19:48 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
English Premier League
F14:45Wolves

2

3:1 Arsenal

3

[0-0] H2H
F15:00Manchester United

2

0:2 Manchester City

2

[0-0] H2H
Spanish La Liga
F13:30Atletico Madrid

3

3:2 Valencia

3

[0-0] H2H
F14:30Leganes

1

0:1 Athletic Bilbao

2

[0-0] H2H
F14:30RCD Espanyol

2

1:1 Celta Vigo

1

[0-0] H2H
F15:30Levante

2

4:0 Real Betis

3

[0-0] H2H
Germany Cup
F14:45Werder Bremen

2

2:3 Bayern Munchen

3

[0-0] H2H
Coppa Italia
F14:45AC Milan

2

0:1 Lazio

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F07:35Lokeren

1

0:3 Mechelen

1

[0-0] H2H
F14:15Esmac PA Women

1

0:0 Ceara Women

2

[0-0] H2H
F16:00Sociedad Deportivo Q

1

4:0 Pottu Via Ho

2

[0-0] H2H
Advertisements:
S09:00Pozarevac (w) 0:0 ZFK Masinac (w) H2H
S14:00Nova Prata RS U20 0:0 SERC Brasil U20 H2H
International Friendly
F08:00UAE Women U19 1:2 Kyrgyzstan (w)U19

1

[1-2] H2H
Swedish Allsvenskan
F13:00Elfsborg

2

4:2 Orebro

2

[0-0] H2H
F13:00Malmo FF

2

4:1 Hammarby

2

[0-0] H2H
F13:00Falkenberg 0:0 IK Sirius FK[0-0] H2H
F13:00AIK Solna

3

1:0 Hacken

2

[0-0] H2H
F13:00AFC Eskilstuna

1

0:1 Ostersunds FK

2

[0-0] H2H
Russian National Football League
F05:00Luch Energiya

2

0:1 FK Sochi

2

[0-0] H2H
F05:00SKA Khabarovsk

1

0:1 Khimki

2

[0-1] H2H
F08:00Sibir Novosibirsk

2

1:0 Tom Tomsk

4

[1-0] H2H
F08:00Tyumen

2

1:2 Spartak Moscow II

1

[1-2] H2H
F09:00FK Krasnodar II

2

0:0 Rotor Volgograd

2

[0-0] H2H
F11:00Mordovya Saransk 1:1 Fakel

4

[0-0] H2H
F11:15Spartak Tambov

3

1:0 Shinnik Yaroslavl

2

[0-0] H2H
F11:30Torpedo Armavir

3

1:0 Zenit-2 St.Petersbur[0-0] H2H
F11:59Chertanovo Moscow

3

3:2 Avangard

3

[0-0] H2H
F11:59FK Nizhny Novgorod 0:0 Baltika Kaliningrad

3

[0-0] H2H
AFC Champions League
F06:00Kashima Antlers

1

0:1 Gyeongnam FC

2

[0-0] H2H
F06:00Jeonbuk Hyundai Moto

2

2:1 Urawa Red Diamonds[1-0] H2H
Advertisements:
F08:00Beijing Guoan 2:0 Buriram United

1

[0-0] H2H
F08:45Johor FC

1

0:1 Shandong Luneng

2

[0-1] H2H
Spanish Segunda Division
F11:00CF Reus Deportiu 0:1 AD Alcorcon[0-0] H2H
Zambia Super League
F09:00Nkana FC

3

1:4 Green Eagles

2

[1-1] H2H
Wales Premier League Women
F14:00Cyncoed LFC Women 1:5 Abergavenny Women[0-0] H2H
Welsh Football League First Division
F13:30Undy Athletic 3:1 Cwmamman United[0-0] H2H
F14:30Goytre Utd 1:2 Cambrian Clydach

4

[0-0] H2H
Vietnamese professional league
S06:00Than Quang Ninh 0:0 CLB TPHCM H2H
S06:00Song Lam Nghe An 0:0 Sanna Khanh Hoa H2H
S06:00XM Hai Phong FC 0:0 Thanh Hoa H2H
S06:00Sai Gon FC 0:0 The Cong H2H
S06:00Quang Nam 0:0 Nam Dinh FC H2H
S06:00Hoang Anh Gia Lai 0:0 Becamex Binh Duong H2H
S06:00T T Hanoi 0:0 SHB Da Nang H2H
Uzbek League
F07:00Oktepa 2:0 Xorazm Urganch[0-0] H2H
F07:00Iftixor FK 0:1 Neftchi Fargona[0-0] H2H
F07:45Istiklol Fergana

1

1:1 Mashal Muborak

1

2

[0-0] H2H
F08:00Shurtan Guzor 1:0 Sherdor Samarqand[0-0] H2H
USL First Division
F19:30Atlanta United FC II

4

1:4 Tampa Bay Rowdies

3

[1-1] H2H
F20:00Tulsa Roughneck

4

2:0 Colorado Springs Swi

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F22:30Los Angeles Galaxy I 4:4 Rio Grande Valley

3

[1-0] H2H
S22:30Phoenix Rising FC 0:0 Seattle Sounders B H2H
USA National Premier Soccer League
F22:30Golden State Force

2

4:0 AS Losangeles

3

[2-0] H2H
USA Major League Soccer
F19:00New York City Footba

4

1:0 Chicago Fire

3

[1-0] H2H
F19:30Columbus Crew

2

0:1 DC United

2

[0-1] H2H
F19:30New England Revoluti

1

0:3 Montreal Impact

1

[0-0] H2H
Uganda Premier League
F09:00URA

1

0:0 Mbarara City

2

[0-0] H2H
F09:30Paidha Black Angels 1:1 Onduparaka FC

2

[0-1] H2H
F09:30Express FC

1

2:1 Kirinya Jinja SS

1

[1-0] H2H
F09:30BUL FC

1

1:2 Bright Stars[0-1] H2H
F10:00Zorya

3

2:1 FC Lviv

2

[0-1] H2H
F10:00PFC Oleksandria

1

2:1 FC Mariupol

6

[2-1] H2H
F11:30Dynamo Kyiv

5

0:0 FC Shakhtar Donetsk

4

[0-0] H2H
Uganda Division 2
F09:00Kansai Plascon FC

2

6:1 Kireka United

1

[0-1] H2H
UAE Pro-League
F09:55Emirates Club

1

1:5 Al Ahli(UAE)[1-4] H2H
F10:10Al-Dhafra

2

1:1 Al Nasr Dubai

1

[0-0] H2H
S10:00Al Wehda(UAE) 0:0 Ahli Al-Fujirah H2H
Turkey Cup
F13:00Akhisar Bld.Geng

1

1:0 Umraniyespor

2

[0-0] H2H
Professional Tunisian League 1
S10:00Etoile Metlaoui 0:0 ES du Sahel H2H
S10:00US Ben Guerdane 0:0 J.S. Kairouanaise H2H
Advertisements:
S10:00US Tataouine 0:0 CS.Hammam-Lif H2H
S10:00AS Gabes 0:0 Club Africain H2H
TAS Premier League
F23:00Glenn Nochi Knight 1:3 Olympia Warriors[0-0] H2H
Togo Cup
F11:00ASCK

3

1:0 Sara FC[0-0] H2H
F11:00Etoile Filante FC

1

2

1:2 Ifodje FC

1

[0-0] H2H
Thailand U19 League
F02:00Samut Prakan FC U19

2

0:3 Bangkok FC U19

1

[0-0] H2H
F05:00Kasem Bundit Univers

1

7:0 North Bangkok Univer

1

[2-0] H2H
Thai League Cup
F04:30Muang Loei United

3

2:1 Udon Thani

1

[0-0] H2H
F04:30Ranong FC 1:0 Ubon UMT United[1-0] H2H
F04:30Rayong United

2

0:3 Lampang FC

1

[0-2] H2H
F04:30Thonburi University

1

2:1 Thailand Honda FC[0-1] H2H
F04:30Grakcu Sai Mai Unite

2

0:2 JL Angmai Lian Zhi

2

[0-0] H2H
F04:30Surat Thani City

1

1

1:1 Air Force Central

3

[0-0] H2H
F04:30Ubon Ratchathani FC

2

1:3 Khonkaen FC

1

[0-2] H2H
F07:00Phattalung FC 2:2 Customs Department F[0-2] H2H
F07:00Lamphun Warrior

2

1:3 BEC Tero Sasana[0-1] H2H
F07:00Samut Sakhon

1

0:1 Sisaket FC

3

[0-0] H2H
F07:00Phrae United FC

2

3:3 Kasetsart FC

2

[0-1] H2H
F07:00Singburi FC

2

2:2 Ayutthaya United

3

[1-1] H2H
F07:30Chachoengsao

7

3:3 Rayong FC

3

[2-1] H2H
Advertisements:
F08:00Bangkok Glass

1

1:1 Army United F.C.

4

[1-0] H2H
F08:00Nakhon Pathom FC

1

2:2 Nong Bua Lamphu

1

1

[1-2] H2H
F11:00Osters U21

2

1:1 Utsiktens BK U21

2

[0-0] H2H
SVK U19 A
F09:00Spartak Trnava U19 2:0 FC Tatran Presov U19[1-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F10:30FC Artmedia Petrzalk

3

4:1 Lipany

3

[0-0] H2H
F10:30Partizan Bardejov

1

2:1 MFK Dubnica nad Vaho

3

[0-0] H2H
F10:30Tatran LM

2

2:2 Dukla Banska Bystric

1

[0-0] H2H
F10:30Slavoj Trebisov

2

2:0 Tatran Presov

1

[0-0] H2H
F10:30FC STK 1914 Samorin

1

0:3 Lokomotiva Kosice

2

[0-0] H2H
F10:30KFC Komarno

2

1:4 MSK Zilina B

3

[0-0] H2H
F13:00Sokol Dolna Zdana

2

3:0 MFK Skalica

4

[0-0] H2H
Spanish Ladies Premier League
F10:00Barcelona (w)

3

6:2 Sevilla FC (w)

1

[4-2] H2H
Primera Division de El Salvador
F17:30Aguila

3

1:1 Santa Tecla

4

[0-0] H2H
F17:30CD Audaz

2

1:4 CD Sonsonate

1

4

[0-0] H2H
F17:30CD FAS

1

1:0 CD Pasaquina

2

[0-0] H2H
F17:30Municipal Limeno

6

0:0 A.D. Isidro Metapan

3

[0-0] H2H
F20:30CD Chalatenango

1

2

1:4 Luis Angel Firpo

1

[1-4] H2H
F21:30Alianza San Salvador

1

3:1 Jocoro FC

1

[2-0] H2H
Slovenia Cup
F13:30NK Mura 05

1

1:1 Maribor

1

[0-0] H2H
Slovenia U19
F11:00ND Ilirija U19

4

1:2 NK Noga Triglav U19

2

[0-0] H2H
Advertisements:
Slovakia 3.Liga
F11:30NK Brinje Grosuplje

1

2:1 NK Arne Tabor 69

3

[0-0] H2H
S11:00NK Verzej 0:0 NK Crensovci H2H
Singapore League
F07:45Home United FC

1

1

3:0 Geylang United FC

1

1

[2-0] H2H
F07:45Singapore Warriors

3

1:1 Tampines Rovers FC

2

[0-1] H2H
F07:45Hougang United FC 4:2 Albirex Niigata FC[2-0] H2H
F08:15DPMM FC

2

0:0 Young Lions

6

[0-0] H2H
Serbia U19 League
F05:00Partizan Belgrade U1 2:0 OFK Belgrade U19

1

[2-0] H2H
F05:00FK Rad U19

2

2:1 BASK Beograd U19

1

[1-0] H2H
F05:10FK Indjija U19

1

2:4 Cukaricki U19

3

[2-1] H2H
F07:00Red Star Belgrade U1 1:0 Radnicki Nis U19[0-0] H2H
F08:05FK Internacional U19 2:1 Jedinstvo UB U19[2-0] H2H
F08:35FK Vozdovac U19 0:3 FK Brodarac U19[0-2] H2H
F10:00FK Spartak Zdrepceva

2

0:1 Vojvodina U19

1

5

[0-0] H2H
Serbia Srpska Liga
F10:30Cement Beocin

2

0:0 FK Vrsac

1

[0-0] H2H
F10:30FK Omladinac Novi Ba

4

0:1 Dinamo Pancevo

6

[0-0] H2H
F10:30FK Backa Topola

4

1:1 Hajduk Kula

1

3

[0-0] H2H
F10:30FK Dunav Stari Banov

3

0:1 FK Radnicki Sremska

1

[0-0] H2H
F10:30FK Crvena Zvezda NS

1

2:1 Bratstvo 1946

4

[0-0] H2H
F10:30FK Kabel Novi Sad

2

4:0 CSK Pivara Celarevo

2

[-] H2H
F10:40FK Borac Sakule

1

1:2 FK Radnicki Novi Bel

2

[-] H2H
Advertisements:
S10:30FK Zeleznicar Pancev 0:0 Mladost Backi Jarak H2H
Serbia League Women
F10:00ZFK Sloga (w) 2:0 Vojvodina (w)[2-0] H2H
Scotland WPL
F13:45Hibernian (w) 3:0 Stirling University [0-0] H2H
South Africa Premier Soccer League
F11:59Free State Stars

1

2:2 Baroka FC

3

[0-0] H2H
F13:30AmaZulu

2

2:0 Supersport United[0-0] H2H
F13:30Bidvest Wits

2

3:1 Black Leopards

2

[0-0] H2H
F13:30Polokwane City FC

1

1:2 Bloemfontein Celtic

1

[0-0] H2H
F13:30Maritzburg United

1

0:1 Orlando Pirates

1

[0-0] H2H
South Africa First League
F09:00Stellenbosch FC

2

2:1 TS Galaxy

1

[2-1] H2H
Russia Youth Championship League
F01:00Yenisey Krasnoyarsk

1

2:0 FK Orenburg Youth[0-0] H2H
F06:00Arsenal Tula Youth

1

0:5 Spartak Moscow Youth

1

[0-2] H2H
F10:00Krylya Sovetov Samar

2

5:1 FK Ural Youth

2

[3-0] H2H
Russia Premier League
F11:59Terek Grozny

1

1:1 FC Krasnodar

1

5

[0-0] H2H
F11:59Rostov FK

3

1:2 Lokomotiv Moscow

3

[0-0] H2H
F12:30Rubin Kazan

3

1:1 FC Ufa

1

[0-0] H2H
F12:30CSKA Moscow

1

2:0 Anzhi Makhachkala

2

[0-0] H2H
F14:00Zenit St. Petersburg

1

2:0 Dynamo Moscow

2

[0-0] H2H
Russian Matches
F07:10Baltika-M Kaliningra

2

13:1 FC Karelsky Okatysh

1

[10-1] H2H
F08:55Sheksna Cherepovets

1

1:2 Triumph Petrozavodsk

1

[0-1] H2H
F10:55SS Elektron Velikiy

5

3:1 SSH Leningradets Gat

3

[0-0] H2H
Futsal Russia Division De Honor
S05:00TTG-Ugra Yugorsk Fut 0:0 Dynamo Samarra Futsa H2H
Russia Division 3
F04:50Krylia Sovetov Cpf S

1

1:3 Zenit Penza

2

[1-0] H2H
F04:50Kandalaksha

1

0:1 FC Dynamo SPB LAZ

2

[0-1] H2H
F04:53Strogino M

2

1:2 Sportakademklub Mosc

3

[0-2] H2H
F05:55SSh-75

1

1

2:2 FK Zelenograd

2

[0-1] H2H
Romania Cup
F12:45FC Astra Giurgiu 2:2 CFR Cluj

3

[0-0] H2H
Qatar Reserve League
F11:15Al Shahaniya Reserve

3

2:2 Al-Ahli Doha U23[0-0] H2H
F11:15Al-Arabi Doha (R)

2

6:1 Al-Kharitiyath SC U2

1

[0-0] H2H
F11:15Al-Rayyan SC U23

2

1:1 Al Sadd SC U23

1

[0-0] H2H
Portugal U23
F06:00Maritimo U23 1:0 Feirense U23[1-0] H2H
POL WD1
F08:00Biala Podlaska (w) 3:0 GKS Katowice Women[1-0] H2H
F10:00AZS UJ Krakow (w) 1:2 UKS Lodz (w)[1-1] H2H
F10:00KKPK Medyk Konin (w)

2

3:0 AZS Wroclaw (w)

3

[1-0] H2H
F10:00TS Mitech Zywiec (w) 3:2 MKS Olimpia Szczecin[2-1] H2H
F10:15Czarni Sosnowiec (w) 11:0 Polonia Pozna Women'[0-0] H2H
F11:00AZS PWSZ Walbrzych ( 2:2 GKS Gornik Leczna (w[0-0] H2H
F11:59Pogon Szczecin

3

3:4 Lechia Gdansk

2

[0-0] H2H
F14:30Lech Poznan

2

1:0 Legia Warszawa

3

[0-0] H2H
Poland Division 2
F11:00Gornik Leczna

3

1:2 Pogon Siedlce

1

[0-0] H2H
F11:00Stargard Szczecinski

1

3:0 Siarka Tarnobrzeg

1

[0-0] H2H
F11:00Elana Torun

3

2:1 Skra Czestochowa

2

[0-0] H2H
F11:00Resovia Rzeszow

2

1:0 Ruch Chorzow

1

[0-0] H2H
F11:00KS Energetyk ROW

1

1

0:1 GKS Belchatow

1

[0-0] H2H
F11:00Gryf Wejherowo

4

3:0 Olimpia Grudziadz

1

[0-0] H2H
F11:00Stal Stalowa Wola

2

1:0 Olimpia Elblag

2

[0-0] H2H
F13:00Znicz Pruszkow

6

0:2 Rozwoj Katowice

2

[0-0] H2H
F13:05Widzew lodz

1

0:0 Radomiak Radom

2

[0-0] H2H
Poland Liga 1
F11:00Wigry Suwalki

2

1:1 LKS Lodz

4

[0-0] H2H
F11:30Rakow Czestochowa 2:0 Podbeskidzie Bielsko

3

[0-0] H2H
F11:59GKS Jastrzebie

3

4:0 Bytovia Bytow

4

[0-0] H2H
F11:59Chrobry Glogow

1

3:0 Garbarnia Krakow

3

[0-0] H2H
F13:00Puszcza Niepolomice

3

1:0 LKS Nieciecza

3

[0-0] H2H
F13:00Odra Opole

4

1:1 Stal Mielec

1

3

[0-0] H2H
F13:40Sandecja Nowy Sacz

1

1:3 GKS Tychy

2

[0-0] H2H
F14:00Chojniczanka Chojnic

1

3

0:2 Warta Poznan

1

[0-0] H2H
F14:00GKS Katowice

3

1:1 OKS Stomil Olsztyn

2

[0-0] H2H
Philippines UAAP Women
F03:00FEU Tamaraws (w) 0:0 Fighting Maroons (w)[0-0] H2H
Philippines UFL
F21:00Ateneo Blue Eagles

1

1:2 UST Growling Tigers

1

[0-1] H2H
Primera Division de Paraguay
S18:30FC Nacional Asuncion 0:0 Sportivo Luqueno H2H
PakistanYajia
F20:00Fast Clube AM

1

0:2 Manaus (AM)

2

[0-0] H2H
Panama Cup
F21:00Colon C 3

2

2

0:2 CD Universitario

1

[0-1] H2H
Oman Professional League
F09:50Alrstak 5:2 Oman Club

2

[3-1] H2H
F09:50Sur Club 0:2 Mrbat[0-0] H2H
F12:05Al-Nahda Muscat

1

1

0:3 Dhufar

2

[0-0] H2H
New Zealand Mainland Premier League
F22:00Nelson Suburbs

1

0:1 Coastal Spirit

3

[0-1] H2H
Norway Division 4
F11:59Viking B

3

3:2 Bryne B

1

[0-0] H2H
F13:00Odd Grenland 2

1

3:0 Fram Larvik[0-0] H2H
Northern Ireland Women's Super
F15:00Derry City (w) 0:7 Glentoran (w)[0-0] H2H
F15:00Sion Swifts (w) 1:0 Crusaders Strikers (

3

[0-0] H2H
Northern Ireland League
F13:45HW Welders U20

1

9:0 Moyola Park

1

[0-0] H2H
Nicaragua Apertura league
F21:00Real Esteli

1

3:1 Lianziur Masatepelt

2

[2-0] H2H
F21:00Managua FC

1

4:0 Las Sabanas FC

1

[2-0] H2H
S21:00Diriangen 0:0 Atletico Somotillo H2H
Nigerian Premier League
S11:00Bendel Insurance 0:0 Enugu Rangers Intern H2H
Namibia Premier League
F13:00Pyeongtaek Citizens

2

0:1 Orlando Pirates SC

1

[0-0] H2H
Myanmar U21 League
S05:30Chinland FC U21 0:0 Shan Utd U21 H2H
Malta Woman
F14:15Swieqi United (w) 2:1 Mosta FC (w)[0-0] H2H
Moldova Cup Women
F08:00Real Succes-SS11 (w) 2:2 FC Noroc (w)

2

[2-1] H2H
F08:00SS Anenii (w)

1

4:0 FC Maksimum (w)[2-0] H2H
Montenegro Division 2
F10:30FK Berane 2:1 Bokelj Kotor[0-0] H2H
F10:30OSK Igalo 2:1 Mladost Ljeskopolje[0-0] H2H
F10:30Jezero Plav 0:0 Jedinstvo Bijelo Pol[0-0] H2H
F10:30KOM Podgorica

2

2:0 Decic Tuzi

2

[0-0] H2H
F10:30Arsenal Tivat 0:1 Otrant

1

[0-0] H2H
USA Major League Soccer
F20:00Minnesota United FC

1

0:0 LA Galaxy

2

[0-0] H2H
F22:30Seattle Sounders

2

2:2 San Jose Earthquakes

3

[0-1] H2H
Macedonian First Football League
F10:00Rabotnicki Skopje

2

1:2 Pobeda Prilep

4

[1-0] H2H
F10:00Renova Cepciste

1

1:0 Sileks

4

[1-0] H2H
F10:00FK Makedonija Gjorce

1

0:2 FC Vardar Skopje[0-1] H2H
F10:00FK Korzo Prilep

1

1:0 Academy Pandev

1

[0-0] H2H
F10:00Belasica Strumica 2:1 FK Shkendija 79[1-0] H2H
S10:00Academy Pandev 0:0 FK Korzo Prilep H2H
S10:00Pobeda Prilep 0:0 Rabotnicki Skopje H2H
S10:00FK Shkendija 79 0:0 Belasica Strumica H2H
S10:00Sileks 0:0 Renova Cepciste H2H
S10:00FC Vardar Skopje 0:0 FK Makedonija Gjorce H2H
Mexico Liga MX Femenil
F17:00Unam Pumas Women

1

1:2 Monterrey Women[-] H2H
Mexico Segunda Division
F17:00Tuxtla FC

3

1:3 Loros Universidad

2

[0-0] H2H
F17:00CD Cruz Azul Hidalgo

1

0:0 Irapuato

2

[0-0] H2H
F20:00Venados FC

3

1:1 Atletico San Luis

3

[1-1] H2H
F22:00CSyD Dorados de Sina

1

3:1 Mineros de Zacatecas

2

[1-0] H2H
Mauritania Division 2
F11:59ASC Medine

1

2:1 AS Douanes

3

[0-0] H2H
F14:00FC Inter

1

4

2:1 Salah Dine FC

4

[0-0] H2H
Botola Pro 1
F11:00Raja Casablanca Atlh

1

1

2:1 Hassania Agadir

1

2

[0-0] H2H
F11:00Renaissance Sportive

2

2:0 CAYB Club Athletic Y

2

5

[0-0] H2H
Macedonia Cup Women
F10:00ZFK Tiverija (w) 6:0 Zfk Pobeda Prilep Wo

2

[-] H2H
Liga de Elite
F07:05MFA Development 0:1 Benfica de Macau[0-0] H2H
F09:15Chao Pak Kei 3:1 Hang Sai[2-0] H2H
Luxembourg Cup
F14:00F91 Dudelange

3

3:1 Progres Niedercorn

2

[0-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F11:00Hegelmann Litauen

3

1:0 FK Trakai II

3

[0-0] H2H
F11:30Kupiskis

2

2:3 FC Pakruojis

1

[0-0] H2H
Lithuania A Lyga Women
F13:30FK Banga (w)

2

0:9 Gintra Universitetas

1

[0-0] H2H
Latvia Womens League
S11:59More Union(w) 0:0 Metta/LU Women H2H
Latvia Reserve League
F07:00FK Jelgava Reserves

1

7:0 Valmiera Glass Reser[2-0] H2H
Latvian Higher League
F10:30FK Ventspils

3

2:0 Rigas Futbola skola

2

[0-0] H2H
F11:00Fk Riga

3

1:0 FK Liepaja

3

[0-0] H2H
Saudi Arabia Division 1
F08:50Abha 2:1 Al-Nahdha[1-1] H2H
F08:50Al mojzel

2

1:0 Al-Jabalain

1

[0-0] H2H
F08:50Al-Washm 0:3 Al-Shoalah[0-0] H2H
F09:10Al-Ansar 2:0 Al-Orubah

2

[0-0] H2H
F11:50AL-jeel3

3:0 AL-Rbeea Jeddah

3

[0-0] H2H
Korea National League
F06:00Gangneung City 2:1 Daejeon Korail

2

[2-0] H2H
F06:00Changwon City 0:4 Busan Transportation[0-2] H2H
F06:00Cheonan City 0:3 Gyeongju KHNP[0-2] H2H
F06:30Gimhae City 0:1 Mokpo City[0-0] H2H
Kenya Super League
F08:00KCB 1:2 Chemelil Sugar

1

[1-1] H2H
F08:00Nzoia United 0:0 Weston Shitima

2

[0-0] H2H
F08:00Kariobangi Sharks

1

2

1:1 AFC Leopards

3

[0-1] H2H
F08:00Ulinzi Stars Nakuru

1

1:0 Vihiga United

1

[1-0] H2H
F08:00Bidco United

4

2:0 Shabana FC

2

[1-0] H2H
Kazakhstan Premier League
F09:00FC Kairat Almaty

3

2:0 FK Atyrau

1

4

[1-0] H2H
J-League Cup
F06:00V-Varen Nagasaki 3:6 Consadole Sapporo[1-3] H2H
F06:00Vegalta Sendai

1

1:1 Sagan Tosu[0-1] H2H
F06:00FC Tokyo 2:0 Kashiwa Reysol

1

[0-0] H2H
F06:00Oita Trinita

1

2:2 Nagoya Grampus

1

2

[1-1] H2H
F06:00Shimizu S-Pulse 2:2 Matsumoto Yamaga FC[2-2] H2H
F06:00Gamba Osaka

2

4:1 Jubilo Iwata[2-0] H2H
F06:30Yokohama Marinos

1

3

1:0 Shonan Bellmare

2

[1-0] H2H
F06:30Cerezo Osaka

2

1:0 Vissel Kobe[1-0] H2H
Jordan League Division 1
F09:00Mansheiat Bani Hasan 1:2 Sahab SC

1

[0-2] H2H
F09:00Shabab Al Hussein

1

2:1 Blama

1

[2-1] H2H
F08:00Torino U20

1

5:2 Napoli U20

1

[2-2] H2H
Italy Serie D
S09:00Stresa Sportiva 0:0 A.S.D. Bra H2H
Coppa Italia Lega PRO
F11:59Monza

1

2:1 Viterbese

2

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Azor

1

5:3 Hapoel Mahane Yehuda

1

1

[3-0] H2H
F09:00Shimshon Kafr Qasim 3:1 Kafr Qasim

1

[0-0] H2H
F11:00Hakoah Amidar Ramat

1

4:1 Maccabi Yavne

1

[0-0] H2H
F11:00Maccabi Herzliya

4

1:2 Maccabi Kabilio Jaff

2

[0-0] H2H
F11:00AS Ashdod 4:2 Maccabi Kiryat Gat

1

[0-0] H2H
Israel B League
F09:30Hapoel Bnei Zalfa

1

2:1 Hapoel Kaukab[0-0] H2H
F11:59Hapoel Akko

6

2:1 Hapoel Marmorek lron

4

[0-0] H2H
F11:59Hapoel Petah Tikva

2

3:2 Maccabi Ahi Nazareth

1

[0-0] H2H
F11:59Hapoel Rishon Lezion

4

1:1 Ironi Nir Ramat HaSh

4

[0-0] H2H
F11:59Hapoel Iksal

2

0:0 Hapoel Bnei Lod[0-0] H2H
Iraqi Premier League
F09:00Al Karkh 1:1 Naft Alwasat[1-1] H2H
F09:00Al Semawah 3:0 Al Bahri[1-0] H2H
F09:00Al Quwa Al Jawiya 1:0 Al Hussein[1-0] H2H
F09:00Al-Hudod 1:0 Alsinaat Alkahrabaiy[0-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F13:45Douglas Hall

1

0:2 University College C

1

1

[0-0] H2H
F13:45Crumlin United 3:0 Liffeys Pearse

4

[0-0] H2H
F14:45Malahide United

1

3:0 Ballymun United

2

[0-0] H2H
Indonesia Cup
F04:30Pusamania Borneo FC

3

2:1 Persib Bandung

4

[1-1] H2H
Iceland Women's League Cup
S16:00KR Reykjavik (w) 0:0 Hafnarfjordur (w) H2H
Iceland U19 League
F16:00Throttur Reykjavik U 3:2 Vikingur U19[0-0] H2H
Iceland Cup
F15:00Volsungur husavik

2

3:1 Tindastoll Sauda

4

[0-0] H2H
Iceland U19 Cup
F14:45IR LettirU19

1

3:0 Leiknir KB U19

3

[0-0] H2H
F16:00Throttur Reyjavik/SR

2

3:2 Virgin grid U19

2

[0-0] H2H
Hungary - Cup
F09:00SOROKSAR

2

0:3 Budapest Honved

3

[0-1] H2H
Honduras Cup
F20:00Platense

3

0:0 Marathon

4

[0-0] H2H
Holland Eredivisie
F13:45FC Utrecht 2:1 Fortuna Sittard

2

[0-0] H2H
F14:45NAC Breda 0:4 Feyenoord[0-0] H2H
S13:45PEC Zwolle 1:2 Groningen H2H
Hong Kong Reserve Division
F06:30TSW Pegasus Reserves

1

3:4 Yuen Long Reserve[2-1] H2H
F06:30Wofoo Tai Po (R) 4:0 Lee Man FC Reserves

1

[0-0] H2H
F08:30Hoi King Reserves 1:5 Eastern (R)[0-2] H2H
F08:30Southern District Re 3:0 Kitchee (R)[2-0] H2H
Guyana Elite League
F18:30Fruta Conquerors FC 10:0 Anns Grove FC

1

[5-0] H2H
F20:30Milerock FC

2

1:1 Den Amstel FC

2

[1-0] H2H
F14:00Siquinala FC

4

0:3 Guastatoya

4

[0-0] H2H
F14:00Malacateco

3

1:1 Antigua GFC

4

[0-0] H2H
F17:45Deportivo Sanarate

4

4:1 Petapa[0-0] H2H
F20:00C.S.D. Comunicacione

1

3:1 Coban Imperial

1

[0-0] H2H
F20:00Deportivo Chiantla 1:6 CSD Municipal[1-4] H2H
F22:00Xelaju MC

4

2:0 CD Puerto de Iztapa

2

[2-0] H2H
Greece Super League Women
F08:20Aris Salonika (w) 1:0 PAE Atromitos (w)[1-0] H2H
F09:40Elpides Karditsas (w 0:5 Trikala 2011 (w)[0-2] H2H
S09:30PAOK Saloniki (w) 0:0 AE Glyfadas (w) H2H
Greece U19
F05:00Apollon Smirnis U19

2

0:4 PAOK Saloniki U19

1

[0-0] H2H
F09:00Olympiakos Piraeus

3

4:3 OFI Crete U19

1

[3-1] H2H
Ghana Premier
S13:00Ghana Dream FC 0:0 Elmina Sharks H2H
S13:00Ebusua Dwarfs 0:0 WAFA H2H
S13:00Accra Hearts of Oak 0:0 Inter Allies H2H
S13:00Carrera 0:0 Liberty Professional H2H
S13:00Aduana Stars 0:0 Medeama SC H2H
S13:00Asante Kotoko FC 0:0 Berekum Chelsea H2H
S13:00Ashanti Gold 0:0 All Stars H2H
S13:00Techiman City 0:0 Bechem United H2H
Gambia FF Cup
F11:00Steve Biko

2

1:1 Kiang West FC

1

[-] H2H
F13:30Marimoo

1

2:1 Banjul United

1

[0-0] H2H
F13:00SpVgg Unterhaching U 2:1 Augsburg U17[0-0] H2H
Germany Regionalliga West
S13:00Wuppertaler SV Borus 0:0 Borussia Dortmund (Y H2H
Germany Oberliga NOFV
F12:30Pforzheim

1

4:0 1 FC Normannia Gmund

2

[0-0] H2H
F12:30Jahn Forchheim

1

0:3 Grossbardorf

2

[0-0] H2H
F12:30Union Neumunster

4

1:1 Inter Turkspor Kiel

6

[0-0] H2H
F13:00Wurzburger Kickers I

3

3:5 WГјrzburger FV

1

[0-0] H2H
S13:30VFB Homberg 0:0 SC Dusseldorf-West H2H
Germany Landespokal
F13:00SV Drochtersen/Assel

3

2:1 VfL Osnabruck

2

[0-0] H2H
F13:00Havelse

1

3

0:2 SV Meppen

1

[0-0] H2H
F13:30Chemnitzer

3

2:2 FC Lokomotive Leipzi

1

7

[0-0] H2H
Georgia Primera Division
F11:00FC Metalurgi Rustavi 0:2 Lokomotiv Tbilisi[0-0] H2H
F13:00Dinamo Batumi

4

4:2 FC Saburtalo Tbilisi

3

[0-0] H2H
French Feminines D1
F08:30Paris FC Women's

1

0:1 Montpellier (w)

1

[0-0] H2H
F12:30Dijon w

1

0:4 Lyon (w)[0-0] H2H
F12:30Fleury 91 Women's

1

1:2 Guingamp (w)[0-0] H2H
F12:30Lille OSC Metropole

1

2

1:0 ASJ Soyaux (w)

4

[0-0] H2H
F12:30FC Metz (w)

2

3:1 Rodez Aveyron (w)

2

[0-0] H2H
F12:30Paris Saint Germain 6:2 Bordeaux (w)[0-0] H2H
FFSA SLR
F23:15Adelaide City Reserv

2

0:1 Para Hills Reserves

1

2

[0-0] H2H
English Women's Conference South
S09:00Loughborough Foxes ( 0:0 Gillingham (w) H2H
S09:00Plymouth Argyle (w) 0:0 Coventry (w) H2H
Estonia Small Cup
F12:45JK Piraaja Tallinn

5

0:1 Saue JK Laagri

3

[0-0] H2H
Estonia Cup
F11:59Flora Paide

3

1:1 Levadia Tallinn

1

[0-0] H2H
F11:59Trans Narva

2

2:0 FC Maardu

4

[0-0] H2H
England Reserves League
F08:00Port Vale Reserve 3:0 Grimsby Am (R)[3-0] H2H
England County cup
F14:45Mickleover Sports

1

1:2 Alfreton Town

1

[0-0] H2H
F14:45Nantwich Town 5:2 Cammell Laird

1

[0-0] H2H
Ecuador Cup
F13:30Mineros SC

2

1:1 Barcelona Guayaquil

3

[0-0] H2H
F18:45FC Insutec

1

1:2 Delfin SC

1

4

[1-1] H2H
F21:00Sociedad Deportiva A

2

2:0 Toreros FC

5

[1-0] H2H
Denmark - 4.Liga
S13:00Snekkersten IF 0:0 Albertslund H2H
Danish 1st Division
F11:30Naestved

1

0:0 Fremad Amager

1

[0-0] H2H
Denmark Youth U19
F12:30BrondbyU19

4

3:1 Nordsjaelland U19

1

[0-0] H2H
F12:30Odense BK U19

1

3

3:3 Sonderjyske U19

3

[0-0] H2H
Czech Republic Cup
F11:00Banik Ostrava

1

1:0 Bohemians 1905

3

[0-0] H2H
F13:30Slavia Praha

3

3:0 Sparta Praha

4

[0-0] H2H
Czech Group D League
F11:00FC Sparta Brno

1

2:2 Mutenice[0-0] H2H
F11:00Tj Spartak Perstejn

4

2:1 FK Dobromerice

1

[0-0] H2H
F11:00FC Pisek

1

0:2 Loko Vltavin

1

[0-0] H2H
Cyprus 2 Division
F08:00Othellos Athienou 1:2 Olympiakos Nicosia F[0-0] H2H
S09:00E.N.Paralimniou 0:0 Ermis Aradippou H2H
S09:00Doxa Katokopias 0:0 Alki Oroklini H2H
S09:00Anorthosis Famagusta 0:0 AEP Paphos H2H
Cuban Championship
F16:00La Habana

1

0:0 Guantanamo FC

3

[0-0] H2H
F16:00FC Cienfuegos

2

0:3 Santiago de Cuba

3

[0-0] H2H
F16:00Granma 0:3 Camaguey[0-0] H2H
F16:00Villa Clara 1:0 Artemisa FC

1

[0-0] H2H
Croatia Cup
F11:59Inter Zapresic

2

1:2 Rijeka

2

[0-0] H2H
Copa Libertadores
F18:15Palestino

1

3

0:2 River Plate

1

3

[0-1] H2H
F18:15Jorge Wilstermann 3:2 Atletico Paranaense

3

[1-1] H2H
F18:15Rosario Central

4

1:1 Univ Catolica

3

[0-1] H2H
F20:30Alianza Lima

2

0:1 Internacional RS

1

[0-0] H2H
F20:30Liga Dep. Universita

2

2:1 Flamengo

1

[1-1] H2H
F20:30San Jose

2

3:1 CA Penarol

3

[0-0] H2H
F20:30Deportes Tolima

4

2:2 Boca Juniors

2

[2-2] H2H
Colombia U20 League
S14:00Barcelona Bogota U20 0:0 CD Aguila U20 H2H
F17:30La Equidad

1

4

2:2 Aguilas Doradas

1

4

[0-0] H2H
F21:30Atletico Nacional Me

3

1:0 Dep.Independiente Me

4

[1-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F19:30Deportiva Once Calda

3

4:0 Deportivo Cali

4

[1-0] H2H
Colombia Copa Cup
F15:30Fortaleza F.C

4

1:1 Llaneros FC

2

[0-0] H2H
F16:00Valledupar FC 1:1 Alianza Petrolera

1

[0-0] H2H
F16:30Deportivo Pereira 5:1 Jaguares de Cordoba

3

[0-0] H2H
F16:30Real Cartagena 0:0 Union Magdalena

2

[0-0] H2H
F17:00Envigado FC

3

1:1 Deportivo Rionegro

1

2

[0-0] H2H
F20:00America de Cali

1

1:1 Deportivo Pasto

2

[1-1] H2H
F20:30Boyaca Chico

1

3

2:1 Bogota FC

4

[0-0] H2H
F20:30Independiente Santa

5

1:1 Patriotas FC

4

[0-0] H2H
Chinese Taipei Intercity League
F07:00Tainan City

3

2:2 Fu Jen University

1

[1-1] H2H
Cameroon Elite One
F08:00AS Fortuna Mfou

1

1

2:1 Unisport Bafang[1-0] H2H
F08:00Feutcheu FC

2

2:2 Fovu de Baham

2

[1-1] H2H
F08:00Stade Renard de Melo

2

1:1 Eding Sport FC

2

[1-0] H2H
F08:00Young Sports

3

0:0 Les Astres FC De Dou

1

[0-0] H2H
F10:00Colombe du Dja et Lo

3

2:1 Avion Academy

2

[0-0] H2H
F10:00PWD de Bamenda

1

2:0 Tonnerre Yaounde[2-0] H2H
F10:20APEJES Academy

2

1:3 Dragon Club Yaounde

1

[0-0] H2H
Buigarian Cup
F11:59CSKA Sofia

3

3:3 Botev Plovdiv

2

6

[0-0] H2H
Brazil women's League
F14:00Santos SP Women 1:0 Ponte Preta (w)

1

[-] H2H
F18:00Iranduba AM (w)

2

0:1 Kindermann (w)

4

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Gaucho 2
F18:30Sao Paulo RS

3

1:1 Ypiranga(RS)

1

7

[0-1] H2H
F18:30GA Farroupilha/RS

4

1:0 Gaucho/RS

4

[1-0] H2H
Brazil Paulista Women's League
F14:00Taubate(w)

3

4:1 Vasco Da Gama(w)

2

[0-0] H2H
F14:00CRESSPOM (w)

5

0:4 Cruzeiro RJ Women

3

[0-0] H2H
F14:00Sao Paulo/SP (w) 7:0 Botafogo RJ(w)[0-0] H2H
S19:00Toledo EC Women 0:0 Palmeiras SP пј€ H2H
Brazil Serie D
F19:15Araguaina

1

2:2 Arsenal EC

1

[2-1] H2H
BRA SPB
F14:30Independiente FSJ

2

4:0 Paranavai

3

[0-0] H2H
F14:30Nacional PR

2

4

1:3 Rolandia EC

3

[0-0] H2H
F14:30Iraty

2

0:6 AA Batel

2

[0-0] H2H
F19:00Prudentopolis

2

0:3 Parana STC PR

4

[0-2] H2H
Brazil U20 Cup
F15:30Cruzeiro MG U20 1:1 CR Flamengo (RJ) (Y

2

[0-0] H2H
Brasil Cup
F18:15Vasco da Gama

3

2:1 Santos

5

[2-0] H2H
F20:30Corinthians Paulista

2

2:0 Chapecoense SC

2

[1-0] H2H
F20:30Juventude 0:0 Vila Nova

2

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Guarani SP (Youth)

2

0:1 Novo Hamburgo RS U20

4

[0-0] H2H
F20:30America FC Natal RN

2

2:1 ABC RN

5

[1-0] H2H
Botswana Premier League
F13:00Black Forest 1:1 Gaborone United

1

[0-0] H2H
F13:00Security Systems FC

3

2:1 Shooting Stars SC

1

[0-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
F11:00Sarajevo 2:0 Mladost Doboj Kakanj

2

[0-0] H2H
F11:00GOSK Gabela

3

1:2 Radnik Bijeljina

4

[0-0] H2H
F11:00FK Krupa

2

1:0 FK Tuzla City

4

[0-0] H2H
F11:00HSK Zrinjski Mostar

3

1:0 Sloboda

4

[0-0] H2H
F11:00Zvi Jerzy Da

1

4:0 NK Celik

3

[0-0] H2H
F14:00FK Zeljeznicar

2

0:0 NK Siroki Brijeg

2

[0-0] H2H
Primera División de Bolivia
F15:00Always Ready

4

1:2 Nacional Potosi

1

4

[0-0] H2H
Belarus Reserve League
F05:00Dinamo Brest Reserve

1

2:2 Slavia Mozyr Reserve

1

2

[0-1] H2H
F10:00Torpedo Zhodino Rese

2

1:4 Torpedo Minsk Reserv

2

[0-2] H2H
Bangladesh Premier League
F03:45Dhaka City FC

2

2:1 Swadhinata KS

4

[1-0] H2H
S05:45Uttar Baridhara Club 0:0 T T Club H2H
Benin Ligue 1
F11:00AS Dragons FC de lOu

3

3:1 The Panthers

3

[-] H2H
F11:00ASOS 0:0 Buffles du Borgou

3

[0-0] H2H
F11:00ASPAC Cotonou

1

0:0 Avrankou Omnisport F

1

[0-0] H2H
Barbados Premier League
F19:00St Andrew Lions

2

4:5 UWI Blackbirds

1

[2-0] H2H
F21:00Empire Club

1

3:1 Porey Springs

1

[2-1] H2H
CAF U-17 Championship
F09:00Nigeria U17 0:0 Guinea U17[0-0] H2H
F12:30Cameroon U171

0:0 Angola U17[0-0] H2H
Austrian Bundesliga
F13:00Red Bull Salzburg

2

3:1 Wolfsberger AC

2

[0-0] H2H
F13:00LASK Linz

4

1:2 Sturm Graz

1

[0-0] H2H
F13:00Austria Wien

2

2:2 St.Polten

2

[0-0] H2H
QLD Premier League
F05:15Peninsula Power

2

3:1 Sunshine Coast FC

3

[0-1] H2H
Australia Northern NSW Premier League
F05:00West Wallsend SC

1

7:0 Singleton Strikers F

2

[4-0] H2H
Australia Gold Coast Premier League
F05:05Palm Beach

1

4

2:1 Broadbeach United

4

[0-0] H2H
S20:00Libertad Sunchales 0:0 Penarol De Rafaela H2H
Argentina Reserve League
F09:00Deportivo Espanol Re

1

0:1 Talleres Remedios Re

2

[0-0] H2H
F09:10Atletico Fenix Reser

1

1

0:5 CA San Telmo Reserve

1

[0-4] H2H
F14:00Almirante Brown Rese

5

5:0 CA San Miguel Reserv

5

[0-0] H2H
F14:00CA Colegiales Reserv

1

0:2 JJ Urquiza Reserves

2

[0-0] H2H
F14:30Sacachispas Reserves

2

6:1 Defensores Unidos Re

3

[0-0] H2H
Argentina Cup
F18:10Colon de Santa Fe2

3:0 Club Atletico Acassu

1

[2-0] H2H
Algeria CUP
F11:00CR Belouizdad

2

1:0 CS Constantine

2

3

[0-0] H2H
Albania Cup
F10:00Luftetari 0:0 KF Tirana[0-0] H2H
F10:00KS Perparimi Kukesi

1

2:1 Skenderbeu Korca

4

[1-0] H2H
Angola Girabola League
F10:00Sagrada Esperanca 1:1 Primeiro de Agosto[1-1] H2H
F10:00Casa Militar 2:1 Onze Bravos[-] H2H
F10:00Saurimo FC 2:1 Desportivo Huila[-] H2H
F10:00CRD Libolo 2:0 Santa Rita FC[-] H2H
F10:00Recreativo Caala 0:0 Kabuscorp do Palanca[0-0] H2H
F10:00Sporting Cabinda 1:3 Interclube Luanda[0-1] H2H
F11:59Progresso 3:0 Academica Lobito[0-0] H2H
F12:30Petro Atletico de Lu 3:0 ASA Luanda[0-0] H2H
Northern NSW U20 League
F22:40Adamstown Rosebud U2

2

2:2 Hamilton Olympic U20[0-0] H2H
Advertisements: