03:23 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr

Calendar 2018-10-12

Order by: Time / League
refresh Refresh |
F12:15IF Lyseng 0:0 Aabyhoj IF[-] H2H
F12:30Husum BK 0:0 HB[-] H2H
F12:30Herlufsholm GF 0:0 RB 1906[-] H2H
F13:00SSV Hojfyn 0:0 Lesuo[-] H2H
F13:00Slagelse 2 0:0 Nakskov[-] H2H
F01:00Shonan Bellmare Futs 1:0 F-League selection F[1-0] H2H
F03:00Bangkok Thonburi Uni

1

4:0 King Mongkut Univers

1

[2-0] H2H
F03:00North Bangkok Colleg 0:1 Kasetsart University[0-0] H2H
F03:10Dhurakij Pundit Univ

1

1

3:2 Bangkok University D

1

[2-0] H2H
F03:30Espo Lada Hokkaido F 2:5 Voscuore sendai Futs[0-1] H2H
F04:00Botev Plovdiv

2

2:0 Botev Galabovo[2-0] H2H
Advertisements:
F04:00Olympiakos Nicosia F 2:5 Doxa Katokopias

1

[1-2] H2H
F04:30Bhayangkara Surabaya

1

2:0 Sriwijaya FC

2

[0-0] H2H
F04:30Macarthur South West

3

0:4 Central Coast Marine[0-2] H2H
F04:50Mizoram Police FC

2

2:0 Chawnpui[1-0] H2H
F04:55Ha Noi (w)

1

0:0 Phong Phu Ha Nam (w)[0-0] H2H
F05:00Northern Ireland (w) 1:3 Greece (w) U17[1-1] H2H
F05:00Guingamp 2:3 Lorient[0-0] H2H
F05:00Kazincbarcika 2:2 Diosgyor VTK

3

[2-0] H2H
F05:00Mlada Boleslav 2:6 Hradec Kralove[2-2] H2H
F05:00TepliceU21 2:3 Slovan LiberecU21

3

[1-0] H2H
F05:00MRA Navarra

2

2:2 CD Cortes

3

[0-1] H2H
F05:00Slovan Liberec 2:1 SK Slovan Varnsdorf[1-0] H2H
F05:00Banik Ostrava 1:0 SC Znojmo[0-0] H2H
F05:15Rajapruek University

1

2:4 Kasembundit Universi

1

[1-1] H2H
F05:15Santutxu FC

5

1:0 Suodu Pei

3

[0-0] H2H
F05:20Rangsit University J

1

2:0 Thonburi University

3

[1-0] H2H
F05:30Thammasat University

2

0:0 Chulalongkorn Univer

2

[0-0] H2H
F05:30Sevilla C

6

0:3 Real Betis B

5

[0-1] H2H
F05:30Pasaia KE

5

2:1 Amurrio

1

3

[1-1] H2H
F05:30Portugalete

2

2:0 SD San Pedro

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F05:30SD San Ignacio

3

0:1 CD Basconia

2

[0-0] H2H
F05:30Ingolstadt 1:0 Wurzburger Kickers[1-0] H2H
F05:45Barreda Balompie 2:0 Ribamontan Al Mar CF

1

5

[0-0] H2H
F06:00PFC Labsa

2

1

0:2 Sherdor Samarqand

1

1

[0-0] H2H
F06:00Cultural de Durango

4

0:1 Barakaldo CF

4

[0-1] H2H
F06:00CD Utrera

1

2

0:0 Puente Genil

1

4

[0-0] H2H
F06:00Xerez Deportivo

1

2

1:0 Guadalcacin CD

3

[1-0] H2H
F06:00La Hoya Lorca CF

3

3:0 UD Los Garres

6

[2-0] H2H
F06:00CD Diocesano

3

0:2 Extremadura B

2

[0-1] H2H
F06:00Alesves

2

2:2 CD Beti Onak[2-1] H2H
F06:00Real Aviles

4

0:4 CD Llanes

3

[0-1] H2H
F06:00SD Deusto

4

0:0 Real Sociedad C

2

[0-0] H2H
F06:00Bardral Urayasu Futs 3:4 Fuchu Athletic FC Fu[3-1] H2H
F06:00Alondras U19

1

0:1 Celta Vigo U19[0-0] H2H
F06:00San Felix CF U19

1

2:2 Sevilla U19

1

[1-2] H2H
F06:00Elche U19

1

3:2 Ciudad de Cuenca U19

2

[0-2] H2H
F06:00Recreativo Huelva U1

1

1:0 Tiro Pichon U19[1-0] H2H
F06:00Latvia U19

2

2:0 Greece U19

1

2

[1-0] H2H
F06:15CD Alhaurino

4

0:2 Guadix CF

4

[0-2] H2H
F06:15CD Rincon

5

2:1 CD Huetor Vega

1

8

[0-0] H2H
Advertisements:
F06:30Lokomotiv BFK

3

0:4 Nurafshon[0-0] H2H
F06:30Hotira Namangan

2

0:0 Zaamin

2

[0-0] H2H
F06:30FK Yozyovon 1:4 FK G'ijduvon

1

[1-1] H2H
F06:30FC Asco

1

1:1 Sant Andreu[0-0] H2H
F06:30CD Parquesol CF (w) 3:1 DNS De Belen (w)

3

[0-0] H2H
F06:30Gijon FF (w)

3

1:1 CD Monte Women[1-1] H2H
F06:30Salgaocar Sports Clu

1

4:0 Corps of Signals

1

[0-0] H2H
F06:35Japan 3:0 Panama

1

[1-0] H2H
F06:55Kolos Belaya Glina

1

4:0 Druzhba 2 Maykop

1

2

[1-0] H2H
F07:00Norrkoping IFK U21

1

3:4 Brommapojkarna U21

1

[2-2] H2H
F07:00CD Santa Ursula

5

2:0 Union Viera

1

1

[1-0] H2H
F07:00Velez CF

3

1:0 Beauty Leila River t

6

[0-0] H2H
F07:00UD San Fernando

3

1:0 Marino

3

[1-0] H2H
F07:00Villa Santa Brigida

5

1:1 Atletico Union Guima

2

[0-1] H2H
F07:00AFC Harman

1

4:0 CS Iernut

2

[3-0] H2H
F07:00Cordoba U19

1

1:3 UCD Canada Atletico

2

[1-1] H2H
F07:00SD Casablanca Women

3

2:2 UD Sanse Women

1

5

[1-0] H2H
F07:00Korea Republic 2:1 Uruguay

3

[0-0] H2H
F07:30CSKA 1948 Sofia 1:1 Botev Vratsa[0-1] H2H
F07:30UD Tamaraceite

1

2:0 Panaderia Pulido

4

[0-0] H2H
Advertisements:
F07:30CLB TPHCM (W)

2

2:0 Than KSVN (w)

1

3

[1-0] H2H
F07:30Cambodia

3

2:2 Timor Leste

1

[1-2] H2H
F07:30Tajikistan

1

0:0 Palestine

1

[0-0] H2H
F07:50Chikhura Sachkhere

1

0:1 Merani Tbilisi

2

[0-0] H2H
F08:00Switzerland (w) U17 5:0 Kazakhstan (w) U17[3-0] H2H
F08:00Sheffield Wed U23 1:0 Crewe Alexandra U23[1-0] H2H
F08:00FC Sumy

1

0:6 Kolos Kovalyovka[0-3] H2H
F08:00Hacettepe SK

2

3:1 Eyupspor

3

[2-0] H2H
F08:00Leeds United U23

1

2:2 Burnley U23[1-0] H2H
F08:00Singapore

2

2:0 Mongolia

1

[0-0] H2H
F08:00Monori SE 0:2 Ujpesti[0-1] H2H
F08:00Maccabi Tzur ShalomU

1

1:3 Maccabi Ironi Kiryat

4

[0-1] H2H
F08:00ACS Dumbravita

3

2:1 Crisul Chisineu Cris

5

[0-0] H2H
F08:00FC Ariesu Turda

3

3:1 MSE Targu Mures

2

[2-1] H2H
F08:00Atletic Bradu

5

3:1 ACSO Filiasi

5

[0-1] H2H
F08:00Avantul Reghin

1

0:2 CS Minaur Baia Mare

2

[0-0] H2H
F08:00CS Sanatatea Cluj 3:1 ACS Unu Fotbal Club [0-1] H2H
F08:00CS Soimii Lipova

1

1

1:0 CS Municipal Lugoj

2

[1-0] H2H
F08:00CSM Flacara Moreni

4

1:4 CS Universitatea Cra

1

[1-1] H2H
F08:00Pascani

5

0:3 FC Botosani II

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F08:00CSM Ramnicu Sarat

1

4

2:0 ACS KSE Targu Secuie

1

[1-0] H2H
F08:00Gaz Metan Medias II

2

1:2 Cluj II

1

[0-1] H2H
F08:00Ghiroda SI Giarmata

1

3

3:1 Unirea Alba Iulia

4

[2-1] H2H
F08:00National Sebis

2

1:0 Millenium Giarmata

6

[0-0] H2H
F08:00Viitorul Domnesti

3

1:5 CS Sporting Rosiori

2

[0-1] H2H
F08:00FC Voluntari II 0:2 ACS Flacara Horezu

1

[0-0] H2H
F08:00Romania U19 2:1 Sweden U19[1-1] H2H
F08:00Bulgaria U19 1:0 Cyprus U19[0-0] H2H
F08:00Union Berlin 9:1 SV Babelsberg 03[5-0] H2H
F08:00FC Maritsa Plovdiv 2:0 Svilengrad 1921[0-0] H2H
F08:30Millwall U23

2

2:0 Watford U23

1

1

[0-0] H2H
F08:30Afjet Afyonspor

1

4:4 Eskisehirspor[0-3] H2H
F08:30Sliven U19 0:8 Cherno More U19[0-5] H2H
F09:00Queens Park Rangers

3

2:2 Ipswich U23

1

[1-1] H2H
F09:00Hapoel Acco

2

0:0 Hapoel Natzrat Illit

3

[0-0] H2H
F09:00Hapoel Bnei Lod 0:2 Hapoel Ramat Gan

5

[0-1] H2H
F09:00Hapoel Kfar Saba

2

2:2 Hapoel Iksal

3

[1-0] H2H
F09:00Maccabi Ahi Nazareth

3

0:1 Hapoel Rishon Lezion

2

[0-0] H2H
F09:00Al-Majd Damascus

1

0:0 Herafio Halab

3

[0-0] H2H
F09:00Al Nawair

2

3:1 Hutteen FC

2

[1-0] H2H
Advertisements:
F09:00Al Ittihad (SYR) 0:0 Al-Sahel(SYR)

3

[0-0] H2H
F09:00Al-Karamah

4

3:1 Al-Shorta Damascus

1

2

[0-0] H2H
F09:00Al-Wahda Damascus

2

0:0 Al Wathbah

4

[0-0] H2H
F09:00SV Horn 0:1 Rapid Wien[0-1] H2H
F09:00Rudes

1

2:1 Domzale[0-1] H2H
F09:00Asteras Tripolis 3:1 Panahaiki-2005

1

[1-1] H2H
F09:00Udinese

1

2:1 ASK Bravo Publikum[0-1] H2H
F09:00St.Polten 2:0 MTK Hungaria[0-0] H2H
F09:00LASK Linz

2

4:0 SKU Amstetten[2-0] H2H
F09:00FK Poprad U19

3

1:1 FK Senica U19

2

[0-0] H2H
F09:00Zlatibor Cajetina 2:0 FK Buducnost Dobanov

1

3

[1-0] H2H
F09:00Sri Lanka

2

1:4 Malaysia

1

[1-0] H2H
F09:00Ermis Aradippou 2:3 Omonia Nicosia FC[2-0] H2H
F09:00Ukhta Tyumen Futsal 2:6 MFK CPRF Futsal[2-2] H2H
F09:05Masfut

2

2:0 Al Taawon

1

[1-0] H2H
F09:30FC Astra Giurgiu 2:0 FC Dunav Ruse

2

[1-0] H2H
F09:30Onisilos Sotiras 0:5 Alki Oroklini[0-2] H2H
F09:30Karmiotissa Polemidi 0:5 AEL Limassol[0-1] H2H
F09:30AEL Larisa

3

1:3 Trikala

2

[0-0] H2H
F09:30TSV Hartberg 2:2 FC Magna Wiener Neus[1-0] H2H
Advertisements:
F09:30Bochenski Klub Sport 2:5 Wisla Krakow[1-1] H2H
F09:30Sepahan

1

0:0 Peykan

3

[0-0] H2H
F09:45SKF Sered 1:2 Budafoki MTE[0-1] H2H
F10:00Montenegro U21

1

3:0 Luxembourg U21

1

3

[2-0] H2H
F10:00Malaga

4

2:1 Albacete

1

[0-0] H2H
F10:00Reims 2:1 Valenciennes[0-1] H2H
F10:00Wolfsberger AC

1

1:1 Triglav Gorenjska

1

[1-1] H2H
F10:00Al Wihdat Amman

1

3

3:0 Shabab AlOrdon

1

4

[1-0] H2H
F10:00FC Blau Weiss Linz 0:2 Jahn Regensburg[0-2] H2H
F10:00Korona Kielce 1:0 GKS Katowice[0-0] H2H
F10:00Halmstads BK U19

3

4:3 Trelleborg U19

1

[2-1] H2H
F10:00Avance Ezcabarte

1

2

1:2 Beti Kozkor KE

3

[0-1] H2H
F10:00CE Lajeadense

2

1:1 Nova Prata RS

3

[0-0] H2H
F10:00CD Roces U19 2:0 Covadonga U19

3

[1-0] H2H
F10:00Lugano 1:1 ACD Virtus Entella[1-1] H2H
F10:00Bayern Munchen (Yout

1

1:2 Viktoria Plzen U23

3

[0-1] H2H
F10:30Cameroon

2

1:0 Malawi[0-0] H2H
F10:30Sturm Graz 3:0 NK Publikum Celje

1

[1-0] H2H
F10:30CD Subiza

1

0:0 CD Cantolagua

2

[0-0] H2H
F10:30U.M. Escobedo 2:1 Velarde[1-1] H2H
F10:30Espanyol U19

5

1:2 Mallorca U19

5

[0-2] H2H
F10:30United Arab Emirates

1

0:0 EgyptU23

2

[0-0] H2H
F10:30Reus Deportiu U19

2

1:0 Manacor U19

2

[1-0] H2H
F11:00Gabon 3:0 South Sudan[1-0] H2H
F11:00Angola 4:1 Mauritania

1

[2-1] H2H
F11:00AEK Athens

4

2:1 Lamia

2

[0-0] H2H
F11:00Malta U21

3

2:1 Hungary U21

4

[1-0] H2H
F11:00Opava

2

1:0 Vysocina jihlava

5

[0-0] H2H
F11:00Torpedo Vladimir

1

0:2 FK Leningradets

1

[0-1] H2H
F11:00Muscat

1

2:0 Al Shabab(OMA)[0-0] H2H
F11:00Radnicki Nis

1

1:0 Radnik Surdulica

1

2

[1-0] H2H
F11:00CD Mosconia

3

0:0 L Entregu CF

1

[0-0] H2H
F11:00Club Deportivo Trope

1

1:2 AD Siete Villas

5

[0-1] H2H
F11:00Villarreal C

2

4:2 Acero

5

[2-0] H2H
F11:00Macara Reserves

2

7:1 Delfin SC Reserves

2

[2-1] H2H
F11:00Seneca CF U19

2

1:1 UD Tomares U19

3

[0-0] H2H
F11:00Czech Republic U19

1

6:0 Montenegro U19

4

[3-0] H2H
F11:30Finland U21

3

1:2 Georgia U21

4

[1-0] H2H
F11:30FC Murom

1

1:0 Luki Energiya[1-0] H2H
F11:30Germany U20

5

1:1 Holland U20

4

[1-1] H2H
F11:30Al Oruba (UAE)

4

1:4 Hatta

5

[0-2] H2H
F11:30Laracha

2

1:0 UD Somozas

4

[0-0] H2H
F11:30Qatar

1

4:3 Ecuador

2

4

[2-0] H2H
F11:30UD Los Barrios 0:0 Xerez Deportivo[0-0] H2H
F11:59Slovenia U21

4

1:1 Bulgaria U21

3

[0-0] H2H
F11:59Togo

1

1:1 Gambia

3

[0-1] H2H
F11:59Croatia U21

4

2:0 Greece U21

1

5

[1-0] H2H
F11:59Denmark U21

1

1:1 Poland U21[1-1] H2H
F11:59Faroe Islands U21

2

2:2 Lithuania U21

4

[1-1] H2H
F11:59Ukraine U21

2

3:1 Scotland U21[1-1] H2H
F11:59Russia U21

3

5:1 FYR Macedonia U21

2

[3-0] H2H
F11:59Serbia U21

3

0:0 Austria U21

3

[0-0] H2H
F11:59Romania U21

1

2:0 Wales U21

2

[0-0] H2H
F11:59Viktoria Zizkov

2

0:1 Dukla Prague

2

[0-0] H2H
F11:59Extremadura

7

2:1 Cadiz

7

[0-1] H2H
F11:59Sokol Dolna Zdana 1:0 MSK Zilina B

1

[0-0] H2H
F11:59F.C.Barcelona Futsal 1:2 Peniscola Futsal[0-1] H2H
F11:59Teshrin SC 1:0 Jableh SC[0-0] H2H
F11:59Neuchatel Xamax 1:3 Strasbourg[0-0] H2H
F11:59Krsko Posavlje

1

1:0 Inter Zapresic

2

[0-0] H2H
F11:59Habitpharm Javor 4:1 FK Bezanija[2-0] H2H
F11:59Belenenses U23

1

2:0 Coimbra EC U23

4

[0-0] H2H
F11:59CD Barco

1

3:0 CF Alondras

2

[1-0] H2H
F11:59Deportivo Ourense

4

4:0 UD Paiosaco

3

[2-0] H2H
F11:59Toledo

1

1

2:3 Albacete B

7

[1-1] H2H
F11:59SD Beasain

2

1:0 Santurtzi CD

3

[1-0] H2H
F11:59SV Donau

3

1:2 Favoritner AC

4

[0-2] H2H
F11:59Deportivo Cuenca Res

2

1:0 Tecnico Universitari

2

[1-0] H2H
F11:59Atletico Cali FC U20

2

4:0 Club River Soccer U2

1

[2-0] H2H
F11:59Boyaca Chico U20

1

2:1 Maracaneiros U20

2

[1-1] H2H
F11:59Morocco U23

2

0:0 Algeria U23

2

[0-0] H2H
F11:59Saudi Arabia U23

2

2:0 Bahrain U23

2

[1-0] H2H
F12:30Guinea 2:0 Rwanda[1-0] H2H
F12:30Latvia U21

3

0:3 Netherlands U21

1

[0-0] H2H
F12:30Boldklubben AF 1893

1

1:2 Skovlunde IF (w)

1

[0-1] H2H
F12:30Caja Segovia Indoor 2:4 Levante Futsal[2-1] H2H
F12:30SD Gernika

2

1:1 SD Amorebieta

2

[0-0] H2H
F12:30VfL Osnabruck 1:2 Werder Bremen[0-1] H2H
F12:30FC Eddersheim 0:4 FSV Mainz 05[0-4] H2H
F12:30Wallern

1

5:2 Donau Linz

1

[0-1] H2H
F12:30Herlev

1

1:1 GVI

1

[1-0] H2H
F12:45Traiskirchen 1:2 ASV Bruck

1

[0-2] H2H
F12:45Neusiedl

1

4

1:2 ASK Ebreichsdorf

1

4

[0-1] H2H
F12:45Trenkwalder Admira (

2

2:3 Parndorf

2

[2-1] H2H
F12:45SC Kalsdorf

3

2:1 VST Volkermarkt

3

[0-1] H2H
F12:45SC Gleisdorf

1

4:0 FC Wels

2

[0-0] H2H
F12:45Deutschlandsberger S

5

4:4 Vocklamarkt

1

[1-4] H2H
F12:45FC Buch 4:0 FC Kufstein (A)[3-0] H2H
F12:45Wiener SC 0:6 Borussia Monchenglad[0-3] H2H
F12:45SV Schwechat

2

0:3 Karabakh Vienna

1

[0-1] H2H
F12:45SAK Klagenfurt 5:2 OTSU Hallein

3

[1-2] H2H
F12:45SV Lebring

2

3:2 FC Bad Radkersburg

2

[1-1] H2H
F12:55USC Eugendorf

4

0:3 SV Austria Salzburg

2

[0-0] H2H
F13:00Cote D Ivoire

2

4:0 Central African Repu

1

[1-0] H2H
F13:00Egypt 4:1 Swaziland

1

[4-0] H2H
F13:00Cape Verde

1

3:0 Tanzania

1

[2-0] H2H
F13:00Bodens BK 6:0 Gallivare Malmberget[4-0] H2H
F13:00Solares

2

0:0 Atletico Albericia

2

[0-0] H2H
F13:00FC 08 Hombrug

2

0:2 TSV Steinbach[0-1] H2H
F13:00SV Drochtersen/Assel 2:1 VFB Lubeck[1-1] H2H
F13:00SC Verl

1

1:1 Alemannia Aachen

1

4

[0-0] H2H
F13:00Skive IK 3:0 Tarup Paarup IF[3-0] H2H
F13:00JD Somorrostro

3

1:1 SD Balmaseda FC

3

[0-1] H2H
F13:00Villarrubia CF

3

0:0 Manchego Ciudad

4

[0-0] H2H
F13:00Universidad Catolica

1

1

2:2 LDU Quito Reserves

2

[1-1] H2H
F13:00SV Seligenporten

3

4

2:1 DJK Gebenbach

1

3

[2-1] H2H
F13:00SC Concordia Hamburg 2:4 Tus Dassendorf

1

[2-3] H2H
F13:00Tinex Sencur

1

2:1 NK Komenda

5

[1-0] H2H
F13:00France U18 1:0 Scotland U18[0-0] H2H
F13:00SG Sonnenhof Grossas

1

1:5 Dynamo Dresden[1-3] H2H
F13:05TUS Bad Gleichenberg

2

4:4 WSC Hertha Wels

3

[2-2] H2H
F13:30RKSV Achilles 29 (w)

1

1:9 ADO Den Haag (w)

1

[1-3] H2H
F13:30Excelsior Barendrech

2

2:3 Zwolle (w)

1

[2-2] H2H
F13:30SC Heerenveen (w)

1

1:1 Ajax Amsterdam (w)[1-0] H2H
F13:30VV Alkmaar (w) 0:5 FC Twente Enschede ([0-2] H2H
F13:30Standard Liege (w) 8:0 KSK Heist (w)

1

1

[4-0] H2H
F13:30Rot-Weiss Ahlen

3

2:2 SV Westfalia Rhynern

1

2

[0-1] H2H
F13:30SV Frankonia Wernsdo

5

1:1 Ludwigsfelder FC

2

[1-1] H2H
F14:00Germany U21

1

2:1 Norway U21

4

[2-0] H2H
F14:00Volendam

2

2:2 Almere City FC

2

[0-0] H2H
F14:00RKC Waalwijk

1

3

0:0 FC Oss

2

[0-0] H2H
F14:00Helmond Sport

2

3

1:2 SC Telstar

1

[0-0] H2H
F14:00AZ Alkmaar (Youth)

1

2:2 FC Utrecht (Youth)

4

[1-0] H2H
F14:00NEC Nijmegen

3

0:1 FC Eindhoven

3

[0-1] H2H
F14:00Den Bosch

4

1:0 Dordrecht

2

[1-0] H2H
F14:00Libourne Saint Seuri

2

1:0 Stade Bordelais

1

4

[0-0] H2H
F14:00Saudi Arabia

1

1

0:2 Brazil[0-1] H2H
F14:00CD San Roque de Lepe

4

4:3 Coria CF

2

6

[1-1] H2H
F14:00Sao Jose PA

1

2

1:0 EC Pelotas(RS)

4

[0-0] H2H
F14:00Adams Sam Beek

4

2:1 SC Paderborn 07 II

2

[1-0] H2H
F14:00Botafogo-SP (Youth)

2

2:1 Guarani SP (Youth)

4

[1-0] H2H
F14:00Corinthians Paulista

1

4:1 XV de Piracicaba (Yo

2

[1-0] H2H
F14:00Desportivo Brasil Y

3

2:0 Sao Caetano (Youth)

2

[1-0] H2H
F14:00Gremio Novorizontin

2

1:2 Portuguesa Desportos

1

[0-2] H2H
F14:00Ituano (Youth)

2

2:2 Red Bull Brasil SP

2

[1-1] H2H
F14:00Palmeiras (Youth)

4

6:0 Matonense SP Youth

2

[4-0] H2H
F14:00Ponte Preta (Youth)

3

0:2 Santo Andre (Youth)

1

[0-0] H2H
F14:00Sao Paulo U20

1

1:2 Agua Santa SP Youth

3

[0-2] H2H
F14:30Slovakia U21

2

2:0 Estonia U21

4

[1-0] H2H
F14:30Port Talbot

2

1:2 Afan Lido

2

[0-2] H2H
F14:30Holywell

2

2:3 Rhyl FC

2

[1-1] H2H
F14:30Xota Navarra Futsal 4:0 Palma Futsal[1-0] H2H
F14:30Liffeys Pearse

5

2:2 Cherry Orchard

5

[0-1] H2H
F14:30Imperial FC Women

1

5

1:4 Toledo EC Women

1

[0-1] H2H
F14:30Phil diae Bolley 5:2 Kiwi Tara indoor foo

2

[3-1] H2H
F14:35Arbroath

2

1:4 Edinburgh City

3

[1-1] H2H
F14:45Cork City 3:0 Limerick FC

2

[1-0] H2H
F14:45St. Patricks Athleti

2

0:1 Shamrock Rovers[0-0] H2H
F14:45Waterford United

1

1:2 Dundalk

1

[0-0] H2H
F14:45Belgium 2:1 Switzerland[0-0] H2H
F14:45Croatia

3

0:0 England

3

[0-0] H2H
F14:45Austria 1:0 Northern Ireland

2

[0-0] H2H
F14:45Estonia

2

0:1 Finland

3

[0-0] H2H
F14:45Greece

3

1:0 Hungary

5

[0-0] H2H
F14:45Moldova 2:0 San Marino

3

[1-0] H2H
F14:45Belarus

2

1:0 Luxembourg

3

[1-0] H2H
F14:45Aberystwyth Town

3

0:0 Caernarfon

1

1

[0-0] H2H
F14:45Bala Town

2

3:2 Newtown AFC

1

3

[1-0] H2H
F14:45Llanelli

1

2

0:2 UWIC Inter Cardiff

2

[0-0] H2H
F14:45Tranmere Rovers 1:0 Macclesfield Town

1

[0-0] H2H
F14:45Drogheda United 1:1 Finn Harps[1-0] H2H
F14:45Risca Utd 3:3 Aberdare Town

1

[1-1] H2H
F14:45Carrigaline United

2

4:1 Blarney United

1

[2-1] H2H
F14:45Bangor Celtic

1

2

1:2 St Patricks CY

1

3

[1-1] H2H
F14:45Basque

1

4:2 Venezuela

1

[1-1] H2H
F14:45France U21 1:0 Turkey U21

1

[0-0] H2H
F14:45Pessah Lo Fano 9:4 Catania Futsal[4-4] H2H
F14:45Real Rieti Futsal 7:1 Latina C5 Futsal[5-1] H2H
F15:00Mali 0:0 Burundi

2

[0-0] H2H
F15:00Deportivo La Coruna

1

4:0 Elche

2

[1-0] H2H
F15:45Algeria 2:0 Benin

1

[1-0] H2H
F16:00US Virgin Islands 0:5 Curacao[0-2] H2H
F16:00AD Anaza Women

2

1:2 CD San Lorenzo Const[1-1] H2H
F16:00University of Centra

2

0:0 University of Connec[0-0] H2H
F17:00Patriotas FC

2

0:1 Aguilas Doradas

3

[0-1] H2H
F17:00Sportivo Luqueno

3

1:1 3 De Febrero

4

[1-0] H2H
F17:00Ciervos FC

1

2:1 CD Nuevo Chimalhuaca

1

[1-1] H2H
F17:00Necaxa II

1

1:0 UA de Chihuahua

1

2

[0-0] H2H
F17:00Cruz Azul Women

2

0:3 Toluca Women

2

[0-2] H2H
F17:00Queretaro Women 0:1 Atlas Women[0-0] H2H
F17:00Wake Forest (w) 0:2 Louisville (w)[0-1] H2H
F18:00Ferroviaria SP

2

0:1 Olimpia SP

4

[0-0] H2H
F18:00Bahamas 0:6 Antigua Barbuda[0-4] H2H
F18:15Juventude

3

3:5 Goias

4

[2-0] H2H
F18:30Bermuda 12:0 Sint Maarten[7-0] H2H
F19:00Barnechea

3

0:1 Audax Italiano

1

[0-0] H2H
F19:00Ocelotes de la UNACH

1

0:0 CD Cuautla

1

[0-0] H2H
F19:15Independiente Luque

1

1:0 Guarani CA

2

[0-0] H2H
F19:30Atletico Clube Goian

4

1:2 Sampaio Correa

1

[0-1] H2H
F20:00Dominican Republic 3:0 Cayman Islands[2-0] H2H
F20:00Grenada 0:2 Cuba[0-1] H2H
F20:00Bradenton Academics 1:3 Inocentes FC

1

[0-1] H2H
F20:30CSA-AL

3

1:2 Ponte Preta

2

[0-2] H2H
F20:30Peru 3:0 Chile[0-0] H2H
F20:30Capital FF (w) 2:1 WaiBOP FF Women[0-1] H2H
F20:45Millonarios

4

1:1 Deportiva Once Calda

6

[1-1] H2H
F21:00Macara

1

1:1 Delfin SC

1

[0-0] H2H
F21:00Auckland City U20 5:1 Waitakere United U20[3-0] H2H
F21:00Eastern Suburbs U20 4:1 Southern United U20

2

[1-0] H2H
F22:00Petapa

3

1:3 Siquinala FC

3

[0-3] H2H
F22:00Fugador sumida Futsa 1:0 Agleymina Hamamatsu [0-0] H2H
F22:00Murcielagos

3

0:1 Chivas Guadalajara I

2

[0-0] H2H
F22:00San Francisco FC

1

2:2 Sporting San Migueli

2

[1-2] H2H
F23:00Osaka FC 1:1 Verspah Oita[0-1] H2H
F23:50Los Angeles FC

2

4:2 Houston Dynamo

2

[1-1] H2H
S02:00Bethlehem VT FC 0:0 Aizawal FC H2H
S09:00Al-Jaish Damascus 0:0 Al-Taleiah H2H
S09:00Nefte Jo Gansike Fut 0:0 Dynamo Samarra Futsa H2H
S09:00Civil Aviation Autho 0:0 PIA FC H2H
S10:00Enugu Rangers Intern 0:0 Nasarawa United H2H
S10:00Katsina United 0:0 Kano Pillars H2H
S10:30CS Sfaxien 0:0 AS Gabes H2H
S11:59Deportes Quindio U20 0:0 CA Quindianos U20 H2H
S15:15Nautico FC Santinho 0:0 River FC Rio Vermelh H2H
S16:00Deportes Tolima U20 0:0 Deportivo Cali U20 H2H
S18:00Vila Nova : Criciuma H2H
S18:00Brasil de Pelotas : Guarani SP H2H
S18:00Figueirense : SC Paysandu Para H2H
S19:00Wellington Phoenix F 0:0 Hawkes Bay United U2 H2H
S20:00Hamilton Wanderers U 0:0 Team Wellington U20 H2H
S20:00Texas Women 0:0 Oklahoma (w) H2H
Advertisements: