30FK Grbalj Radanovici

1

1:1 Decic Tuzi

5

[0-0] H2H
F07:30FK Zeta 4:2 KOM Podgorica[3-2] H2H
F07:30OFK Petrovac 0:0 FK Rudar Pljevlja[0-0] H2H
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
F08:30Pobeda Valandovo 1:1 Kamenica-Sasa[0-0] H2H
F08:30Zajazi Zajas 1:1 FC Struga Trim Lum[1-0] H2H
F08:30FK Labunishta 1:0 FK Novaci[1-0] H2H
F08:30FK Makedonija 4:1 Lokomotiva Skopje[2-1] H2H
F08:30FK Gorno Lisice 1:0 FK Rinija[1-0] H2H
F08:30Bregalnica Stip 5:0 Osogovo[3-0] H2H
F08:30FK Kozuv 2:1 Belasica Strumica[1-0] H2H
F08:30FK Tikves Kavadarci 1:0 FC Plackovica[0-0] H2H
S08:30Borec Veles 0:0 Horizont Turnovo H2H
Mexico Youth U20
F10:00Pumas U20

1

1:2 Monterrey U20

2

[1-0] H2H
F13:00Pachuca U20

3

2:3 Puebla U20

1

2

[1-2] H2H
F13:00Club America U20

1

1

4:2 Necaxa U20

1

1

[2-1] H2H
Mexico Segunda Division
F11:59Santos Laguna II

1

4:1 Gavilanes FC Matamor

3

[2-0] H2H
F11:59Cruz Azul II 3:2 Toluca II[1-1] H2H
F17:00Sporting Canamy

1

2:2 Intel Paja

1

[0-1] H2H
F17:00Real Zamora 1:1 CD Cruz Azul Hidalgo

4

[0-1] H2H
F17:00Ciervos FC

1

1:2 Chapulineros

1

[0-1] H2H
F19:00Ocelotes de la UNACH

1

2

0:1 CD Nuevo Chimalhuaca

2

[0-1] H2H
F19:00Pioneros de Cancun

2

2:0 Veracruz II

1

[2-0] H2H
F19:00Coyotes FC 1:0 CD Cuautla

4

[1-0] H2H
F21:00CF Reboceros La Pied

1

2

3:1 Pachuca II

3

[0-1] H2H
S12:30Atlas II 0:0 Loros Universidad H2H
S17:00Halcones FC 0:0 Tuxtla FC H2H
Mexico Primera Divison A
F20:00UAEM Potros

4

0:0 Atletico San Luis

1

[0-0] H2H
F20:00Alebrijes de Oaxaca

1

4:0 Murcielagos

1

4

[3-0] H2H
F21:00Tampico Madero

1

4:1 CF Atlante

3

[1-0] H2H
F21:00FC Juarez

2

2:2 Cimarrones de Sonora

2

[1-1] H2H
F22:00CSyD Dorados de Sina

1

2

0:1 Zacatepec

2

[0-0] H2H
Primera Division de Mexico
F18:00Lobos BUAP

3

3:0 CDSyC Cruz Azul

5

[2-0] H2H
F18:00Queretaro FC

1

1:2 Santos Laguna

1

[1-2] H2H
F20:00Tigres UANL

1

4

3:0 Toluca

1

4

[1-0] H2H
F20:00Pachuca

1

1:0 Puebla

3

[1-0] H2H
F22:00Club America

2

0:1 Necaxa

4

[0-0] H2H
Liga Super Malaysia
F08:00Melaka 0:0 Kelantan[-] H2H
F08:00Sarawak 0:0 PBDKT T-Team[-] H2H
F08:00Pulau Pinang 0:0 Selangor[-] H2H
S08:00Pahang : Perak H2H
S08:00Kedah : Johor FC H2H
S08:00Selangor PKNS : Felda United H2H
Botola 2
F10:00Itihad Z. Khemisset 1:2 CAYB Club Athletic Y[0-0] H2H
F10:00KAC de Kenitra 0:0 Chabab Ben Guerir[0-0] H2H
F10:00ASS Association Spor 1:1 Wydad Fes[0-0] H2H
F10:00RB Rachad Bernoussi 0:2 Raja de Beni Mellal[0-0] H2H
Botola Pro 1
F10:00Chabab Rif Hoceima 1:2 RCOZ Oued Zem

3

[0-1] H2H
S07:00Wydad Casablanca : DHJ Difaa Hassani Ja H2H
S07:00Chabab Atlas Khenifr 0:0 OCK Olympique de Kho H2H
Malaysia Cup
F09:00Kedah 2:0 Felda United

2

[0-0] H2H
F09:00Johor FC

3

3:0 Perak

2

[0-0] H2H
Malta Premier League
F09:00Senglea Athletic

1

2

1:3 Hamrun Spartans

2

[1-1] H2H
F11:15Valletta FC 6:0 Tarxien Rainbows F.C

2

[3-0] H2H
Malta Cup
F09:00Fgura United 1:4 Qormi F.C[0-1] H2H
F09:00Mellieha 1:2 Swieqi United[0-0] H2H
F09:00Gharghur 1:7 Vittoriosa Stars[0-3] H2H
F11:15St.Venera 1:2 Kalkara[0-1] H2H
F11:15Zejtun Corinthians 5:0 Dingli Swallows[4-0] H2H
F11:15Sirens 1:3 Zebbug Rangers[0-2] H2H
F11:15Marsaxlokk FC 5:0 St. Patrick FC[3-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F07:00FK Palanga

1

3:1 FK Trakai II

1

[1-1] H2H
F07:00Baltija Panevezys

1

1

1:2 Alytis Alytus

1

[0-0] H2H
F07:00FK Tauras Taurage

1

1

2:1 Silute

1

[1-0] H2H
F07:00Taip 2:1 Nevezis Kedainiai

2

[1-0] H2H
F07:00Stumbras II

2

5:0 FK Zalgiris Vilnius

2

[1-0] H2H
F07:00Utenis Utena II 0:4 Banga Gargzdai

1

[0-0] H2H
F07:00Koralas

1

4

2:6 Dziugas Telsiai

2

[1-3] H2H
Copa Libertadores Femenino
F17:00Cerro Porteno (w) 1:2 River Plate (W)

3

[0-1] H2H
F19:15Audax SP (w)

1

1

0:0 Colo Colo (w)[0-0] H2H
Lebanese Premier League
F08:30Racing Beirut 2:0 Alnabisheet[0-0] H2H
F09:00Salam Zgharta

1

2:1 Alshabab[1-1] H2H
Latvia Premier League
S06:00SK Babite 0:0 Spartaks Jurmala H2H
Latvia Division 2
F07:00FK Smiltene BJSS 1:1 Preilu[0-1] H2H
F07:00Olaine 5:0 Grobina

1

[2-0] H2H
F07:00BFC Daugavpils

1

8:0 Tukums-2000

1

1

[4-0] H2H
F07:00FK Valmiera 4:3 Rigas Tehniska Unive[1-1] H2H
F07:00Rezekne/BJSS 1:5 JDFS Alberts[1-3] H2H
S07:00Ogres FK 33 0:0 FK Auda Riga H2H
S07:00Jekabpils 0:0 FK Staiceles Bebri H2H
Kuwait first Division Leagus
F10:40Al-Shabab(KUW) 1:0 Khaitan[0-0] H2H
F10:40Al-Sahel 0:0 Al-Salibikhaet[0-0] H2H
F10:40Al-Yarmouk 1:3 Burgan SC[0-0] H2H
Saudi Professional League
F12:55Al Ahli Jeddah

2

3:0 Al Ittihad(KSA)

2

[0-0] H2H
F12:55Al Hilal 2:1 Al-Baten

3

[0-0] H2H
Kosovo Superliga
F08:00Vllaznia Pozheran 0:0 KF Gunilla Hei[0-0] H2H
F08:00Prishtina 4:0 KF beisa[3-0] H2H
K League Challenge League
F02:00Ansan Greeners FC

1

1:1 Seoul E-Land FC

3

[0-0] H2H
F02:00Ansan Mugunghwa FC

1

2:3 Gyeongnam FC

3

[0-0] H2H
F02:00Bucheon FC 1995

1

0:1 Suwon City

3

[0-0] H2H
Korea League
F02:00FC Seoul

2

2:2 Suwon Samsung Bluewi

3

[0-0] H2H
F02:00Daegu FC 0:0 Incheon United

1

4

[0-0] H2H
F02:00Chunnam Dragons

2

1:3 Pohang Steelers

2

[1-0] H2H
Kenya Super League
F08:00Nzoia United 1:2 Tusker[0-0] H2H
F08:00Ulinzi Stars Nakuru

2

0:1 Gor Mahia

1

[0-1] H2H
S08:00Chemelil Sugar 0:0 Weston Shitima H2H
S08:00Muhoroni Youth 0:0 AFC Leopards H2H
S08:00Nakumatt 0:0 Kariobangi Sharks H2H
Kazakhstan Premier League
F05:00FC Kairat Almaty

3

2:1 Akzhayik Oral

4

[1-1] H2H
F05:00Irtysh Pavlodar

3

1:1 FK Aktobe Lento

2

[0-0] H2H
F06:00FK Taraz

4

2:3 FC Shakhtyor Karagan

4

[2-0] H2H
S07:00Maccabi Ironi Kiryat : Hapoel Beit Sheany H2H
S07:00Hapoel Herzliya : Hapoel Kfar Kana H2H
S07:00Maccabi Tzur Shalom : Hapoel Asi Gilboa H2H
S07:00Hapoel Iksal : Hapoel Migdal HaEmek H2H
Kampuchea Super League
F04:30Nagacorp

1

2:1 Preah Khan

3

[1-0] H2H
J-League Division 3
F05:00Kagoshima United 1:2 Azul Claro Numazu[1-0] H2H
F06:00FC Ryukyu 1:1 FC Tokyo U23[0-1] H2H
J-League Division 2
F01:00Renofa Yamaguchi 1:0 Mito Hollyhock

1

[0-0] H2H
F01:00Matsumoto Yamaga FC

2

0:2 Oita Trinita

2

[0-1] H2H
F03:00Shonan Bellmare 1:0 Ehime FC[1-0] H2H
F03:00FC Gifu

4

1:2 Tokyo Verdy

1

[0-0] H2H
F06:00V-Varen Nagasaki

2

1:1 Nagoya Grampus

2

[0-0] H2H
Jordan Premier League
F08:30That Ras

3

2:1 Al Aqaba SC

1

[0-0] H2H
F12:30Shabab AlOrdon 1:2 Ramtha Club

1

[1-1] H2H
Japan Futsal League
F00:30Voscuore sendai Futs 1:4 Shonan Bellmare Futs[1-1] H2H
F00:30Bardral Urayasu Futs 1:5 Vasagey oita Futsal[0-1] H2H
F03:00Fugador sumida Futsa 2:0 Agleymina Hamamatsu [0-0] H2H
F03:00Shriker osaka Futsal 10:1 Espo Lada Hokkaido F[7-0] H2H
F05:30Fuchu Athletic FC Fu 0:7 Nagoya oceans Futsal[0-3] H2H
F05:30Peace Does Machida F 2:2 Deucao Kobe Futsal[1-1] H2H
S23:00Fugador sumida Futsa 0:0 Shonan Bellmare Futs H2H
S23:00Espo Lada Hokkaido F 0:0 Vasagey oita Futsal H2H
Japan Youth Sahara Cup
F21:00Shonan Bellmare (You 0:0 Tokyo Verdy (Youth)[0-0] H2H
F22:00Jubilo Iwata (Youth) 0:0 Nagoya Grampus Eight[-] H2H
F22:00Shimizu S-Pulse (You 0:0 V-Varen Nagasaki Am[-] H2H
F01:00Urawa Red Diamonds ( 2:0 Roasso Kumamoto (You[1-0] H2H
Italian Campionato Nazionale Primavera
F05:00Ternana u20

1

3

2:2 Foggia U19

1

3

[0-1] H2H
F05:00Sha LAN U19

1

1:3 Cagliari U20

1

[1-1] H2H
F07:00Atalanta U20

1

1:1 AC Milan U20

2

[1-1] H2H
F09:00Cittadella U20 0:0 Pro Vercelli U20[0-0] H2H
F09:00Empoli U20 3:0 Brescia U20[1-0] H2H
F09:00Novara U20 2:1 Virtus Entella U20[0-1] H2H
F09:00Lazio U20 1:1 Bologna U20[1-1] H2H
F09:00Parma U20 1:1 US Cremonese U20[1-0] H2H
F09:00Bari U20 3:0 Avellino U20[0-0] H2H
F09:00Crotone U20 2:1 Ascoli U20[1-0] H2H
F09:00Chievo U20

1

4:1 Verona U20

4

[3-1] H2H
F09:00Udinese U20 0:2 Genoa U20[0-1] H2H
F09:00Palermo U20 2:1 Perugia U20[0-0] H2H
F09:00Pescara U20 0:0 Frosinone U20[0-0] H2H
F09:00Spezia U20 3:0 Carpi U20[1-0] H2H
F09:00Cesena U20 1:1 Spal U19[1-0] H2H
F09:30Sampdoria U20 1:1 Sassuolo U20[0-0] H2H
S09:00Torino U20 0:0 AS Roma U20 H2H
Italy Serie D
S09:00Cjarlins Muzane 0:0 Tamai H2H
S09:00Belluno 0:0 Union Feltre Asd H2H
Italian Serie B
F09:00Spezia 4:2 Perugia

1

[2-1] H2H
F09:00Cesena

1

3:3 Foggia

1

[0-0] H2H
F09:00Pescara

1

2:1 Avellino

3

[1-1] H2H
F09:00Salernitana

2

1:1 Frosinone

1

2

[1-0] H2H
F09:00Pro Vercelli

2

0:0 Carpi

1

[0-0] H2H
F09:00Venezia

2

1:0 Empoli

2

[0-0] H2H
F09:00Ternana 1:1 Ascoli[0-0] H2H
F09:00Palermo

2

0:2 Novara

2

[0-0] H2H
F09:00Parma

2

3:1 ACD Virtus Entella

3

[1-0] H2H
Italy C1
F08:30AC Monopoli

2

1:1 Reggina

5

[1-1] H2H
F08:30Rende

2

1:0 Paganese

3

[0-0] H2H
F08:30USD Akragas

3

1:2 Juve Stabia

2

[0-0] H2H
F10:30US Casertana 1908

4

0:1 US Siracusa

1

[0-0] H2H
F10:30A.S Andria Bat

3

1:3 Fondi

2

[0-0] H2H
F10:30Cosenza Calcio 1914

2

2:1 Bisceglie 1913

2

[1-1] H2H
F14:30Catania

1

3

1:2 ASD Sicula Leonzio

6

[0-1] H2H
F14:30Matera

3

0:1 Lecce

1

[0-0] H2H
S14:00Vicenza : Triestina H2H
ISR U19
F04:00Hapoel Rishon Lezion

1

1:1 Ashdod MS U19

1

[0-0] H2H
F04:00Maccabi Petach Tikva

3

1:2 Maccabi Netanya U19

3

[0-2] H2H
F04:00Hapoel Nir Ramat Has

1

2

2:3 Maccabi Petach Tikva

1

[1-1] H2H
F04:30Hapoel Raanana Roei 4:1 Hapoel Tel Aviv U19

3

[2-0] H2H
F05:30Hapoel Kiryat Shmona 2:1 Hapoel Ashkelon U19

1

[1-1] H2H
F06:30Bnei Sakhnin U19

2

1:4 Maccabi Tel Aviv Sha

2

[0-1] H2H
Israel B League
S07:00Kafr Qasim : Hapoel Bikat Hayarde H2H
S07:00Maccabi Kabilio Jaff : Sectzya Nes Ziona H2H
S07:00Maccabi Kiryat Gat : Hakoah Amidar Ramat H2H
S07:00Maccabi Shaarayim : Hapoel Azor H2H
S07:00Hapoel Hod HaSharon : Beitar Kfar Saba Shl H2H
S07:00Hapoel Holon Yaniv : Hapoel Kfar Shalem H2H
S07:00Maccabi Yavne : Hapoel Mahane Yehuda H2H
Israel Premier League
F09:00Bnei Yehuda Tel Aviv

1

1:2 Ashdod MS

3

[1-0] H2H
F11:00Hapoel Acco

3

0:2 Hapoel Raanana

3

[0-0] H2H
F11:15Maccabi Netanya

3

3:1 Hapoel Kiryat Shmona

2

[1-0] H2H
F13:30Maccabi Haifa

3

1:2 Beitar Jerusalem

2

[0-1] H2H
Israel C League
F08:00Maccabi Tzeirei Shef

3

0:3 Bnei Mamba Golan[0-1] H2H
F08:30Hapoel Sandala Gilbo 1:3 Maccabi Nujeidat Ahm

1

[1-0] H2H
F08:30Maccabi Bnei Nahaf Q

3

0:0 Bnei Majd Kurum

2

3

[0-0] H2H
Azadegan League
F07:30Fajr Sepasi

2

1:0 Rah Ahan

2

[0-0] H2H
F07:30Shahrdary Arak

2

0:1 Khouneh Be Khouneh

2

[0-1] H2H
F07:30Baderan Tehran FC

3

1:2 Shahrdari Mahshahr

5

[0-1] H2H
F07:45Mashin Sazi

2

2:2 Oxin Alborz

2

[1-0] H2H
F09:00Iran Javan Bushehr

3

1:1 Malavan

3

[0-1] H2H
F09:15Naft Masjed Soleyman

1

2:0 Gol Gohar FC

2

[2-0] H2H
Iran Cup
F09:15Persepolis

2

2:0 Naft Tehran

3

[0-0] H2H
Holland Youth Eredivisie
F06:00Ajax U19

1

4:0 Feyenoord U19

1

[2-0] H2H
Hungary U19 A League
F04:00Fehervar Videoton U1

1

5

1:1 Puskas Akademia Fehe

3

[1-0] H2H
F04:00Ferencvarosi U19

1

0:3 MTK Budapest U19

1

[0-2] H2H
F05:00Budapest Honved U19

2

3:2 Illes Akademia Halad

1

[2-1] H2H
F07:00Gyori ETO U19

3

1:2 Debrecin VSC U19

1

[0-1] H2H
Hungary NB в…Ў
F08:30Varda SE

2

2:0 Dorogi FC

1

[0-0] H2H
Hungary Borsodi Liga
F09:30Debrecin VSC 1:1 Szombathelyi Haladas

3

[0-1] H2H
F09:30Vasas

3

1:2 Balmazujvarosi FC

3

[0-2] H2H
F09:30Paksi SE Honlapja

2

1:1 Mezokovesd-Zsory

3

[1-1] H2H
F09:30Ferencvarosi TC

1

1:0 Ujpesti

6

[0-0] H2H
F09:30Fehervar Videoton

4

2:0 Videoton Puskas Akad

2

[0-0] H2H
F11:59Diosgyor VTK

3

2:1 Budapest Honved

1

4

[1-1] H2H
S11:00Budapest Honved : Diosgyor VTK H2H
Primera Division de Honduras
F17:30Marathon

1

4

1:2 CD Motagua

2

[1-0] H2H
F18:00Lobos UPNFM

2

3:2 Honduras Progreso

3

[0-1] H2H
Holland Ligue 3
F09:00Koninklijke HFC 0:2 GVVV Veenendaal[0-2] H2H
F09:30HHC Hardenberg 2:3 Rijnsburgse Boys[2-2] H2H
F09:30Katwijk 2:1 Barendrecht[1-1] H2H
F09:30Jong Sparta Rotterda 2:3 Kozakken Boys[1-2] H2H
F09:30Excelsior Maassluis 2:1 ASV De Dijk

2

[1-1] H2H
F09:30De Treffers 2:2 FC Lienden[1-1] H2H
F09:30IJsselmeervogels 0:1 AFC[0-0] H2H
F11:59TEC

1

3

0:2 Lisse

2

[0-1] H2H
F11:59VV Sint Bavo 3:2 Achilles[3-1] H2H
Holland Eredivisie
F12:30NAC Breda

2

0:2 PEC Zwolle

2

[0-1] H2H
F13:45Excelsior SBV

4

1:1 Sparta Rotterdam

2

[0-0] H2H
F13:45VVV Venlo

2

0:2 ADO Den Haag[0-0] H2H
F14:45FC Twente Enschede

2

3:0 Roda JC

2

[1-0] H2H
Hong Kong Senior Challenge Shield
F02:30Kitchee

1

5:0 Biu Chun Rangers

2

[4-0] H2H
F05:30Wofoo Tai Po

1

2:2 Yuen Long FC

2

[1-1] H2H
Hong Kong First Division League
F08:30Citizen

2

4:1 Wan Chai[1-0] H2H
F08:30Hong Kong FC

3

2:0 Dreams Metro Gallery

2

[2-0] H2H
Liga Nacional de Guatemala
F19:00C.S.D. Comunicacione

3

3:0 Malacateco

1

2

[1-0] H2H
GRE U20
F04:10AEK Athens U20

5

1:2 PAE AtromitosU20

3

[1-0] H2H
F04:30Asteras Tripolis U20

3

3:2 Panionios U20

2

[1-1] H2H
S04:00Platanias U20 0:0 Larissa FC U20 H2H
Greece National A
F09:00Levadiakos

3

1:1 Pas Giannina

1

[0-1] H2H
F11:15Kerkyra

6

1:0 Panaitolikos Agrinio

4

[0-0] H2H
F13:30Lamia

5

1:1 Panathinaikos

3

[1-0] H2H
Germany Oberliga Niedersachsen - Full Time Result
S09:00Lupo-Martini Wolfsbu 0:0 Eintracht Celle H2H
S11:00MTV Gifhorn 0:0 SSV Vorsfelde H2H
Gibraltar Premier Division
F12:15FC Lincoln

5

3:1 Europa FC

3

[1-0] H2H
F14:30Lions Gibraltar

4

2:2 Manchester 62 FC

2

[0-2] H2H
Germany Youth U19 League
F05:00SpVgg Unterhaching U

2

2:2 SC Freiburg U19

2

[0-0] H2H
F05:00Hannover 96 U19

1

0:3 Dynamo Dresden U19

1

[0-2] H2H
F05:00Union Berlin U19

1

3:2 Holstein Kiel U19

2

[1-2] H2H
F05:00Chemnitzer U19

1

1:1 Niendorfer TSV U19[1-1] H2H
F05:00Schalke 04 U19

1

5:1 RW Oberhausen U19

1

4

[0-1] H2H
F05:00MSV Duisburg U19

2

4:0 Paderborn U19

2

2

[1-0] H2H
F07:00Kaiserslautern U19 1:2 Hoffenheim U19

1

[0-2] H2H
F07:00Eintracht Braunschwe

1

4

1:4 RB LeipzigU19

1

[0-2] H2H
F07:00St. Pauli U19

3

2:1 VfL Wolfsburg U19

1

[0-0] H2H
F09:00Arminia Bielefeld U1 3:1 Monchengladbach U19

1

[1-0] H2H
S05:00Bayer Leverkusen U19 0:0 Borussia Dortmund U1 H2H
S05:00Hertha Berlin U19 0:0 Hamburger SV U19 H2H
S07:00VfL Osnabruck U19 0:0 Werder Bremen U19 H2H
S07:00Koln U19 0:0 VfL Bochum U19 H2H
Germany Youth U17 League
F05:00VfB Stuttgart U17 1:1 Bayern Munchen U17[0-1] H2H
F05:00Bochum U17 3:0 Monchengladbach U17[0-0] H2H
F05:00Werder Bremen U17 2:2 Energie Cottbus U17[2-0] H2H
F06:00Dynamo DresdenU17 2:0 Eintr. BraunschweigU[1-0] H2H
F06:00SC Freiburg U17 1:3 Karlsruher SC U17[0-2] H2H
F06:00Augsburg U17

2

0:4 SpVgg Unterhaching U[0-1] H2H
F07:00SV Elversberg U17 0:4 FSV Mainz 05 U17[0-3] H2H
F07:00Hoffenheim U17 2:0 Kaiserslautern U17[0-0] H2H
F07:00Aachen U17 0:0 Preussen Munster U17[0-0] H2H
F08:00Union Berlin U17 1:0 Magdeburg U17[1-0] H2H
F08:00Stuttgarter Kickers 0:0 FC Heidenheim U17[0-0] H2H
S05:00Dortmund U17 0:0 Bayer Leverkusen U17 H2H
Schleswig Holstein Liga
F07:30Weiche Flensburg 08

3

5:0 TSV Schilksee[1-0] H2H
S08:00Heider SV 0:0 TSV Wankendorf H2H
S09:00TSB Flensburg 0:0 NTSV Strand 08 H2H
S09:00TSV Friedrichsberg-B 0:0 SV Frisia 03 H2H
S09:00Inter Turkspor Kiel 0:0 VfR Neumunster H2H
Germany Regionalliga
F07:00FSV Frankfurt

2

4:1 Hessen Kassel

1

[3-0] H2H
F07:30Hertha BSC Berlin Yo

1

3

0:0 ZFC Meuselwitz

2

[0-0] H2H
F07:30Berliner AK 07

2

1:1 Germania Halberstadt

1

[1-0] H2H
F08:00VFB Lubeck

4

0:2 Germania Egestorf[0-0] H2H
F08:00Viktoria koln 7:0 Wegberg-Beeck[2-0] H2H
F08:00Erndtebruck 3:1 Koln (Youth)

1

[1-1] H2H
F08:00Borussia Dortmund (Y

1

3

2:2 Wuppertaler SV Borus[0-1] H2H
F08:00Astoria Walldorf

4

0:2 TSV Steinbach

2

[0-1] H2H
F08:00SV Seligenporten

4

3:0 FC Pipinsried

1

2

[2-0] H2H
F08:00Nurnberg (Youth)

2

1:0 Wacker Burghausen

3

[1-0] H2H
F08:00Greuther Furth (Yout

2

1:2 Unterfohring

4

[0-0] H2H
F08:00FC Ingolstadt 04 Am

3

6:0 VfB Eichstatt

1

2

[4-0] H2H
F08:00TSV 1860 Rosenheim

1

2

1:0 SpVgg Bayreuth

3

[0-0] H2H
F08:00FSV Mainz 05 (Youth)

3

1:1 SV Elversberg

3

[1-1] H2H
F08:00Saarbrucken 5:0 VfB Stuttgart II

2

[3-0] H2H
F08:00Eintracht Stadtallen 2:1 TSV Schott Mainz

1

[2-1] H2H
F08:00Stuttgarter Kickers

2

1:4 SV Rochling Volkling

3

[0-1] H2H
F08:00TuS Koblenz

2

0:1 TSG Hoffenheim (Yout

2

[0-1] H2H
F08:00SV Rodinghausen

3

2:0 Wattenscheid 09

2

[0-0] H2H
F09:00Eutin 08

1

1:3 BSV Rehden

3

[1-1] H2H
F10:00SSV Jeddeloh 1:2 ETSV Weiche Flensbur[0-0] H2H
S08:00Rot-Weiss Oberhausen : Bonner H2H
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
F11:59Blau-Weib Friesdorf

2

2:0 Siegburger SV 04[1-0] H2H
S07:00Tus Dassendorf 0:0 Niendorfer TSV H2H
S07:30Lichtenberg 47 0:0 FSV Optik Rathenow H2H
S08:00Eilenburg 0:0 Bischofswerdaer FV H2H
S08:00SG Union Sandersdorf 0:0 Einheit Kamenz H2H
S08:00TSV Landsberg 0:0 TSV Schwaben Augsbur H2H
S08:00DJK Gebenbach 0:0 Bayern Hof H2H
S08:00Goppinger SV 0:0 SSV Reutlingen 05 H2H
S08:00Brandenburger SC Sud 0:0 Torgelower SV Greif H2H
S08:00Eintracht Trier 0:0 FK Pirmasens H2H
S08:00TuS Holzkirchen 0:0 SB Chiemgau Traunste H2H
S08:00SV Heimstetten 0:0 TSV Kornburg H2H
S08:00FC Ismaning 0:0 TSV Kottern H2H
S08:00TSV Dachau 1865 0:0 FC Sonthofen H2H
S08:00Wurzburger Kickers I 0:0 FC Amberg H2H
S08:00DJK Don Bosco Bamber 0:0 DJK Ammerthal H2H
S08:00Viktoria Aschaffenbu 0:0 Jahn Forchheim H2H
S08:00VFC Plauen 0:0 Askania Bernburg H2H
S08:00Schott Jena 0:0 VfB 1921 Krieschow H2H
S08:00SV Kirchanschoring 0:0 SV Pullach H2H
S08:00Hallen 0:0 FSV Barleben H2H
S08:00International Leipzi 0:0 1. FC Lok Stendal H2H
S08:30Saar 05 Saarbrucken 0:0 Rot-Weiss Koblenz H2H
S08:30Viktoria Griesheim 0:0 Steinbach H2H
S09:00KSV Baunatal 0:0 Buchonia Flieden H2H
S09:00Teutonia Watzenborn 0:0 Borussia Fulda H2H
S09:00SV Curslack Neuengam 0:0 FC TГјrkiye Wilhel H2H
S09:00Sandhausen II 0:0 Spielberg H2H
S09:00TSV Aubstadt 0:0 SpVgg Ansbach H2H
S09:00SV Erlenbach 0:0 1. FC Sand H2H
S09:00FSV Erlangen-Bruck 0:0 SC Eltersdorf H2H
S09:00DJK TEUTONIA SCHALKE 0:0 BCF Wolfratshausen H2H
S09:00ASV Neumarkt 0:0 TSV SchwabmГјnchen H2H
S09:00OSC Vellmar 0:0 TSV Lehnerz H2H
S09:00VfB Ginsheim 0:0 FC Ederbergland H2H
S09:00FC Karbach 0:0 Kaiserslautern (Yout H2H
S09:00Bayern Alzenau 0:0 SpVgg Neu-Isenburg H2H
S09:00Waldgirmes 0:0 FSC Lohfelden H2H
S09:30FSV Jagersburg 0:0 FSV Salmrohr H2H
S09:30Freiberg 0:0 Bahlinger H2H
S09:30SV Oberachern 0:0 FV Ravensburg H2H
S09:30Neckarsulmer Sport-U 0:0 FC Astoria Walldorf H2H
S09:30Pforzheim 0:0 FSV 08 Bissingen H2H
S09:30TUS Mechtersheim 0:0 SV Morlautern H2H
S09:30TSG Backnang 0:0 Villingen H2H
S09:30TSG Pfeddersheim 0:0 Engers H2H
S10:00Schweinfurt 05 II 0:0 WГјrzburger FV H2H
S10:00SpVgg Weiden 0:0 Grossbardorf H2H
S10:00FV Eppelborn 0:0 FV Dudenhofen H2H
S10:00SpVgg Hankofen-Haili 0:0 TSV 1860 Munchen (Yo H2H
S11:00Hertha Wiesbach 0:0 FC 08 Hombrug H2H
The German oberliga Westfalen
S09:00FC Eintracht Rheine 0:0 SV Lippstadt H2H
France Youth U19 League
F05:00Toulouse U19 2:0 Nice U19

1

1

[2-0] H2H
F08:00Evian Thonon Gaillar 0:3 AuxerreU19[0-0] H2H
F08:00Montpellier U19 2:0 Marseille U19[0-0] H2H
F08:00Monaco U19 2:1 Castelnau le Cres U1[0-0] H2H
F08:00Nantes U19 2:1 Laval U19[0-0] H2H
F08:00Niort U19 1:3 Rennes U19[0-0] H2H
F08:00Vaillante Sports U19 2:1 Chateauroux U19[0-0] H2H
F08:00Tours U19 2:1 Alencon U19[0-0] H2H
France Ligue 2
F09:00Lens

1

0:1 Reims

1

[0-1] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F13:00Klubi 04 Helsinki 4:0 Viikingit

4

[3-0] H2H
Finland Ykkonen
F08:00KPV

1

1:1 OPS-jp

2

[0-0] H2H
F08:00AC Oulu

1

3:2 Ekenas IF Fotboll

2

[0-1] H2H
F08:00Honka Espoo

1

1:1 TPS Turku

3

[0-0] H2H
F08:00Gnistan Helsinki

5

1:1 Jaro

3

[0-1] H2H
F08:00GrIFK Kauniainen

3

2:1 Haka

1

[0-0] H2H
Faroe Islands Formuladeildin
F10:15KI Klaksvik

1

3:1 NSI Runavik

3

[2-0] H2H
F10:15Vikingur Gotu 1:2 EB Streymur[1-1] H2H
F10:15HB Torshavn

2

1:1 B36 Torshavn

2

[1-0] H2H
F10:15IF Fuglafjordur 1:5 07 Vestur Sorvagur[0-0] H2H
F10:15TB Tuoroyri 0:2 Skala Itrottarfelag[0-1] H2H
Estonia Esi Liiga
F09:00FC Kuressaare 0:2 JK Welco Elekter[0-0] H2H
Estonia Champions League
F06:00Nomme JK Kalju

1

2:2 Flora Paide

1

[0-1] H2H
F06:00JK Sillamae Kalev

1

1:0 FCI Tallinn

1

[0-0] H2H
F09:00Levadia Tallinn 6:0 Viljandi Tulevik[2-0] H2H
F11:59Tartu JK Maag Tammek

4

2:1 Vaprus Parnu

2

[0-1] H2H
ENG WNPL
S09:00Fylde LFC (w) 0:0 Huddersfield (w) H2H
S09:00Blackburn Rovers (w) : Leicester City (w) H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F13:00Sociedad Deportiva A

1

3:2 Gualaceo SC

3

[2-1] H2H
F14:00Liga de Loja

4

3:1 CDS Santa Rita

2

[0-1] H2H
F17:00Pottu Via Ho

2

2:0 CD Cologne

2

[1-0] H2H
F17:00Olmedo Riobamba 2:1 Manta FC

3

[1-1] H2H
Ecuador Reserve League
F11:59El Nacional Reserves

2

0:0 Barcelona Guayaquil

3

[0-0] H2H
Denmark Woman League Divison 2
F09:15Boldklubben AF 1893 5:0 Osterbro IF (w)[4-0] H2H
Danish SAS Ligaen
F09:30Silkeborg 1:0 Sonderjyske

1

[0-0] H2H
Denmark Jyllandsserien P1
S07:00Ikast FS 0:0 Vildbjerg SF H2H
S07:00Tjorring IF 0:0 Skive IK 2 H2H
S07:00Gug BK 0:0 IF Skjold Sæby H2H
S07:30Norresundby 0:0 Stovring H2H
S08:00Bronderslev IF 0:0 Los Thor H2H
S08:00Herning KFUM 0:0 Mejrup GU H2H
S10:00Hjorring IF 0:0 Aalborg Freja H2H
Denmark Fynsserien
S07:00Otterup 0:0 OB 2 H2H
S08:00Flemlose Haarby 0:0 Marstal IF H2H
S09:00Morud IF 0:0 Arslev BK H2H
Denmark - 4.Liga
F07:00Viby IF

2

1:2 FC Skanderborg

3

[1-2] H2H
S07:00Tarup Paarup IF 0:0 Oure Skolernes H2H
S07:00B 1913 Odense 0:0 B 1909 Odense H2H
S07:00KFUM 0:0 FK Prespa H2H
S07:00B1908 0:0 Vanlose H2H
S07:00GVI 0:0 KFUM Roskilde H2H
S07:00Tarnby FF 0:0 Hvidovre IF 2 H2H
S07:00Karlslunde IF 0:0 FA 2000 H2H
S07:00Saedding/Guldager 0:0 Hatting/Torsted H2H
S07:00Stenlose 0:0 Holbaek H2H
S07:30BK Fremad Valby 0:0 Avedore IF H2H
S07:45FB 0:0 IF Foroyar H2H
S08:00Ledoje-Smorum Fodbol 0:0 Kastrup H2H
S08:00Taastrup FC 0:0 B 73 Slagelse H2H
S08:00Vejen SF 0:0 Horsens Freja H2H
S08:00IF Skjold Birkerod 0:0 TFC Odsherred H2H
S09:00Nr. sundby 0:0 KB 2 H2H
S09:00AB Tarnby 0:0 Virum Sorgenfri H2H
S09:00Vejle II 0:0 Agerbaek/Starup H2H
S09:30Skjold 0:0 NB Bornholm H2H
S09:30Ronne fB 0:0 HB H2H
S11:00Kolding IF 2 0:0 Fredericia FF H2H
Denmark - 2.Liga
F07:00B93 Copenhagen

1

3

2:5 BK Frem

3

[1-1] H2H
F08:00Marienlyst

1

3:4 BK Avarta

4

[2-3] H2H
F08:00Greve Fodbold

3

3:0 Middelfart G og

3

[0-0] H2H
F09:00Skovshoved

1

5

2:3 Naestved

2

[0-1] H2H
F09:00Kolding FC

3

1:2 Dalum

2

[0-1] H2H
F09:00FC Sydvest

2

1:1 IF Lyseng

1

5

[1-1] H2H
F09:00Aarhus Fremad 2:0 VSK Arhus

1

[0-0] H2H
F09:00Jammerbugt

2

3:2 Odder IGF

4

[0-1] H2H
F09:00Naesby

2

2:3 HIK Hellerup

3

[0-1] H2H
Denmark Youth U19
F06:30Aarhus AGF U19

2

2:1 Lyngby Fodbold Club [1-0] H2H
F07:00Randers Freja U19

2

1:0 Esbjerg U19

2

[1-0] H2H
F07:00BrondbyU19 4:1 Nordsjaelland U19[2-0] H2H
F09:30FC Kobenhavn U19 0:2 Midtjylland U19[0-0] H2H
Czech Republic U19 League
F05:00Dynamo Ceske Budejov

4

0:1 Marila Pribram U19

1

[0-1] H2H
F05:00Brno U19

4

2:1 Slovacko U19

4

[0-0] H2H
F05:00Hradec Kralove U19

1

2:0 Mlada Boleslav U19[2-0] H2H
F06:00Sigma Olomouc U19

3

2:1 Sparta Praha U19

2

[1-0] H2H
F06:05Frydek-Mistek U19

2

1:1 Pardubice U19

3

[0-0] H2H
F07:15Viktoria Plzen U19 8:4 Tescoma Zlin U19[5-2] H2H
F07:15Opava U19

1

1:3 Slavia Praha U19

1

[0-2] H2H
F07:15Banik Ostrava U19

2

3:1 Bohemians 1905 U19

2

[1-0] H2H
Czech Republic 2.Liga
F04:15Olymp.Hradec Kralove

4

0:2 Vitkovice

3

[0-1] H2H
F04:15Trinec

2

1:0 Pardubice

1

[0-0] H2H
F09:30Marila Pribram

2

4:0 Usti nad Labem

1

[0-0] H2H
F10:00Hradec Kralove

1

0:1 FK Banik Sokolov

2

[0-0] H2H
F10:15Dynamo Ceske Budejov

2

2:1 Opava

1

[1-0] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:00Teplice

2

1:0 MFK Karvina[0-0] H2H
F12:15Baumit Jablonec

3

0:3 Sparta Praha

2

[0-2] H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F04:15Slavoj Vysehrad

4

2:4 Loko Vltavin

2

[1-4] H2H
F04:15FC Pisek

3

6:0 SK Polaban Nymburk

2

[4-0] H2H
F04:30Otrokovice

4

1:0 Lisen

4

[1-0] H2H
F04:35Benesov

3

1:4 Jiskra Usti nad Orli

1

[1-1] H2H
F07:30Sokol Cizova 1:1 SK Prevysov[0-0] H2H
F08:30SK Prostejov

1

2:3 Slavia Kromeriz[1-1] H2H
F08:30Uhersky Brod 2:0 Mohelnice[1-0] H2H
F08:30Hlucin 2:1 Odra Petrkovice

1

[0-0] H2H
F08:30HFK Olomouc 1:3 Velke Mezirici[0-1] H2H
F08:30Spartak Hulin 2:1 Vyskov[0-0] H2H
F08:30Rymarov 3:2 Sardice[1-1] H2H
F09:30SK Viktorie Jirny 1:3 SK Zapy[0-2] H2H
F09:30Dobrovice 2:3 FK Kraluv Dvur[0-3] H2H
Cyprus 2 Division
F08:30Omonia Aradippou 2:1 AE Zakakiou

1

[1-0] H2H
F08:30Ethnikos Assia 1:1 Xylotympou[0-0] H2H
F08:30Digenis Oroklini 1:3 Karmiotissa Polemidi[0-1] H2H
F08:30Asil Lysi 4:2 Agia Napa[2-1] H2H
F08:30Anagennisi FC Deryne 2:1 PAEEK[1-0] H2H
Cyprus 1 Division
F11:00Omonia Nicosia FC

2

1:0 AEL Limassol

3

[0-0] H2H
F11:00Alki Oroklini

1

0:5 Doxa Katokopias

4

[0-0] H2H
F11:59AEP Paphos

2

4:0 Nea Salamis

1

[1-0] H2H
F13:00Ethnikos Achnas FC

1

1:2 Anorthosis Famagusta

2

[0-1] H2H
F13:00AEK Larnaca

1

3:1 APOEL Nicosia

2

[2-0] H2H
Croatia U19 League
F04:00Zagreb locomotive U1

2

3:3 Inter Zapresic U19

3

[1-0] H2H
F04:00Hrvatski Dragovoljac

3

1:2 Dinamo ZagrebU19

1

[1-2] H2H
F04:00Sesvete U19 3:1 NK Rudes U19[3-1] H2H
F09:00Rijeka U19

1

1:0 HNK Cibalia U19

3

[1-0] H2H
Croatia 2.Division
F09:00NK Solin 0:3 Dinamo Zagreb II[0-0] H2H
F09:00NK Lucko 0:0 NK Dugopolje[0-0] H2H
F09:00Kustosija 1:0 NK Varteks Varazdin[0-0] H2H
Croatia 1.Division
F09:00HNK Cibalia

3

1:0 Slaven Koprivnica

1

4

[1-0] H2H
F13:00Hajduk Split

3

2:2 Dinamo Zagreb

3

[1-0] H2H
Costa Rica 2.Liga
F17:00Sporting San Jose

2

1:2 AD Escazucena

1

[0-1] H2H
Costa Rica Primera Division
F22:00Herediano

3

3:2 Alajuelense

1

6

[1-2] H2H
Colombia Copa Premier
S16:00Fortaleza F.C 0:0 Cucuta H2H
S16:00Llaneros FC 0:0 Atletico FC H2H
S16:00Barranquilla FC 0:0 Deportivo Pereira H2H
S16:00Deportes Quindio 0:0 Valledupar FC H2H
S16:00Orsomarso 0:0 Real Cartagena H2H
S16:00Boyaca Chico 0:0 Real Santander H2H
S16:00Union Magdalena 0:0 Universitario de Pop H2H
S16:00Deportivo Rionegro 0:0 Bogota FC H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F16:15Envigado FC

1

2

1:2 Atletico Huila

1

[1-1] H2H
F18:30Deportes Tolima

3

1:0 Atletico Bucaramanga

1

4

[0-0] H2H
F19:00La Equidad

5

2:2 Dep.Independiente Me

3

[1-1] H2H
F20:45Atletico Junior Barr

3

0:1 Independiente Santa

1

5

[0-0] H2H
S14:00America de Cali 0:0 Patriotas FC H2H
China Reserves League
F22:00Tianjin Songjiang Re

2

1:1 Hebei CFFC Reserves

3

[1-0] H2H
S22:00Shanghai SIPG Reserv 0:0 Guangzhou Fuli Reser H2H
Chile Primera D
F15:30San Antonio Unido

2

2:1 Independiente de Cau

3

[0-0] H2H
F16:00Municipal La Pintana

2

3

2:1 Deportes Santa Cruz

3

[0-1] H2H
Chile Primera B
F18:00Iberia Los Angeles 3:2 CD Copiapo S.A.

2

[2-2] H2H
Primera Division de Chile
F11:00Municipal Iquique

1

4

0:1 Deportes Temuco

4

[0-0] H2H
F14:30Huachipato

2

3:1 Univ Catolica

1

2

[0-1] H2H
F17:00Audax Italiano

4

0:3 Colo Colo

4

[0-1] H2H
F19:30San Luis Quillota

1

6

1:3 CSD Antofagasta

4

[1-1] H2H
Chinese Football Association Yi League
F03:00Meixian Hakka 2:1 Shenzhen Renren[1-1] H2H
F03:00Heilongjiang Lava Sp 4:0 Yinchuan Helanshan[1-0] H2H
Chinese Football Association Jia League
F02:30Lijiang FeiHu FC 0:1 Dalian Aerbin

3

[0-0] H2H
F02:30Inner Mongolia Zhong 2:0 Beijing Renhe[1-0] H2H
F02:30Dalian Chaoyue 2:0 Wuhan ZALL

1

[1-0] H2H
F02:30Meizhou Hakka 2:3 Zhejiang Yiteng FC

1

[1-2] H2H
F02:30Hangzhou Greentown

1

2:4 Shenzhen JiaZhaoye

4

[1-4] H2H
F02:30Baoding Rongda FC

1

3:2 Qingdao Huanghai F.C[1-2] H2H
F02:30Shanghai Shenxin 0:1 Shijiazhuang YongCha

4

[0-0] H2H
CAF Confederation Cup
F16:30Union Touarga Sport 0:0 TP Mazembe Englebert[0-0] H2H
CAF Champions League
F15:00Wydad Casablanca

1

2

3:1 USM Libreville

2

[1-0] H2H
Cameroon Cup
F10:00UMS de Loum

2

0:0 Les Astres FC De Dou

3

[0-0] H2H
Bulgaria B PFG
F09:00Ludogorets Razgrad I 4:1 Botev Vratsa[0-0] H2H
Bulgaria Premier League
F09:00Levski Sofia

4

2:2 CSKA Sofia

4

[1-2] H2H
F13:15Lokomotiv Plovdiv

2

0:3 Cherno More Varna

3

[0-1] H2H
S11:00Ludogorets Razgrad : Etar H2H
BSWCP
F15:15USA Beach Soccer

1

4:2 Colombia Beach Socce

2

[-] H2H
F16:30Mexico Beach Soccer 4:3 France Beach Soccer[0-0] H2H
Brazil Paulista Womens League
F14:00America RJ Women

5

2:4 Duque de Caxias (w)

3

[2-2] H2H
BRA SPC
F14:00Santos B

2

0:4 Ferroviaria SP

2

[0-1] H2H
F14:00Sao Caetano

1

2:1 XV de Piracicaba

4

[1-1] H2H
BRA D4
F15:00Floresta CE

2

1:2 Guarani CE

5

[1-2] H2H
Brasileiro, Serie C
F17:00CS Alagoano

3

0:0 Fortaleza

3

[0-0] H2H
Brazil Serie B
F14:30Criciuma

4

2:3 Internacional RS

3

[1-2] H2H
F15:30Londrina PR

1

2:0 SC Paysandu Para

2

[2-0] H2H
F15:30Brasil de Pelotas

4

1:1 Santa Cruz PE

6

[0-1] H2H
F15:30Vila Nova

3

0:0 Oeste

1

3

[0-0] H2H
F17:00America MG

2

1:1 Parana PR

1

[0-1] H2H
F19:00Luverdense

5

1:2 Goias

1

4

[1-2] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F08:00Sao Paulo (Youth)

1

2:0 Red Bull Brasil SP

2

[1-0] H2H
F14:00Corinthians Paulista

2

1:1 Portuguesa (Youth)

1

[1-0] H2H
F14:00Ponte Preta (Youth)

2

4:1 Votuporanguense (You

1

[0-0] H2H
F14:00Gremio Novorizontin

1

3:1 Sao Carlos (Youth)

2

1

[1-0] H2H
F14:00Botafogo-SP (Youth)

1

0:1 Desportivo Brasil Y

1

5

[0-1] H2H
F14:00Capivariano FC SP Yo

3

1:1 Marilia (Youth)

3

[1-0] H2H
Pakistan vest Football League
F17:00Atletico Veraguense 1:1 Chorrillo[0-0] H2H
F19:00Sporting San Migueli

1

3

1:0 San Francisco City

3

[0-0] H2H
F19:00Plaza Amador

6

1:0 Tauro FC

1

[0-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
F09:00NK Celik

7

1:0 Borac Banja Luka

5

[1-0] H2H
F09:00FK Krupa

2

1:1 Radnik Bijeljina

2

[0-0] H2H
F09:00Vitez 2:2 Mladost Doboj Kakanj[0-1] H2H
F11:00Sloboda 0:3 NK Siroki Brijeg[0-2] H2H
F13:00HSK Zrinjski Mostar

5

1:3 Sarajevo

2

[0-2] H2H
Bolivia Nacional B
S16:00Tiquipaya 0:0 Ramiro Castillo H2H
Bolivia Primera Division
F20:00Bolivar

2

3:0 Club Guabira

2

[2-0] H2H
S15:00Blooming : Nacional Potosi H2H
Belarus Pershaya Liga
F06:00FC Belshina Babruisk

3

1:2 Luch Minsk

3

[0-2] H2H
F07:00Osipovichy

2

0:1 Granit Mikashevichi

1

[0-0] H2H
F07:00FK Vigvam Smolevichy 1:0 Kommunalnik Slonim[0-0] H2H
F08:00Volna Pinsk 2:0 Neman Agro[1-0] H2H
F08:00Torpedo-MAZ Minsk 6:0 Smorgon FC[3-0] H2H
F08:00FK Lida

1

0:0 FK Orsha

2

[0-0] H2H
F08:00Khimik Svetlogorsk 3:0 FK Zorka-BDU Minsk[1-0] H2H
S07:00FK Lokomotiv Gomel 0:0 FC Baranovichi H2H
Belarusian Premier League
F07:00Naftan Novopolock

1

0:4 Dinamo Brest[0-1] H2H
F08:10Neman Grodno

1

3:0 FC Gomel

1

[1-0] H2H
Belgium Women 1st National
F08:00Gent B (w) 1:0 Massenhoven VC (w)[0-0] H2H
F08:00Kontich FC (w) 4:1 Standard Liege B (W)[0-0] H2H
F08:00White Star Bruxelles 1:2 Eendracht Aalst (W)[0-0] H2H
F08:00Svelta Melsele (w) 3:4 Moldavo (w)[0-0] H2H
F08:00KVK Tienen (w) 1:3 Famkes Merkem (w)[0-0] H2H
F08:00Tongeren (w) 3:2 Zulte Waregem VV (w)[0-0] H2H
F08:00Wuustwezel (w) 3:1 SG-Tertre-Hautrage ([0-0] H2H
Belgian First Amateur Division
F13:30Oudenaarde 4:0 Patro Eisden[0-0] H2H
F14:00KFC Oosterzonen 1:1 Dessel Sport[0-0] H2H
F14:00KVSK Lommel 1:1 Royal Knokke[0-0] H2H
F14:00Excelsior Virton 0:2 ASV Geel[0-1] H2H
F14:00Seraing 1:1 KSK Heist[0-1] H2H
Belgian Second Division
F11:00Lierse 3:2 Cercle Brugge

2

[2-0] H2H
F14:30Roeselare

3

0:0 Westerlo

1

[0-0] H2H
S14:30Saint Gilloise : Tubize H2H
Belgian Pro League
F11:59Lokeren

1

1:1 Charleroi[1-0] H2H
F14:00Sint-Truidense

1

1:0 Oostende

4

[0-0] H2H
F14:00KAS Eupen

4

4:1 Mechelen

2

[3-1] H2H
F14:30Kortrijk

3

1:1 KAA Gent

2

[0-0] H2H
King of Bahrain Cup
F11:00Bahrain SC 1:2 Al-Ittihad(BHR)[0-0] H2H
Azerbaijan Reserve League
F07:30Sabail FC Reserves

3

2:1 Inter Baku Reserve[1-1] H2H
Azerbaijan Division 2
F07:00FK Khazar Lenkoran 1:1 FK MOIK Baku

1

[0-1] H2H
Azerbaijan Premier League
F07:00FK Kapaz Ganca

1

0:1 FC Neftci Baku[0-1] H2H
F09:00Standard Sumqayit

4

2:1 Zira FK

4

[1-1] H2H
Austrian Bundesliga
F10:00Sturm Graz

1

3:2 Mattersburg

2

[1-1] H2H
F12:30SKN St. Polten

3

0:1 LASK Linz

2

[0-0] H2H
F12:30Rheindorf Altach 3:2 Wolfsberger AC

1

[1-0] H2H
Austria Landesliga
F11:59Wiener Viktoria

4

2:1 SV Gerasdorf Stammer[2-1] H2H
Austrian 3.Liga
F09:00FC Wacker Innsbruck

1

0:7 USK Anif[0-4] H2H
F09:00FC Dornbirn 1913 2:0 St. Johann

1

[0-0] H2H
F09:30Karabakh Vienna 3:2 Wiener SC

3

[1-2] H2H
F09:30FC Alberschwende 1:2 FC Pinzgau Saalfelde[1-0] H2H
F09:30SV Seekirchen

1

3:2 Rheindorf Altach B

1

[2-2] H2H
F09:55SK Vorwarts Steyr 2:1 TUS Bad Gleichenberg[1-0] H2H
F10:00VfB Hohenems

1

2:1 FC Kitzbuhel[1-1] H2H
F10:00ATSV Stadl Paura 0:2 Sturm Graz (Youth)[0-1] H2H
F10:00Union Gurten 2:3 Deutschlandsberger S

1

[1-2] H2H
F10:00SV Grodig

1

1:1 SC Schwaz[0-0] H2H
F11:00Allerheiligen

2

6:0 Union St.Florian

1

[2-0] H2H
Australia A-League
F02:35Melbourne City

1

1:0 Wellington Phoenix

1

[0-0] H2H
F04:50Sydney FC

1

2:2 Western Sydney

2

[1-2] H2H
Armenia Premier League
F07:00Shirak

5

0:0 FC Pyunik

1

3

[0-0] H2H
Argentine Division 2
S16:00Boca Unidos 0:0 Santa Marina Tandil H2H
S16:00Independiente Rivada 0:0 Agropecuario de Carl H2H
S16:00All Boys 0:0 Instituto H2H
S16:00Club Atletico Guemes 0:0 Almagro H2H
S16:00Atletico Rafaela 0:0 Nueva Chicago H2H
S16:00Villa Dalmine 0:0 Los Andes H2H
S16:00Aldosivi Mar del Pla 0:0 Juventud U.Gualeguay H2H
S16:00Ferrol Carril Oeste 0:0 Flandria H2H
S16:00Quilmes 0:0 Estudiantes de San L H2H
S16:00Deportivo Moron 0:0 San Martin Tucuman H2H
S16:00CA Brown Adrogue 0:0 Guillermo Brown H2H
Argentina Prim C Metropolitana
S14:30Talleres Rem de Esca 0:0 Atletico Atlanta H2H
Algeria U20 Youth League
F06:00Tadjenant U21 1:1 NA Hussein Dey U21[0-0] H2H
F08:00USM Bel Abbes U21

1

3

1:5 Paradou AC U21

1

[0-3] H2H
F08:00Olympique Medea U21

1

3

3:1 JS Saoura U21

1

2

[1-0] H2H
F08:00CR Belouizdad U21

2

2:1 CS Constantine U21

2

[1-1] H2H
S09:00MC Alger U21 0:0 JS Kabylie U21 H2H
Algerian Ligue Professionnelle 2
F11:00GC Mascara

1

4

3:0 MC El Eulma

1

3

[0-0] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 1
F10:00DRB Tadjenant

1

1:1 NA Hussein Dey

2

[0-0] H2H
F11:00OM Medea

1

6

2:0 JS Saoura

1

[1-0] H2H
F11:00CR Belouizdad

2

0:0 CS Constantine

3

[0-0] H2H
F11:00Biskra

1

4

2:2 MC Oran

2

[2-1] H2H
F11:59USM Bel Abbes

1

0:1 Paradou AC[0-0] H2H
F12:45MC Alger

3

2:0 JS kabylie

3

[1-0] H2H
S14:00MC Oran : ES Setif H2H
S14:00NA Hussein Dey : USM Bel Abbes H2H
S14:00USM Blida : MC Alger H2H
S14:00CS Constantine : OM Medea H2H
S14:00JS kabylie : Biskra H2H
S14:00JS Saoura : DRB Tadjenant H2H
S14:00Paradou AC : USM EL HARRACH H2H
Albania Super league
F08:00Lushnja KS

2

0:3 KF Laci

2

[0-0] H2H
F08:00Luftetari 0:3 KS Perparimi Kukesi[0-2] H2H
Angola Girabola League
F10:00Recreativo Caala 2:0 ASA Luanda[1-0] H2H
AFC U-19 Women’s Championship
F03:00Thailand (w) U19 2:2 Uzbekistan (w) U19

1

[1-1] H2H
F03:00China (w) U19 0:2 Korea DPR (w) U19[0-2] H2H
Advertisements: