UEFA EURO, Qualification
Europe
UEFA Champions League
Europe
UEFA Europa League
Europe
Premier League
England
LaLiga
Spain
Bundesliga
Germany
Ligue 1
France
Serie A
Italy
Eredivisie
Netherlands
UEFA Nations League
Europe
UEFA Europa Conference League
Europe
Euro 2024
Europe
Copa America
South America
- All countries
- Afghanistan
- Albania
- Algeria 0 / 8
- Andorra
- Angola
- Argentina 0 / 34
- Armenia 0 / 2
- Aruba
- Australia
- Austria
- Azerbaijan 0 / 3
- Bahrain 0 / 3
- Bangladesh
- Belarus
- Belgium 0 / 1
Show more
Today games
FT
15:00
Roma
Milan
2
1
FT
15:00
Atalanta
Liverpool
0
1
FT
15:00
West Ham United
Bayer 04
1
1
FT (P)
15:00
Olympique de Marseille
SL Benfica
1
0
FT
15:00
P.A.O.K.
Brugge
0
2
FT (P)
15:00
Fenerbahce
Olympiacos Piraeus
1
0
FT (P)
12:45
Lille OSC
Aston Villa
2
1
FT (ET)
12:45
Fiorentina
Viktoria Plzen
2
0
FT
12:00
JS Kabylie U21
MC Oran
3
1
FT
11:00
NC Magra U21
MC Alger U21
0
2
FT
11:00
US Khenchela
Constantine U21
2
1
FT
11:00
CR Belouizdad U21
US Biskra
2
0
FT
11:00
US Oued Souf
Aso Chlef
1
3
FT
11:00
AC Paradou
MC El Bayadh
1
1
FT
10:00
Usm Alger
ES Ben Aknoun
3
3
FT
09:00
ES Setif
JS Saoura U21
0
0
FT (P)
15:00
Deportivo Maipu
Juventud Unida Universitario
1
1
FT
14:00
Instituto Atletico Central Cordoba II
San Lorenzo II
1
1
FT
14:00
Argentinos Juniors II
River Plate II
0
1
FT
14:00
Sarmiento II
Newell's Old Boys II
1
2
FT
14:00
Estudiantes II
Ca Talleres de Cordoba II
3
2
FT
14:00
Club Atletico Tigre II
CA Lanus II
3
2
FT
14:00
Union de Santa Fe II
Central Cordoba de Santiago del Estero II
1
1
FT
14:30
Asociacion Deportiva Berazategui II
Club Atletico Ituzaingo II
1
2
FT
14:30
Justo Jose de Urquiza II
Club El Porvenir II
2
1
FT
13:30
Canuelas II
Argentino de Merlo II
2
0
FT
13:30
Defensores Unidos II
Deportivo Camioneros II
1
1
FT
13:00
Victoriano Arenas II
Club Lujan II
0
3
FT
13:00
CA Los Andes II
Deportivo Liniers II
0
0
FT
13:00
CSD Yupanqui II
Central Ballester II
1
2
FT
13:00
Temperley II
CA San Telmo II
3
1
FT
12:20
Club Atletico Banfield II
Deportivo Espanol II
2
5
FT
12:05
CA Fenix Pilar II
Deportivo Armenio II
3
1
FT
12:00
Nueva Chicago II
Club Social y Deportivo Tristan Suarez II
2
1
FT
12:00
Leandro N. Alem II
Deportivo Paraguayo II
0
2
FT
11:00
General Lamadrid II
Puerto Nuevo II
0
5
FT
11:00
Ferrocarril Midland II
Club Comunicaciones II
0
2
FT
10:15
Villa Dalmine II
Argentino Quilmes II
1
2
FT
10:00
CA San Miguel II
Quilmes II
1
4
FT
10:00
Sacachispas II
CSyD Flandria II
0
0
FT
09:05
Chacarita Juniors II
Club Almirante Brown II
2
2
FT
09:05
Defensores de Belgrano II
Club Atletico Estudiantes II
1
0
FT
09:00
Club Almagro II
Deportivo Moron II
4
0
FT
08:40
San Martin de Burzaco II
UAI Urquiza II
0
6
FT
08:30
Ferro Carril Oeste II
Club Atletico Atlanta II
0
1
Post.
16:00
Banfield (Women)
Excursionistas (Women)
FT
11:00
Shirak
Van
0
0
FT
09:00
Alashkert FC
FC West Armenia
1
2
FT
11:30
Jordan U23
Qatar U23
1
2
FT
09:00
Indonesia U23
Australia U23
1
0
FT
08:00
FK Karvan Yevlakh
Qaradag
0
1
FT
07:30
Difai Agsu
Imisli FK
2
2
FT
07:00
Zaqatala
Araz Saatli
2
0
FT
12:00
Busaiteen Club
Al Ahli SC Manama
0
2
FT
12:00
Manama Club
Al Khalidiya
0
4
FT
12:00
Al Najma Manama
Sitra Club
2
2
FT
14:00
RFC Liege
Lommel SK U21
2
0
FT
20:00
Club Aurora
Independiente Petrolero
0
0
FT
19:00
Bolivar
San Antonio Bulo Bulo
1
1
FT
19:00
Independente AP
Oratorio RC AP
2
2
FT
20:30
Botafogo de Futebol e Regatas
Atletico Clube Goianiense
1
0
FT
15:00
Paysandu (Women)
Esmac PA (Women)
2
0
FT
18:30
EC Humaita AC
AD Vasco da Gama
1
1
FT
14:30
Sao Francisco-AC
RBFC
0
1
FT
18:00
Fortaleza Esporte Clube U20
Atletico Clube Goianiense U20
2
1
FT
16:00
Atletico Mineiro MG U20
Cuiaba U20
3
3
FT
14:15
Gremio RS U20
America FC MG U20
2
1
FT
14:00
Esporte Clube Bahia U20
Cruzeiro Esporte Clube U20
1
0
FT
07:00
National Sofia U19
Belasitsa Petrich U19
3
0
FT
12:00
Salitas
Rail Club du Kadiogo
2
1
FT
10:00
Victoria United Limbe
Stade Renard Melong
2
2
FT
10:00
Young Sports
Colombe du Dja et Lobo
0
0
FT
08:00
Canon
Gazelle FA de Garoua
1
0
FT
08:00
Coton Sport de Garoua
Dynamo de Douala
0
0
RO
Vancouver FC
HFX Wanderers
FT
03:00
Zhejiang U21
Heilongjiang Ice City U21
6
2
65'
America de Cali
Deportivo Pasto
0
0
FT
19:10
Patriotas
Independiente Medellin
2
3
FT
17:00
La Equidad
Fortaleza Zipaquira
0
0
45 + 3'
Herediano
Cartagines
0
1
FT
12:00
SonderjyskE
Vendsyssel
0
0
FT
13:00
Esbjerg fB
Middelfart G&BK
5
2
FT
20:00
Barcelona Sporting Club
Club Deportivo El Nacional
1
0
FT
17:30
Independiente del Valle
Mushuc Runa
2
1
FT
15:00
Imbabura
Universidad Catolica del Ecuador
2
2
FT
09:35
Kahrbaa Alasmalia
Ittihad El-Shorta
1
0
FT
09:30
Al Sharkeyah
El Entag El Harby
4
2
FT
13:00
Ismaily
ZED
1
2
FT
13:00
Modern Future
Farko
2
0
FT
10:00
Ceramica Cleopatra
Al Ittihad Al Sakndary
1
1
FT
14:45
Badshot Lea
Leatherhead
2
3
FT
14:45
Binfield
Northwood
6
3
FT
14:45
Hanworth Villa
Ashford Town
0
0
FT
14:45
Liversedge
Carlton Town
2
1
FT
14:45
Kidsgrove Athletic
Widnes
0
0
FT
14:45
Anstey Nomads
Corby Town
0
0
FT
14:45
Potters Bar Town
Canvey Island
1
2
FT
14:45
Halifax Town
Oldham Athletic
2
2
FT
14:45
Truro City
Weymouth
0
0
FT
14:45
Taunton Town
Weston-super-Mare
0
1
FT
14:45
Tiverton Town
Winchester City
2
0
FT
14:45
Hanwell Town
Plymouth Parkway
4
0
FT
08:00
Fleetwood Town U21
Millwall U21
2
3
FT
11:00
Legion Tallinna
JK Narva Trans
3
1
FT
12:00
Bahir Dar Kenema
Hadiya Hossana
0
0
FT
09:00
Welkite Ketema FC
Ethiopian Insurance
0
3
FT
14:00
Hoyvik
HB Torshavn II
1
1
FT
13:15
HooGee EsPa U20
MaPs U20
1
4
FT
13:20
PPJ II
VJS Vantaa II
1
2
FT
13:15
Gnistan
MPS
1
2
FT
13:15
Hoo Gee
Ekenas II
0
2
FT
13:15
NOPS
Pallo-Iirot
1
3
FT
12:30
Brikama United
Real de Banjul
3
2
FT
12:30
Banjul United
Falcons
0
0
FT
12:30
Gambia Ports Authority
Gambian Dutch Lions
0
0
FT
11:15
Orbi
Varketili
1
0
FT
08:00
Guria Lanchkhuti
Gardabani
0
3
FT
08:00
Locomotive Tbilisi II
Betlemi Keda
3
2
FT
08:00
Bakhmaro Chokhatauri
Zestafoni
2
0
FT
08:00
Meshakhte Tkibuli
Machakhela Khelvachauri
4
0
FT
08:00
Iberia 1999 II
Merani Tbilisi
1
1
Post.
20:00
Club Deportivo Olimpia
Motagua
Post.
16:00
Real Sociedad Tocoa
C.D.S. Vida
FT
16:00
Haukar U19
Stjarnan-KFG II U19
6
3
FT
14:05
Leiknir KB U19
Breidablik Augnablik II U19
5
1
FT
06:00
Jaguar New Delhi
Delhi Tigers
0
3
FT
03:00
Delhi FC
Garhwal Diamond
1
1
FT
09:00
KIA Academy
Foolad Hormozgan
2
2
FT
11:30
Sanat Naft Abadan
Persepolis
0
3
FT
10:15
Gol Gohar
Esteghlal Khuzestan
2
2
FT
09:00
Paykan
Havadar SC
2
2
FT
11:00
Al Zawra'a
Naft Al-Basra
0
0
FT
14:45
Rockmount
UCC United
2
0
FT
07:45
Sektzia Nes Tziona U19
Beitar Jerusalem U19
1
6
FT
13:30
Hapoel Mahane Yehuda
Beitar Ramat Gan
1
3
FT
12:00
MS Bnei Jaffa Ortodoxim
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
1
3
FT
13:30
ASA Tel Aviv (Women)
Kiryat Gat (Women)
1
2
FT
13:30
Hapoel Ra'anana (Women)
Maccabi Kishronot Hadera (Women)
2
2
FT
11:30
Hapoel Petah Tikva (Women)
Hapoel Katamon Jerusalem (Women)
2
1
FT
11:30
Bnot Netanya (Women)
Hapoel Nir Ramat Hasharon (Women)
1
0
FT
12:00
ASEC Mimosas
Bouake
0
0
FT
06:00
JEF United Ichihara Chiba (Women)
Cerezo Osaka (Women)
0
2
FT
06:00
Nagano Parceiro (Women)
MyNavi Sendai (Women)
2
2
FT
06:00
Sanfrecce Hiroshima (Women)
INAC Kobe Leonessa (Women)
2
0
FT
05:00
Omiya Ardija (Women)
Urawa Red Diamonds (Women)
0
4
FT
05:00
AS Elfen Saitama (Women)
Albirex Niigata (Women)
1
2
FT
04:00
NTV Beleza (Women)
Nojima Stella (Women)
3
1
FT
07:00
Kaisar Kyzylorda Reserve
Ekibastuzets
0
0
FT
07:00
Aktobe Reserve
Kyran
0
2
FT
05:00
Altay Vko
FK Arys
0
1
FT
05:00
Okzhetpes
Khan Tengri FC
0
0
FT
12:30
Jelgava
Valmiera FK
0
3
FT
10:30
Grobina
Liepaja
3
2
FT
14:45
Armee
Amitie 2020
0
3
FT
12:00
Etoile Nouakchott
Moulaye M'Bareck
2
1
23:00
CF Monterrey (Women)
Deportivo Toluca FC (Women)
FT
18:05
Tigres de Alica
Coras II
2
0
FT
07:15
Tuv Buganuud
Ulaanbaatar
1
2
FT
16:00
Walter Ferretti U20
Real Esteli U20
0
3
FT
12:00
Managua U20
UNAN Managua U20
4
0
RO
Managua
UNAN Managua
FT
19:00
Deportivo Walter Ferretti
Real Esteli
1
1
FT
14:15
Ready U19
Lyn Fotball U19
1
2
FT
14:15
Grorud U19
Skeid U19
2
2
FT
14:00
Valerenga U19
Lillehammer U19
2
1
FT
12:00
Strindheim U19
Rosenborg BK U19
2
2
FT
12:10
Al Rustaq
Ibri Club
2
1
FT
09:55
Al Nasr S.C.
Oman
0
3
FT
09:50
Bahla Club
Sur Club
0
0
FT
09:45
Al Seeb
Al Wehda
2
0
FT
19:00
Academia Costa del Este
Udelas
1
3
91'
CIEX Academy (Women)
Union Cocle (Women)
4
0
FT
19:00
Deportivo Chiriqui (Women)
Santa Fe Canazas (Women)
0
5
FT
20:30
Libertad Limpeno (Women)
Tacuary Asuncion (Women)
7
0
FT
18:15
General Bernardino Caballero (Women)
National Humaita (Women)
3
1
89'
Alianza Lima
Sport Boys
3
0
FT
06:00
Sejong Sportstoto (Women)
Changnyeong (Women)
4
0
FT
06:00
Suwon Fasilitis (Women)
Hyundai Steel Red Angels (Women)
1
1
FT
06:00
Seoul (Women)
Hwacheon KSPO (Women)
1
1
FT
06:00
Gyeongju (Women)
Busan Sangmu (Women)
2
2
FT
13:30
Otelul Galati
Universitatea Cluj
2
1
FT
04:30
SGU Saratov
SRSTU-NPU Novocherkassk
1
1
FT
02:00
ASU Astrakhan
TGU Tambov
0
3
FT
14:00
Al Fateh
Al Raed
3
1
FT
14:00
Al Shabab Riyadh
Abha
5
0
FT
11:00
Al Taawoun
Al Khaleej Saihat
1
1
FT
14:45
Civil Service Strollers
East Kilbride
2
1
FT
13:45
Academie Generation Foot
SONACOS
10
9
FT
10:00
Sloga Radnicki (Women)
Lavice-Dubocica (Women)
9
0
FT
10:00
Foresters
Red Star Defence Force
4
0
FT
10:00
Domzale
Koper
1
0
FT
19:30
Venezuela U20 (Women)
Brazil U20 (Women)
1
2
FT
17:00
Colombia U20 (Women)
Bolivia U20 (Women)
3
0
FT
09:00
Ihefu
Singida Fountain Gate FC
1
1
FT
08:00
Bangkok United
Lamphun Warrior
2
2
FT
11:30
AC Barracuda
Kakadl
2
1
FT
12:00
Kampala Capital City Authority
Mbarara City
4
0
FT
09:00
Maroons
Busoga United
3
0
FT
08:30
Zorya Luhansk
Shakhtar Donetsk
1
3
FT
07:00
Dynamo Kyiv (Women)
EMS-Podolye (Women)
5
0
FT
06:10
Vorskla Poltava (Women)
Kolos Kovalivka (Women)
6
0
FT
06:05
Kryvbas (Women)
Metallist 1925 (Women)
2
2
FT
06:05
Dnipro-1 (Women)
Veres Rivne (Women)
4
0
FT
10:00
Shabab Al-Ahli Dubai U21
Al Nasr Dubai U21
4
2
FT
10:00
Al Sharjah U21
Baniyas U21
0
0
FT
14:30
Centro Atletico Fenix II
Racing Club de Montevideo II
0
2
FT
14:30
Danubio II
Deportivo Maldonado II
0
0
FT
07:10
Namangan futbol akademiyasi
Sementchi
0
1
FT
03:15
Pakhtakor Tashkent (Women)
Lokomotiv Tashkent (Women)
0
3
FT
18:00
Estudiantes de Merida
Rayo Zuliano
2
1
FT
04:30
Hung Vuong An Giang
Van Hien University
0
1
FT
04:00
Lam Dong
Tien Giang
3
0
FT
04:00
Dinh Huong Phunhuan
Vinh Long
3
1
FT
09:00
Red Arrows
ZESCO United
2
0
FT
09:00
Mufulira Wanderers
Green Eagles
0
1
Top bookmakers
1 Site
Bovada
750 USD
Site
2
Site
Busr
2500 USD
Site
3
Site
MyBookie
1000 USD
Site
4
Site
Xbet
500 USD
Site