05:04 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
F03:30Chengdu Xingcheng

5

3:0 Hangzhou Wuyue Qiant

2

[2-0] H2H
F03:30SNGPL FC

1

3:3 National Bank[1-3] H2H
F03:30Etihad Salar U23

1

1:0 Niroomandan Namdar U

2

[1-0] H2H
F04:00NK Varazdin U19

1

0:1 NK Rudes U19

2

[0-1] H2H
F03:50FC Shevardeni U19

3

0:1 FC Saburtalo Tbilisi

2

[0-1] H2H
F04:00FK Senica U19 1:1 MSK Zilina U19[1-1] H2H
F04:00Levadiakos U19 0:1 Xanthi U19[0-1] H2H
F04:00Panathinaikos U19

1

1:0 Panionios U19

2

[1-0] H2H
F03:30Hapoel Rishon Lezion 0:0 Hapoel Mahane Yehuda[-] H2H
F04:30Rangdajied United 0:0 Malki SC

1

[-] H2H
F04:30Lokomotiva Kosice Wo 1:0 SKF Zilina (w)[-] H2H
Advertisements:
F04:00Hapoel Akko U19 0:0 Ironi Tiberias U19[-] H2H
F05:00Horni Herspice Women 0:0 Sparta Praha (w)[-] H2H
F05:00DAC Dunajska Streda 0:0 Slovan Bratislava U1[-] H2H
F05:00FC Nitra U19 0:0 FK Zeleziarne Podbre[-] H2H
F05:00Aris Thessaloniki U1 0:0 PAOK Saloniki U19[-] H2H
F05:00ZNK Osijek U19 1:0 NK Dugopolje U19[-] H2H
F05:00Ulinzi Stars Nakuru 0:0 AFC Leopards[-] H2H
F00:30Miyazaki Industrial

1

0:1 Esperanza SC

1

[0-0] H2H
F00:30Fujieda City Hall FC

1

1:4 Matsue City FC

1

[0-2] H2H
F01:00FK Ural Youth

1

2:1 Krylya Sovetov Samar

3

[1-1] H2H
F01:00Shimizu S-Pulse

2

2:0 Hiroshima Sanfrecce

1

[1-0] H2H
F01:00Vegalta Sendai

1

2:3 Sagan Tosu

1

[1-2] H2H
F01:00Jeju United 1:0 FC Seoul

1

[0-0] H2H
F01:00Suwon Samsung Bluewi

1

2:0 Pohang Steelers[0-0] H2H
F01:00Ulsan Hyundai FC

2

2:0 Gangwon FC

1

[0-0] H2H
F01:00Gyeongnam FC

1

2:1 Sangju Sangmu Phoeni

1

[1-0] H2H
F01:00Jeonbuk Hyundai Moto

1

3:2 Incheon United

1

[1-2] H2H
F01:00Daegu FC

3

2:1 Chunnam Dragons

2

[0-0] H2H
F01:00NTV Beleza (w) 0:0 INAC (w)[0-0] H2H
F01:00Avispa Fukuoka (Yout 2:2 Tochigi SC (Youth)[2-1] H2H
Advertisements:
F01:00Kyoto Purple Sanga ( 1:1 Mito Hollyhock (Yout[0-1] H2H
F02:00Kyoto Sanga

1

0:2 Albirex Niigata

1

[0-0] H2H
F02:00Gamba Osaka

2

2:1 Yokohama Marinos[0-1] H2H
F02:00Maldives (w) U19 0:12 Guam (w) U19

1

[0-3] H2H
F02:00FC Tokyo (Youth) 4:1 Kataller Toyama Am[1-1] H2H
F02:00Kashiwa Reysol (Yout 1:1 Ehime FC (Youth)[1-0] H2H
F02:00Vissel Kobe (Youth) 3:2 Sagan Tosu (Youth)[2-1] H2H
F02:30Guangzhou R F U19

1

5

2:1 LeeMan

1

[1-0] H2H
F02:30Southern District

1

4

0:2 Eastern A.A Football

1

[0-0] H2H
F02:30Sectzya Nes Ziona U1

3

2:2 Maccabi Yavne Shimon

1

3

[0-1] H2H
F03:00Shonan Bellmare

1

2:2 Consadole Sapporo[1-0] H2H
F03:00Urawa Red Diamonds

1

3:1 Kashima Antlers

3

[0-1] H2H
F03:00Dalian QuanJian(w)

1

0:0 Jiangsu Huatai (w)

2

[0-0] H2H
F03:00Changchun RCB (w) 2:0 Shanghai RCB (w)

2

[0-0] H2H
F03:00Hebei Ticai (w) 0:3 Beijing Beikong (w)[0-0] H2H
F03:00HeNan Huishang (w) 1:3 Wuhan Jianghan (w)[1-0] H2H
F03:00Ferencvarosi U19

1

1:2 Budapest Honved U19

2

[1-1] H2H
F03:00Jiangsu Yancheng 0:0 Sichuan Annapurna

1

[0-0] H2H
F03:00Apollon Smirnis U19

1

1:2 AEK Athens U19[0-1] H2H
F03:00Wuhan Chufengheli FC

3

0:0 Taizhou Yuanda

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F03:30Zhejiang Greentown

1

2:1 Yanbian

1

[1-0] H2H
F03:30Meizhou Meixian Tech

1

1:3 Qingdao Huanghai F.C

2

[0-1] H2H
F03:30Beijing BeiKong

1

1:0 Inner Mongolia Zhong[0-0] H2H
F03:30Heilongjiang Lava Sp

2

1:1 Zhejiang Yiteng FC

2

[1-0] H2H
F03:30Football Club Nave Y

1

2:0 Ihud Bnei Baqa U19

1

2

[0-0] H2H
F03:30Gadna Tel Aviv U19

2

2:0 Maccabi Herzliya U19

1

[0-0] H2H
F03:30Beitar Shimshon Tel 0:0 Hapoel Katamon U19

1

1

[0-0] H2H
F03:30MS Ironi Ashdod U19

1

1

0:3 Maccabi Petach Tikva

1

[0-0] H2H
F04:00Xinjiang Tianshan Le

1

1:3 Shijiazhuang YongCha

1

[1-1] H2H
F04:00CS Balotesti

2

2:1 Pandurii Targu-Jiu

2

[2-1] H2H
F04:00Dacia Unirea Braila

1

3:3 CS Aerostar Bacau[1-2] H2H
F04:00CS Mioveni

6

2:1 Luceafarul Oradea

1

1

[0-1] H2H
F04:00ACS Poli Timisoara

5

1:2 FC Timisoara

2

[1-0] H2H
F04:00Sportul Snagov

1

3:0 Metaloglobus

2

[2-0] H2H
F04:00FC UT Arad

2

1:1 ACS Sirineasa

3

[0-1] H2H
F04:00Gyori ETO U19

1

4:1 Puskas Akademia Fehe[2-0] H2H
F04:00Genclerbirligi U21

5

1:2 Adanaspor U21

1

[1-1] H2H
F04:00Hapoel Herzliya U19

1

4:2 MS Tzeirey Taibe U19

1

2

[2-0] H2H
F04:00Hapoel Nir Ramat Has

2

0:1 Hapoel Ramat Gan U19

6

[0-1] H2H
F04:00Maccabi Haifa U19

4

2:2 Hapoel Tel Aviv U19

1

[0-1] H2H
Advertisements:
F04:15Trinec

3

2:1 Chrudim

3

[0-0] H2H
F04:15FC Pisek 1:0 Vysehrad

1

[1-1] H2H
F04:15SK Prevysov 0:2 SK Zapy

1

[0-2] H2H
F04:15Frydek-Mistek

1

1:1 Otrokovice

1

[1-1] H2H
F04:30Arema Malang

1

3:1 Bali United

2

[2-0] H2H
F04:30Gazovik Orenburg

1

0:0 Yenisey Krasnoyarsk

1

[0-0] H2H
F04:30Beitar Jerusalem Ore

2

1:1 Hapoel Kiryat Shmona

1

2

[1-0] H2H
F04:30Bnei Yehuda Tel Aviv

1

3:0 Hapoel Beer Sheva U1

1

[1-0] H2H
F04:30Hapoel Ashkelon U19

3

4:0 Maccabi Ironi Bat Ya

3

[2-0] H2H
F04:30Maccabi Tel Aviv Sha

4

2:1 Hapoel Raanana Roei

3

[0-0] H2H
F04:45Cittadella U20 2:1 Sha LAN U19[1-1] H2H
F05:00FC Clinceni

2

0:1 Chindia Targoviste

2

[0-1] H2H
F05:00Melbourne Victory

4

1:2 Melbourne City

2

[1-1] H2H
F05:00Gainare Tottori 1:3 FC Ryukyu[1-0] H2H
F05:00Saudi Arabia U19

2

2:1 Malaysia U19

1

[1-0] H2H
F05:00Diosgyor VTK U19

1

0:9 MTK Budapest U19

1

[0-4] H2H
F05:00Eintracht Frankfurt 2:0 FC Heidenheim U19[1-0] H2H
F05:00Koln U19

2

0:1 Monchengladbach U19

1

1

[0-0] H2H
F05:00Hradec Kralove U19

1

3:1 Dukla Praha U19

2

[2-1] H2H
F05:00Mlada Boleslav U19

2

0:4 Slavia Praha U19[0-2] H2H
Advertisements:
F05:00Dynamo Ceske Budejov

2

2:3 Marila Pribram U19

2

[2-2] H2H
F05:00Faroe Islands U17 0:6 Israel U17[0-0] H2H
F05:00Livorno Youth 2:0 Frosinone U20[2-0] H2H
F05:00Udinese U20

3

2:3 Napoli U20[1-2] H2H
F05:00Bordeaux U19

1

6:0 Niort U19

1

[2-0] H2H
F05:00Nice U19

1

1:2 Toulouse U19

1

[0-2] H2H
F05:00Maccabi Netanya U19

1

0:1 Beitar Nes Tubruk U1

1

7

[0-1] H2H
F05:00RB LeipzigU19

2

2:0 Hannover 96 U19

4

[1-0] H2H
F05:30Yuen Long FC

3

5:1 Hong Kong Sapling[1-0] H2H
F06:00Znamya Truda

2

0:1 Veles

2

[0-0] H2H
F06:00FC Tokyo

3

0:1 Cerezo Osaka

1

[0-0] H2H
F06:00Kawasaki Frontale 5:3 Vissel Kobe

2

[2-3] H2H
F06:00FC Kuressaare

1

2

3:3 JK Tallinna Kalev

1

4

[1-2] H2H
F06:00Flora Paide 2:1 Vaprus Parnu

4

[1-1] H2H
F06:00Kagoshima United

1

1:0 Grulla Morioka

1

2

[0-0] H2H
F06:00Vejle U19

1

1:1 Midtjylland U19

1

[1-1] H2H
F06:00Esbjerg U19 0:2 BrondbyU19[0-1] H2H
F06:00VfL Wolfsburg (Youth 1:0 Hannover 96 Am

1

[1-0] H2H
F06:00FC Artsakh

3

2:3 Lori Vanadzor

1

[1-1] H2H
F06:00UAE Women U19 1:2 Kyrgyzstan (w)U19

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F06:00Bnei Sakhnin U19

4

1:0 Hapoel Hadera U19

2

[0-0] H2H
F06:00Aves U23

3

2:1 Braga U23

2

[1-0] H2H
F06:00Belenenses U23

3

0:3 Sporting Lisbon Sad

1

[0-2] H2H
F06:00Portimonense U23

3

1:2 Vitoria Guimaraes U2

1

4

[0-2] H2H
F06:00Maritimo U23

2

3:2 Vitoria Setubal U23

2

[0-0] H2H
F06:00PK-35 RY (W) 7:0 Turun Weikot (w)

1

[5-0] H2H
F06:00SC KuFu 98 (w) 1:5 PK Keski Uusimaa (w)[0-2] H2H
F06:10Caramba/Dinamo Riga

1

2:0 Jelgava

4

[0-0] H2H
F06:30Kasimpasa

1

5:0 Akhisar Bld.Geng

3

[0-0] H2H
F06:30Viktoria Plzen U19 6:2 Brno U19

2

[4-0] H2H
F07:00Manchester City U23

3

1:4 Chelsea U23

1

[0-1] H2H
F07:00FC Pskov 747

1

1:2 Kazanka Moscow[0-2] H2H
F07:00FK Kolomna 2:1 Torpedo Vladimir[0-1] H2H
F07:00Dinamo Moscow Youth

1

1:2 Zenit St.Petersburg

2

[1-0] H2H
F07:00FK Krasnodar Youth

3

2:1 FC Terek Groznyi You

1

5

[1-0] H2H
F07:00Bayern Munchen U19 1:1 Stuttgarter Kickers [0-0] H2H
F07:00VfL Bochum U19

1

2

3:0 Alemannia Aachen U19

4

[1-0] H2H
F07:00Birmingham City U23

2

1:2 Bolton Wanderers U23

2

[0-1] H2H
F07:00Real Madrid

1

1:2 Levante

2

[0-2] H2H
F07:00Blackburn Rovers

3

2:1 Leeds United

2

[1-1] H2H
Advertisements:
F07:00Holstein Kiel

1

1:1 FC Koln

3

[0-1] H2H
F07:00Arminia Bielefeld

2

2:3 Greuther Furth

1

[2-0] H2H
F07:00Heidenheimer 3:0 Magdeburg

1

4

[2-0] H2H
F07:00Ural Sverdlovsk Obla

1

4

1:1 Kryliya Sovetov

1

5

[1-0] H2H
F07:00Malmo FF

1

2:1 Hammarby

2

[0-1] H2H
F07:00Ekenas IF Fotboll

1

2

3:2 AC Oulu

1

4

[2-1] H2H
F07:00Haka 5:0 Klubi 04 Helsinki

2

[2-0] H2H
F07:00HIFK

1

3

2:1 KPV

2

[2-1] H2H
F07:00Jyvaskyla JK

2

1:2 AC Kajaani

3

[1-0] H2H
F07:00KTP Kotka

2

0:0 Jaro

3

[0-0] H2H
F07:00Silkeborg U19

1

1:2 Odense BK U19[0-0] H2H
F07:00Lyngby Fodbold Club

1

3:1 Sonderjyske U19

1

[2-0] H2H
F07:00Nurnberg (Youth)

1

1:2 Viktoria Aschaffenbu

1

[1-0] H2H
F07:00Hamburger SV (Youth) 1:1 Lupo-Martini Wolfsbu

1

[1-0] H2H
F07:00HIK Hellerup

2

1:1 Bronshoj

2

[1-0] H2H
F07:00Vegar

3

1:1 Jammerbugt

4

[1-1] H2H
F07:00Slovacko U19

1

1:0 Pardubice U19[1-0] H2H
F07:00Shirak

3

1:0 Ararat Yerevan

2

[1-0] H2H
F07:00Fiorentina U20

2

2:1 Inter Milan U20[1-1] H2H
F07:00FC Mariupol

1

4

3:2 Zorya

1

2

[2-0] H2H
F07:00FK Kaluga 2:0 Metallurg Lipetsk

1

[1-0] H2H
F07:00Kvant Obninsk

1

4

0:1 Dinamo Briansk

2

[0-1] H2H
F07:00Genclerbirligi 0:0 Adanaspor[0-0] H2H
F07:00Bremer SV 7:1 ESC Geestemunde[3-1] H2H
F07:00Tus Dassendorf 0:0 Meiendorfer SV[0-0] H2H
F07:00Dynamo Dresden U19

3

3:2 Union Berlin U19

2

[1-2] H2H
F07:00St. Pauli U19 1:4 VfL Wolfsburg U19

3

[0-4] H2H
F07:00MagdeburgU19 2:1 Carl Zeiss Jena U19[0-0] H2H
F07:15Jaen Paraiso Interio 1:7 F.C.Barcelona Futsal[0-2] H2H
F07:15VFL 05 Hohenstein-Er

2

1:4 Hallen[1-1] H2H
F07:30Madura United 2:2 Persipura Jayapura

1

[0-0] H2H
F07:30Persib Bandung

2

1:4 Persebaya Surabaya

2

[1-2] H2H
F07:30Liaoning FC

3

1:0 Shanghai Shenxin

2

[0-0] H2H
F07:30Spartak Moscow II

3

0:2 Chertanovo Moscow

1

[0-0] H2H
F07:30Chelsea

2

2:2 Manchester United

5

[1-0] H2H
F07:30Wuhan ZALL

2

3:1 Meizhou Hakka

1

[2-0] H2H
F07:30Kjellerup

4

2:2 Odder IGF

1

[2-1] H2H
F07:30Sokol

3

4:0 Rotor Volgograd B

4

[0-0] H2H
F07:30Hertha BSC Berlin Yo

1

3

1:3 Chemnitzer

1

2

[1-0] H2H
F07:30FC Oberlausitz

4

0:0 Germania Halberstadt

3

[0-0] H2H
F07:30FSV Optik Rathenow

1

4:1 Budissa Bautzen

2

[1-0] H2H
F07:30Dunston UTS

1

0:4 Gateshead[0-3] H2H
F07:35Shanghai Shenhua

2

1:1 Tianjin QuanJian

2

[0-0] H2H
F07:35Shandong Luneng

1

2:0 Tianjin Teda

1

[1-0] H2H
F07:35Guangzhou Evergrande

2

6:1 Beijing Renhe

3

[2-0] H2H
F07:35Guizhou Hengfeng Zhi

1

3:0 Dalian Aerbin[1-0] H2H
F07:35Chongqing SWM Motors 4:4 Hebei HX Xingfu

1

2

[1-1] H2H
F07:35Nantong Zhiyun

3

1:0 Shaanxi Chang an Ath

5

[1-0] H2H
F07:45Vaxjo FF (w) 5:1 Hammarby (w)

1

[2-0] H2H
F07:45Spartak Trnava

1

4:1 FK Senica

3

[2-1] H2H
F08:00FC Torpedo Minsk

3

3:3 Dinamo Minsk

3

[1-2] H2H
F08:00FK Leningradets

1

4:1 Dnepr Smolensk

2

[1-1] H2H
F08:00Shinnik Yaroslavl

2

0:0 Luch Energiya

2

[0-0] H2H
F08:00Ingolstadt U19

3

0:1 VfB Stuttgart U19

1

[0-0] H2H
F08:00Preuben Munster U19

2

0:2 Rot-Weiss Essen U19

4

[0-0] H2H
F08:00Fortuna Koln

3

3:1 Energie Cottbus

1

2

[2-0] H2H
F08:00Hallescher FC

3

1:1 Unterhaching

2

[0-0] H2H
F08:00Kaiserslautern

1

2:0 Uerdingen KFC 05

3

[1-0] H2H
F08:00Sportfreunde Lotte

3

0:0 VfL Osnabruck

1

[0-0] H2H
F08:00TSV 1860 Munchen

2

2:0 Eintracht Braunschwe

3

[0-0] H2H
F08:00SG Sonnenhof Grossas

2

1:0 SV Meppen

1

4

[0-0] H2H
F08:00Wacker Burghausen 2:2 VfB Eichstatt[0-2] H2H
F08:00SV Heimstetten

1

2:2 FC Pipinsried

3

[0-2] H2H
F08:00Schweinfurt 05 FC

2

4:1 FC Ingolstadt 04 Am

5

[2-0] H2H
F08:00TSV 1860 Rosenheim

1

0:1 SV Schalding Heining

1

2

[0-1] H2H
F08:00TSG Balingen 2:0 VfR Wormatia Worms

2

[0-0] H2H
F08:00Hessen Dreieich 2:1 VfB Stuttgart II[1-0] H2H
F08:00SV Waldhof Mannheim

2

5:1 FC 08 Hombrug

3

[3-0] H2H
F08:00Saarbrucken

3

3:2 FSV Mainz 05 (Youth)

1

4

[2-1] H2H
F08:00Eintracht Stadtallen

5

1:4 Astoria Walldorf

1

[0-3] H2H
F08:00TSV Steinbach 3:0 SV Elversberg

3

[0-0] H2H
F08:00Alemannia Aachen

1

4:0 SV Straelen[3-0] H2H
F08:00Borussia Dortmund (Y

2

1:2 SC Verl

3

[0-2] H2H
F08:00Fortuna Dusseldorf (

1

1:1 FC Kaan-Marienborn

3

[0-1] H2H
F08:00Rot-Weiss Oberhausen

1

4:0 TV Herkenrath

3

[1-0] H2H
F08:00Wiedenbruck

1

2

0:3 Koln (Youth)

3

[0-3] H2H
F08:00Lunds BK

2

2:0 Husqvarna FF

2

[1-0] H2H
F08:00Sandvikens IF

2

0:2 Umea FC

1

[0-0] H2H
F08:00Nykopings BIS

1

2:2 Carlstad United BK

1

[1-1] H2H
F08:00Marienlyst

2

0:3 Vanlose

1

[0-2] H2H
F08:00Hillerod Fodbold

5

3:2 AB Copenhagen

1

[0-0] H2H
F08:00Middelfart G og

2

1:2 BK Avarta

2

[0-1] H2H
F08:00Aarhus Fremad

1

3

2:0 Brabrand

1

[2-0] H2H
F08:00Tajikistan U19

5

1:0 China U19

2

[0-0] H2H
F08:00FK Ventspils

3

1:1 Spartaks Jurmala

1

4

[1-0] H2H
F08:00Slavia Sofia

3

3:1 Septemvri Simitli

3

[2-0] H2H
F08:00NK Mura 05 2:1 NK Rudar Velenje

1

5

[1-1] H2H
F08:00FK Ryazan

1

3

2:1 Zorkyi Krasnogorsk

2

[1-0] H2H
F08:00Salyut-Energia Belgo

1

1:0 Saturn Moscow

1

[0-0] H2H
F08:00Goppinger SV 2:0 SSV Reutlingen 05[0-0] H2H
F08:00Pforzheim 1:0 TSG Backnang[0-0] H2H
F08:00TSV Rain Am Lech 1:1 TSV 1860 Munchen (Yo[0-0] H2H
F08:00SV Kirchanschoring 1:1 TSV Nördlingen[0-0] H2H
F08:00FC Anker Wismar 2:0 Malchower SV[0-0] H2H
F08:00Brandenburger SC Sud 1:2 TeBe Berlin[0-0] H2H
F08:00Hansa Rostock II

2

4:1 Strausberg

2

[1-1] H2H
F08:00Torgelower SV Greif

3

1:0 Greifswalder FC

2

[1-0] H2H
F08:00BSG Wismut Gera 0:2 Wacker Nordhausen II[0-0] H2H
F08:00International Leipzi 2:0 Askania Bernburg[0-0] H2H
F08:00Niendorfer TSV U19 6:2 VfL Osnabruck U19

1

[2-0] H2H
F08:30FC Wacker Innsbruck

2

3:0 Kapfenberg

1

6

[1-0] H2H
F08:30Paganese

3

2:4 Catania

3

[1-3] H2H
F08:30Trapani

1

3:0 Rieti

4

[3-0] H2H
F08:30Anagennisi FC Deryne 2:2 Digenis Oroklini

2

[0-1] H2H
F08:30Akritas Chloraka 3:0 PAEEK[1-0] H2H
F08:30Karmiotissa Polemidi

1

2:1 Onisilos Sotiras[1-0] H2H
F08:30Olympiakos Nicosia F 2:0 MEAP Nisou[0-0] H2H
F08:30Thoi Lakatamias 1:2 Agia Napa[1-0] H2H
F08:30SpVgg Ansbach 5:1 ASV Neumarkt[0-0] H2H
F09:00Rudes

4

1:4 ZNK Osijek

4

[1-0] H2H
F09:00Al-Sharjah

1

1:1 Ajman

2

[1-0] H2H
F09:00Lokomotiv Astana 1:1 Ordabasy

3

[0-0] H2H
F09:00Avangard 0:0 Tom Tomsk

1

[0-0] H2H
F09:00Fakel

3

0:0 Spartak Tambov[0-0] H2H
F09:00Khimki

1

2:1 Tyumen

1

[0-0] H2H
F09:00Rotor Volgograd

2

1:1 Mordovya Saransk

4

[0-0] H2H
F09:00FK Nizhny Novgorod

4

1:0 Torpedo Armavir

3

[0-0] H2H
F09:00Trans Narva

4

1:2 FC Flora Tallinn

1

3

[1-2] H2H
F09:00B93 Copenhagen

1

3:3 Skovshoved

2

[2-2] H2H
F09:00FC Sydvest

3

2:3 Skive IK

4

[2-1] H2H
F09:00Siarka Tarnobrzeg

3

0:3 Gornik Leczna

2

[0-2] H2H
F09:00Radomiak Radom 3:2 Pogon Siedlce[1-2] H2H
F09:00Rozwoj Katowice

3

2:1 Gryf Wejherowo

2

[2-0] H2H
F09:00Sigma Olomouc

2

1:1 Tescoma Zlin

5

[0-0] H2H
F09:00KSK Heist (w) 0:8 KAA Gent Ladies (w)[0-5] H2H
F09:00AS Roma

3

0:2 Spal

1

5

[0-1] H2H
F09:00Cittadella

3

2:2 Brescia

4

[2-0] H2H
F09:00Ascoli

5

1:0 Carpi

5

[0-0] H2H
F09:00Cosenza Calcio 1914

2

2:0 Foggia

3

[1-0] H2H
F09:00Stade Brestois

4

3:2 Lorient

3

[1-2] H2H
F09:00Panathinaikos

1

1:0 Panionios

3

[0-0] H2H
F09:00IK Oddevold 1:0 Ljungskile[0-0] H2H
F09:00Sollentuna United 1:0 Rynninge IK[0-0] H2H
F09:00Istanbul Buyuksehir

5

1:0 Kayserispor

2

[1-0] H2H
F09:00Pieta Hotspurs

1

0:4 Valletta FC

1

[0-4] H2H
F09:00Johor FC

1

2:2 Terengganu

1

[1-0] H2H
F09:00Kristianstads DFF (w

1

1:5 Kopparbergs Goteborg[0-3] H2H
F09:00IFK Kalmar (w) 0:3 IF Limhamn Bunkeflo [0-2] H2H
F09:00Bologna U20 2:1 Verona U20[1-1] H2H
F09:00Brescia U20 2:3 Venezia F.C. Youth[1-1] H2H
F09:00Carpi U20 2:2 Spezia U20[0-1] H2H
F09:00Parma U20 1:2 Padova U20[0-2] H2H
F09:00Spal U19 1:1 US Cremonese U20[1-1] H2H
F09:00Foggia U19 5:2 Cosenza Calcio Youth[4-1] H2H
F09:00Lazio U20 2:1 Ascoli U20[2-0] H2H
F09:00Perugia U20 3:0 Crotone U20[0-0] H2H
F09:00Pescara U20 3:1 Benevento (Youth)[2-0] H2H
F09:00Cagliari U20

3

0:2 Atalanta U20

4

[0-0] H2H
F09:00Empoli U20

1

4

3:3 Sassuolo U20

3

[0-3] H2H
F09:00Grorud 0:0 Fredrikstad[0-0] H2H
F09:00Asker 4:2 Baerum SK[1-1] H2H
F09:00Alta 3:0 Moss[1-0] H2H
F09:00Raufoss 3:2 Fram Larvik[2-1] H2H
F09:00Stabaek B 1:4 Mjolner[0-2] H2H
F09:00Elverum 3:2 Odd Grenland 2[1-2] H2H
F09:00Nybergsund IL Trysil 1:2 Honefoss BK[0-0] H2H
F09:00Skeid Oslo 2:0 Bryne[0-0] H2H
F09:00FK Arendal 3:4 Flekkeroy[1-3] H2H
F09:00Hodd 2:1 Kjelsas[1-1] H2H
F09:00Valerenga B 1:3 KFUM Oslo

1

[0-3] H2H
F09:00Egersunds IK 1:1 Vard Haugesund

1

[0-0] H2H
F09:00Vidar 4:2 Stjordals Blink[2-1] H2H
F09:00Brattvag 1:4 Nardo FK[0-2] H2H
F09:00FK Gilan Gabala

1

4

3:1 FC Neftci Baku

3

[1-0] H2H
F09:00LKS Lodz

2

2:0 GKS Jastrzebie

1

[0-0] H2H
F09:00AFC Hermannstadt

2

0:2 FC Astra Giurgiu

1

[0-0] H2H
F09:00Strogino Moscow

2

0:1 Torpedo moskva

4

[0-1] H2H
F09:00Bischofswerdaer FV

1

2

0:6 Berliner FC Dynamo[0-3] H2H
F09:00Mjallby AIF 2:1 Karlskrona AIF[2-0] H2H
F09:00Valenciennes US U19 1:1 Paris Saint Germain [0-0] H2H
F09:00Lyon U19 1:0 StrasbourgU19[0-0] H2H
F09:00Montpellier U19 1:0 Monaco U19[0-0] H2H
F09:00FSV Erlangen-Bruck 1:4 SV Seligenporten[0-0] H2H
F09:00SSV Jahn Regensburg 4:2 SV Pullach[0-0] H2H
F09:00TSV Schwaben Augsbur 1:1 TSV Kottern[0-0] H2H
F09:05Al Wehda(UAE)

1

2:4 Al-Dhafra

5

[1-3] H2H
F09:15Chiangrai United

5

1:0 Bangkok Glass

3

[0-0] H2H
F09:15Macedonia U17 0:1 Spain U17[0-0] H2H
F09:30Stade Gabesien

3

2:2 ES du Sahel

2

[1-1] H2H
F09:30U.S.Monastir

1

1:2 CS.Hammam-Lif

6

[0-1] H2H
F09:30US Tataouine

3

1:1 C.A.Bizertin

2

[0-0] H2H
F09:30Zaglebie Sosnowiec

3

3:1 Miedz Legnica

2

[2-1] H2H
F09:30Skra Czestochowa 1:0 Stargard Szczecinski[0-0] H2H
F09:30Augsburg

2

0:0 RB Leipzig

5

[0-0] H2H
F09:30Bayer Leverkusen

1

2:2 Hannover 96

1

5

[1-1] H2H
F09:30Nurnberg

4

1:3 TSG Hoffenheim

2

[1-0] H2H
F09:30VfB Stuttgart 0:4 Borussia Dortmund[0-3] H2H
F09:30VfL Wolfsburg

2

1:3 Bayern Munchen

1

4

[0-1] H2H
F09:30FC Ufa

2

0:0 Rubin Kazan

2

[0-0] H2H
F09:30Molde 2:2 Sarpsborg 08

1

[1-2] H2H
F09:30Carmarthen

1

4

1:2 Bala Town

2

[1-1] H2H
F09:30Newi Cefn Druids

2

1:1 UWIC Inter Cardiff

2

[0-1] H2H
F09:30Llandudno

1

3

0:1 Aberystwyth Town

2

[0-0] H2H
F09:30OKS Stomil Olsztyn

2

2:2 Puszcza Niepolomice

2

[1-2] H2H
F09:30SK Prostejov

1

1

0:0 Vitkovice

1

2

[0-0] H2H
F09:30Saint Etienne U19 2:1 Castelnau le Cres U1[0-0] H2H
F09:30Baroka FC

2

2:0 Lamontville Golden A

1

[1-0] H2H
F09:30Free State Stars

3

0:1 Bidvest Wits

3

[0-1] H2H
F09:30TUS Mechtersheim 1:2 TSV Emmelshausen[0-0] H2H
F09:30TSV Schott Mainz 1:1 Arminia Ludwigshafen[0-0] H2H
F09:30TSG Pfeddersheim 2:2 Rot-Weiss Koblenz[0-0] H2H
F09:30FC Karbach 1:1 Kaiserslautern (Yout[0-0] H2H
F09:30TSV Ilshofen 2:0 SV Linx[0-0] H2H
F09:30SV Oberachern 3:0 FSV 08 Bissingen[0-0] H2H
F09:30Neckarsulmer Sport-U 1:1 FV Ravensburg[0-0] H2H
F09:30Bahlinger 2:0 Spielberg[0-0] H2H
F10:00BATE Borisov

1

3:2 FK Gorodeya

1

1

[1-0] H2H
F10:00MC Magra

1

4

2:0 ASM Oran

1

[0-0] H2H
F10:00FK Sochi

4

4:1 Sibir Novosibirsk

3

[0-0] H2H
F10:00Zenit-2 St.Petersbur

1

0:1 SKA Khabarovsk

2

[0-0] H2H
F10:00Baltika Kaliningrad

1

1:4 FK Krasnodar II

2

[1-3] H2H
F10:00Bournemouth AFC

1

0:0 Southampton

2

[0-0] H2H
F10:00Cardiff City

3

4:2 Fulham

3

[2-2] H2H
F10:00Manchester City

2

5:0 Burnley

2

[1-0] H2H
F10:00Newcastle United 0:1 Brighton Hove Albi

2

[0-1] H2H
F10:00West Ham United

3

0:1 Tottenham Hotspur[0-1] H2H
F10:00Wolves

3

0:2 Watford

1

[0-2] H2H
F10:00Aston Villa

1

1:0 Swansea City

1

[1-0] H2H
F10:00Brentford

1

5

0:1 Bristol City

3

[0-0] H2H
F10:00Hull City

1

1:1 Preston North End

4

[0-0] H2H
F10:00Ipswich Town 0:2 Queens Park Rangers

1

[0-2] H2H
F10:00Nottingham Forest

3

1:2 Norwich City

3

[1-0] H2H
F10:00Reading

1

3:1 Millwall

2

[2-1] H2H
F10:00Rotherham United

2

1:1 Bolton Wanderers

2

[0-0] H2H
F10:00Stoke City

1

0:1 Birmingham City

2

[0-0] H2H
F10:00Wigan Athletic

3

1:0 West Bromwich(WBA)

1

6

[0-0] H2H
F10:00Real Oviedo

2

2:1 Osasuna

1

3

[0-1] H2H
F10:00Livingston

2

4:0 Dundee

1

[2-0] H2H
F10:00Motherwell

2

0:1 Saint Johnstone[0-0] H2H
F10:00Heart of Midlothian

5

2:1 Aberdeen

6

[2-0] H2H
F10:00Saint Mirren

4

1:2 Kilmarnock

3

[1-0] H2H
F10:00Celtic FC

1

4:2 Hibernian

2

[2-0] H2H
F10:00Dalkurd FF 1:0 Orebro

4

[0-0] H2H
F10:00Blackpool 2:0 AFC Wimbledon

2

[1-0] H2H
F10:00Bradford City

4

0:2 Rochdale

1

[0-0] H2H
F10:00Bristol Rovers

3

0:0 Oxford United

2

[0-0] H2H
F10:00Charlton Athletic

2

2:0 Barnsley

1

[1-0] H2H
F10:00Doncaster Rovers

1

3:3 Gillingham

4

[0-2] H2H
F10:00Luton Town 2:0 Walsall

1

[1-0] H2H
F10:00Peterborough United

3

0:1 Accrington Stanley

3

[0-1] H2H
F10:00Plymouth Argyle

2

2:3 Burton Albion[2-2] H2H
F10:00Portsmouth

1

1:0 Fleetwood Town

1

4

[0-0] H2H
F10:00Shrewsbury Town 0:2 Sunderland A.F.C

1

[0-0] H2H
F10:00Southend United

1

3

1:2 Coventry City

3

[0-1] H2H
F10:00Wycombe Wanderers

1

4

3:2 Scunthorpe United

2

[1-2] H2H
F10:00Bury

1

4:0 Notts County

3

[2-0] H2H
F10:00Crawley Town

4

4:1 Newport County

1

1

[1-0] H2H
F10:00Forest Green Rovers

1

1:1 Cheltenham Town

1

[0-1] H2H
F10:00Grimsby Town 0:0 Exeter City

1

[0-0] H2H
F10:00Lincoln City

1

1

1:1 Cambridge United

3

[1-1] H2H
F10:00Macclesfield Town

1

2:1 Carlisle United

1

[0-0] H2H
F10:00Milton Keynes Dons

1

1:0 Northampton Town

5

[1-0] H2H
F10:00Morecambe

2

0:1 Colchester United

2

[0-1] H2H
F10:00Oldham Athletic

2

0:1 Port Vale

3

[0-1] H2H
F10:00Stevenage Borough

1

0:1 Crewe Alexandra

3

[0-0] H2H
F10:00Swindon Town

3

0:0 Mansfield Town

1

5

[0-0] H2H
F10:00Yeovil Town

2

0:0 Tranmere Rovers

3

[0-0] H2H
F10:00East Thurrock United 2:1 Hungerford Town

1

2

[0-1] H2H
F10:00Brackley Town

4

4:1 Spennymoor Town

1

5

[1-1] H2H
F10:00Curzon Ashton FC

3

2:1 AFC Telford United

1

1

[1-0] H2H
F10:00Darlington

2

1:0 Boston United

2

2

[1-0] H2H
F10:00Kidderminster Harrie

1

1:2 FC United of Manches

3

[1-2] H2H
F10:00Nuneaton Borough

1

0:6 Bradford Park Avenue

1

[0-3] H2H
F10:00Ross County

4

2:1 Ayr United

1

[2-0] H2H
F10:00Dunfermline Athletic

1

0:1 Queen of South

2

[0-0] H2H
F10:00Greenock Morton 1:0 Falkirk

1

4

[0-0] H2H
F10:00Alloa Athletic

2

1:0 Partick Thistle[0-0] H2H
F10:00Dundee United

1

1:1 Inverness

1

6

[0-0] H2H
F10:00Arbroath

4

3:1 Dumbarton

2

[0-1] H2H
F10:00East Fife

1

3:1 Brechin City

1

[1-0] H2H
F10:00Montrose

3

0:3 Airdrie United[0-2] H2H
F10:00Raith Rovers

1

2

2:1 Stranraer

5

[2-1] H2H
F10:00Stenhousemuir

1

1:2 Forfar Athletic

2

[0-2] H2H
F10:00Degerfors 1:3 Oster

1

[1-0] H2H
F10:00GAIS Goteborg

1

3:1 Landskrona BoIS

3

[1-0] H2H
F10:00Atvidabergs 2:2 Angelholms FF[1-1] H2H
F10:00Skovde AIK

2

1:1 Torns IF

2

[1-0] H2H
F10:00Oskarshamns AIK

1

2:2 Grebbestads IF

1

[1-1] H2H
F10:00Utsiktens BK

1

0:0 Tvaakers IF

3

[0-0] H2H
F10:00FC Linkoping City

1

2:1 Assyriska[1-0] H2H
F10:00Syrianska Botkyrka I 1:1 BK Forward[0-0] H2H
F10:00Tegs SK

2

0:1 Vasteras SK FK

3

[0-1] H2H
F10:00Nordsjaelland

2

1:4 Midtjylland

3

[0-1] H2H
F10:00Ards FC

5

2:1 Linfield FC

3

[1-0] H2H
F10:00Ballymena United 1:1 Dungannon Swifts[1-1] H2H
F10:00Cliftonville

1

3:1 Warrenpoint Town

3

[2-0] H2H
F10:00Glentoran FC

3

5

1:2 Glenavon Lurgan

1

4

[1-0] H2H
F10:00Coleraine

3

1:0 Crusaders

4

[0-0] H2H
F10:00FC Vorskla Poltava

1

0:1 Dynamo Kyiv

3

[0-1] H2H
F10:00E.N.Paralimniou

3

1:1 Anorthosis Famagusta

4

[1-0] H2H
F10:00FK Liepaja

2

0:1 Metta/LU Riga

1

[0-0] H2H
F10:00Kerala Blasters FC 1:1 Delhi Dynamos[0-0] H2H
F10:00Maccabi Tel Aviv

1

4:0 Hapoel Hadera

5

[3-0] H2H
F10:00Bytovia Bytow

3

1:1 Odra Opole

3

[0-1] H2H
F10:00FK Vozdovac Beograd

3

1:1 Mladost Lucani

1

[0-0] H2H
F10:00ND Gorica

3

0:3 Maribor

2

[0-1] H2H
F10:00CD Vitoria(SPA)

2

4

0:1 Barakaldo CF

4

[0-0] H2H
F10:00Dartford

1

2:1 Dulwich Hamlet

2

[1-1] H2H
F10:00Guiseley

1

3:1 Stourbridge

4

[1-1] H2H
F10:00Warrington Town AFC

1

2:2 Halifax Town

2

[1-1] H2H
F10:00Chorley FC

4

3:2 Barrow

3

[0-2] H2H
F10:00Hartlepool United 1:0 Kidsgrove Athletic[1-0] H2H
F10:00AFC Fylde

3

1:3 Chesterfield

3

[1-2] H2H
F10:00Southport FC

1

3

2:1 Ashton United

1

[1-0] H2H
F10:00Blyth Spartans 0:1 New York City Footba

3

[0-1] H2H
F10:00Harrogate Town

1

0:0 Wrexham

2

[0-0] H2H
F10:00Stockport County

1

2:0 Altrincham

2

[1-0] H2H
F10:00Marine 1:2 Salford City[0-1] H2H
F10:00Witton Albion 0:2 Solihull Moors[0-1] H2H
F10:00Alfreton Town

1

4:0 St Neots Town

5

[4-0] H2H
F10:00Boreham Wood

4

2:2 Dagenham Redbridge

2

[1-0] H2H
F10:00Woking

4

1:0 Welling United

1

3

[0-0] H2H
F10:00Hitchin Town

1

2

1:1 Leatherhead

3

[0-0] H2H
F10:00Chippenham Town 1:1 Maidenhead United

1

[0-0] H2H
F10:00Eastbourne Borough

2

1:2 Slough Town

1

[0-1] H2H
F10:00Hemel Hempstead Town 1:1 Oxford City

3

[0-0] H2H
F10:00Metropolitan Police

2

1:0 Havant Waterloovil

1

3

[1-0] H2H
F10:00Gloucester City

2

0:1 Bromley

3

[0-0] H2H
F10:00Aldershot Town

2

2:0 Kettering Town[1-0] H2H
F10:00Torquay United

2

4:1 Winchester City

1

2

[3-0] H2H
F10:00Billericay Town 2:2 Taunton Town

1

[2-2] H2H
F10:00Eastleigh

1

0:1 Hampton Richmond Bor

1

[0-0] H2H
F10:00Wealdstone FC

3

1:2 Sutton United

1

2

[0-0] H2H
F10:00Ebbsfleet United 4:0 Worthing

1

[2-0] H2H
F10:00Maidstone United

3

2:0 Leyton Orient

3

[0-0] H2H
F10:00Haringey Borough

1

2:1 Poole Town

1

[0-1] H2H
F10:00Barnet 4:2 Braintree Town

3

[2-1] H2H
F10:00Concord Rangers 0:1 Dover Athletic[0-0] H2H
F10:00Valenciano

2

0:7 Vitoria Guimaraes[0-2] H2H
F10:00Cova Piedade

8

2:1 Portimonense

3

[2-0] H2H
F10:00Amora FC

1

2

3:3 Belenenses

3

[2-0] H2H
F10:00Cowdenbeath

1

2:1 Clyde

2

[1-0] H2H
F10:00Stirling Albion 1:2 Queen's Park[0-2] H2H
F10:00Rothes 0:1 Annan Athletic[0-1] H2H
F10:00Cumbernauld Colts 1:4 BSC Glasgow[0-1] H2H
F10:00Yi Du Institute of P

1

1:2 Fraserburgh[0-0] H2H
F10:00Elgin City 2:0 Whitehill Welfare

1

[2-0] H2H
F10:00Brora Rangers 6:0 Coldstream[3-0] H2H
F10:00Edinburgh City 1:0 Civil Service Stroll[0-0] H2H
F10:00Deveronvale 1:2 Stirling University[0-0] H2H
F10:00Cove Rangers 1:1 Auchinleck Talbot[1-0] H2H
F10:00Beith 4:0 Linlithgow Rose

1

[2-0] H2H
F10:00East Kilbride 3:1 Spartans[1-1] H2H
F10:00Albion Rovers

1

4

0:2 Formartine United

3

[0-1] H2H
F10:00Peterhead

3

3:2 Kelty Hearts

2

[1-1] H2H
F10:00Gala Fairydean 2:0 East Stirlingshire[1-0] H2H
F10:00Berwick Rangers 3:1 Gretna[1-0] H2H
F10:00TB Uphusen 0:1 VfL Oythe[0-0] H2H
F10:00VFB Homberg 3:3 VfB Hilden[0-2] H2H
F10:00SC Velbert 0:3 Bocholt FC[0-0] H2H
F10:00SpVgg Hankofen-Haili 2:2 TSV Dachau 1865[0-0] H2H
F10:00FC Sonthofen 0:3 DJK TEUTONIA SCHALKE[0-0] H2H
F10:00DJK Gebenbach 1:5 WГјrzburger FV[0-0] H2H
F10:001. FC Sand 0:3 TSV Aubstadt[0-0] H2H
F10:10Weston Super Mare

2

1:0 Bath City

2

[1-0] H2H
F10:15Valencia

1

1:1 Leganes

2

[0-0] H2H
F10:15Botev Plovdiv 2:1 Cherno More Varna

2

[1-0] H2H
F10:25Al-Arabi SC

2

0:3 Al-Ahli Doha

2

[0-3] H2H
F10:25Umm Salal

1

1:1 Qatar SC

3

[0-0] H2H
F10:30Sanat-Naft

3

2:1 Tractor Sazi Tabriz

2

[1-0] H2H
F10:30SD Amorebieta

2

1:2 Real Oviedo B

1

[0-1] H2H
F10:30Vibonese

2

1:0 ASD Sicula Leonzio

3

[0-0] H2H
F10:30Cholet So U19 1:1 Trelissac U19[0-0] H2H
F10:30Rayo Vallecano (w)

5

2:0 Fundacion Albacete (

2

[1-0] H2H
F10:45Al-Salmiyah

2

1:1 Kazma

3

[0-1] H2H
F10:45Al-Shabab(KUW)

1

2

0:4 Al-Ttadamon(KUW)

1

3

[0-3] H2H
F10:50Al-Ettifaq

3

6:2 Al Ahli Jeddah

3

[2-1] H2H
F11:00OCK Olympique de Kho

1

1:1 Raja Casablanca Atlh

1

[0-1] H2H
F11:00Roeselare

1

2

1:1 Saint Gilloise

1

[0-0] H2H
F11:00MC Saida 2:1 JSM Bejaia[0-0] H2H
F11:00ES Mostaganem 2:2 Biskra[1-1] H2H
F11:00O.Higgins

2

1:1 Colo Colo

4

[1-1] H2H
F11:00GKS Belchatow 0:0 Elana Torun

1

[0-0] H2H
F11:00Marila Pribram 0:6 Baumit Jablonec

2

[0-2] H2H
F11:00Banik Ostrava

2

1:1 MFK Karvina

1

6

[0-1] H2H
F11:00Synot Slovacko

2

0:2 Teplice

1

5

[0-2] H2H
F11:00AC Milan U20

2

2:1 Torino U20

2

[1-0] H2H
F11:00Lausanne Sports

3

2:0 Schaffhausen

3

[1-0] H2H
F11:00Apollon Limassol FC

2

5:0 Ermis Aradippou

1

[4-0] H2H
F11:00Qarabag

2

1:0 Sabayi

1

[0-0] H2H
F11:00Paris Saint Germain 5:0 Amiens[2-0] H2H
F11:00TSV Hartberg

1

3:0 Rapid Wien

1

[2-0] H2H
F11:00LASK Linz

2

1:1 Rheindorf Altach

2

[0-0] H2H
F11:00Red Bull Salzburg

1

1:1 FC Wacker Innsbruck

3

[0-0] H2H
F11:00Paruro five foot 2:2 Xota Navarra Futsal[0-1] H2H
F11:00Los Andes

1

0:0 Guillermo Brown

2

[0-0] H2H
F11:00Real Valladol B

3

0:0 Cultural Leonesa

4

[0-0] H2H
F11:00Athletic Bilbao B

2

1:3 Mirandes

1

2

[1-1] H2H
F11:00Debrecin VSC

3

2:1 Paksi SE Honlapja

4

[1-0] H2H
F11:00Diosgyor VTK

3

1:2 Ujpesti

2

[0-0] H2H
F11:00Szombathelyi Haladas

1

0:2 Fehervar Videoton

2

[0-0] H2H
F11:00Varda SE

2

1:2 Mezokovesd Zsory

2

[1-0] H2H
F11:00MTK Hungaria

3

1:1 Budapest Honved

2

[0-1] H2H
F11:00SKF Sered

3

3:1 MFK Ruzomberok

4

[0-1] H2H
F11:00Trencin

1

3

0:1 Nitra

4

[0-1] H2H
F11:00MSK Zilina

4

2:2 Michalovce

1

[1-0] H2H
F11:00Dunajska Streda 3:2 Sport Podbrezova

3

[1-2] H2H
F11:00Slovan Bratislava

2

3:1 Zlate Moravce

2

[2-1] H2H
F11:00Sp. Espinho

1

2:2 Viseu[1-1] H2H
F11:00TuS Koblenz 0:0 Hertha Wiesbach[0-0] H2H
F11:00Eintracht Trier 1:1 SV Rochling Volkling[0-0] H2H
F11:00TSC Lazio Futsal 2:2 Augusta Seaborne Fut[0-0] H2H
F11:15Pas Giannina

4

0:2 Panaitolikos Agrinio

3

[0-1] H2H
F11:15Birkirkara FC

2

2:0 Tarxien Rainbows F.C

1

[1-0] H2H
F11:30Istra 1961 Pula

5

1:4 Dinamo Zagreb

5

[1-1] H2H
F11:45Al Ain

2

1:2 Al-Jazira(UAE)[1-0] H2H
F11:45GKS Tychy

2

0:0 Rakow Czestochowa[0-0] H2H
F11:59Mouscron Peruwelz 0:0 Standard Liege[0-0] H2H
F11:59Shakhter Soligorsk

2

1:0 Neman Grodno

4

[1-0] H2H
F11:59Slask Wroclaw

3

1:2 Arka Gdynia

1

[1-1] H2H
F11:59Ruch Chorzow

1

1:3 Widzew lodz

2

[0-3] H2H
F11:59Olimpia Grudziadz

1

3:4 Resovia Rzeszow[2-1] H2H
F11:59FC Rapperswil-Jona

4

1:2 Kriens

2

[0-1] H2H
F11:59AEK Larnaca 3:0 Doxa Katokopias

1

[0-0] H2H
F11:59Hapoel Kiryat Shmona

3

1:1 Hapoel Haifa

2

[0-1] H2H
F11:59Podbeskidzie Bielsko

2

2:1 Chojniczanka Chojnic

2

[1-0] H2H
F11:59NK Aluminij 0:0 Domzale

1

5

[0-0] H2H
F11:59Juventus

1

1:1 Genoa

3

[1-0] H2H
F11:59Crotone

1

2:1 Padova

1

3

[1-0] H2H
F11:59AD Alcorcon

2

1:0 Granada CF

1

4

[0-0] H2H
F11:59Las Palmas

4

3:0 Numancia

1

4

[2-0] H2H
F11:59Apollon Smirnis

1

0:2 AEK Athens

3

[0-1] H2H
F11:59Sandefjord 2:1 Stromsgodset

1

[1-0] H2H
F11:59Sivasspor

2

0:0 Fenerbahce

1

[0-0] H2H
F11:59EiPozo Murcia Turist 5:0 Rios Renovables Ribe[3-0] H2H
F11:59Peniscola Futsal 2:2 Caja Segovia Indoor [0-1] H2H
F11:59Leioa

1

6

1:1 SD Gernika

4

[1-0] H2H
F11:59CS Constantine

3

0:0 OM Medea

4

[0-0] H2H
F11:59Mamelodi Sundowns

2

1:0 Bloemfontein Celtic[0-0] H2H
F12:05Atletico Atlanta

2

2:0 CA Fenix Pilar

1

[0-0] H2H
F12:15Bnei Yehuda Tel Aviv

2

0:0 Hapoel Tel Aviv

1

3

[0-0] H2H
F12:15Godoy Cruz Antonio T 2:0 Aldosivi Mar del Pla

2

[0-0] H2H
F12:20Hull City U23 0:1 Sheffield Wed U23[0-0] H2H
F12:30Huddersfield Town 0:1 Liverpool

2

[0-1] H2H
F12:30Villarreal

3

1:1 Atletico Madrid

1

[0-0] H2H
F12:30Schalke 04

1

0:2 Werder Bremen

4

[0-1] H2H
F12:30Derby County 2:1 Sheffield United

1

[1-1] H2H
F12:30PSV Eindhoven

3

6:0 Emmen

3

[4-0] H2H
F12:30Excelsior SBV

1

2:0 Vitesse Arnhem[1-0] H2H
F12:30Barcelona B

3

1:1 Villarreal B

4

[0-1] H2H
F12:30Matera

4

2:2 US Casertana 1908

3

[1-0] H2H
F12:30Balikesirspor

1

1

0:1 Boluspor[0-0] H2H
F12:30Gaziantep Buyuksehir

3

0:0 Umraniyespor

4

[0-0] H2H
F12:30Carme Dawson 4:4 Real Rieti Futsal[2-3] H2H
F12:30Kiwi Tara indoor foo 5:1 Arzignano Futsal[3-1] H2H
F12:35Al Rayyan

2

1:1 Al-Garrafa

1

1

[0-0] H2H
F12:45Al-Shabab(KSA)

1

2

0:1 Al Hilal

4

[0-0] H2H
F12:45WA Tlemcen 2:1 USM Annaba[2-1] H2H
F12:45MO Bejaia

2

0:0 AS Ain Mlila

5

[0-0] H2H
F12:45CA Bordj Bou Arrerid

4

0:1 MC Alger

3

[0-0] H2H
F13:00Kawkab de Marrakech

1

2

2:1 DHJ Difaa Hassani Ja

1

[1-0] H2H
F13:00Servette

3

3:1 Aarau

1

[0-1] H2H
F13:00Radnicki Nis

1

2:0 Zemun

2

[2-0] H2H
F13:00FK Napredak Krusevac

2

1:1 Radnik Surdulica

3

[1-0] H2H
F13:00Proleter

2

1:0 Macva Sabac

1

4

[0-0] H2H
F13:00Crvena Zvezda

1

3:1 FK Rad Beograd[2-0] H2H
F13:00Ludogorets Razgrad

6

2:1 Levski Sofia

4

[2-0] H2H
F13:00Luzern

1

4

0:2 Thun

4

[0-0] H2H
F13:00FC Zurich

4

3:3 Young Boys

6

[2-0] H2H
F13:00Al-Ittihad Alexandri

1

1:1 Petrojet

3

[1-0] H2H
F13:00Manta FC

1

1:0 Sociedad Deportivo Q

1

[0-0] H2H
F13:05Al Kuwait SC

1

4:0 Al-Nasar

7

[0-0] H2H
F13:15Toluca II

4

2:2 CD Cruz Azul Hidalgo

4

[0-1] H2H
F13:30Hapoel Beer Sheva

2

2:0 Hapoel Raanana

4

[0-0] H2H
F13:30AEL Larisa

2

1:2 Lamia

1

8

[1-0] H2H
F13:30Videoton Puskas Akad 1:0 Ferencvarosi TC[1-0] H2H
F13:30CD Puerto Quito

2

0:0 Pottu Via Ho

2

[0-0] H2H
F13:45Olimpia Elblag 0:0 KS Energetyk ROW

5

[0-0] H2H
F14:00Nacional Montevideo

5

1:1 CA Penarol

2

[0-0] H2H
F14:00Royal Antwerp

3

2:1 Lokeren

1

4

[1-0] H2H
F14:00Kortrijk

1

3:1 Sint-Truidense[2-1] H2H
F14:00EM Deportivo Binacio

1

0:1 Universitario De Dep[0-0] H2H
F14:00Curico Unido

1

0:0 Palestino

3

[0-0] H2H
F14:00FC Viitorul Constant

3

2:3 Sepsi

6

[1-1] H2H
F14:00Caen 0:0 Guingamp[0-0] H2H
F14:00Dijon

2

1:2 Lille

2

[0-2] H2H
F14:00Nantes

3

4:0 Toulouse

1

[2-0] H2H
F14:00Reims

1

1:1 Angers[0-1] H2H
F14:00Strasbourg

2

2:1 Monaco

1

3

[1-0] H2H
F14:00Cordoba

3

1:1 Deportivo La Coruna

2

3

[0-1] H2H
F14:00Red Bull Brasil SP

2

2:0 Santo Andre

1

4

[1-0] H2H
F14:00Mirassol

2

2:3 Audax Sao Paulo

2

[1-2] H2H
F14:00Atibaia

3

2:3 CA Votuporanguense S

1

[1-0] H2H
F14:00Sao Caetano 0:0 Rio Claro

3

[0-0] H2H
F14:00Taubate

2

1:1 XV de Piracicaba[1-0] H2H
F14:00Ituano SP

1

1

1:2 Gremio Novorizontin

1

[1-0] H2H
F14:00Olimpia SP

3

1:0 Juventus SP

4

[1-0] H2H
F14:00Ferroviaria SP

2

2:0 Sao Bernardo

2

[0-0] H2H
F14:00Rio Preto (W)

5

0:1 SC Corinthians Pauli

7

[0-1] H2H
F14:15Orlando Pirates

1

1:0 Chippa United[0-0] H2H
F14:15Maritzburg United

2

2:1 Highlands Park

3

[0-1] H2H
F14:30Racing Genk

1

2:1 KAS Eupen

4

[1-0] H2H
F14:30Tubize

2

0:2 KVSK Lommel

2

[0-0] H2H
F14:30UAI Urquiza

1

1

2:1 CA San Miguel

1

2

[1-0] H2H
F14:30Flandria

1

1:1 Estudiantes de Caser

1

[0-0] H2H
F14:30Club Atletico Acassu

2

0:0 Barracas Central[0-0] H2H
F14:30Deportivo Espanol

3

1:1 All Boys[1-1] H2H
F14:30Comunicaciones BsAs

1

0:1 Defensores Unidos[0-0] H2H
F14:30Lech Poznan 2:1 Korona Kielce[1-0] H2H
F14:30The New Saints 3:0 Connahs Quay Nomads

3

[1-0] H2H
F14:30Udinese

3

0:3 Napoli

4

[0-1] H2H
F14:30Lanus 3:1 Patronato Parana

4

[1-0] H2H
F14:30Juve Stabia

1

2:1 AC Monopoli

1

[1-1] H2H
F14:30Catania Futsal 1:6 Acqua e Sapone C5 Fu[0-1] H2H
F14:30Latina C5 Futsal 0:1 Phil diae Bolley[0-0] H2H
F14:45FC Barcelona 4:2 Sevilla

1

[2-0] H2H
F14:45FC Utrecht

1

2:1 AZ Alkmaar

2

[1-1] H2H
F14:45SC Heerenveen

2

0:4 AFC Ajax

1

[0-2] H2H
F14:45Triestina

1

1:1 Ternana

1

4

[0-1] H2H
F15:00IRT Itihad de Tanger

1

1:1 Chabab Rif Hoceima

3

[0-0] H2H
F15:00America MG 1:1 Gremio (RS)[1-0] H2H
F15:00Botafogo RJ

2

0:1 Bahia BA

1

[0-0] H2H
F15:00Universitario de Suc

6

0:1 Royal Pari FC

5

[0-0] H2H
F15:00Orense SC

2

2:2 CD Clan Juvenil

3

[1-1] H2H
F15:30Boa Esporte Clube

1

2:1 Guarani SP

1

[1-1] H2H
F15:30Avai FC SC

5

1:1 Oeste

1

[1-0] H2H
F15:30Vila Nova

1

1:0 Juventude

3

[1-0] H2H
F15:45Loris 1:2 Sporting Lisbon[0-1] H2H
F16:00FC Cincinnati

2

0:0 Nashville

2

[0-0] H2H
F16:15Jaguares de Cordoba

1

2

0:2 Dep.Independiente Me

3

[0-1] H2H
F16:30Real Atletico Garcil

2

1:0 Deportivo Union Come

3

[0-0] H2H
F16:30Union La Calera

2

0:2 Huachipato[0-0] H2H
F16:45Boca Juniors

4

0:0 Rosario Central

1

6

[0-0] H2H
F17:00Mineros de Zacatecas

2

2:3 CSyD Dorados de Sina

5

[0-2] H2H
F17:00Agropecuario de Carl

4

0:0 Independiente Rivada

1

[0-0] H2H
F17:00General Diaz

2

4:0 Deportivo Santani

1

[1-0] H2H
F17:00Guayaquil City

6

3:4 Barcelona SC(ECU)

3

[1-1] H2H
F17:00Real Monarchs

1

0:1 Reno 1868 FC[0-0] H2H
F17:00Tuxtla FC

2

0:2 Irapuato

1

[0-1] H2H
F17:00CD Albinegros Orizab

1

2

1:0 Cocodrilos de Tabasc

2

[1-0] H2H
F17:00Loros Universidad

1

3:0 Universidad Guadalaj

3

[1-0] H2H
F17:00Deportivo Gladiadore

1

1

0:2 Club Canoneros Marin

2

[0-2] H2H
F17:00CD Cuautla

2

0:2 Dorados B

4

[0-1] H2H
F17:00CDS Santa Rita

3

0:1 Olmedo Riobamba

2

[0-1] H2H
F17:00Mushuc Runa

2

1:1 Liga de Loja

4

[1-1] H2H
F17:15The Strongest

1

6:0 Club Guabira

2

[4-0] H2H
F18:00Fortaleza

2

1:0 SC Paysandu Para

2

[0-0] H2H
F18:00Sport Club Recife PE 2:1 Vasco da Gama

3

[1-1] H2H
F18:00Sao Paulo

2

0:0 Atletico Paranaense

2

[0-0] H2H
F18:00Queretaro FC

2

2:0 CDSyC Cruz Azul[0-0] H2H
F18:00Pioneros de Cancun

3

0:3 Yalmakan FC[0-2] H2H
F18:30Atletico Bucaramanga

2

3:0 Boyaca Chico

3

[2-0] H2H
F18:45Sport Rosario

1

0:2 Dep.San Martin

3

[0-0] H2H
F19:00Univ Catolica

1

1:0 Universidad de Conce

3

[0-0] H2H
F19:00Santa Marina Tandil

1

2

0:1 Temperley

5

[0-1] H2H
F19:00Newells Old Boys

3

2:0 Club Atletico Tigre

2

[1-0] H2H
F19:00Independiente Santa

1

0:1 La Equidad

3

[0-0] H2H
F19:00FC Nacional Asuncion

3

0:0 Guarani CA

3

[0-0] H2H
F19:00Pittsburgh Riverhoun

1

1

1:1 Bethlehem Steel

1

[1-0] H2H
F19:00Charleston Battery

1

0:1 New York Red Bulls B

1

[0-1] H2H
F19:00Pacific FC

2

0:3 Gavilanes FC Matamor

2

[0-2] H2H
F19:05CA Platense 0:0 CA Brown Adrogue

4

[0-0] H2H
F19:05Villa Dalmine

2

1:1 Quilmes

4

[1-0] H2H
F19:10Liga Dep. Universita

4

1:0 Deportivo Cuenca

1

3

[0-0] H2H
F19:30Louisville City FC

1

4:1 Indy Eleven

2

[2-0] H2H
F20:00Sampaio Correa

4

1:2 Londrina PR

5

[1-1] H2H
F20:00Celaya FC

2

4

1:0 CF Atlante

1

3

[1-0] H2H
F20:00Santos De Guapiles

3

1:1 Limon FC

1

4

[0-0] H2H
F20:00Club America 3:0 Club Tijuana

2

[2-0] H2H
F20:00Pachuca

1

1:1 Santos Laguna

1

[1-0] H2H
F20:00Canterbury Universit

2

1:0 Southern United

2

[1-0] H2H
F20:00UNAN Managua

1

3

0:4 Real Esteli

1

[0-2] H2H
F20:00Intel Paja

1

0:1 U.A. Zacatecas

2

[0-1] H2H
F20:00Coras De Nayarit

1

3

0:2 Necaxa II

1

3

[0-1] H2H
F20:30Lobos UPNFM

2

1:3 CD Motagua

2

[1-1] H2H
F20:45Patriotas FC

1

1:0 Deportiva Once Calda

1

[0-0] H2H
F21:00Sport Boys

2

3:1 Academia Deportiva C

3

[1-1] H2H
F21:00A.D. Isidro Metapan

1

2:0 Luis Angel Firpo

2

[1-0] H2H
F21:00Real Espana

2

1:0 Platense

2

[0-0] H2H
F21:00Coban Imperial

1

1

0:1 Guastatoya

4

[0-1] H2H
F21:00Real Madriz FC

1

5

3:2 Deportivo Ocotal

1

4

[2-1] H2H
F21:00Hamilton Wanderers

1

2

3:1 Waitakere United

2

[3-0] H2H
F21:00Auckland City

1

3:1 Tasman United

1

[1-0] H2H
F21:10Wellington Phoenix R

1

1:4 Team Wellington

1

[1-2] H2H
F21:15Delfin SC

2

1:0 Sociedad Deportiva A

5

[0-0] H2H
F21:55Herediano

4

0:1 Perez Zeledon

5

[0-1] H2H
F22:00FC Juarez

1

3:0 Cimarrones de Sonora

4

[2-0] H2H
F22:00Necaxa

4

0:2 Club Leon

1

[0-1] H2H
F22:00Yokohama FC Seagulls

1

1:0 AS Harima ALBION (w)

1

[0-0] H2H
F22:00Orange County Blues

2

4:0 St Louis Lions

1

1

[2-0] H2H
F22:00Colon C 3

1

5

1:0 SD Atletico Nacional

1

1

[1-0] H2H
F22:05Monterrey

2

2:1 Toluca

1

2

[0-0] H2H
F22:30Sacramento Republic

2

1:2 Swope Park Rangers

1

[1-2] H2H
F23:00Orca Kamogawa FC (w) 1:0 Okayama Yunogo Belle[0-0] H2H
S00:30Shriker osaka Futsal 0:0 Vasagey oita Futsal H2H
S01:00Nagoya oceans Futsal 0:0 Voscuore sendai Futs H2H
S04:00Peace Does Machida F 0:0 Fuchu Athletic FC Fu H2H
S04:30Dukla Prague (w) 0:0 Slavia Praha (w) H2H
S04:30Colegio Aleman Valen 0:0 Sevilla FC (w) H2H
S04:50Kotelniki 1:0 Kristall Elektrostal H2H
S04:50FK Trajal Krusevac U 0:0 BASK Beograd U19 H2H
S04:50Partizan Belgrade U1 0:0 Jedinstvo UB U19 H2H
S05:00Lviv U21 0:0 Arsenal Kyiv U21 H2H
S05:00Olimpic Donetsk U21 0:0 Chernomorets Odessa H2H
S05:00Karlsruher SC U17 0:0 FC IngolstadtU17 H2H
S05:00Augsburg U17 : SpVgg Unterhaching U H2H
S05:00SSV Ulm U17 : Nurnberg U17 H2H
S05:00FC Heidenheim U17 : Bayern Munchen U17 H2H
S05:00Hannover 96 U17 0:0 VfL Wolfsburg U17 H2H
S05:00Energie Cottbus U17 0:0 Hamburger SV U17 H2H
S05:00Werder Bremen U17 0:0 Hertha BSC Berlin U1 H2H
S05:00Union Berlin U17 : Holstein Kiel U17 H2H
S05:00FC Viktoria Plzen (w 0:0 Hradec Kralove (w) H2H
S05:00RW Essen U17 0:0 Monchengladbach U17 H2H
S05:00Biala Podlaska (w) 0:0 UKS Lodz (w) H2H
S05:00AZS UJ Krakow (w) 0:0 MKS Olimpia Szczecin H2H
S05:00Czarni Sosnowiec (w) 0:0 GKS Katowice Women H2H
S05:00KKPK Medyk Konin (w) 0:0 AZS PWSZ Walbrzych ( H2H
S05:00TS Mitech Zywiec (w) 0:0 AZS Wroclaw (w) H2H
S05:00MSK Slovan Trencians 0:0 FK Belusa H2H
S05:00Fredensborg BI 0:0 Snekkersten IF H2H
S05:00Valencia U19 0:0 Villarreal U19 H2H
S05:30Besiktas JK U19 0:0 Goztepe U19 H2H
S06:00Voru JK 0:0 Tallinna JK Legion H2H
S06:00Ajax Lasnamae 0:0 Vandra JK Vaprus H2H
S06:00FC Nomme United 0:0 Flora Tallinn III H2H
S06:00Tartu JK Maag Tammek 0:0 Kohtla-Jarve JK Jarv H2H
S06:00Chemnitzer(U17) 0:0 Dynamo DresdenU17 H2H
S06:00Dortmund U17 : FC Hennef 05 U17 H2H
S06:00Preussen Munster U17 : FC Schalke 04 U17 H2H
S06:00Fortuna Dusseldorf U : Bochum U17 H2H
S06:00MSV Duisburg U17 : SG Unterrath U17 H2H
S06:00Bayer Leverkusen U17 : SC Paderborn 07 U17 H2H
S06:00Elana Torun Youth 0:0 Zaglebie Lubin (Yout H2H
S06:00Pogon Szczecin(Youth 0:0 Arka Gdynia (Youth) H2H
S06:00Wisla Krakow (Youth) 0:0 GKS Belchatow (Youth H2H
S06:00Slask Wroclaw U21 0:0 Korona Kielce (Youth H2H
S06:00Escola Varsovia Wars : Gornik Zabrze (Youth H2H
S06:00Rakvere FC Flora 0:0 JK Welco Elekter H2H
S06:00FC Maardu 0:0 Keila JK H2H
S06:00Kajiaou U17 0:0 Vitoria SC Guimaraes H2H
S06:00Moreirense U17 0:0 Rio Ave U17 H2H
S06:00FK Avanhard Kramator 0:0 Balkany Zorya H2H
S06:00Balikesirspor U21 0:0 Boluspor U21 H2H
S06:00Gazisehir Gaziantep 0:0 Yohm Niyeshibang U21 H2H
S06:00Fenerbahce U19 0:0 Sivasspor U19 H2H
S06:00Konyaspor U19 0:0 Caykur Rizespor U19 H2H
S06:00Elva 0:0 Tartu FC Santos H2H
S06:00Estoril U23 0:0 Benfica U23 H2H
S06:00Randers FC (Youth) 0:0 Morso FC H2H
S06:00BSF 0:0 Avedore IF H2H
S06:00Farum 0:0 Brondby IF 2 H2H
S06:00Helsinge Fodbold 0:0 Glostrup FK H2H
S06:00AD San Juan U19 0:0 CD Alaves U19 H2H
S06:00Newell's Reserves 0:0 Tigre Reserves H2H
S06:00Lugo U19 0:0 Racing Ferrol U19 H2H
S06:00Malaga U19 0:0 UD Tomares U19 H2H
S06:00Tenerife U19 0:0 SD San Jose U19 H2H
S06:00CF Laguna U19 0:0 Union Viera CF U19 H2H
S06:00CD Maspalomas U19 0:0 UD Guia U19 H2H
S06:00Istanbul Buyuksehir 0:0 Kayserispor U21 H2H
S06:00Kasimpasa U21 0:0 Akhisar Bld.Geng U21 H2H
S06:00Sivasspor U21 0:0 Fenerbahce U21 H2H
S06:00CS Constantine U21 0:0 Olympique Medea U21 H2H
S06:00NC Magra U21 0:0 ASM Oran U21 H2H
S06:00ES Mostaganem U21 0:0 US Biskra U21 H2H
S06:00MC Saida U21 0:0 JSM Bejaia U21 H2H
S06:00WA Tlemcen U21 0:0 USM Annaba U21 H2H
S06:30Atarfe Industrial CF 0:0 Beauty Leila River t H2H
S06:30Danok Bat U19 0:0 Santutxu U19 H2H
S06:30Sporting Clube de Go 0:0 Dempo H2H
S06:30Esteghlal Tehran U23 0:0 Cypress teresopolis H2H
S06:30Naft Iranian U23 0:0 Olympic Andisheh U23 H2H
S07:00FK G'ijduvon 0:0 Hotira Namangan H2H
S07:00Hoffenheim U17 0:0 FSV Mainz 05 U17 H2H
S07:00VfB Stuttgart U17 0:0 SV Wehen Wiesbaden U H2H
S07:00Slovan Liberec (w) 0:0 Slovacko (w) H2H
S07:00Brondby IF (w) : Boldklubben AF 1893 H2H
S07:00Kolding B (w) 0:0 Skovlunde IF (w) H2H
S07:00Thisted FC (w) : VSK Aarhus(w) H2H
S07:00Navbahor Namangan 0:0 Buxoro FK H2H
S07:00Metallurg Bekobod 0:0 Kuruvchi Bunyodkor H2H
S07:00Sweden (w) U17 0:0 Georgia (w) U17 H2H
S07:00Taby 0:0 Stromsbergs IF H2H
S07:00Karlbergs BK 0:0 BKV Norrtalje H2H
S07:00Sundbybergs 0:0 IFK Lidingo FK H2H
S07:00IFK Mora FK 0:0 Bollnas GIF FF H2H
S07:00FC Gute 0:0 Gamla Upsala SK H2H
S07:00Vasalunds IF 0:0 IFK Stocksund H2H
S07:00Skiljebo SK 0:0 Valbo FF H2H
S07:00Alytis Alytus 0:0 Kupiskis H2H
S07:00Atletas Kaunas 0:0 Koralas H2H
S07:00Dziugas Telsiai 0:0 Utenis Utena H2H
S07:00Nevezis Kedainiai 0:0 Baltija Panevezys H2H
S07:00FK Trakai II 0:0 Taip H2H
S07:00Banga Gargzdai 0:0 Stumbras II H2H
S07:00Se Wan Boy 0:0 Banants C H2H
S07:00Kungsbacka DFF (w) 0:0 IK Uppsala (w) H2H
S07:00FC Pakruojis 0:0 FK Zalgiris Vilnius H2H
S07:00Spartaki Tskhinvali 0:0 WIT Georgia Tbilisi H2H
S07:00Fc Norchi Dinamoeli 0:0 Shukura Kobuleti H2H
S07:00Kustosija 0:0 Medjimurje H2H
S07:00OKS 0:0 SSV Hojfyn H2H
S07:00Gug BK 0:0 Aalborg Chang H2H
S07:00RKG 0:0 Hobro IK 2 H2H
S07:00FC Skanderborg 0:0 Aabyhoj IF H2H
S07:00Fuglebakken 0:0 Soften GF H2H
S07:00Agerbaek/Starup 0:0 Vejle II H2H
S07:00GVI 0:0 Holbaek H2H
S07:00IF Skjold Birkerod 0:0 Karlslunde IF H2H
S07:00Taastrup FC 0:0 Greve Fodbold H2H
S07:00Allerod 0:0 B1908 H2H
S07:00Ledoje-Smorum Fodbol 0:0 TFC Odsherred H2H
S07:00Union 0:0 Kastrup H2H
S07:00B 1913 Odense 0:0 Varde H2H
S07:00Lystrup IF 0:0 Vinder Vatanspor-VRI H2H
S07:00VSK Arhus 0:0 Holstebro BK H2H
S07:00Frederikssund IK 0:0 Stenlose H2H
S07:00Virum Sorgenfri 0:0 Herstedoster IC H2H
S07:00Nykobing FC 2 0:0 Slagelse 2 H2H
S07:00RB 1906 0:0 Greve 2 H2H
S07:00Drobak-Frogn IL 0:0 Rilindja H2H
S07:00Oppsal 0:0 Follo H2H
S07:00Melbo 0:0 Grei H2H
S07:00Sola 0:0 Uredd FK H2H
S07:00Kvik Halden 0:0 Ostsiden IL H2H
S07:00Eidsvold Turn 0:0 Lorenskog H2H
S07:00Valdres FK 0:0 Gjelleraasen IL H2H
S07:00Krakeroy IL 0:0 Skjetten Fotball H2H
S07:00Skedsmo 0:0 Bjornevatn H2H
S07:00Assiden 0:0 Pors Grenland H2H
S07:00Halsen 0:0 Orn-Horten H2H
S07:00Skjervoy 0:0 Lyn Oslo H2H
S07:00Skarp 0:0 Korsvoll H2H
S07:00Frigg 0:0 Finnsnes H2H
S07:00Stalkameratene of I 0:0 Senja H2H
S07:00Harstad 0:0 Sortland IL H2H
S07:00Staal Jorpeland IL 0:0 Donn H2H
S07:00Tynset 0:0 Orkla H2H
S07:00Steinkjer FK 0:0 Kolstad H2H
S07:00Loten 0:0 GjГёvik-Lyn H2H
S07:00Brumunddal 0:0 Ottestad H2H
S07:00Ullern FC 0:0 SK Herd H2H
S07:00Varegg 0:0 Vardeneset H2H
S07:00Stord IL 0:0 Lysekloster H2H
S07:00Oystese 0:0 Sotra H2H
S07:00Fyllingsdalen 0:0 Brodd H2H
S07:00IF Floya 0:0 Junkeren H2H
S07:00Barcelona U19 0:0 CE Europa U19 H2H
S07:00Rusadir CF U19 0:0 Sevilla U19 H2H
S07:00Madla IL 0:0 Sandefjord B H2H
S07:00Byasen Toppfot 0:0 Rosenborg B H2H
S07:00KFUM 2 0:0 Lokomotiv Oslo H2H
S07:00Selbak 0:0 Lillestrom B H2H
S07:00Levanger 2 0:0 Melhus H2H
S07:00Start Kristiansand B 0:0 FK Tonsberg H2H
S07:00Viking B 0:0 Fana H2H
S07:00Traff 0:0 IL Hodd B H2H
S07:00Stromsgodset B 0:0 Vestfossen H2H
S07:00Aasane (w) 0:0 Amazon Grimstad (w) H2H
S07:00Ovrevoll Hosle(W) 0:0 Kaupanger (w) H2H
S07:20OFK Belgrade 1:0 FK Zvezdara

1

H2H
S07:20IMT Novi Belgrade 1:0 FK Brodarac H2H
S07:20FK Radnicki Novi Bel 0:0 FK Prva Iskra Baric H2H
S07:30RasenBallsport Leipz 0:0 Borgfeld(U17) H2H
S07:30Persela Lamongan : Barito Putera H2H
S07:30Pyunik B 0:0 Gandzasar Kapan B H2H
S07:30OFK Petrovac 0:0 FK Sutjeska Niksic H2H
S07:30FK Iskra Danilovgrad 0:0 FK Zeta H2H
S07:30Lovcen Cetinje 0:0 Mornar H2H
S07:30FK Rudar Pljevlja 0:0 FK Grbalj Radanovici H2H
S07:30FC Sioni Bolnisi 0:0 Samtredia H2H
S07:30Las Palmas C 0:0 Tenisca H2H
S07:30Union Viera 0:0 UD Ibarra H2H
S07:30Aalborg Freja 0:0 IF Skjold Sæby H2H
S07:30Vatanspor (DJ) 0:0 AGF Aarhus (Youth) H2H
S07:30BK Fremad Valby 0:0 FA 2000 H2H
S07:30Hedensted 0:0 Naesby H2H
S07:30Weiche Flensburg 08 0:0 Union Neumunster H2H
S07:30RC Victoria U19 0:0 Acodetti CF U19 H2H
S07:30WSG Radenthein 0:0 SGA Sirnitz H2H
S07:45KB 2 0:0 KFUM H2H
S08:00Naft Misan 0:0 Al Diwaniya H2H
S08:00PFK Aleksandriya U21 0:0 Karpaty U21 H2H
S08:00Stuttgarter Kickers 0:0 Eintracht Frankfurt H2H
S08:00Fortuna Hjorring (w) 0:0 Odense BK (w) H2H
S08:00Boavista U19 : Pacos Ferreira U19 H2H
S08:00Rio Ave U19 : Aves U19 H2H
S08:00Braga U19 : Leixoes U19 H2H
S08:00Vitoria SC Guimaraes : Freamunde U19 H2H
S08:00Gil Vicente U19 : FC Porto U19 H2H
S08:00Feirense U19 : Beira Mar U19 H2H
S08:00Uniao Leiria U19 : Academica Coimbra U1 H2H
S08:00GD Estoril-Praia U19 : Cova Piedade U19 H2H
S08:00Vitoria FC Setubal U : Maritimo U19 H2H
S08:00Alcanenense U19 : Tondela U19 H2H
S08:00Benfica U19 : Alverca U19 H2H
S08:00Belenenses U19 : Sporting Lisbon U19 H2H
S08:00Sparta Praha : Mlada Boleslav H2H
S08:00Dinamo-Auto 0:0 Speranta Nisporeni H2H
S08:00Sheriff Tiraspol : FC Milsami H2H
S08:00CS Petrocub : FC Sfintul Gheorghe H2H
S08:00Hudiksvalls ABK 0:0 IFK Lulea H2H
S08:00Taftea IK 0:0 IFK Timra H2H
S08:00Gallivare Malmberget 0:0 Friska Viljor FC H2H
S08:00Pitea IF 0:0 Bodens BK H2H
S08:00IFK Harnosand 0:0 Kramfors-Alliansen H2H
S08:00IFK Ostersund 0:0 Gottne IF H2H
S08:00IFK Umea 0:0 Ytterhogdal IK H2H
S08:00Banants B 0:0 Shirak Gjumri B H2H
S08:00Ararat-Armenia B 0:0 Ararat Yerevan II H2H
S08:00Rapid Vienna (Youth) : Karabakh Vienna H2H
S08:00KF Gunilla Hei : KF Feronikeli H2H
S08:00KF Trepca 89 : KF Llapi H2H
S08:00Sigma Olomouc U19 0:0 Sparta Praha U19 H2H
S08:00FC Struga Trim Lum : FK Goblen H2H
S08:00Ilves Tampere (w) 0:0 ONS (w) H2H
S08:00TiPS Vantaa (w) 0:0 Pallokissat (w) H2H
S08:00KIF Orebro DUFF (w) 0:0 Asarums IF FK (w) H2H
S08:00Eendracht Aalst (W) 0:0 Zulte Waregem VV (w) H2H
S08:00Victoria Bardar 0:0 FC Singerei H2H
S08:00Spatakihine U 0:0 FC Floresti H2H
S08:00Iskra Stal Ribnita 0:0 FC Cahul-2005 H2H
S08:00Kastrioti Kruje 0:0 KS Perparimi Kukesi H2H
S08:00KF Laci 0:0 Teuta Durres H2H
S08:00Hirnyk-Sport 0:0 Ahrobiznes TSK Romny H2H
S08:00Kolos Kovalyovka 0:0 Dnipro-1 H2H
S08:00Rukh Vynnyky 0:0 Volyn H2H
S08:00Zirka Kirovohrad 0:0 Metalist 1925 Kharki H2H
S08:00Al-Jaish Damascus 0:0 Al-Wahda Damascus H2H
S08:00Baghdad 0:0 Al Talaba H2H
S08:00Alsinaat Alkahrabaiy 0:0 Al-Hudod H2H
S08:00PAS Giannina U19 0:0 Panaitolikos U19 H2H
S08:00Stovring 0:0 Hjorring IF H2H
S08:00Herning KFUM 0:0 Vorup FB H2H
S08:00Bramming 0:0 Fredericia FF H2H
S08:00Esbjerg 2 0:0 Sonderborg Fremad H2H
S08:00Rishoj 0:0 KFUM Roskilde H2H
S08:00NГёrresundby 2 0:0 Viby IF H2H
S08:001 FC Normannia Gmund 0:0 Villingen H2H
S08:00Stuttgarter Kickers 0:0 Freiberg H2H
S08:00Aumund-Vegesack 0:0 BTS Neustadt H2H
S08:00Eintr. Braunschweig 0:0 SV Atlas Delmenhorst H2H
S08:00SV Blau-Weiss Zorbau 0:0 Einheit Rudolstadt H2H
S08:00Eutin 08 0:0 Inter Turkspor Kiel H2H
S08:00TSB Flensburg 0:0 SV Todesfelde H2H
S08:00TSV Kropp 0:0 Heider SV H2H
S08:00Godoy Cruz Reserves 0:0 CA Aldosivi Reserves H2H
S08:00GKS Pniowek Pawlowic 0:0 Miedz Legnica II H2H
S08:00Gornik II Zabrze 0:0 MKS Kluczbork H2H
S08:00LKS Wolczanka Wolka 0:0 Hutnik Krakow H2H
S08:00MLKS Znicz Biala Pis 0:0 Polonia Warszawa H2H
S08:00Podhale Nowy 0:0 Sokol Sieniawa H2H
S08:00Piast Zmigrod 0:0 Ruch Zdzieszowice H2H
S08:00Rekord Bielsko-Biala 0:0 Zaglebie Lubin B H2H
S08:00Crisul Chisineu Cris 0:0 Industria Galda H2H
S08:00Rapid Bucuresti 0:0 Afumati H2H
S08:00Bucovina Radauti 0:0 Ceahlaul Piatra Neam H2H
S08:00CS Minaur Baia Mare 0:0 CS Sanatatea Cluj H2H
S08:00CSM Focsani 0:0 Stiinta Miroslava H2H
S08:00ACS Foresta Suceava 0:0 FC Otelul Galati H2H
S08:00Scolar Resita 0:0 Avrig H2H
S08:00ACS Somuz Falticeni 0:0 Pascani H2H
S08:15Kariobangi Sharks 0:0 Sofapaka FC H2H
S08:30Al-Safa 0:0 Trables Sports Club H2H
S08:30Lipany 0:0 Dukla Banska Bystric H2H
S08:30Tatran Presov 0:0 MFK Dubnica nad Vaho H2H
S08:30KFC Komarno 0:0 Sokol Dolna Zdana H2H
S08:30SVG Reichenau 0:0 VfB Hohenems H2H
S08:30Vlazrimi Kicevo 0:0 FK Labunishta H2H
S08:30FK Rinija 0:0 Korab Debar H2H
S08:30Pelister Bitola 0:0 FK Skopje H2H
S08:30FK Teteks Tetovo 0:0 Gench Kalemler H2H
S08:30Bregalnica Stip 0:0 Vardar Negotino H2H
S08:30FC Plackovica 0:0 Pehchevo H2H
S08:30FK Kozuv 0:0 FK Tikves Kavadarci H2H
S08:30Borec Veles 0:0 Detonit Junior H2H
S08:30Partizan Obrshani 0:0 Kamenica-Sasa H2H
S08:30Guingamp (w) 0:0 Lille OSC Metropole H2H
S08:30Montpellier (w) 0:0 FC Metz (w) H2H
S08:30Paris Saint Germain 0:0 Dijon w H2H
S08:30Rodez Aveyron (w) 0:0 Fleury 91 Women's H2H
S08:30ASJ Soyaux (w) 0:0 Paris FC Women's H2H
S08:30Fimauto Valpolicella 0:0 Fiorentina (w) H2H
S08:30AC Milan (w) 0:0 Tavagnacco (w) H2H
S08:30Mozzanica (w) 0:0 AGSM Verona (w) H2H
S08:30Orobica (w) 0:0 Florentia Women's H2H
S08:30Bari (w) 0:0 Sassuolo (w) H2H
S08:30Spartak Hulin 0:0 Lisen H2H
S08:30Rymarov 0:0 Vyskov H2H
S08:30Uhersky Brod 0:0 Odra Petrkovice H2H
S08:30Valasske Mezirici 0:0 Sardice H2H
S08:30FK Buducnost Dobanov 0:0 Habitpharm Javor H2H
S08:30Radnicki 1923 Kraguj 0:0 Backa Topola H2H
S08:30Kamuzu Barracks 0:0 Blue Eagles H2H
S08:30Mafco 0:0 TN Stars H2H
S08:30AO Palliniakos 0:0 Foivos Kremastis H2H
S08:45KF Drenica Skenderaj 0:0 KF Liria Prizren H2H
S08:45KF Ballkani 0:0 KF Flamurtari Pristi H2H
S08:45KF Ferizaj 0:0 De Rita Goni Lane H2H
S09:00Al-Ahed 0:0 Shabab Al Ghazieh H2H
S09:00Tennis Borussia Berl 0:0 St. PauliU17 H2H
S09:00Arminia Bielefeld U1 0:0 Koln U17 H2H
S09:00Pakhtakor 0:0 Lokomotiv Tashkent H2H
S09:00Langenegg 0:0 FC Kitzbuhel H2H
S09:00WSC Hertha Wels 0:0 ATSV Stadl Paura H2H
S09:00Orebro Syrianska IF 0:0 Vanersborg FK H2H
S09:00FC Trollhattan 0:0 Karlstad BK H2H
S09:00Stenungsunds IF 0:0 Vargarda IK H2H
S09:00IK Gauthiod 0:0 Hisingsbacka FC H2H
S09:00FBK Karlstad 0:0 Skoftebyns IF H2H
S09:00Vanersborgs IF 0:0 Nordvarmland FF H2H
S09:00IFK Uddevalla 0:0 Torslanda IK H2H
S09:00FC Rosengard (w) : Pitea IF (w) H2H
S09:00Djurgardens (w) : Linkopings (w) H2H
S09:00Kvarnsvedens IK (w) 0:0 Sundsvalls DFF (w) H2H
S09:00Umea IK (w) : Lidkopings FK (w) H2H
S09:00Assi IF (w) : Vasteras BK30 (w) H2H
S09:00Mallbackens IF (w) : AIK Solna (w) H2H
S09:00Sampdoria U20 : Genoa U20 H2H
S09:00Lyon (w) : Bordeaux (w) H2H
S09:00Cape Umoya United : Witbank Spurs H2H
S09:00Maccabi FC : Real Kings H2H
S09:00Jomo Cosmos : Pretoria Univ H2H
S09:00Richards Bay : Uthongathi FC H2H
S09:00Massenhoven VC (w) 0:0 Club Brugge (w) H2H
S09:00Moldavo (w) 0:0 SG-Tertre-Hautrage ( H2H
S09:00White Star Bruxelles 0:0 Famkes Merkem (w) H2H
S09:00Svelta Melsele (w) 0:0 Kontich FC (w) H2H
S09:00Standard Liege B (W) 0:0 Tongeren (w) H2H
S09:00Ladies Genk B Women' 0:0 Gent B (w) H2H
S09:00Tammeka Tartu (W) : Ajax Tallinna Women H2H
S09:00FC Lootos Polva (W) : Tartu SK 10 Premium H2H
S09:00FK Tuzla City 0:0 Mladost Doboj Kakanj H2H
S09:00HSK Zrinjski Mostar 0:0 FK Zeljeznicar H2H
S09:00Zvi Jerzy Da 0:0 GOSK Gabela H2H
S09:00Zejtun Corinthians 0:0 Mqabba FC H2H
S09:00Chernomorets Balchik 0:0 Strumska Slava H2H
S09:00Lokomotiv Gorna Orya 0:0 Pirin Blagoevgrad H2H
S09:00Lokomotiv Sofia 0:0 Litex Lovech H2H
S09:00PFC Nesebar 0:0 CSKA 1948 Sofia H2H
S09:00Tsarsko Selo 0:0 Chernomorets Pomorie H2H
S09:00Ankaran Hrvatini Mas 0:0 ND Beltinci H2H
S09:00ASK Bravo Publikum 0:0 Brda H2H
S09:00NK Fuzinar 0:0 Jadran Dekani H2H
S09:00NK Brezice 0:0 Radomlje H2H
S09:00NK Bilje 0:0 MNK FC Ljubljana H2H
S09:00NK Rogaska 0:0 Krka H2H
S09:00Roltek Dob 0:0 NK Nafta H2H
S09:00Trondheims Orn (w) 0:0 Valerenga (w) H2H
S09:00Arna Bjornar (w) 0:0 Roa (w) H2H
S09:00Avaldsnes (w) 0:0 Sandviken (w) H2H
S09:00Lyn (w) 0:0 Stabaek (w) H2H
S09:00Bright Stars 0:0 SC Villa H2H
S09:00Mbarara City 0:0 Ma Lu H2H
S09:00Vipers 0:0 Nyamityobora FC H2H
S09:00NK Dugopolje 0:0 HNK Sibenik H2H
S09:00NK Varteks Varazdin 0:0 Zadar H2H
S09:00NK Lucko 0:0 Radnik Sesvete H2H
S09:00AB Tarnby 0:0 Herlev H2H
S09:00Oure Skolernes 0:0 B 1909 Odense H2H
S09:00FK Liria 0:0 Albertslund H2H
S09:00Tuse IF 0:0 DMI H2H
S09:00Jahn Forchheim 0:0 Wurzburger Kickers I H2H
S09:00Bayern Alzenau 0:0 HГјnfelder SV H2H
S09:00Rot-Weiss Hadamar 0:0 SpVgg Neu-Isenburg H2H
S09:00SG Barockstadt 0:0 Buchonia Flieden H2H
S09:00Turk Gucu Friedberg 0:0 FC Giessen H2H
S09:00Waldgirmes 0:0 Hessen Kassel H2H
S09:00Boca Juniors Reserve 0:0 Rosario Central Rese H2H
S09:00CA Independiente Res 0:0 Huracan Reserves H2H
S09:00FC Alnada Nazareth 0:0 Bnei Mamba Golan H2H
S09:00Chicken Inn 0:0 Bulawayo Chiefs H2H
S09:00Ngezi Platinum 0:0 Chapungu FC H2H
S09:00ZPC Kariba 0:0 Capps linked H2H
S09:00Nirudit 0:0 FC Platinum H2H
S09:05Hatta : Al-Thaid H2H
S09:15IF Lyseng 0:0 Lemming IF H2H
S09:15IF Foroyar 0:0 B1903 2 H2H
S09:30SC Weiz 0:0 SC Kalsdorf H2H
S09:30Royal Eagles 0:0 TS Galaxy H2H
S09:30TS Sporting 0:0 Stellenbosch FC H2H
S09:30Tshakhuma TM 0:0 Mbombela United H2H
S09:30Ajax Cape Town 0:0 FC Cape Town H2H
S09:30Dobrovice 0:0 Loko Vltavin H2H
S09:30Slovan Velvary 0:0 FK Kraluv Dvur H2H
S09:30Briton Ferry Athleti 0:0 Caerau Ely H2H
S09:30Cambrian Clydach 0:0 Port Talbot H2H
S09:30Cwmamman United 0:0 Dinas Powys H2H
S09:30Cwmbran Celtic 0:0 Ammanford H2H
S09:30Cwmbran Town 0:0 Afan Lido H2H
S09:30Garden Village 0:0 Brian Ronda H2H
S09:30Llandrindod Wells 0:0 Aberbargoed Buds H2H
S09:30Llanidloes Town 0:0 Pontypridd H2H
S09:30Panteg 0:0 Pen-y-Bont FC H2H
S09:30Pontyclun 0:0 Llantwit Major H2H
S09:30STM Sports 0:0 Haverfordwest County H2H
S09:30Sully Sports 0:0 Brecon Corinthians H2H
S09:30Ton Pentre 0:0 Amateur Sports H2H
S09:30Treharris Athletic W 0:0 Cornelly United H2H
S09:30Undy Athletic 0:0 Monmouth Town H2H
S09:30West End AFC 0:0 Caldicot T. H2H
S09:30Bangor City FC 0:0 Mold Alexandra H2H
S09:30Berriew 0:0 Penrhyncoch H2H
S09:30Buckley Town 0:0 Brymbo H2H
S09:30Caersws 0:0 Holywell H2H
S09:30Coedpoeth United 0:0 Ruthin Town FC H2H
S09:30Conwy Utd 0:0 Rhyl FC H2H
S09:30Pwllheli 0:0 Porthmadog H2H
S09:30Gresford 0:0 Brickfield Rangers H2H
S09:30Guilsfield 0:0 Rhostyllen H2H
S09:30Hawarden Rangers 0:0 Llanfair United H2H
S09:30Holyhead 0:0 Corwen H2H
S09:30Llanrhaeadr 0:0 Flint Town H2H
S09:30Llay Miners Welfare 0:0 Rhydymwyn H2H
S09:30Penycae 0:0 Airbus UK Broughton H2H
S09:30Denbigh Town 0:0 Holyhead Town H2H
S09:30Prestatyn Town FC 0:0 New Brighton Villa H2H
S09:30Ynysddu Welfare 0:0 Taffs Well H2H
S09:30Radnor Valley 0:0 Goytre AFC H2H
S09:30Llangefni town 0:0 Borth United H2H
S09:30Trefelin 0:0 Swansea University H2H
S09:30Bahrain SC 0:0 Al-Shabbab H2H
S09:30Ronne fB 0:0 Tarnby FF H2H
S09:30SC Idar Oberstein 0:0 VfB Dillingen H2H
S09:30FV Diefflen 0:0 Hassia Bingen H2H
S09:30FSV Jagersburg 0:0 Engers H2H
S09:30Bogense G IF 0:0 OB 2 H2H
S09:30FB 0:0 Skjold H2H
S09:30HB 0:0 NB Bornholm H2H
S09:30Flemlose Haarby 0:0 Norre AabyIK H2H
S09:30Kolding BK 0:0 Silkeborg KFUM H2H
S09:30Nakskov 0:0 KГёge BK H2H
S09:30Koge Nord FC 0:0 Haslev FC H2H
S09:30Oriental 0:0 CA Juventud H2H
S09:30Plaza Colonia 0:0 IA Sud America H2H
S09:30Deportivo Maldonado 0:0 Albion FC H2H
S09:30Miramar Misiones FC 0:0 Central Espanol H2H
S09:30Villa Espanola 0:0 CS Cerrito H2H
S09:30Villa Teresa 0:0 Cerro Largo H2H
S09:30Rentistas 0:0 Tacuarembo H2H
S09:30E.Gawafel.S.Gafsa 0:0 Stade Africain Menze H2H
S09:30CO Sidi Bouzid 0:0 ES Hamam-Sousse H2H
S09:30Oceano Kerkennah 0:0 Sporting Ben Arous H2H
S09:30Chebba 0:0 AS Kasserine H2H
S09:30Djebeniana 0:0 Jendouba Sport H2H
S09:30CS Korba 0:0 Olympique de Beja H2H
S09:30US Seliana 0:0 Esperance Sportive Z H2H
S09:30AS Slimane 0:0 A.S Djerba H2H
S10:00JSM Jeunesse Sportiv 0:0 JSK Chabab Kasba Tad H2H
S10:00FC Dornbirn 1913 0:0 Worgl Obi SV H2H
S10:00Union Gurten 0:0 Deutschlandsberger S H2H
S10:00Gloucester City : Woking H2H
S10:00Torquay United 0:0 St Albans City H2H
S10:00Alfreton Town 0:0 Leamington H2H
S10:00Ashton United 0:0 Guiseley H2H
S10:00Blyth Spartans 0:0 Stockport County H2H
S10:00Chorley FC 0:0 Altrincham H2H
S10:00Hereford United 0:0 Southport FC H2H
S10:00York City 0:0 Chester FC H2H
S10:00Chesham United 0:0 Tiverton Town H2H
S10:00Farnborough Town 0:0 Salisbury City H2H
S10:00Frome Town 0:0 Gosport Borough H2H
S10:00Harrow Borough 0:0 Dorchester Town H2H
S10:00Hartley Wintney 0:0 Kings Langley H2H
S10:00Hendon 0:0 Wimborne Town H2H
S10:00Merthyr Town 0:0 Beaconsfield SYCOB H2H
S10:00Poole Town : Swindon Supermarine H2H
S10:00Staines Town 0:0 Basingstoke Town H2H
S10:00Taunton Town : Walton Casuals H2H
S10:00Weymouth : Metropolitan Police H2H
S10:00Bishop's Stortford 0:0 Corinthian Casuals H2H
S10:00Bognor Regis Town 0:0 Margate H2H
S10:00Carshalton Athletic 0:0 Potters Bar Town H2H
S10:00Dorking 0:0 Wingate Finchley H2H
S10:00Enfield Town 0:0 Whitehawk H2H
S10:00Haringey Borough : Merstham H2H
S10:00Hornchurch 0:0 Tonbridge Angels H2H
S10:00Kingstonian 0:0 Harlow Town H2H
S10:00Leatherhead : Burgess Hill Town H2H
S10:00Lewes 0:0 Folkestone H2H
S10:00AEP Paphos : Alki Oroklini H2H
S10:00Jelgava : Caramba/Dinamo Riga H2H
S10:00Olympique de Safi : Raja Casablanca Atlh H2H
S10:00CAYB Club Athletic Y 0:0 Renaissance Sportive H2H
S10:00MCO Mouloudia Oujda 0:0 Maghrib Association H2H
S10:00Wydad Casablanca 0:0 Hassania Agadir H2H
S10:00Ballinamallard Unite : PSNI H2H
S10:00Ballyclare Comrades : Knockbreda H2H
S10:00Dergview FC : Loughgall FC H2H
S10:00Larne FC : Carrick Rangers H2H
S10:00Limavady United : HW Welders H2H
S10:00Portadown : Dundela H2H
S10:00Chabab Ben Guerir : Wydad Fes H2H
S10:00Olympique Dcheira : Chabab Atlas Khenifr H2H
S10:00Itihad Z. Khemisset : JSM Jeunesse Sportiv H2H
S10:00JSK Chabab Kasba Tad : KAC de Kenitra H2H
S10:00Maghreb Fez : ASS Association Spor H2H
S10:00Club Salmi : Raja de Beni Mellal H2H
S10:00USK US Sidi Kacem : Racing Casablanca H2H
S10:00Wydad Temara : Renaissance Zmamra H2H
S10:00FC Baranovichi : Zabudova-2007 H2H
S10:00FK Lida : Khimik Svetlogorsk H2H
S10:00FC Belshina Babruisk : Slavia Mozyr H2H
S10:00Naftan Novopolock : FK Lokomotiv Gomel H2H
S10:00Zhitkovichi‎ : Smorgon FC H2H
S10:00Granit Mikashevichi : Kommunalnik Slonim H2H
S10:00FK Zorka-BDU Minsk : Volna Pinsk H2H
S10:00Banbury United 0:0 Royston Town H2H
S10:00Bedworth United 0:0 Alvechurch H2H
S10:00Halesowen Town 0:0 Needham Market H2H
S10:00Kettering Town : Redditch United H2H
S10:00Kings Lynn 0:0 Rushden Diamonds H2H
S10:00Lowestoft Town 0:0 Barwell H2H
S10:00Rushall Olympic 0:0 St Ives Town H2H
S10:00Stratford Town 0:0 Leiston FC H2H
S10:00Bamber Bridge 0:0 Basford Utd H2H
S10:00Buxton FC 0:0 North Ferriby United H2H
S10:00Lancaster City 0:0 Scarborough H2H
S10:00Matlock Town 0:0 Hednesford Town H2H
S10:00Nantwich Town 0:0 Workington H2H
S10:00Stafford Rangers 0:0 Hyde F.C. H2H
S10:00Stalybridge Celtic 0:0 Farsley Celtic H2H
S10:00Whitby Town 0:0 Mickleover Sports H2H
S10:00FK Buducnost 0:0 OFK Titograd H2H
S10:00ElvasU U17 0:0 Associacao Naval U17 H2H
S10:00Weymouth 0:0 Walton Casuals H2H
S10:00South Shields 0:0 Gainsborough Trinity H2H
S10:00Santanyi 0:0 CD Ferriolense H2H
S10:00Ibiza Islas Pitiusas 0:0 CF Soller H2H
S10:00CD Cortes 0:0 CD Huarte H2H
S10:00Jove Espanol 0:0 Villarreal C H2H
S10:00Numancia B 0:0 Burgos Promesas H2H
S10:00AL Minaa 0:0 Al Zawraa H2H
S10:00Dinamo Batumi 0:0 FC Telavi H2H
S10:00Biggleswade Town 0:0 Coalville H2H
S10:00Kjellerup IF 2 0:0 Skive IK 2 H2H
S10:00Swit Skolwin 0:0 KP Calisia Kalisz H2H
S10:15AL Najaf 0:0 Al-Naft H2H
S10:30AD San Juan 0:0 Valle de Egues H2H
S10:30CD Baztan 0:0 UCD Burlades H2H
S10:30CD Beti Onak 0:0 Pena Sport H2H
S10:30UDC Txantrea KKE 0:0 CD Subiza H2H
S10:30CF Rapid De Murillo 0:0 CCD Alberite H2H
S10:30UC Ceares 0:0 Marino luanco H2H
S10:30CD Cayon 0:0 CD Naval H2H
S10:30Atzeneta UE 0:0 Paiporta H2H
S10:45Prishtina 0:0 KF KEK H2H
S10:45Alesves 0:0 MRA Navarra H2H
S10:45CD Lealtad 0:0 EI San Martin H2H
S10:45Ribamontan Al Mar CF 0:0 Club Deportivo Trope H2H
S11:00Chabab Atlas Khenifr 0:0 Renaissance Zmamra H2H
S11:00Racing Casablanca 0:0 Maghreb Fez H2H
S11:00ASS Association Spor 0:0 KAC de Kenitra H2H
S11:00Club Salmi 0:0 USK US Sidi Kacem H2H
S11:00Wydad Fes 0:0 Olympique Dcheira H2H
S11:00Netherlands (w) U17 0:0 Latvia (w) U17 H2H
S11:00Poprad 0:0 Partizan Bardejov H2H
S11:00Zimbru Chisinau 0:0 FC Olimpia Balti H2H
S11:00Maccabi Haifa : Maccabi Netanya H2H
S11:00Benesov : Jiskra Usti nad Orli H2H
S11:00SK Viktorie Jirny : Radotin H2H
S11:00Stechovice : Zivanice H2H
S11:00Unicov : Slavia Kromeriz H2H
S11:00Vrchovina : Hlucin H2H
S11:00Dinamo Bucuresti : Dunarea Calarasi H2H
S11:00Vitosha Bistritsa : Beroe Stara Zagora H2H
S11:00Sarajevo 0:0 Sloboda H2H
S11:00Qrendi : Pembroke Athleta H2H
S11:00Naxxar Lions : Sirens H2H
S11:00Codru Lozova : Saxan Ceadir Lunga H2H
S11:00Glodeni : Real Succes H2H
S11:00FC ABUS Ungheni : FC Sireti H2H
S11:00Chenois 0:0 Meyrin H2H
S11:00Bulle 0:0 Azzurri 90 H2H
S11:00Grand-Lancy 0:0 FC Naters H2H
S11:00Lausanne SportsU21 0:0 FC Fribourg H2H
S11:00FC Thun U21 0:0 Echallens H2H
S11:00Vevey Sports 0:0 FC Martigny Sports H2H
S11:00Young Boys U21 0:0 Etoile Carouge H2H
S11:00FC Black Stars Basel 0:0 Grasshoppers U21 H2H
S11:00FC Schotz 0:0 SC Zofingen H2H
S11:00Solothurn 0:0 BSC Old Boys H2H
S11:00Zug 94 0:0 Langenthal H2H
S11:00Bassecourt 0:0 Biel Bienne H2H
S11:00SC Goldau 0:0 Delemont H2H
S11:00FC Luzern U21 0:0 SC Buochs H2H
S11:00Baden 0:0 FC Linth 04 H2H
S11:00SV Hongg 0:0 FC Winterthur U21 H2H
S11:00FC Red Star Zurich 0:0 USV Eschen Mauren H2H
S11:00Thalwil 0:0 FC Gossau H2H
S11:00United Zurich 0:0 FC Mendrisio Stabio H2H
S11:00FC Kosova Zurich 0:0 FC Wettswil Bonstett H2H
S11:00FC St.Gallen U21 0:0 FC Tuggen H2H
S11:00FC Dobrudzha : Arda H2H
S11:00Ludogorets Razgrad I : Botev Galabovo H2H
S11:00PFK Montana 0:0 Kariana Erden H2H
S11:00HJK Helsinki (w) 0:0 PK-35 (W) H2H
S11:00Aland United (w) 0:0 Honka Espoo (w) H2H
S11:00Jyvaskylan Pallokerh 0:0 TPS Turku (w) H2H
S11:00Sporting Lisbon Sad 0:0 Uniao Leiria U17 H2H
S11:00Polonia Pozna Women' 0:0 GKS Gornik Leczna (w H2H
S11:00Shbab Alkhaleel 0:0 Jabal Al Mukaber H2H
S11:00CE Esporles 0:0 CF Platges De Calvia H2H
S11:00U.M. Escobedo 0:0 Samanod H2H
S11:00CD Guarnizo 0:0 CD Bezana H2H
S11:00Amurrio 0:0 SD San Ignacio H2H
S11:00Bermeo 0:0 Pasaia KE H2H
S11:00SD Beasain 0:0 CD Lagun Onak H2H
S11:00Zamudio SD 0:0 Portugalete H2H
S11:00Acero 0:0 Elche CF Ilicitano H2H
S11:00CA Bembibre 0:0 Real Avila CF H2H
S11:00CD La Virgen Del Cam 0:0 UD Santa Marta H2H
S11:00Borac Cacak 0:0 OFK Beograd H2H
S11:15Lija Athletic 0:0 Gudja United H2H
S11:15Al Taawon : Al Oruba (UAE) H2H
S11:15Nacional de Montevid 0:0 Penarol Reserve H2H
S11:30UD Alcudia 0:0 Mallorca B H2H
S11:30Panaderia Pulido 0:0 Tenerife B H2H
S11:30Real Sociedad C 0:0 JD Somorrostro H2H
S11:30WAC d'Adjame 0:0 ASI Abengourou H2H
S11:59Al Hussein 0:0 Al Quwa Al Jawiya H2H
S11:59Deportivo Merlo 0:0 Leandro N Alem H2H
S11:59MFK Skalica 0:0 FC Artmedia Petrzalk H2H
S11:59Team Wiener Linien 0:0 SV Mattersburg Amate H2H
S11:59GS Consolat Marseill : Martigues H2H
S11:59Frejus St-Raphael : OGC Nice B H2H
S11:59ENDOUME : Annecy H2H
S11:59Monaco B : OLYMPIQUE DE MARSEIL H2H
S11:59Chasselay M.D. Azerg : Jura Sud Foot H2H
S11:59Pontarlier : Hyeres H2H
S11:59Saint-Priest : Lyonnais II H2H
S11:59Toulon : GRACES H2H
S11:59F91 Dudelange 0:0 Progres Niedercorn H2H
S11:59Doxa Dramas 0:0 Iraklis H2H
S11:59UD San Pedro 0:0 Santutxu FC H2H
S11:59Atletico Union Guima 0:0 UD Tamaraceite H2H
S11:59UD Poblense 0:0 Song clade pull H2H
S11:59CE Felanitx 0:0 CD Manacor H2H
S11:59UD Las Zocas 0:0 UD San Fernando H2H
S11:59Huercal 0:0 Minera H2H
S11:59Manchego Ciudad 0:0 Albacete B H2H
S11:59CD Villacanas 0:0 Suokuaili Moss H2H
S11:59Club America U20 0:0 Club Tijuana U20 H2H
S11:59Victoria Sulejowek 0:0 Ursus Warszawa H2H
S11:59FC Ouest Tourangeau 0:0 Bourges FC H2H
S11:59USSA Vertou 0:0 Angers II H2H
S11:59Napoli Futsal 0:0 Pessah Lo Fano H2H
S12:30Llandudno Amateurs 0:0 Dyffryn Nantlle Vale H2H
S12:30Yague CF 0:0 CD Agoncillo H2H
S12:30CD Murense 0:0 Llosetense H2H
S12:30SD Balmaseda FC 0:0 Sestao H2H
S12:30Necaxa U20 0:0 Leon U20 H2H
S13:00Allerheiligen 0:0 Sturm Graz (Youth) H2H
S13:00Vilamarxant CF 0:0 UD Alzira H2H
S13:00NK Livar Ivancna Gor 0:0 Bled Hirter H2H
S13:00Alboraya U19 0:0 Racing Algemesi CF U H2H
S13:00UD Alzira U19 0:0 Lorca CFB U19 H2H
S13:00KSZO Ostrowiec 0:0 Wisla Sandomierz H2H
S13:00Bourges 0:0 Vierzon H2H
S13:15Pachuca U20 0:0 Santos Laguna U20 H2H
S13:30Dessel Sport 0:0 Thes Sport H2H
S14:00Rubi Shapira 0:0 Hapoel Kafr Kanna H2H
S14:00Cerro Montevideo 0:0 Wanderers FC H2H
S14:00Liverpool URU 0:0 CA River Plate H2H
S14:00Boston River 0:0 Defensor Sporting Mo H2H
S14:00Torque 0:0 Rampla Juniors FC H2H
S14:00Sporting Chatelet 0:0 ASV Geel H2H
S14:00FCV Dender EH 0:0 Jeunesse Molenbeek H2H
S14:00Lierse Kempenzonen 0:0 KMSK Deinze H2H
S14:00Excelsior Virton 0:0 Seraing H2H
S14:00Rupel Boom : Oudenaarde H2H
S14:00Royal Knokke : Eendracht Aalst H2H
S14:00RFC de Liege : KSK Heist H2H
S14:00Siquinala FC 0:0 CD Puerto de Iztapa H2H
S14:00CE Lajeadense 0:0 Gremio B H2H
S14:00Atletico Pr Paranaen 0:0 Gremio Maringa PRU19 H2H
S14:00Nova Cidade 0:0 Perolas Negras H2H
S14:00Chapecoense U19 0:0 Internacional (RS)(U H2H
S14:00Figueirense U19 0:0 Tubarao U19 H2H
S14:00Gremio RS U19 0:0 Criciuma U19 H2H
S14:00Racing Club Abidjan 0:0 Sporting Gagnoa H2H
S14:00Primavera 0:0 Comercial-SP H2H
S14:00Boavista (RJ) Youth 0:0 Bangu U20 H2H
S14:00Botafogo RJ U20 0:0 Duque de Caxias RJ U H2H
S14:00Flamengo U19 0:0 AA Carapebus U20 H2H
S14:00Madureira Youth 0:0 Serra Macaense U20 H2H
S14:00Nova Iguacu U20 0:0 Audax Rio/RJ U20 H2H
S14:00Vasco da Gama U20 0:0 America-RJ U20 H2H
S14:00CSA U20 0:0 ABC FC RN (Youth) H2H
S14:00Botafogo PB (Youth) 0:0 Nautico PE (Youth) H2H
S14:00Desportivo Brasil Y 0:0 Ponte Preta (Youth) H2H
S14:00Portuguesa (Youth) 0:0 Sao Paulo U20 H2H
S14:00Confianca SE (Youth) 0:0 Bahia (Youth) H2H
S14:00Moto Club de Sao Lui 0:0 River (PI) Youth H2H
S14:00Sampaio Correa RJ U2 0:0 Ceara Youth H2H
S14:00LDRO/Cabo Frio Women 0:0 IQSL Brasileirinho W H2H
S14:00Portuguesa(w) 0:0 Flamengo/RJ (w) H2H
S14:00Ibis SC 0:0 Serrano BA H2H
S14:30Argentino de Quilmes 0:0 Deportivo Laferrere H2H
S14:30Argentino de Rosario 0:0 Argentino de Merlo H2H
S14:30Parana PR/U19 0:0 Londrina (PR) U19 H2H
S14:30Blumenau EC 0:0 Joinville SC H2H
S14:30Raca SC 0:0 MineirosGO H2H
S15:00El Porvenir : Excursionistas H2H
S15:00Liniers : Juventud Unida H2H
S15:00CA Lugano : Claypole H2H
S15:00Defensores de Cambac : Deportivo Paraguayo H2H
S15:00Central Ballester : Real Pilar H2H
S15:00CA Atlas : Deportivo Muniz H2H
S15:00Central Cordoba SDE : Nueva Chicago H2H
S15:00CD Magallanes 0:0 Melipilla H2H
S15:00Union Guimar W 0:0 Las Palmas Llamoro W H2H
S15:00Palmeira RN 0:0 Cruzeiro RN H2H
S15:00CD Municipal Mejillo 0:0 AC Colina H2H
S15:00Deportes Rengo 0:0 Escuela Macul H2H
S15:00Royal Fuente La 0:0 Atletico El Vigia H2H
S15:30Deportes Recoleta 0:0 San Antonio Unido H2H
S15:30Union Atletico Falco 0:0 Llaneros de Guanare H2H
S15:30Yaracuy FC 0:0 CA Furrial H2H
S15:30Yaracuyanos 0:0 Deportivo Zulia H2H
S16:00USM Bel Abbes : AS Ain Mlila H2H
S16:00DRB Tadjenant : CS Constantine H2H
S16:00CD FAS : CD Sonsonate H2H
S16:00Santa Tecla : CD Pasaquina H2H
S16:00Jocoro FC : Aguila H2H
S16:00CD Audaz : Alianza San Salvador H2H
S16:00Municipal Limeno : CD Chalatenango H2H
S16:00Santiago Morning 0:0 Deportes La Serena H2H
S16:00Valledupar FC 0:0 Deportes Quindio H2H
S16:00Mixto EC 0:0 Cuiaba H2H
S16:00ProvincialTalagante 0:0 Linares Unido H2H
S16:00Titanes FC 0:0 Urena SC H2H
S16:15Sport Rosario Reserv 0:0 Deportivo San Martin H2H
S16:30Deportes Limache 0:0 Real Juventud San Jo H2H
S17:00Sporting San Jose 0:0 Once de Abril H2H
S17:00Deportivo Santa Isab 0:0 UNIFUT-Rosal Women H2H
S17:00Panajachel FCF Women 0:0 Chimaltecas CSDFF (W H2H
S17:00Deportivo Mixco 0:0 Deportivo Jocotan H2H
S17:00Petroleros de Anzoat 0:0 Diamantes de Guayana H2H
S17:00Excursionistas Women 0:0 CA Independiente (w) H2H
S17:30UNAN Managua U21 0:0 Real Esteli U20 H2H
S18:00Skenderbeu Korca : Kamza H2H
S18:00Flamurtari : KF Tirana H2H
S18:00Partizani Tirana : Luftetari H2H
S18:00AD San Carlos : Guadalupe FC H2H
S18:00Columbia Lions Women 0:0 Dartmouth Women H2H
S18:05RAMS Village Superst 0:0 Fast Cash Saddlers U H2H
S19:00CD Universitario 0:0 CA Independente H2H
S19:00CD Centenari 0:0 Azuero FC H2H
S19:00Santa Gema 0:0 Plaza Amador H2H
S19:00Alianza FC (PAN) 0:0 Sporting San Migueli H2H
S22:00Gamba Osaka (Youth) 0:0 Okayama Am H2H
Advertisements: