12:20 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
F08:05Al Sahel 0:0 Al-Akhdoud[-] H2H
F08:05Jubail 0:0 Al Drae[-] H2H
F18/10Guadalupe FC

3

0:2 Deportivo Saprissa

1

[0-1] H2H
F04:00FK Anzhi Youth

1

0:1 CSKA Moscow (R)[0-0] H2H
F04:00Perseru Serui U19 0:2 Mitra Kukar U19

2

[0-1] H2H
F04:30Mitra Kukar

2

0:1 Bhayangkara Surabaya

2

[0-1] H2H
F04:30Pusamania Borneo FC

1

1:2 PSM Makassar

2

[1-1] H2H
F04:30Persebaya Surabaya U

2

3:1 Persela Lamongan U19

1

[1-0] H2H
F04:30PSIS Semarang U19

1

1:1 SMS Medan U19

3

[0-1] H2H
F04:50Adelaide United

1

1:1 Sydney FC

4

[1-0] H2H
F05:00Lokomotiv Moscow You

1

2

1:3 FK Rostov Youth

4

[0-1] H2H
Advertisements:
F05:00Iraq U19

2

3:3 Thailand U19

2

[2-1] H2H
F05:00Vietnam U19 1:2 Jordan U19

1

[1-1] H2H
F05:00Lech Poznan (Youth) 7:0 Ruch Chorzow (Youth)[2-0] H2H
F05:00Ufa Youth

1

0:3 Rubin Kazan (R)[0-1] H2H
F05:00Beitar Petah Tikva

2

2:0 Ironi Rishon Lezion

1

[0-0] H2H
F05:30Norway (w) U17

1

2:0 Israel (w) U17[0-0] H2H
F05:30SC Beer Sheva

4

0:0 Beitar Ironi Kiryat

1

[0-0] H2H
F05:30Bnei Yeechalal Rehov

2

1:0 Beitar Givat Zeev Sh

2

[0-0] H2H
F06:00Zweigen Kanazawa FC

2

0:0 Ehime FC[0-0] H2H
F06:00FC Vorskla U21 0:1 Dinamo KyivU21[0-0] H2H
F06:00Hapoel Asi Gilboa

1

0:3 Hapoel Umm Al Fahm

3

[0-3] H2H
F06:00Kairat Academy

1

1:1 Ekibastuzets

1

4

[1-0] H2H
F06:00Hapoel Kiryat Ono

1

1:1 Maccabi Lroni Amisha

1

[0-0] H2H
F06:00Muslim FC

1

0:2 Pakistan Army[0-2] H2H
F06:30Kashiwa Reysol

1

4

0:1 Nagoya Grampus

1

[0-1] H2H
F06:30Maccabi Kiryat Gat

3

2:0 Hapoel Bikat Hayarde

1

[2-0] H2H
F06:30Panjim Footballers

2

0:0 Just Lang Ge Uthai A

1

[0-0] H2H
F06:30Fugador sumida Futsa 3:2 Bardral Urayasu Futs[2-0] H2H
F06:45AS Nordia Jerusalem

3

0:1 Maccabi Herzliya

3

[0-0] H2H
F07:00Tottenham Hotspur U2

4

1:0 Leicester City U23

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F07:00FC Shakhtar Donetsk 0:0 Desna Chernihiv U21[-] H2H
F07:00FC Mariupol U21 0:0 Zorya U21[-] H2H
F07:00Hapoel Herzliya 1:0 Hapoel Shfaram

1

3

[0-0] H2H
F07:00Maccabi Tzur Shalom

2

0:2 Maccabi Ironi Kiryat

3

[0-0] H2H
F07:00FK Orenburg Youth

2

1:0 Yenisey Krasnoyarsk

1

[1-0] H2H
F07:00Banik Ostrava U19 1:0 Vysocina Jihlava U19

2

[0-0] H2H
F07:00MFK Karvina U19

2

1:2 Tescoma Zlin U19

3

[0-1] H2H
F07:00Spartak Moscow Youth

2

4:0 Arsenal Tula Youth

1

[2-0] H2H
F07:00Erebuni

2

0:2 Alashkert B Martuni[0-0] H2H
F07:00Beitar Kfar Saba Shl 0:0 Hapoel Holon Yaniv

2

[0-0] H2H
F07:00Maccabi Shaarayim 1:0 Hapoel Mahane Yehuda

4

[0-0] H2H
F07:00Samgurali Tskh

2

1:1 FC Shevardeni[1-1] H2H
F07:00FC Gagra

1

5:1 Merani Tbilisi

4

[2-1] H2H
F07:00Olimpik-Shuvalan Bak

1

4

1:1 Zaqatala FK

2

[0-0] H2H
F07:00Ironi Beit Dagan

1

3:4 Shimshon Tel Aviv

1

[1-2] H2H
F07:00Hapoel Ortodoxim Jaf

4

2:2 MS Tseirey Taybe

2

[2-0] H2H
F07:00FC Agsu

4

2:1 Qarabag II

1

[1-1] H2H
F07:00FK Kapaz Ganca 0:0 Keshla FK II

6

[0-0] H2H
F07:00Standard Sumgayit II

6

2:0 PFC Neftchi II

2

[1-0] H2H
F07:00Turan Tovuz

1

2:1 Sabah II

2

[2-0] H2H
Advertisements:
F07:15Hapoel Kaukab

2

1:0 Hapoel Migdal HaEmek

3

[0-0] H2H
F07:15Kafr Qasim

2

2:0 Maccabi Yavne

1

[1-0] H2H
F07:30Barito Putera 0:0 Perseru Serui

1

5

[0-0] H2H
F07:30Ironi Tiberias

3

2:0 Ironi Nesher

3

[1-0] H2H
F07:30Moadon Sport Tira

2

1:2 Hapoel Jerusalem

1

3

[0-0] H2H
F07:30Hapoel Azor

3

2:0 Maccabi Kabilio Jaff

3

[1-0] H2H
F07:30AS Ashdod

1

0:2 Hakoah Amidar Ramat

2

[0-1] H2H
F07:30Chikhura Sachkhere 2:1 Dila Gori

2

[2-0] H2H
F07:30Ironi Or Yehuda

4

1:2 Hapoel Hod HaSharon

1

4

[0-1] H2H
F08:00Croatia (w) U17 0:1 Russia (w) U17[0-0] H2H
F08:00Saipa

1

1:2 Esteghlal Tehran

1

[1-1] H2H
F08:00Mashin Sazi

1

1:1 Naft Masjed Soleyman

3

[0-1] H2H
F08:00Japan U19

1

5:2 Korea DPR U19

1

2

[2-2] H2H
F08:00Korea Republic U19

2

1:1 Australia U19

2

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Ashkelon

2

1:1 Hapoel Afula

4

[1-0] H2H
F08:00Hapoel Ramat Gan

2

2:1 Maccabi Ahi Nazareth

3

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Iksal

1

2:1 Sectzya Nes Ziona

1

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Katamon Jerus

2

3:3 Hapoel Bnei Lod

2

[2-2] H2H
F08:00Ironi Nir Ramat HaSh

2

3:0 Hapoel Marmorek lron

1

[2-0] H2H
F08:00Aarhus AGF U19

1

2:1 FC Kobenhavn U19

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F08:00Al-Sahel(SYR)

1

2:1 Jableh SC

2

[2-0] H2H
F08:00Al-Taleiah

1

0:1 Al-Karamah

4

[0-0] H2H
F08:00Al Wathbah

5

2:1 Teshrin SC

1

4

[0-1] H2H
F08:00Al-Shorta Damascus

1

2:1 Al Nawair

2

[2-1] H2H
F08:00Hutteen FC

1

1

0:0 Al-Majd Damascus

1

[0-0] H2H
F08:00Herafio Halab 1:3 Al Ittihad (SYR)

1

[0-1] H2H
F08:00Denizlispor U21 5:1 Afjet Afyonspor U21

1

[3-0] H2H
F08:00Maccabi Ahi Iksal

1

1

0:1 Maccabi Nujeidat Ahm

3

[0-0] H2H
F08:00Nakumatt

2

1:0 Wu Shuru

3

[1-0] H2H
F08:25Рўroitsk 3:3 Р’urevestnik

1

[0-1] H2H
F08:30Sepidrood Rasht

2

0:0 Zob Ahan

1

[0-0] H2H
F08:30Lokomotiva Kosice

2

1:1 Tatran LM[1-1] H2H
F08:30FC STK 1914 Samorin 5:1 Inter Bratislava

3

[3-0] H2H
F08:30FK Sindelic Nis

4

1:0 Zlatibor Cajetina

2

[1-0] H2H
F08:30Cherno More U19 3:1 Beroe U19[2-1] H2H
F08:30FC Dunav Ruse U19 1:0 Ma Alexis U19[1-0] H2H
F08:30Pirin Blagoevgrad U1 2:1 Montana U19[2-1] H2H
F08:30Slavia Sofia U19 2:1 Ludogorets Razgrad U

1

[1-0] H2H
F08:50Al Oruba Sur 0:0 Mjees

1

[0-0] H2H
F09:00OTMK Olmaliq

2

0:2 Nasaf Qarshi

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F09:00Sogdiana Jizak

4

1:0 Kuruvchi Kokand Qoqo

1

[1-0] H2H
F09:00Neftchi Fargona

1

3:1 Qizilqum Zarafshon

3

[1-1] H2H
F09:00Racing Beirut

2

0:1 Al-Ansar (LIB)[0-0] H2H
F09:00Barnsley U23

1

1:4 Leeds United U23

1

[1-1] H2H
F09:00Dabba Al-Fujairah 0:1 Al Ahli(UAE)[0-1] H2H
F09:00AS Roma U20

2

5:0 Palermo U20

1

[2-0] H2H
F09:00Smouha SC 1:1 Haras El Hedoud

2

[1-0] H2H
F09:00Muscat 1:1 Al-Nasr(OMA)

2

[0-0] H2H
F09:00Saham

3

1:1 Al-Suwaiq

1

[0-0] H2H
F09:00Aiginiakos FC 2:0 Athletic Union of Sp[2-0] H2H
F09:00Bursaspor U19

2

1:2 Galatasaray U19

4

[0-0] H2H
F09:00Velez Sarsfield Rese

3

2:0 Gimnasia LP Reserves

1

[2-0] H2H
F09:00Estudiantes LP Reser

2

0:0 Atletico Tucuman Res

2

[0-0] H2H
F09:00Colon Reserves

1

0:1 CA River Plate Reser

5

[0-1] H2H
F09:00Onduparaka FC

3

0:2 Kampala City Council

3

[0-1] H2H
F09:00Markaz Tulkarm

1

2

2:1 Ahli Alkhaleel

1

4

[2-0] H2H
F09:05Banni Yas 3:3 Emirates Club

1

[1-1] H2H
F09:15Sepahan

1

3:2 Nassaji Mazandaran

5

[1-1] H2H
F09:15Dhufar

1

2:2 Al-Nahda Muscat

2

[1-0] H2H
F09:30Esteghlal Khozestan

2

3

0:2 Pars Jonoubi Jam

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F10:00Mumbai City 2:0 Pune City

3

[2-0] H2H
F10:00Al-Ahly

2

0:1 Al Wihdat Amman

3

[0-0] H2H
F10:00Watford U23

2

4:0 Bristol City U23

1

[3-0] H2H
F10:00USM EL HARRACH

2

0:0 ASO Chlef[0-0] H2H
F10:00Atlas U20

1

4:0 Veracruz U20

1

[2-0] H2H
S04:00Afghan FC 0:0 KPT FC H2H
S05:00MS Hapoel Yeroham 0:0 SC Maccabi Ashdod H2H
S06:00Lviv U21 : Arsenal Kyiv U21 H2H
S06:00PFK Aleksandriya U21 : Karpaty U21 H2H
S06:00Olimpic Donetsk U21 : Chernomorets Odessa H2H
S06:00FK Ural Youth : Krylya Sovetov Samar H2H
S06:00Agleymina Hamamatsu 0:0 Shonan Bellmare Futs H2H
S07:00Legia Warszawa (Yout 0:0 Jagiellonia Bialysto H2H
S07:00MS Ironi Kuseife 0:0 Maccabi Lroni Kiryat H2H
S07:30Persija Jakarta 0:0 Persela Lamongan H2H
S07:30Hapoel Bnei Zalfa 0:0 Hapoel Ironi Baka El H2H
S08:00Al Bahri 0:0 Al Semawah H2H
S08:00San Marcos de Arica : Barnechea H2H
S08:00Rubi Shapira : Hapoel Kafr Kanna H2H
S08:00Hapoel Kfar Shalem 0:0 Shimshon Kafr Qasim H2H
Advertisements:
S08:20Al-Draih 0:0 Al-Riyadh H2H
S08:20Al-Sadd FC(SA) 0:0 Hercue H2H
S08:25Afief 0:0 Alwatani H2H
S08:30Al Bukayriyah 0:0 Al-Muzahmiyya H2H
S08:30Al-Arabi(KSA) 0:0 Al Kholood H2H
S08:30Yantra Gabrovo U19 3:0 Sliven U19 H2H
S08:35Arar FC 0:0 Hottain (KSA) H2H
S08:45Wajj 0:0 Al-Sharq H2H
S08:50Mjees : Al Oruba Sur H2H
S08:50Al-Ghazwa 0:0 Al-Taqdom H2H
S08:55Al-Suqoor(KSA) 0:0 Al-Jndal H2H
S09:00Al-Nasr(OMA) : Muscat H2H
S09:00Al-Suwaiq : Saham H2H
S09:00Markz Balata 0:0 Al Birah H2H
S09:05Al-Hamriyah : Masafi H2H
S09:15Al-Nahda Muscat : Dhufar H2H
S09:30URA Kampala 0:0 Ndejje University H2H
S09:30ES Rades 0:0 S.S. Sfaxien H2H
S10:00Al-Sharjah : Ajman H2H
S10:00Al Wehda(UAE) : Al-Dhafra H2H
S10:00Al Ain : Al-Jazira(UAE) H2H
S10:00Etoile Metlaoui : US Ben Guerdane H2H
S10:00Esperance Sportive d : AS Gabes H2H
S10:00Stade tunisien : J.S. Kairouanaise H2H
S10:00Stade Gabesien : ES du Sahel H2H
S10:00U.S.Monastir : CS.Hammam-Lif H2H
S10:00Sifakesi : Club Africain H2H
S10:00US Tataouine : C.A.Bizertin H2H
S10:00Shabab Althahrea 0:0 Hilal AL Quds H2H
S10:00AS Oued Ellil 0:0 Sfax Railways H2H
S10:15Naft Alwasat 0:0 Al Karkh H2H
S10:30Dinamo Brest 0:0 Torpedo-MAZ Minsk H2H
S10:45Al-Salmiyah 0:0 Kazma H2H
S10:45Al-Shabab(KUW) 0:0 Al-Ttadamon(KUW) H2H
Advertisements: