20:41 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
African Nations Cup
F15:00Senegal2

0:1 Algeria

4

[0-0] H2H
International Club Friendly
F02:00Beitar Tel Aviv Raml 0:1 Hapoel Ramat Gan[0-0] H2H
F03:30Belasitsa Petrich 2:4 Gandzasar Kapan[2-2] H2H
F04:05Metalist 1925 Kharki 0:3 Olimpic Donetsk

2

[0-1] H2H
F04:05Dunarea Calarasi

1

3

0:4 FC Struga Trim Lum

3

[0-2] H2H
F05:00SC Farense 2:2 Louletano[1-1] H2H
F06:00Kawasaki Frontale 1:0 Chelsea[0-0] H2H
F06:35Hapoel Tel Aviv

2

0:0 Hapoel Raanana

2

[0-0] H2H
F07:00Helmond Sport 1:0 Al Ahli Jeddah[1-0] H2H
F08:00Swindon Town 1:6 Birmingham City[0-4] H2H
F09:00SC Freiburg 2:4 VfB Stuttgart[0-0] H2H
Advertisements:
F09:00Czarni Sosnowiec (w)

1

1:4 GKS Gornik Leczna (w

2

[1-1] H2H
F09:45Oxin Alborz 2:2 Iran U20[0-0] H2H
F10:00Sarasota Metropolis 0:6 Bristol City[0-5] H2H
F10:00Volyn

2

1:2 FC Lviv[1-2] H2H
F10:30AZS PWSZ Walbrzych ( 1:1 GKS Katowice (w)[0-0] H2H
F10:30FC Kalush

2

1:2 Ahrobiznes TSK Romny

2

[0-0] H2H
F10:30SKChF Sevastopol 3:0 Krymteplitsya[0-0] H2H
F11:00Kasimpasa 1:0 Pendikspor[0-0] H2H
F11:00Alemannia Aachen 0:5 Excelsior Virton[0-0] H2H
F11:00Szombathelyi Haladas 2:1 Kaposvar[0-0] H2H
F11:00Kotwica Kolobrzeg

2

0:2 Chrobry Glogow

1

[0-0] H2H
F11:00Kolos Kovalyovka 0:2 FC Shakhtar Donetsk[0-0] H2H
F11:00FC Karpaty Lviv 0:0 FC Veres Rivne

1

[0-0] H2H
F11:00Hapoel Hadera 2:0 Hapoel Bnei Sakhnin

1

2

[0-0] H2H
F11:00FC Karpaty Lviv 1:2 Veres[0-0] H2H
F11:30Fenerbahce 2:0 Bursaspor[0-0] H2H
F11:30Napoli

1

5:0 Feralpisalo

1

[0-0] H2H
F11:30Nimes

1

2:2 Ajaccio

2

[0-0] H2H
F11:30FC Prerov 2:2 Bystrice pH[0-0] H2H
F11:59RB Leipzig2

3:2 Galatasaray

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F11:59Raca Bratislava

1

0:4 Austria Wien (Youth)

1

[0-0] H2H
F11:59Metz 0:0 Sochaux[0-0] H2H
F11:59Monaco1

0:1 Everton

1

[0-0] H2H
F11:591. FC Lok Stendal 1:3 FSV Optik Rathenow[0-0] H2H
F11:59Diosgyor VTK

1

0:3 Ujpesti

1

[0-0] H2H
F11:59Grenoble

2

0:0 Rodez Aveyron

1

[0-0] H2H
F11:59Panionios

1

1:1 AEL Larisa

1

[0-0] H2H
F11:59Zemun

1

1:1 Hatta

1

2

[0-0] H2H
F11:59KSS Kotwica Kornik 2:3 OKS Stomil Olsztyn

1

[0-0] H2H
F11:59Dinamo-Auto

2

0:2 Desna Chernihiv[0-0] H2H
F11:59Olimpia Grudziadz 3:3 Gryf Wejherowo[0-0] H2H
F11:59Stal Mielec 4:0 Stal Rzeszow[0-0] H2H
F11:59SV Angerberg 3:3 SV Kirchbichl[0-0] H2H
F12:15Paris FC 0:2 Orleans US 45[0-0] H2H
F12:30FC Carl Zeiss Jena ( 0:4 VfB Auerbach[0-0] H2H
F12:30Nantes 3:2 Chamois Niortais[0-0] H2H
F12:30AJ Auxerre 1:0 Cercle Brugge[0-0] H2H
F12:30Chateauroux 0:1 Creteil[0-0] H2H
F12:30Schalke 04 1:2 Norwich City

1

[0-0] H2H
F12:30ND Beltinci

1

0:2 NK Nafta

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F12:30SC Mannsworth

1

6:1 KSV Siemens[0-0] H2H
F12:30Royal Antwerp 3:2 FC Utrecht[0-0] H2H
F12:50Strasbourg1

3:1 Toulouse

1

[0-0] H2H
F13:00Valenciennes2

1:0 Amiens

1

1

[0-0] H2H
F13:00Clermont

1

0:0 JS kabylie

1

[0-0] H2H
F13:00Lens 0:2 USL Dunkerque[0-0] H2H
F13:00VFB Lubeck 1:0 Sheffield Wednesday

3

[0-0] H2H
F13:00Roeselare1

4:1 Kortrijk[0-0] H2H
F13:00KAS Eupen 3:1 OFI Crete[0-0] H2H
F13:00ETSV Weiche Flensbur 3:3 FSV luckenwalde[0-0] H2H
F13:00Go Ahead Eagles 1:1 Anorthosis Famagusta

1

[0-0] H2H
F13:00SV Schwechat

2

1:0 ASK Eggendorf

1

[0-0] H2H
F13:00Charleroi

1

2:1 Troyes

1

[0-0] H2H
F13:00Leioa

3

2:3 Alaves

1

[0-0] H2H
F13:00FSV Jagersburg

1

3:2 SV Elversberg II

1

[0-0] H2H
F13:00Jarota Jarocin 3:1 Victoria Ostrzeszow

1

[0-0] H2H
F13:00KS Panki 2:6 Polonia Poraj[0-0] H2H
F13:00SG Viktoria Bronnzel

1

0:6 Buchonia Flieden[0-0] H2H
F13:01SV Lippstadt 1:0 Norwich City U23

1

[0-0] H2H
F13:20SC Velbert

1

1:2 BG Uberruhr[0-0] H2H
Advertisements:
F13:30Solothurn 2:5 Breitenrain

1

[0-0] H2H
F13:30Ynysygerwn FC 0:2 Ammanford[0-0] H2H
F13:30FC Bisamberg 0:3 Haitzendorf[0-0] H2H
F13:30Langenrohr 6:1 FC Tulln[0-0] H2H
F13:40Usv Ragnitz 2:3 Weinland Gamlitz[0-0] H2H
F14:00Chambly FC 2:2 Quevilly

1

[0-0] H2H
F14:00CD Plus Ultra

1

1:1 UD Los Garres

1

[0-0] H2H
F14:15Bath City 1:1 Newport County[0-0] H2H
F14:15Floriana F.C.

1

2:2 Senglea Athletic

1

1

[0-0] H2H
F14:30Club Brugge

2

2:2 Sporting Lisbon

3

[0-0] H2H
F14:30Colchester United

1

0:5 Ipswich Town

1

[0-0] H2H
F14:30East Grinstead Town 1:2 Maidstone United[0-0] H2H
F14:30Hebburn Town

2

2:4 Gateshead[0-0] H2H
F14:45Chester FC 1:2 Bolton Wanderers[0-0] H2H
F14:45Crawley Town 0:1 Brighton Hove Albi[0-0] H2H
F14:45Nottingham Forest 1:0 Crystal Palace[0-0] H2H
F14:45Taunton Town 7:0 Cheltenham Town[0-0] H2H
F14:45Welwyn Garden City 0:1 Milton Keynes Dons[0-0] H2H
F14:45AFC Stoneham 2:1 Eastleigh[0-0] H2H
F14:45Cheadle Town 1:2 Chester XI[0-0] H2H
Advertisements:
F15:00Sporting Braga 0:2 Lille[0-0] H2H
F15:00Motril 0:1 Granada CF B[0-0] H2H
F15:15Salford City 1:3 Woking[0-0] H2H
F15:30FC Porto1

1:1 Real Betis[0-0] H2H
F16:00Leixoes

3

1:0 Santa Clara[0-0] H2H
F20:00Liverpool1

2:3 Borussia Dortmund

1

[1-1] H2H
S05:00Maritimo 0:0 Sporting Braga H2H
S10:00Hirnyk Kryvyi Rih 0:0 FC Hirnyk Sport Koms H2H
S10:40Odranci 0:0 NK Polet Sv Martin H2H
S11:00SC Telstar 0:0 Dordrecht H2H
S11:00FK Kit Go Pehcevo 0:0 FC Plackovica H2H
S13:00Vogelheimer SV 0:0 Barisspor 84 Essen H2H
S14:00PSV Eindhoven 0:0 VfL Wolfsburg H2H
S14:00Turk Gucu Friedberg 0:0 FC Olympia Fauerbach H2H
S20:00Santa Rosa Pucallpa 0:0 Cunupia FC H2H
International Friendly
F10:30Tajikistan1

0:1 Korea DPR

2

[0-0] H2H
Russian National Football League
F11:59FK Nizhny Novgorod

4

1:3 Shinnik Yaroslavl

3

[0-0] H2H
Ireland Premier Division
F15:00Waterford United

1

0:1 Finn Harps

2

[0-0] H2H
F15:30Derry City

1

3:0 Sligo Rovers

5

[0-0] H2H
S14:45Dundalk 0:0 Cork City H2H
Advertisements:
German 3.Liga
F13:00TSV 1860 Munchen

4

1:1 Preuben Munster

2

[0-0] H2H
WeiFang Womens Cup
F04:00Chile (w) U17 2:2 Thailand (w) U16[1-2] H2H
F07:35China (w) U16 2:0 New Zealand (w)U17[2-0] H2H
S07:35New Zealand (w)U17 0:0 China (w) U16 H2H
Vietnamese First Division
F04:30Dak Lak

1

0:2 Hong Linh Ha Tinh

1

[0-0] H2H
F06:00Pho Hien

3

0:0 Huda Hue

3

[0-0] H2H
USL First Division
F22:45Phoenix Rising FC

1

6:0 Austin Bold

1

3

[1-0] H2H
USA Women Premier League
F19:00Pensacola (w)

1

3:2 Seattle audio (w)[2-0] H2H
F21:20Motor City FC (w) 1:1 Utah Royals Reserves[1-1] H2H
USA Women
F22:00Utah Royals (w) 2:2 Portland Thorns FC (

1

[1-1] H2H
USA National Premier Soccer League
F16:00Toronto FC II

2

3:3 Lansing Ignite FC[0-0] H2H
F17:00SC Cleveland

1

8

3:3 Rochester Lancer

3

[0-0] H2H
European Women
F11:00Netherlands (w) U19< 1:3 France (w) U19[0-0] H2H
F11:00England (w) U191

0:1 Spain (w) U19[0-0] H2H
F13:15Scotland (w) U19 0:4 Norway (w) U19

2

[0-0] H2H
F14:30Belgium (w) U191

0:5 Germany (w) U19[0-0] H2H
TAS Premier League
F06:15Olympia Warriors

1

3:1 South Hobart

2

[1-0] H2H
Australia Tasmania Challenge League
F22:25South Hobart Reserve 4:2 Kingborough Lions Re

3

[3-1] H2H
TAS Premier Championship
F22:30Riverside Olympic Re 0:1 Somerset

1

[0-0] H2H
Slovakia 2. Liga
F11:30Dukla Banska Bystric

2

3:4 MSK Zilina B

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F13:00Sport Podbrezova 2:1 FK Kosice[0-0] H2H
Swiss Super League
F14:00FC Sion

1

1:4 Basel

3

[0-0] H2H
Slovenia 1.Liga
F11:59NK Aluminij

2

2:1 Triglav Gorenjska

2

[0-0] H2H
Singapore League
F07:45Hougang United FC

1

3:1 DPMM FC

4

[2-1] H2H
F07:45Singapore Warriors

2

3:3 Balestier Khalsa FC

2

[1-2] H2H
Serbian Superliga
F14:00FK Vozdovac Beograd

2

1:2 Backa Topola

4

[0-0] H2H
Scotland League Cup
F14:45Motherwell 4:0 Greenock Morton[0-0] H2H
F14:45Dundee United

1

3:0 Cowdenbeath

1

[0-0] H2H
Rwanda National League
F09:30Garhwal Heroes FC

5

2:0 Etoile de LEst

1

[1-0] H2H
Russia Youth Championship League
F11:00FK Rostov Youth

2

1:3 Spartak Moscow Youth

1

[0-0] H2H
Russia Div 2 West
F11:00Torpedo Vladimir 1:1 Veles[0-0] H2H
Romania Liga I
F11:00AFC Hermannstadt

2

7

0:2 Gaz Metan Medias

4

[0-0] H2H
F14:00Chindia Targoviste

6

0:1 FC Viitorul Constant

3

[0-0] H2H
Poland Ekstraklasa
F11:59Arka Gdynia

1

0:3 Jagiellonia Bialysto

1

[0-0] H2H
F14:30LKS Lodz

2

0:0 Lechia Gdansk

1

[0-0] H2H
F21:00Alianza Lima

2

2:1 Sporting Cristal

6

[1-0] H2H
S16:00Sport Huancayo 0:0 Univ.Cesar Vallejo H2H
S16:00Alianza Universidad 0:0 Deportivo Municipal H2H
S16:00Molinos El Pirata 0:0 Universitario De Dep H2H
Primera Division de Paraguay
F18:15FC Nacional Asuncion

1

1:3 Olimpia Asuncion

3

[0-0] H2H
Pacific Games - Women\s
F16:00Fiji (w) 3:1 Cook Islands (w)[0-0] H2H
F16:30Samoa (w) 1:3 Papua New Guinea (w)[0-0] H2H
Pacific Games
F19:15Papua New Guinea 1:1 Fiji[1-0] H2H
F19:50New Zealand 2:1 New Caledonia[0-0] H2H
New Zealand Mainland Premier League
F20:30Parklands United 2:1 St. Albans Shirley F

3

[0-0] H2H
F22:00Burwood AFC

1

2:1 Selwyn United

3

[1-0] H2H
F22:45Christchurch United 5:1 Halswell United

1

[3-1] H2H
F22:45Waimakariri United 5:1 Universities AFC[3-1] H2H
New Zealand NRFL Premier Division Women
F20:00Coastal Spirit (w) 5:0 Halswell United (w)[0-0] H2H
F20:30Cashmere Technical ( 6:1 Waimakariri United ([0-0] H2H
F20:30Western Suburbs (w) 0:5 Palmerston North Mar[0-0] H2H
S18:15Cashmere Technical R 0:0 Halswell United Rese H2H
S18:15Coastal Spirit Reser 0:0 Nomads United Reserv H2H
S18:15Universities AFC Bla 0:0 Christchurch United H2H
S19:15Wairarapa United FC 0:0 Victoria University H2H
S20:30Waterside Karori (w) 0:0 Seatoun AFC (w) H2H
Northern New Zealand League
F23:00Central United Auckl

2

1:1 Eastern Suburbs Auck[1-1] H2H
S20:30Cashmere Technical R 0:0 Coastal Spirit Reser H2H
S20:30Nomads United Reserv 0:0 Western AFC Reserves H2H
North and Central American Olympics Qualifiers
F14:00Saint LuciaU233

0:1 Puerto Rico U23

5

[0-0] H2H
F16:30Dominican Republic U 4:0 Antigua BarbudaU23

4

[0-0] H2H
F17:00Dominica U23 0:4 St. Kitts and Nevis [0-0] H2H
S17:30Barbados U23 0:0 Cuba U23 H2H
USA Major League Soccer
F22:30LA Galaxy

5

3:2 Los Angeles FC

3

[1-1] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Atlas U20

2

4:3 FC Juarez U20

4

[2-1] H2H
F12:30Puebla U20

1

2

0:1 Club Tijuana U20

5

[0-0] H2H
Mexico Liga MX Femenil
F17:00Cruz Azul (w)

1

3:2 Unam Pumas (w)

2

[0-0] H2H
F17:00Queretaro (w)

2

2:1 Aguilas de Leon (w)

1

[0-0] H2H
F21:00Juarez FC Women

2

0:3 Santos Laguna (w)

2

[0-3] H2H
Primera Division de Mexico
F20:00Puebla

1

1:3 Club Tijuana[1-1] H2H
F22:50Atlas

3

1:0 FC Juarez

3

[0-0] H2H
Liga Super Malaysia
F09:00Johor Darul Takzim

2

3:3 Terengganu

1

5

[3-1] H2H
Iceland 4 Deild
F16:00Ulfarnir

1

1:3 Snaefell

1

[0-0] H2H
Iceland 3 Deild
F16:00Augnablik Kopavogur

1

2:0 KH Hlidarendi

4

[0-0] H2H
F16:00KV Vesturbaer

3

0:3 Vaengir Jupiters

2

[0-0] H2H
Japan Challenge League Women
F22:00Tokiwagi Gakuen High 1:4 FC Jumonji Ventus (w[1-2] H2H
F23:00Speranza Takatsuki(w 3:1 Okayama Yunogo Belle[2-1] H2H
J-League Division 3
F06:00Kataller Toyama

1

2:0 Yokohama SCC

1

[0-0] H2H
Jordan League Women
F10:00Al-Hussein SC (w) 0:1 Al Isteklal (w)[0-0] H2H
Japan Futsal League
F06:00Bardral Urayasu Futs

1

2:3 Peace Does Machida F[0-0] H2H
S23:00Voscuore sendai Futs 0:0 Vasagey oita Futsal H2H
Iraqi Premier League
F11:00Al Shorta

1

1:0 Al Karkh[0-0] H2H
F12:15AL Minaa 1:1 Baghdad[0-0] H2H
Ireland First Division
F14:45Limerick FC

3

1:4 Drogheda United[0-0] H2H
F14:45Salthill Devon Galwa

1

2:2 Bray Wanderers

2

[0-0] H2H
F14:45Athlone Town

1

1:2 Shelbourne

1

[0-0] H2H
F14:45Cabinteely FC

3

2:0 Longford Town

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F06:42Zagreb locomotive U1 0:1 Kustosija[-] H2H
F11:20Arsenal Kyiv 3:2 FC Shevardeni[-] H2H
F11:59Hannover 96 Am 2:3 Wacker Nordhausen[0-0] H2H
S12:30Carl Zeiss Jena II 0:0 VfB Auerbach H2H
S19:00Deportivo Tachira 0:0 Zamora Barinas H2H
F04:30PSMS Medan

5

3:1 PSBK Blitar[1-0] H2H
F04:30Cilegon United 1:1 PSCS Cilacap

2

[0-1] H2H
F04:30Perserang Serang

2

1:0 PSGC Ciamis

3

[0-0] H2H
F09:30Persiraja Aceh

2

1:0 Persita Tangerang

1

4

[0-0] H2H
F03:30Sulut United

1

3

1:0 Martapura FC

3

[0-0] H2H
F04:15Persewar Waropen

2

1:3 PSBS Biak

2

[0-1] H2H
Iceland Women's Premier League
F15:15HK Vikingur (w) 1:1 Keflavik (w)

1

[0-0] H2H
ICE WC
F15:15Fylkir (w)

1

0:1 UMF Selfoss (w)[0-0] H2H
Iceland U19 League
F14:00KA/Dalvik/Reynir U19

2

2:0 Keflavik U19

2

[0-0] H2H
S13:00Breidablik B U19 0:0 IR LettirU19 H2H
Iceland Ladies Division 1
F14:00IA Akranes (w) 1:2 Tindastoll Neisti (

1

[0-0] H2H
Iceland Division 2
F15:15Dalvik Reynir

3

2:1 KF Gardabaer

3

[0-0] H2H
F13:00FC Augsburg II

1

1:0 TSV 1860 Rosenheim

1

4

[0-0] H2H
F13:00Wacker Burghausen

3

0:1 TSV Rain Am Lech

2

[0-0] H2H
F13:00FV Illertissen

2

0:1 TSV Buchbach

4

[0-0] H2H
Germany Oberliga NOFV
F12:30FC Pipinsried

1

4

2:2 TSV Dachau 1865

4

[0-0] H2H
F12:30TSV Landsberg

2

3:4 FC Ingolstadt 04 Am

1

[0-0] H2H
F13:30TSV 1880 Wasserburg

1

4:1 SV Pullach

1

6

[0-0] H2H
S12:30SV Donaustauf 0:0 TSV SchwabmГјnchen H2H
Germany Landespokal
F11:591.FC Ersingen 1910

3

2:2 TuS Bilfingen

2

[0-0] H2H
F13:00Harburger TB 1865

2

1:3 Altona 93

1

[0-0] H2H
Georgia League Women
F09:55Lanchkhuti Women 3:0 Norchi Dinamoeli Tbi[2-0] H2H
F09:55Martve (W) 3:2 Dinamo Batumi (w)

1

[-] H2H
F09:55KK Nikeпј€wпј 13:0 Iveria Khashuri (w)[5-0] H2H
Finland Kolmonen
F11:30PIF

1

2:2 PaiHa[0-0] H2H
F11:30SavU 0:0 Virky[0-0] H2H
F11:59RaiFu

1

0:3 TPK

2

[0-0] H2H
F11:59ToVe Pori 0:2 Peimari United

3

[0-0] H2H
F11:59Union Plaani

4

1:4 Kultsu Lappeenranta

1

[0-0] H2H
F12:15Aifk Turku

2

1:2 Wilpas

2

[0-0] H2H
S11:59KyPa 7:1 Ri Pa H2H
F11:30VIFK 0:0 RoPS 2[0-0] H2H
FFSA SLR
F23:10Adelaide Raiders SC

1

5:0 South Adelaide Panth

1

[4-0] H2H
F23:10Cumberland United Re

2

4:2 Western Strikers Res

1

4

[1-1] H2H
F23:10West Torrens Birkall 7:2 Adelaide Victory Res[1-0] H2H
F23:15North Eastern MetroS

2

1:1 Adelaide Olympic Res

1

[0-0] H2H
F23:15Fulham United FC Res

1

0:2 Seaford Rangers Rese

2

[0-1] H2H
F23:15Para Hills Reserves

1

0:2 Adelaide Comets Rese[0-1] H2H
F23:15Adelaide City Reserv

1

4:4 Adelaide Blue Eagles[0-0] H2H
F23:30Croydon Kings Reserv

1

3:1 West Adelaide Reserv

2

[2-0] H2H
S23:15Campbelltown City Re 0:0 Adelaide United Rese H2H
New Zealand South Premier League
F22:45Queenstown Rovers

1

1:1 Wanaka AFC

1

[1-1] H2H
F22:45Roslyn Wakari

3

1:2 Dunedin Technical

1

[0-1] H2H
F22:55Green Island AFC

1

9:3 Northern AFC

2

[4-0] H2H
Estonia Esi Liiga
S06:00JK Tallinna Kalev II 0:0 Tartu JK Maag Tammek H2H
Estonia Champions League
F12:30Nomme JK Kalju

5

1:1 Flora Paide

3

[0-0] H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F17:00Manta FC

5

1:0 Independiente Junior

3

[0-0] H2H
F20:30Liga de Loja

2

0:0 Gualaceo SC

3

[0-0] H2H
S17:00Manta FC 0:0 CD Independiente Jun H2H
Primera Division de Ecuador
F21:00Club Sport Emelec

1

5

0:1 Deportivo Cuenca

4

[0-1] H2H
Ecuador Reserve League
F11:00Olmedo Reserves

4

2:1 Fuerza Amarilla SC R

3

[0-0] H2H
F13:00Universidad Catolica

4

3:0 SD Aucas Reserves

1

1

[0-0] H2H
Denmark Superligaen
F13:00FC Copenhagen

2

2:1 Aarhus AGF

2

[0-0] H2H
Czech Republic 2.Liga
F11:00Vitkovice 0:1 Chrudim[0-0] H2H
F11:59FK Graffin Vlasim

1

2:2 Brno

2

[0-0] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F12:30Slovan Liberec

2

1:2 FC Viktoria Plzen

2

[0-0] H2H
Chinese Women’s Super League
F04:00Beijing Beikong (w) 1:0 Dalian QuanJian(w)

1

[1-0] H2H
F07:35Jiangsu Huatai (w) 1:0 Shanghai RCB (w)[0-0] H2H
F07:35Changchun RCB (w)

2

1:0 Wuhan Jianghan (w)

1

[1-0] H2H
Croatia 1.Division
F13:00ZNK Osijek

2

2:0 Slaven Koprivnica

1

4

[0-0] H2H
F15:00Dinamo Zagreb

1

3:0 NK Lokomotiva Zagreb

4

[0-0] H2H
Central Premier League
F22:30Miramar Rangers 5:0 Waterside Karori

1

3

[1-0] H2H
F22:30Wellington United

1

3

3:3 Wairarapa United

1

[1-2] H2H
Colombia U20 League
F10:00Ferrovalvulas U20

1

4:1 Leones FC U20

1

[2-1] H2H
F11:10Alianza Tolima U20

1

7

1:0 PSD Panteras U20

3

[0-0] H2H
F11:59Patriotas U20

3

1:0 Atletico Chapinero U

3

[0-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F20:30Envigado FC

5

1:1 Deportivo Pasto

4

[0-0] H2H
CONCACAF Women Under 20
F16:30St. Vincent Grenadin

2

0:4 Grenada U20(w)

2

[0-0] H2H
F18:00Suriname (w) (U20)1

5:0 Antigua Barbuda (w

1

[3-0] H2H
F19:00St. Kitts and Nevis

1

4:1 Barbados (w) U20[2-1] H2H
F20:30Guyana (w) U20 2:0 Saint Lucia (w) U20

2

[1-0] H2H
Chile Primera D
F18:00Deportes Limache

1

1:1 Municipal Santiago

2

[1-0] H2H
Council of East and Central Africa Football Associ
F09:00KCCA FC 2:2 Green Eagles[1-1] H2H
F11:59Azam

1

0:0 Maniema Union

1

[0-0] H2H
Bulgaria B PFG
S14:00CSKA 1948 Sofia 0:0 Lokomotiv Sofia H2H
Bulgaria Premier League
F11:45Tsarsko Selo

2

0:0 Arda

2

[0-0] H2H
F14:00Lokomotiv Plovdiv

5

3:2 Slavia Sofia

4

[0-0] H2H
BSWCP
F04:05KP Lodz Beach U21 3:4 BSC Pro-Fart Glowno [-] H2H
F05:15Poland Beach Soccer 3:2 Czech Republic Beach[0-0] H2H
F06:30France Beach Soccer< 5:2 Norway Beach Soccer[0-0] H2H
F06:50Maccabi Tel Aviv Bea 2:2 Beitar Jerusalem Bea[0-0] H2H
F07:45Hungary Beach Socce 1:1 Estonia Beach Soccer[0-0] H2H
F08:55Hapoel Ashkelon Beac 7:3 Hapoel Beer Sheva Be[-] H2H
F09:00Hemako Sztutowo Beac 2:4 Zdrowie Garwolin Bea[-] H2H
F09:00Boca Gdansk Beach U2 3:9 KP Lodz Beach U21[0-0] H2H
F09:15Latvia Beach Soccer< 2:8 Spain Beach Soccer[0-0] H2H
F09:45Hapoel Hadera Beach 4:3 Rosh Haayin Beach[-] H2H
F10:10KP Rapid Lublin Beac 4:5 UKS Milenium Gliwice[-] H2H
F10:20Maccabi Netanya Beac 5:5 Hapoel Holon Beach[-] H2H
F10:30Kazakh beach foot 2:5 Italy Beach Soccer[0-0] H2H
F10:55Grembach Lodz Beach 13:5 FBS Kolbudy Beach U2[-] H2H
F10:55Slupsk Adkonis Beach 7:4 Dragon Bojano Beach [-] H2H
F11:45Moldova Beach Soccer 3:13 Portugal Beach Socce[0-0] H2H
F13:30Russia Beach Soccer 6:2 Germany Beach Soccer[0-0] H2H
S04:00Ukraine Beach Soccer 0:0 Azerbaijan Beach Soc H2H
S07:50Falfala Kfar Qassem 0:0 Bnei Yehuda Beach H2H
Brazil Paulista Serie B
F19:00Tupa SP

1

2:2 Catanduvense

2

[1-0] H2H
Brazil Youth
S14:00Palmeiras (Youth) 0:0 Santos (Youth) H2H
S14:00Atletico Mineiro (Yo 0:0 Gremio (Youth) H2H
S14:00Coritiba PR (Youth) 0:0 Ponte Preta (Youth) H2H
S14:00Bahia (Youth) 0:0 America MG Youth H2H
Brazil Campeonato U19
F14:00Coritiba U19

4

2:2 Parana PR/U19

1

4

[0-0] H2H
BRA SPC
F18:00Gremio Osasco

2

0:2 Ponte Preta B

3

[0-1] H2H
F19:00AE Velo Clube SP

2

2:0 Inter de Limeira

4

[1-0] H2H
S16:00Nautico (PE) 0:0 Treze Campina Grande H2H
S16:00SC Paysandu Para 0:0 Volta Redonda H2H
Brasileiro, Serie C
F19:00Ypiranga(RS)

3

1:1 Remo Belem (PA)

4

[0-0] H2H
Brazil Serie B
F18:15Figueirense

2

1:1 Londrina PR

1

4

[0-1] H2H
F20:30Vitoria BA

2

2:0 Criciuma

4

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Resende RJ U20

1

2

2:0 Nova Iguacu U20

1

2

[0-0] H2H
F14:00Madureira Youth

6

0:0 Volta Redonda U20

1

5

[0-0] H2H
F19:00Tupa SP U23 2:2 Gremio Catanduvense/[1-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
S14:00NK Siroki Brijeg 0:0 NK Celik H2H
Belarus Reserve League
F10:30FK Gorodeya Reserves

1

0:6 FC Isloch Reserves

2

[0-0] H2H
Belarusian Premier League
F11:45FK Zorka-BDU Minsk

2

0:1 Slutsksakhar Slutsk

3

[0-0] H2H
F13:45Neman Grodno

1

4

1:1 FC Gomel

3

[0-0] H2H
Bangladesh Premier League
F06:00Mohammedan Dhaka

2

3:1 Nofel Sporting Club

3

[3-1] H2H
F09:00Brothers Union

1

0:0 Muktijoddha SKC

1

[0-0] H2H
Australia Victoria State League 1
F06:45Richmond

2

3:2 Beaumaris

1

[2-1] H2H
Austrian Cup
F11:30USK Anif 1:4 Sturm Graz[0-0] H2H
F12:30Langenegg 1:4 SG Austria Klagenfur[0-0] H2H
F12:30SK Treibach

3

1:2 WSG Wattens[0-0] H2H
F12:30ASV Bruck

3

0:4 SV Ried

3

[0-0] H2H
F13:00ATSV Wolfsberg

1

4:1 AS Koma Elektra

3

[0-0] H2H
F13:00FC Kitzbuhel

1

3

0:7 FC Wacker Innsbruck

2

[0-0] H2H
F13:00ASK Ebreichsdorf

1

1:1 Lafnitz

2

2

[0-0] H2H
F13:00TUS Bad Gleichenberg 2:3 SK Vorwarts Steyr

3

[0-0] H2H
F13:00SV Hall

1

1:5 FC Superfund Paschin

1

3

[0-0] H2H
F13:30SC Gleisdorf

1

4:0 Andelsbuch

1

[0-0] H2H
F13:30Union Gurten 1:0 Zell Am See

4

[0-0] H2H
F13:30SV Seekirchen

4

1:4 SKU Amstetten

1

[0-0] H2H
F13:30Wiener SC

2

2:6 FC Dornbirn 1913

3

[0-0] H2H
F14:00Karabakh Vienna

3

1:2 SC Mannsdorf

1

[0-0] H2H
F14:30Parndorf 1:7 Red Bull Salzburg[0-0] H2H
Australia Victorian Premier League U20
F04:15Bentleigh greens U20

2

5:2 Heidelberg United U2

1

1

[1-2] H2H
F23:00Green Gully Cavalier 1:3 Kingston CityU20[1-2] H2H
S03:00Oakleigh Cannons U20 0:0 Port Melbourne Shark H2H
S03:00Melbourne Knights U2 0:0 Pascoe Vale SC U20 H2H
VIC Premier League
F05:45Oakleigh Cannons

1

1:1 Port Melbourne

3

[0-1] H2H
F05:45Melbourne Knights

1

2:1 Pascoe Vale SC[1-0] H2H
F06:15Bentleigh greens

1

0:3 Heidelberg United

1

[0-0] H2H
Australia SA Cup Women
F05:30Metropolis United (w

1

0:3 Adelaide City (w)

1

[0-2] H2H
F05:35West Adelaide (w) 5:0 Salisbury United Wom

1

[3-0] H2H
QLD Premier League
F05:30Gold Coast United

2

2:3 Redlands United FC

1

[2-1] H2H
Australia Victoria NPL2 U20 League
F23:00Brunswick City U20 2:0 St. Albans Saints U2[0-0] H2H
Australia Brisbane Capital League 2
F06:43Brisbane Athletic 7:1 Kangaroo Point Rover

1

[2-1] H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F04:30Brisbane Knights Res 1:1 Toowong Reserves

1

[0-0] H2H
Australian cloth
F06:30AC Carina

1

6:0 Western Spirit

2

[2-0] H2H
Australia Brisbane Premier League
F06:30Brisbane Knights 3:6 Toowong

1

[0-3] H2H
Austria Amateur cup
F12:30Feistritz Rosental 0:5 ASKO Wolfnitz[0-0] H2H
F13:30Atus Velden 1:2 Feldkirchen[0-0] H2H
Australia Capital Territory U20 League
F23:00Woden Weston U20

1

0:0 Canberra FC U20[0-0] H2H
Australia Brisbane Capital League 2 Reserves
F04:30Brisbane Athletic Re

1

5:1 Kangaroo P Rovers

1

1

[2-0] H2H
F04:35AC Carina Reserves

2

5:0 Western Spirit Reser

1

3

[1-0] H2H
F23:00Oxley United Reserve 2:2 Bardon Latrobe Reser

1

[1-0] H2H
Northern NSW U20 League
F23:40Edgeworth Eagles U20

2

6:0 Maitland FC U20

1

2

[3-0] H2H
Advertisements: